ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 11:31

Gnječ wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:

pljuc
naravno da pišeš kao i svaki srbo, ništa što nije neočekivano od tebe.

jebemti svako hrvatsko jebeno krvno zrnce smeće sa poremećenim mozgom što ste osim ovoga što stalno svršavate u svih ovih 26 godina napravili pozitivnoga? ma ništa ne moraš mi ni odgovoriti smrdljivi hrvatu.

GLE OVO POGLEDAJ HRVATSKI DEGENERIČNI POREMEĆENI HRVATU

pa onda komentiraj

China opened it's 1st highspeed railway at 2008, eight years later it has more than 30000km highspeed railway net.

Aj začepi pokvarenu smrdljivu petokolonasku gubičetinu...smrdljivo istarsko govedo!!!!

Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 11:32

Gnječ je Mileticev dupelizac kojeg sam ja od sinoc uzeja na zub ....evo i sad sam ih poshra na IMbexu ....i shrat cu ih gdje god vidim.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/idsovom-flegi-prioritet-briga-za-zdravlje/967019.aspx


Johnakan Kether ·
Split, Croatia



Jel to onaj Mileticev IDS koji je izjavio da je MOST desnije i od kradeza jer nikad nije bija u Jasenovcu ?

Nije ni Tito nikad posjetija Jasenovac ....A šta cemo sad moj Miletiću ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175430
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by vuksadinare 1/5/2017, 11:32

Ja da postujem one koji se prce u dupe i puse kuratz jedan drugo...pa da su stvorili ne znsmsto ja cu ubog njih biti namjerno najobicniji divljak jer to nije normalno ni prirodno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99014
2015-09-08


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 11:40

Gnječ je Mileticev dupelizac a tom Mileticu ce se desit isto šta i svakome koga ja uzmem na zub , uhvatim u kadar , centiram tocno i više nikad nepuštam i gdje on i ja za njim.

IZmorim žrtvu.

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 C6dcd620b597080778ba94a8cc3ddf58
RayMabus
RayMabus

Posts : 175430
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 11:44

Zna loviti i živi plijen tako da se prikrada, a kad je dovoljno blizu naglo potrči prema plijenu (komodo varan može doseći brzinu od 20 km/h) te ga zgrabi snažnim ugrizom. Usprkos nedokazanom mišljenju da varani posjeduju bakterije u slini koje su glavni razlog stradavanja plijena, ta teorija je svoje mjesto našla u dokumentarcima, udžbenicima i knjigama. Međutim, 2009. godine je dokazano da varani posjeduju otrov kojim ubijaju plijen te otrovni sustav daleko najsloženiji kod svih gmazova uključujući i zmije otrovnice. U ustima posjeduju jedan veliki stražnji spremnik te pet manjih spremnika za otrov koji se nasumično otvaraju između zubi. Nemaju otvore na zubima kao što je to kod zmija otrovnica ili ostalih otrovnih guštera. Njihov otrov sadrži nekoliko toksina, kao što su AVIT, CRISP, kalikrein, natriuretik te fosfolipazu A2 tipa III. Ti toksini djelujući zajedno kod žrtve varana izazivaju nekontrolirano krvarenje i hipotenziju zbog antikoagulativnih promjena u sastavu krvi te naglog pada tlaka što dovodi do šoka, a plijen se do kraja imobilizira utjecajem hiperalgezijskog grčenja od strane AVIT toksina. Intravenozna doza od 0.1 mg/kg otrova dovodi do duboke hipotenzije, a 0.4 mg/kg je dostatno da izazove hipotenzijski šok.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Komodski_varan

To danima hoda za plijenom jer zna da ce otrov ubiti organizam.



To su vam demoni .....nece te taj pustit dok te nezakolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175430
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 11:45

danni1 wrote:
Gnječ wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:

pljuc
naravno da pišeš kao i svaki srbo, ništa što nije neočekivano od tebe.

jebemti svako hrvatsko jebeno krvno zrnce smeće sa poremećenim mozgom što ste osim ovoga što stalno svršavate u svih ovih 26 godina napravili pozitivnoga? ma ništa ne moraš mi ni odgovoriti smrdljivi hrvatu.

GLE OVO POGLEDAJ HRVATSKI DEGENERIČNI POREMEĆENI HRVATU

pa onda komentiraj

China opened it's 1st highspeed railway at 2008, eight years later it has more than 30000km highspeed railway net.

A što si ti napravio pizda ti materina parazitska.
mamu ti jebem ne znaš ni tko si ni što samo serendaš okolo stoko izdrkana.

jebeš mi mater jel stoko ustaška? ja za jebanje majki dobijem ban a ti baš me zanima da li ćeš ti popušiti ban. ako ne budeš baniran vratit ću ti istom mjerom još i brutalnije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 11:46

Pa nemojte se psovati ? Koji vam je kiki ? Još meni onda upadate da tabletice , psihijatrija ovo ono.

Aj mir.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175430
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 11:47

Gnječ pozdravi Miletica , reci mu da mu je pripadnik Aštar komande za leđima i da cu mu polomit kičmu ...figurativno.

GOTOV TI JE TAJ UDBAŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175430
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 11:49

RayMabus wrote:Gnječ pozdravi Miletica , reci mu da mu je pripadnik Aštar komande za leđima i da cu mu polomit kičmu ...figurativno.

GOTOV TI JE TAJ UDBAŠ.

ma ko jebe Miletića ovdje ga nitko ne jebe ni pol posto. ni njega a ni ostalu bandu iz zločinačke organizacije IDS.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 11:52

Noor wrote:
Gnječ wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:

pljuc
naravno da pišeš kao i svaki srbo, ništa što nije neočekivano od tebe.

jebemti svako hrvatsko jebeno krvno zrnce smeće sa poremećenim mozgom što ste osim ovoga što stalno svršavate u svih ovih 26 godina napravili pozitivnoga? ma ništa ne moraš mi ni odgovoriti smrdljivi hrvatu.

GLE OVO POGLEDAJ HRVATSKI DEGENERIČNI POREMEĆENI HRVATU

pa onda komentiraj

China opened it's 1st highspeed railway at 2008, eight years later it has more than 30000km highspeed railway net.

Aj začepi pokvarenu smrdljivu petokolonasku gubičetinu...smrdljivo istarsko govedo!!!!

marš iz Istre kurbetino spermačo bosanska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 11:58

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:

pljuc
naravno da pišeš kao i svaki srbo, ništa što nije neočekivano od tebe.

jebemti svako hrvatsko jebeno krvno zrnce smeće sa poremećenim mozgom što ste osim ovoga što stalno svršavate u svih ovih 26 godina napravili pozitivnoga? ma ništa ne moraš mi ni odgovoriti smrdljivi hrvatu.

GLE OVO POGLEDAJ HRVATSKI DEGENERIČNI POREMEĆENI HRVATU

pa onda komentiraj

China opened it's 1st highspeed railway at 2008, eight years later it has more than 30000km highspeed railway net.

Aj začepi pokvarenu smrdljivu petokolonasku gubičetinu...smrdljivo istarsko govedo!!!!

marš iz Istre kurbetino spermačo bosanska.
Istra je hrvatska majmune zahračkani...ja cu hrvatskom ici kud me volja, marš ti iz nje...ionako je mrziš. Sikter, govedo!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 12:00

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Gnječ pozdravi Miletica , reci mu da mu je pripadnik Aštar komande za leđima i da cu mu polomit kičmu ...figurativno.

GOTOV TI JE TAJ UDBAŠ.

ma ko jebe Miletića ovdje ga nitko ne jebe ni pol posto. ni njega a ni ostalu bandu iz zločinačke organizacije IDS.
Pa ja koliko sam shvatio oni su tamo non stop na vlasti tako da ti nemaš moralno pravo da shereš po kradezeu vezano uz lokalne probleme pošto kradeze i nije tamo na vlasti.

Jbga moraš ipak bit malo realan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175430
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 12:04

PREDSJEDNIK Hrvatskog sabora Božo Petrov danas je iz Splita povodom 22. obljetnice akcije Bljesak poručio da poštuje žrtvu svih hrvatskih branitelja, tu legendarnu akciju i sve što su branitelji učinili za domovinu.

Božo Petrov osjeća odgovornost prema braniteljima i Domovinskom ratu kao temelju ove države stoga ih nikad neće koristiti u svrhu političke promocije kao sto su to činili neki drugi, a onda im kasnije okretali leđa, stoji u priopćenju Mosta.

"Heroji Bljeska, branitelji, zaslužuju potpuno poštovanje i priznanje, a ne da ih se koristi za skupljanje političkih poena. Upravo zbog poštovanja prema toj žrtvi nisam otišao u Okučane, jer sam svjestan kako bi glavna tema bili ja i Andrej Plenković, naš susret i druge teme koje danas tamo nisu poželjne ni bitne. Odlučio sam tako, jer u prvom planu mora biti obilježavanje akcije Bljesak.", izjavio je Božo Petrov.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/petrov-objasnio-zasto-nije-dosao-na-obljetnicu-bljeska/967027.aspx

:tu 


RayMabus
RayMabus

Posts : 175430
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 12:09

FOTO: U Okučanima odana počast braniteljima poginulima u akciji "Bljesak"

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Bljesak1-hina


Johnakan Kether ·
Split, Croatia


Lopovi i kriminalci došli na jedno mjesto.



http://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-u-okucanima-odana-pocast-braniteljima-poginulima-u-akciji-bljesak/967024.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175430
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 12:13

Johnakan Kether ·
Split, Croatia


Najveci ološ u ovoj državi skupio se na jednom mjestu.

OLOŠUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
RayMabus
RayMabus

Posts : 175430
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 12:16

RayMabus wrote:
tre911 wrote:
RayMabus wrote:Prve batine bi mogli dobit odma na Savici ovih dana gdje je Bandić doveo ove batinaše da plaše i mlate narod.

TO BI VAM MOGLE BIT PRVE BATINE.
Aha, na savici a gdje si ti u tome, oćeš opet na psihijatrisko vještačenje i lud se paraviti kao i deboto a? Ništa drugo ni ne očekujem od ljiga koji bi tukli svoje veterane iz oslobodilačkog rata.
Onda ceš tamo morat poslat i ovih 28 koji su mi do sada lajkali :


Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Obicni kriminalci , stoka licemjerna , uhljebi i poltroni kradeza.

Gdje su sad šatoraš i prsovijedi na Savskoj ?

LICEMJERI , UHLJEBI I POLTRONI KRADEZA.


Like · Reply · 28 · 1 hr
boli me kiki da vas je  2228 idiota, nije prvi put da se sa takvim idiotima srećem od rata među četničkom stokom pa na ovamo među antifašistima koji su svi demokrati u pm a člim im se ne sviđa nečije mišljenje išli bi bejzbol palicama to rješavati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by veber 1/5/2017, 12:18

ejjj

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 12:19

Gnječ wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:

pljuc
naravno da pišeš kao i svaki srbo, ništa što nije neočekivano od tebe.

jebemti svako hrvatsko jebeno krvno zrnce smeće sa poremećenim mozgom što ste osim ovoga što stalno svršavate u svih ovih 26 godina napravili pozitivnoga? ma ništa ne moraš mi ni odgovoriti smrdljivi hrvatu.

GLE OVO POGLEDAJ HRVATSKI DEGENERIČNI POREMEĆENI HRVATU

pa onda komentiraj

China opened it's 1st highspeed railway at 2008, eight years later it has more than 30000km highspeed railway net.

Opet ti niko nije stigao uvaljati dnevnu terapiju u cugu pa si poludio čim sam ti malo kavez zadrmao. Ajde budi sa mirom i trgni te tabletice za opeć istarsko dobro :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 12:19

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Gnječ pozdravi Miletica , reci mu da mu je pripadnik Aštar komande za leđima i da cu mu polomit kičmu ...figurativno.

GOTOV TI JE TAJ UDBAŠ.

ma ko jebe Miletića ovdje ga nitko ne jebe ni pol posto. ni njega a ni ostalu bandu iz zločinačke organizacije IDS.
Pa ja koliko sam shvatio oni su tamo non stop na vlasti tako da ti nemaš moralno pravo da shereš po kradezeu vezano uz lokalne probleme pošto kradeze i nije tamo na vlasti.

Jbga moraš ipak bit malo realan.

HDZ nikada u Istri neće doći na vlast zahvaljujući upravo Franji Tuđmanu i njegovoj podrugljivoj retorici prema Istri. Da nema HDZ-a nebi bilo ni IDS-a. jer istrijani su upravo glasajući non stop za IDS javno rekli hrvati prekoučkaši ustaše marš van iz Istre! kao drugo Tuđman je odijum prema sebi doveo do apexa političkim masovnim naseljavanjem Istre hrvatima iz unutrašnjosti koji veze sa Istrom nemaju a usput imao je u planu očistiti Istru od talijanske manjine. to zadnje mu nije uspjelo ali mu je uspjelo izmjeniti demografsku sliku Istre.

šetam po gradu i svuda čujem slavonski, hercegovački i bosanski. bogtejebo toga nije bilo ni u doba SFRJ. svi ti došljaci prisilno političkim dekretom naseljeni nemaju ni najmanju namjeru se prilagoditi domicilnom stanovništvu nego očekuju da se domicilno stanovništvo prilagodi njima njihovim običajima molarnim nevrijednostima i slično. nama ne trebaju arapi već smo osvojeni hrvatinama i bosancima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 12:21

danni1 wrote:
Gnječ wrote:
tre911 wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:

pljuc
naravno da pišeš kao i svaki srbo, ništa što nije neočekivano od tebe.

jebemti svako hrvatsko jebeno krvno zrnce smeće sa poremećenim mozgom što ste osim ovoga što stalno svršavate u svih ovih 26 godina napravili pozitivnoga? ma ništa ne moraš mi ni odgovoriti smrdljivi hrvatu.

GLE OVO POGLEDAJ HRVATSKI DEGENERIČNI POREMEĆENI HRVATU

pa onda komentiraj

China opened it's 1st highspeed railway at 2008, eight years later it has more than 30000km highspeed railway net.

A što si ti napravio pizda ti materina parazitska.
mamu ti jebem ne znaš ni tko si ni što samo serendaš okolo stoko izdrkana.
 Mislim da je ovo bolji izraz ; srbendaš
:beer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 12:21

Darko Kostanjšek ·
Zagreb, Croatia

Dezerter anemični polaže vjenac poginulim braniteljima.
Like · Reply · 10 mins
 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
To je obican ološ kojemu je mama lekarka sredila poštedu i lik nema uopce obraza , cudim se da ovi stvarni branitelji prelaze preko toga , ja nebi.

TO JE OLOŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175430
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 3 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum