ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Novinaru Večernjeg fetva s bošnjačkih portala!

Post by epikur37 24/6/2017, 20:45

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  5874670c7e09e0fce76aDoći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  56158fc8941e5843650d



Unatoč prijetnjama, nastavit ću pisati istinu, sviđalo se nekome ili ne!
Iako me već nekoliko godina pokušavaju ušutkati, prijeteći meni i mojoj obitelji smrću, zbog pisanja o teroristima koji odlaze iz BiH na ratišta u Irak i u Siriju, linč kojem sam izložen zadnjih dana prevršio je svaku mjeru
24. LIPNJA 2017. U 18:03   16 KOMENTARA   5428 PRIKAZA
Upravo se čita...

NADIJA SAVČENKO
Od junakinje do izdajice – je li ukrajinska heroina Putinova špijunka
Asteroid
NAJAVA STRUČNJAKA
Asteroid će sigurno pogoditi Zemlju, to je pitanje vremena
Hassan Haidar Diab
Hassan Haidar Diab
HASSAN HAIDAR DIAB
Unatoč prijetnjama, nastavit ću pisati istinu, sviđalo se nekome ili ne!
5397 prikaza
sahrana, Sara Čirjak
SAHRANA U ZADRU
Ožalošćena obitelj i prijatelji oprostili se od ubijene Sare Čirjak
11699 prikaza
Ivan Horvatić
NAKON 40 GODINA
Poznati šeširdžija mora staviti ključ u bravu, ali ne svojom voljom
13994 prikaza
Dvojnica Melanije
DVIJE DOZE BOTOXA
Šest plastičnih operacija: Želi izgledati poput Melanije Trump
Ivana Čude
UBOJSTVO U LICI
Što se Ivani Čude dogodilo u Zagrebu?
82445 prikaza
Hassan Haidar Diab
Foto: Screenshot
POGLEDAJTE GALERIJU 1/4
Hassan Haidar Diab
KOLUMNU PIŠE
HASSAN HAIDAR DIAB
PODIJELITE ČLANAK
Kamo ide Bosna i Hercegovina? Da li su im neprijatelj svi koji ih upozoravaju na porast i opasnost od islamskog radikalizma? Da li je u BiH danas tabu tema govoriti o islamskom radikalizmu?
Borac ISIL-a
POVJERLJIVI DOKUMENTI
Ekskluzivni podaci: Borci Islamske države iz BiH, Srbije i Kosova koji su još u Siriji
Zar nije bio dovoljan teroristički napad na policijsku postaju u Zvorniku, ubojstvo dva vojnika kod Sarajeva, napad na američko veleposlanstvo, autobomba u Bugojnu i u Mostaru, a prije toga i ubojstvo hrvatske obitelji na Badnju večer u srednjoj Bosni? Zar nisu ozbiljno shvatili upozorenja koja im stalno stižu od zapadnih i američkih obavještajnih službi o opasnosti od islamskog radikalizma? Zar se mora dogoditi tragedija poput one u Parizu, Londonu, Bruxellesu, Berlinu, Nici….da bi vlast BiH konačno nešto poduzela? Do sada se na sva upozorenja vlast BiH oglušila i pravi se kao da u BiH teče med i mlijeko.. Ne, u BiH ne teće med i mlijeko. BiH ima velikih problema sa islamskim radikalizmom i to treba javno reći i naglasiti bez obzira sviđalo se to nekome ili ne, jer, nije samo u pitanju BiH već cijela regija. Iako me već nekoliko godina pokušavaju ušutkati, prijeteći meni i mojoj obitelji smrću, zbog pisanja o teroristima koji odlaze iz BiH na ratišta u Irak i u Siriju, linč kojem sam izložen zadnjih dana prevršio je svaku mjeru.
Već desetak dana izložen sam neviđenom ličnu pojedinih medija iz BiH koji u svojim tekstovima pozivaju na moj linč i likvidaciju. Najglasniji među njima su portali i društvene mreže koji nesmetano promoviraju islamski radikalizam i veličaju terorističku organizaciju Islamske države. A sve to zato što sam u Večernjem listu objavio tajni dokument s popisom imena džihadista koji su iz BiH, Kosova i Srbije, otišli na ratišta u Siriju i u Irak. Ono što je najtužnije i najžalosnije, što se toj kampanji ovih dana pridružio i bivši poglavar islamske zajednice, Mustafa Cerić, a umjesto da ušutka te radikaliste on je stao rame uz rame uz njih i za pojedine medije BiH izjavio:
"Hassan Haidar Diab, koji se predstavlja kao novinar… Svašta sam vidio i čuo do sada, ali nikad nisam ni vidio ni čuo ovakvu vrstu novinara, koji je odnekud došao u Hrvatsku da nam dijeli lekcije o radikalizmu i terorizmu…
Ne znam za koga radi Hassan Haidar Diab, ali znam da Hassan ne zna o čemu priča i najbolje bi bilo da nas poštedi svojih srpsko-hrvatskih udbaških subverzija… Ima li neko da kaže Hassanu da nas ostavi na miru… Da mu kaže da on ništa ne razumije…
Njegova tumačenja stanja u Bosni su u najmanju ruku smiješna… To što se predstavlja da je musliman lažni novinar Hassan nema pravo da pljuje po islamu i muslimanima u Bosni…
Bošnjaci bez Hassana znaju što im je činiti u Bosni… Nakon genocida nitko im nema pravo čitati lekciju ni o radikalizmu ni o terorizmu… Hassan bi trebao naučiti bar tu jednu lekciju o Bošnjacima u Bosni… Oni se nemaju pravo nikome ispričavati… Bošnjaci su dovoljno zreli, pametni i ponosni da im Hassan ne treba da tumači svijet…"
Interesantno je da me napada osoba koja je najodgovornija za porast islamskog radikalizma u BiH jer za njegova su se mandata proširili i nesmetano su okupirali džamije šireći svoju otrovnu ideologiju koja danas sije smrt na Bliskom istoku, a sutra će i na našim prostorima, a on ih je nazivao "novim muslimanima ".
Gospodin Cerić uzima sebi za pravo postaviti pitanje da li sam ja uopće musliman jer „pljujem po islamu i muslimanima u Bosni“ . Nikada nisam pljuvao niti po islamu niti po muslimanima u Bosni, već pišem o neprijateljima islama koji danas iskrivljuju tu plemenitu vjeru. Gospodin Cerić se ne bi trebao osjećati prozvanim ako ne pripada tom islamskom radikalizmu. Ne razumijem zašto se Bošnjaci osjećaju pozvanima kada ja pišem o islamskom radikalizmu i terorizmu u BiH? Izgleda da niti gospodin Cerić niti ostali bošnjački dužnosnici ili ne znaju ili ne žele znati kako ima više od 300 terorista iz BiH koji ratuju na strani ISIL-a u Siriji i Iraku, a njihov povratak predstavlja veliku prijetnju ne samo BiH već cijeloj regiji.
Ono što zaprepašćuje je da nadležni organi u BiH šute o svemu tome kao da odobravaju napad ne mene i poziv na moju likvidaciju jer kako inače objasniti šutnju uz ovakve direktne prijetnje:
„Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga! Isjeći ću te na komade i u plastičnoj kesi vratiti te u tvoj Liban! Raskomadat ću te i dati kerovima da te pojedu!“, „Smaknut smutljivac pod svaku cijenu!“, „Ovo smeće treba javno objesiti!“
To su samo neke od prijetnji koje su mi javno upućene preko društvenih mreža. S obzirom na to da te društvene mreže pripadaju simpatizerima i pristašama terorističke organizacije Islamske države i policija kao i sigurnosne službe BiH trebale bi ih nadzirati i promptno reagirati, još više začuđuje njihova šutnja.
Svjedoci smo da su ovih dana u Hrvatskoj zbog prijetnji preko društvenih mreža neki završili i u zatvoru, stoga je pitanje kada će i kako na sve ove javne prijetnje reagirati i službena vlast BIH. Unatoč svim prijetnjama koje mi upućuju, poručujem svima kako nikada neću odustati od pisanja istine jer ja živim u realnosti za razliku od njih koji žive u zabludi.

https://www.vecernji.hr/vijesti/hassan-haidar-diab-bih-islamski-radikalizam-terorizam-1178512
..............................

Eto ga na, čovjek malo protiv islamista, isila i amerovehabita odmah poziv na linč iz Bošnjakistana.

Šjor ero ovi tvoji namirisali u njemu šiita..


Last edited by epikur37 on 24/6/2017, 20:52; edited 1 time in total
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by RayMabus 24/6/2017, 20:49

Ak nije clan HDZ onda ništa od rekacije policije na prijetenje ...mora se uclanit u kradeze ako oce da policija reagira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by govinda 24/6/2017, 20:52

RayMabus wrote:Ak nije clan HDZ onda ništa od rekacije policije na prijetenje ...mora se uclanit u kradeze ako oce da policija reagira.
hahahah, bravo

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by govinda 24/6/2017, 20:52

Nismo mi ko Hrvatska da policija hapsi zbog napisa na internetu..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by mutava baštarda 24/6/2017, 20:52

„Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga! Isjeći ću te na komade i u plastičnoj kesi vratiti te u tvoj Liban! Raskomadat ću te i dati kerovima da te pojedu!“, „Smaknut smutljivac pod svaku cijenu!“, „Ovo smeće treba javno objesiti!“

Iako me već nekoliko godina pokušavaju ušutkati, prijeteći meni i mojoj obitelji smrću, zbog pisanja o teroristima koji odlaze iz BiH na ratišta u Irak i u Siriju, linč kojem sam izložen zadnjih dana prevršio je svaku mjeru

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  34760df25183eb085b9f

eć desetak dana izložen sam neviđenom ličnu pojedinih medija iz BiH koji u svojim tekstovima pozivaju na moj linč i likvidaciju. Najglasniji među njima su portali i društvene mreže koji nesmetano promoviraju islamski radikalizam i veličaju terorističku organizaciju Islamske države. A sve to zato što sam u Večernjem listu objavio tajni dokument s popisom imena džihadista koji su iz BiH, Kosova i Srbije, otišli na ratišta u Siriju i u Irak. Ono što je najtužnije i najžalosnije, što se toj kampanji ovih dana pridružio i bivši poglavar islamske zajednice, Mustafa Cerić, a umjesto da ušutka te radikaliste on je stao rame uz rame uz njih i za pojedine medije BiH izjavio: "Hassan Haidar Diab, koji se predstavlja kao novinar… Svašta sam vidio i čuo do sada, ali nikad nisam ni vidio ni čuo ovakvu vrstu novinara, koji je odnekud došao u Hrvatsku da nam dijeli lekcije o radikalizmu i terorizmu… Ne znam za koga radi Hassan Haidar Diab, ali znam da Hassan ne zna o čemu priča i najbolje bi bilo da nas poštedi svojih srpsko-hrvatskih udbaških subverzija… Ima li neko da kaže Hassanu da nas ostavi na miru… Da mu kaže da on ništa ne razumije… Njegova tumačenja stanja u Bosni su u najmanju ruku smiješna… To što se predstavlja da je musliman lažni novinar Hassan nema pravo da pljuje po islamu i muslimanima u Bosni… Bošnjaci bez Hassana znaju što im je činiti u Bosni… Nakon genocida nitko im nema pravo čitati lekciju ni o radikalizmu ni o terorizmu… Hassan bi trebao naučiti bar tu jednu lekciju o Bošnjacima u Bosni… Oni se nemaju pravo nikome ispričavati… Bošnjaci su dovoljno zreli, pametni i ponosni da im Hassan ne treba da tumači svijet…" Interesantno je da me napada osoba koja je najodgovornija za porast islamskog radikalizma u BiH jer za njegova su se mandata proširili i nesmetano su okupirali džamije šireći svoju otrovnu ideologiju koja danas sije smrt na Bliskom istoku, a sutra će i na našim prostorima, a on ih je nazivao "novim muslimanima ". Gospodin Cerić uzima sebi za pravo postaviti pitanje da li sam ja uopće musliman jer „pljujem po islamu i muslimanima u Bosni“ . Nikada nisam pljuvao niti po islamu niti po muslimanima u Bosni, već pišem o neprijateljima islama koji danas iskrivljuju tu plemenitu vjeru. Gospodin Cerić se ne bi trebao osjećati prozvanim ako ne pripada tom islamskom radikalizmu. Ne razumijem zašto se Bošnjaci osjećaju pozvanima kada ja pišem o islamskom radikalizmu i terorizmu u BiH? Izgleda da niti gospodin Cerić niti ostali bošnjački dužnosnici ili ne znaju ili ne žele znati kako ima više od 300 terorista iz BiH koji ratuju na strani ISIL-a u Siriji i Iraku, a njihov povratak predstavlja veliku prijetnju ne samo BiH već cijeloj regiji.

..............

ono kada ti netko napiše ili kaže nešto ružno, a nisi janica kostelić ili plenković...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by epikur37 24/6/2017, 20:53

Radikalizam buja...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by mutava baštarda 24/6/2017, 20:54

e jebi ga ima tema... briši

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by govinda 24/6/2017, 20:55

Buja izdrkavanje na internetu...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by mutava baštarda 24/6/2017, 20:59

viditi ćemo sada hoće li mup reagirati kada haso i mujo dođu na bauštelu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by mutava baštarda 24/6/2017, 21:00

RayMabus wrote:Ak nije clan HDZ onda ništa od rekacije policije na prijetenje ...mora se uclanit u kradeze ako oce da policija reagira.
hdz je upregao organe reda da istražu svastiku na poljudu, nema više zaštitnika orijune...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by mutava baštarda 24/6/2017, 21:02

RayMabus wrote:Ak nije clan HDZ onda ništa od rekacije policije na prijetenje ...mora se uclanit u kradeze ako oce da policija reagira.
a vidi što veli avdo
Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  56158fc8941e5843650d
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by Guest 24/6/2017, 21:11

mutava baštarda wrote:viditi ćemo sada hoće li mup reagirati kada haso i mujo dođu na bauštelu...
treba cekad da ih nes pohodi RH i da se naseli u njoj..mislim na one prave arabe,ne ove vonabi islamiste,koji opet prizivaju gospodina NEKOG,koji bu rjesio njihove duovne i vjerske boli...

Jedno mogu reci sigurno.barem po ovom u Svabiji...ponasaju se kao da je cio svijet njihov..

nis,ako Don anemio ne bude nalozio policiji istragu,sami gradjani ce se morati organizirati i braniti... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by RayMabus 24/6/2017, 21:36

Svugdje su napadi pa nevidim šta bi Balkan bio izuzetak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by mutava baštarda 24/6/2017, 21:47

a ne bi bilo ni politički korektno hapsiti pripadnike te zajednice. da su ove izjeve došle od mate i ante iz ercegovine onda bi bilo ok
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by Guest 24/6/2017, 21:48

mutava baštarda wrote:a ne bi bilo ni politički korektno hapsiti pripadnike te zajednice. da su ove izjeve došle od mate i ante iz ercegovine onda bi bilo ok
uffff...mos se ti zezati....no ako dojde primjer par tajuzenki kozojeba kod vas,vasa vlada ce ulizivacki poceti mijenjati neke zakone ,kako bi njih zastitila..pa ce se poceti dogadjati i ono sto se dogadja po svackoj,Svabiji,Francuskoj...domacini ima da budu kush..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by Leviathan2 24/6/2017, 22:14

vehabijska posla

_________________
Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by Guest 24/6/2017, 22:17

pas im mtr yebo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by melkior 24/6/2017, 22:25

Znakovito je da je Hassan Haidar Diab jedan od rijetkih novinara u Hrvatskoj koji pišu stvarnu istinu i ono što se događa u ratovima na Bliskom istoku i u Siriji posljednjih godina, ali i o ulozi Katara i Saudijske Arabije u financiranju i podržavanju Daeša. Pohvalno za Večernji list da daje prostora takvom novinaru u inače, medijskoj i intelektualnoj blokadi koja zatvara oči pred stvarnošću.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by RayMabus 24/6/2017, 22:25

Kad imaš HDZ na vlasti ISIL dođe nešto ko manje zlo tako da ...
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by melkior 24/6/2017, 22:27

Islamska država prijeti napadima na Balkanu: Mete su Hrvati i Srbi u BiH
"Nismo zaboravili Balkan...i nećemo ga zaboraviti. Samo smo bili malo preokupirani", poručili su džihadisti u svom propagandnom časopisu za Balkan "Rymiah".

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  799836f8fbcb2049a641
Islamska država (ISIL) zaprijetila je terorističkim napadima na Balkanu, posebno Srbima i Hrvatima u BiH zbog zločina nad muslimanima u ratu 90-tih godina, prenose lokalni mediji pozivajući se na glasilo IS-a.


"Nismo zaboravili Balkan...i nećemo ga zaboraviti. Samo smo bili malo preokupirani", poručili su džihadisti u svom propagandnom časopisu za Balkan "Rymiah". Hrvati su nevjernici Prijetnja napadima odnosi se prvenstveno na Srbe i Hrvate koje militanti smatraju nevjernicima, navodi se u članku čiju je presliku objavio portal Klix. Srbi su meta zbog pokolja Bošnjaka u Srebrenici 1995., a za Hrvate se navodi da su "prljave krvi". "Nismo zaboravili vaše ubijanje, zlostavljanje i silovanje po Bosni", piše "Rumiah". Militanti podsjećaju na sudbinu Hrvata ubijenog na Sinaju, aludirajući na Tomislava Salopeka kojega su islamistički teroristi zarobili i pogubili u Egiptu 2015.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/islamska-drzava-prijeti-napadima-na-balkanu-mete-su-hrvati-i-srbi-u-bih-1175321 - www.vecernji.hr
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga  Empty Re: Doći ću u Zagreb i zapaliti te benzinom na sred trga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum