ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 14:21

Darko Kostanjšek ·
Zagreb, Croatia

Dezerter anemični polaže vjenac poginulim braniteljima.
Like · Reply · 10 mins
 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
To je obican ološ kojemu je mama lekarka sredila poštedu i lik nema uopce obraza , cudim se da ovi stvarni branitelji prelaze preko toga , ja nebi.

TO JE OLOŠ.

RayMabus

Posts : 175436
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 14:22

veber wrote:ejjj
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 14:25

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:

pljuc
naravno da pišeš kao i svaki srbo, ništa što nije neočekivano od tebe.

jebemti svako hrvatsko jebeno krvno zrnce smeće sa poremećenim mozgom što ste osim ovoga što stalno svršavate u svih ovih 26 godina napravili pozitivnoga? ma ništa ne moraš mi ni odgovoriti smrdljivi hrvatu.

GLE OVO POGLEDAJ HRVATSKI DEGENERIČNI POREMEĆENI HRVATU

pa onda komentiraj

China opened it's 1st highspeed railway at 2008, eight years later it has more than 30000km highspeed railway net.

Aj začepi pokvarenu smrdljivu petokolonasku gubičetinu...smrdljivo istarsko govedo!!!!

marš iz Istre kurbetino spermačo bosanska.
Ti možeš samo sanjati da je istra vaša srbskotalijanska, mokri snovi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 14:34

tre911 wrote:
RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:Prve batine bi mogli dobit odma na Savici ovih dana gdje je Bandić doveo ove batinaše da plaše i mlate narod.

TO BI VAM MOGLE BIT PRVE BATINE.
Aha, na savici a gdje si ti u tome, oćeš opet na psihijatrisko vještačenje i lud se paraviti kao i deboto a? Ništa drugo ni ne očekujem od ljiga koji bi tukli svoje veterane iz oslobodilačkog rata.
Onda ceš tamo morat poslat i ovih 28 koji su mi do sada lajkali :


Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Obicni kriminalci , stoka licemjerna , uhljebi i poltroni kradeza.

Gdje su sad šatoraš i prsovijedi na Savskoj ?

LICEMJERI , UHLJEBI I POLTRONI KRADEZA.


Like · Reply · 28 · 1 hr
boli me kiki da vas je  2228 idiota, nije prvi put da se sa takvim idiotima srećem od rata među četničkom stokom pa na ovamo među antifašistima koji su svi demokrati u pm a člim im se ne sviđa nečije mišljenje išli bi bejzbol palicama to rješavati
B-)


A s ovim :

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcTBerzyECpU6bEKDh7i5xqgtxa8o_6ULHEzXau4wX4Wzzu1jFX0277Iwp14
RayMabus
RayMabus

Posts : 175436
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 14:35

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:Prve batine bi mogli dobit odma na Savici ovih dana gdje je Bandić doveo ove batinaše da plaše i mlate narod.

TO BI VAM MOGLE BIT PRVE BATINE.
Aha, na savici a gdje si ti u tome, oćeš opet na psihijatrisko vještačenje i lud se paraviti kao i deboto a? Ništa drugo ni ne očekujem od ljiga koji bi tukli svoje veterane iz oslobodilačkog rata.
Onda ceš tamo morat poslat i ovih 28 koji su mi do sada lajkali :


Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Obicni kriminalci , stoka licemjerna , uhljebi i poltroni kradeza.

Gdje su sad šatoraš i prsovijedi na Savskoj ?

LICEMJERI , UHLJEBI I POLTRONI KRADEZA.


Like · Reply · 28 · 1 hr
boli me kiki da vas je  2228 idiota, nije prvi put da se sa takvim idiotima srećem od rata među četničkom stokom pa na ovamo među antifašistima koji su svi demokrati u pm a člim im se ne sviđa nečije mišljenje išli bi bejzbol palicama to rješavati
B-)


A s ovim :

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcTBerzyECpU6bEKDh7i5xqgtxa8o_6ULHEzXau4wX4Wzzu1jFX0277Iwp14
HOS nikada neće krenuti na HV ili obrnuto, mi smo jedna vojska i jedno srce.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 14:39

Mislim da ipak niste jedna vojska : ti si s OLOŠEM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175436
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 14:42

Nismo mi ista vojska a niti smo ikad bili ista vojska ....ti si s OLOŠEM a ja nisam i mi nismo ISTI.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175436
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 14:43

RayMabus wrote:Mislim da ipak niste jedna vojska : ti si s OLOŠEM.
Gle dečko, ti nemaš pojma što pišeš jer si glup i nasjedaš kojekakvim idiotarijama koje pišu upravo radi takvih kao ti koji će se upecati na te gluposti. Da išta znaš o nama ovako što nikada ni u ludilu ne bi napisao.


Last edited by tre911 on 1/5/2017, 14:43; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by kaya 1/5/2017, 14:43

veber wrote:
kaja wrote:A što anemični uopće radi tamo?
a, jesi otrovna :D
pa ne, zagađuje prostor a za vrijeme rata je imao anemiju.
znači  to je pozornica za kriminalce iz politike i 5 minuta za predstavnike braniteljskih udruga koji imaju za reći samo jedno  kako sam ujutro čula - dobar dan svima, evo godišnjica je bljeska i onda glavno - prilika da ukažemo na povećanje braniteljskih prava ..drugim riječima..čekam poštara, povećaj lovu..
znači obilježavanje da, veterani da, narod da..međutim ovim drugima ugasiti ton.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 14:45

RayMabus wrote:Nismo mi ista vojska a niti smo ikad bili ista vojska ....ti si s OLOŠEM a ja nisam i mi nismo ISTI.

Naravno da nismo isti, ti si bebać koji kurca ne kuži o ratu i o veteranima, ti bi palicama tukao veterane jel ti se ne sviđa ako tvoja politička opcija ne prolazi, glup si ko kurac.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 14:46

tre911 wrote:
RayMabus wrote:Mislim da ipak niste jedna vojska : ti si s OLOŠEM.
Gle dečko, ti nemaš pojma što pišeš jer si glup i nasjedaš kojekakvim idiotarijama koje pišu upravo radi takvih kao ti koji će se upecati na te gluposti. Da išta znaš o nama ovako što nikada ni u ludilu ne bi napisao.
B-)


[th]Utemeljena[/th][th]Raspuštena[/th][th]Stožer[/th]
1991.
de iure: 1992.
de facto: 1993.
Ratni Stožer HOS-a,


https://hr.wikipedia.org/wiki/Hrvatske_obrambene_snage
RayMabus
RayMabus

Posts : 175436
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 14:50

tre911 wrote:
RayMabus wrote:Nismo mi ista vojska a niti smo ikad bili ista vojska ....ti si s OLOŠEM a ja nisam i mi nismo ISTI.

Naravno da nismo isti, ti si bebać koji kurca ne kuži o ratu i o veteranima, ti bi palicama tukao veterane jel ti se ne sviđa ako tvoja politička opcija ne prolazi, glup si ko kurac.
Naravno da nismo isti , jesu se borili protiv istog neprijatelja al nisu isti.

Tog tvog Plenkovica ni jedan hosovac nebi trpio ni pol minute.

Kundak u facu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175436
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 14:52

Anemicni dezerter kojemu je mama lekarka sredila poštedu.


Taj bi kod HOSa dobio najmanje dva metka u koljena , po metak u svaki.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175436
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 14:54

I sad mi se gubi s ociju a te kradezeove udruge ce dobit bejzbol palicom negdje kad zaiskir jer tko je s ološem i sam je ološ.

Moglo bi odma sad na Savici s ovim Bandicevim batinašima ...da im pukne jedna iz ušiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175436
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by kic 1/5/2017, 14:56


longi oladi
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 15:01

Necu da me stavlja u isti koš s anemicnim dezerterom i kradeze lopovima koji su opljačkali i još uvijek pokušavaju opljackat ovaj narod.

I nece me stavljat u koš s njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175436
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 16:14

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Gnječ wrote:


pljuc
To si ti rekao , ne ja ....ja uhvatim plijen u svoj fokus i usredotocim se na njega : kradeze braniteljske udruge.

Budu im bejzbol palice doletile u glavu uskoro.

serem se na takozvane bljeskove i oluje hrvati mi se gade ništa manje ni više nego što mi se gade srbi. dva mentalno poremećena sjebana plemena. ono ko tutsi i huti iz rwande.
šutnut te treba posred gubice i zgnječit ko čik na asfaltu!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by kic 1/5/2017, 16:15


noor prestani
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Serbinho-3 1/5/2017, 16:18

Sta je Gnjec po nacionalnosti...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26388
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Leviathan2 1/5/2017, 16:19

Serbinho-3 wrote:Sta je Gnjec po nacionalnosti...
covjek

_________________
 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by debotoijusto 1/5/2017, 16:22

tre911 wrote:
RayMabus wrote:Prve batine bi mogli dobit odma na Savici ovih dana gdje je Bandić doveo ove batinaše da plaše i mlate narod.

TO BI VAM MOGLE BIT PRVE BATINE.
Aha, na savici a gdje si ti u tome, oćeš opet na psihijatrisko vještačenje i lud se paraviti kao i deboto a? Ništa drugo ni ne očekujem od ljiga koji bi tukli svoje veterane iz oslobodilačkog rata.

ne meci ime postena covika u pogane zvale  :D
da zarati ne bi pucao , sa zenama bi pravio metke i mjesio kruh u pozadini  ;)
kad bi to zasluzili gradjani HR...realno bi zgrabio saku € i otisao vidjeti prag
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30572
2014-04-12


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 4 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum