ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio

Go down

Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio Empty Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio

Post by Serbinho-3 11/4/2020, 16:41

Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio Covek-u-pozaru-460x259

Foto ilustracija: Telegraf/Facebook/Zapadne vesti
Nešto pre 14 časova, muškarac (70) je na Paliluli pokušao da se ubijeNaime, kako javlja Pink, nakon svađe sa ženom (70), on je izašao iz kuće i ispred se polio benzinom. Potom se i zapalio.
Prema informacijama Pinka, supružnici su se posvađali zbog mobilnog telefona.

Žena je posle svađe nastavila sa kuvanjem ručka, a muškarac je pokušao da se ubije.
Srećom, Hitna pomoć je stigla na vreme i prevezla ga na Urgentni. Bio je svestan i komunikativan kada su lekari došli.

https://www.telegraf.rs/vesti/hronika/3177052-uzas-na-paliluli-nakon-svadje-sa-zenom-muskarac-70-se-polio-benzinom-i-zapalio?utm_source=timeline&utm_medium=najnovije&utm_campaign=timeline&utm_content=ostalo
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio Empty Re: Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio

Post by Serbinho-3 11/4/2020, 16:43

Gde se upusta u svadju sa zenskom.

Zna se da uvek mora biti u pravu.

Neiskustvo je ulaziti u raspravu sa zenskom.

Mozda Longie vise zna.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio Empty Re: Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio

Post by debotoijusto 11/4/2020, 16:44

jos jedna zrtva korone
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio Empty Re: Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio

Post by Maggie19 11/4/2020, 16:47

debotoijusto wrote:jos jedna zrtva korone

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio Empty Re: Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio

Post by RayMabus 11/4/2020, 16:49

Svađa je izbila zbog mobilnog telefona. Penzioneri. Mobilni telefon. Ona kuva ručak a on se samozapaljuje u dvorištu. Njemu nisu sve na broju. Očito.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio Empty Re: Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio

Post by omni 11/4/2020, 16:57

Gdje nadje da se pali jbt, bolje da je dvije tri ljute tresnuo i lijepo zaspao. Sutra je novi dan.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio Empty Re: Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio

Post by Guest 11/4/2020, 16:59

omni wrote:Gdje nadje da se pali jbt, bolje da je dvije tri ljute tresnuo i lijepo zaspao. Sutra je novi dan.

T oje bilo na Palilulama,pa mora da se Pali..usput receno..daaavno u jugo vojsci smo imali dva lika sa Palilula,dio Begeja prema Pančevu..luda ekipa kao kupus.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio Empty Re: Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio

Post by RayMabus 11/4/2020, 17:03

Serbinho-3 wrote:
RayMabus wrote:Svađa je izbila zbog mobilnog telefona. Penzioneri. Mobilni telefon. Ona kuva ručak a on se samozapaljuje u dvorištu. Njemu nisu sve na broju. Očito.

On nije mogao dati izjavu ocigledno.
Ne znam. To su ti svađe reaktivnih umova. Da su u analitičkom onda se ne bi ni svađali. Očito.

Neman ti ja s tim ništa odavno. Diga san se u dvi ure , popija dvi kave , poija lazanje i sad ležin i sve četiri u zrak i razmišljan šta ću ? Da popijen još koju kavu il da se pokrijen dekon i odspavan malo.

Neman ti ja s tim ženama posla. Odreka san ih se. I njih i kreiranja porodice s njima. 

Tko misli u te vode ulazit morat će se prvo odreć i ega i svog Ja jer inače imat ćeš svađe. 

Ega se mogu odreć al svoj Ja ne može. Ega se odričeš tako da uđeš u tuđu točku gledišta i onda razmišljaš kako pomoči drugima a ne gledat sebe. To je lako. S tim nemam problema.

Ja se već ne mogu odreć jer bi to onda značilo da puštam tuđi um da mi popuje nad životom i šta ču ja i kako ću ja i te priče. To već ne može.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio Empty Re: Užas na Paliluli: Nakon svađe sa ženom, muškarac (70) se polio benzinom i zapalio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum