ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 19:41

Plenković i njegovi stvarni šefovi Valentić, Gregurić, Šeks i Božinović žele uzurpirati vlast

...

Super , ovo je sad definitvno nema više MOST i kradeze skupa ...prozvali su ih po imenima i prezimimenima tj samo prezimenima al se zna o kome je rijec.

RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 19:45

Glavni tajnik Mosta Nikola Grmoja izjavio je u ponedjeljak u Splitu kako poziva građane da na sljedećoj sjednici Hrvatskog sabora gledaju kako će u vezi sa zahtjevom za odstupanje ministra financija Zdravka Marića glasovati IDS, HNS, HSS i Milorad Pupovac, jer će to glasovanje, kako je rekao, biti u fokusu u danima pred nama.

"Pozivam sve hrvatske građane da gledaju u srijedu raspravu i kada bude glasovanje - tko će biti ti koji se neće pojaviti, koji će biti suzdržani, to su oni koji su u dogovoru s HDZ-om koji su odlučili štiti kriminal u Agrokoru",  ustvrdio je Grmoja.
 
"Neka gledaju kako će glasovati IDS-ovci, HNS-ovci i hoće li uopće glasovati, kako će glasovati HSS-ovci, kako će glasovati bard hrvatske ljevice Pupovac
jer 'Novosti' su ljevičarski tjednik, i vidjet ćemo hoće li on štititi gazdu Todorića ili će glasovati protiv ministra (Zdravka Marića)",  izjavio je Grmoja novinarima u Splitu.

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/483565/grmoja-otkrio-mostove-zavrsne-poteze-na-vlasti-plenkovic-sluga-gospodara-todorica-u-ovome-nas-ne-moze-zaustaviti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 19:56

To su obicni kriminalci a kradezeu je odzvonilo , MOST je raskrstija s njima a ove prozivke po imenima tj prezimenima su znak da je to tako .....mogu s Vučićem koalirat vladu , ŽIVELA SRBIJA ili novi izbori al nema Boga da ce kradeze sastavit vlast više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:00

Vi imate samo dvije opcije sada :

a ) kradeze i četnik Vučić sastavlju vladu.....iduce tri godine do novih izbora

b ) novi izbori , kradeze nece imat vecinu a s njima nece nitko normalan kolairat

Fin maskar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by debotoijusto 1/5/2017, 20:01

MOST izasao iz uljudbe
ceka se da rikne lav jandrokovic
svejedno , na jesen MOST isto ili vise HDZ manje zastupnika
suradnja SDP/MOST/sateliti i porez na nekretnine
tko rano rani jamu kopa a zec u sumi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30570
2014-04-12


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:03

RayMabus wrote:Vi imate samo dvije opcije sada :

a ) kradeze i četnik Vučić sastavlju vladu.....iduce tri godine do novih izbora

b ) novi izbori , kradeze nece imat vecinu a s njima nece nitko normalan kolairat

Fin maskar.


a ) kradeze i četnik Vučić sastavlju vladu.....iduce tri godine do novih izbora




ŽIVELA SRBIJA.

:cro :cro :cro :cro :cro
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Regoč 1/5/2017, 20:12

RayMabus wrote:
Regoč wrote:Jesi bar zapalil lampion za one koji su ti donieli slobodu?
Misliš da ce im svijeca pomoci ?
Već su u raju, ali liepo je iskazati poštivanje njima koji to zaslužuju.

_________________
 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:14

Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Jesi bar zapalil lampion za one koji su ti donieli slobodu?
Misliš da ce im svijeca pomoci ?
Već su u raju, ali liepo je iskazati poštivanje njima koji to zaslužuju.
Ja poštovanje iskazujem na drugi nacin : tako da cu spasit Hrvatsku za koju su se borili tako da cu uništit kradeze koji ju uništava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 20:15

RayMabus wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Jesi bar zapalil lampion za one koji su ti donieli slobodu?
Misliš da ce im svijeca pomoci ?
Već su u raju, ali liepo je iskazati poštivanje njima koji to zaslužuju.
Ja poštovanje iskazujem na drugi nacin : tako da cu spasit Hrvatsku za koju su se borili tako da cu uništit kradeze koji ju uništava.
po mogućnosti Bezbolnim palicama.. :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:15

na "5. međunarodnoj konferenciji o Jasenovcu" održanoj u Banja Luci 2011. godine, donesena je "Deklaracija o genocidu nad Srbima, Jevrejima i Romima u Drugom svjetskom ratu" gdje se govori "da je Hrvatska država, zajedno sa Rimokatoličkom crkvom izvršila genocid nad pravoslavnim Srbima, Jevrejima i Romima u periodu od 1941.do 1945. godine. Posle strašnog i užasnog mučenja, ubili su preko 700.000 Srba, 23.000 Jevreja i 80.000 Roma. Među žrtvama je bilo 110.000 male dece. Žrtve su ubijane maljem, klane, bacane u užareno grotlo Pacilijeve peći, kuvan je sapun od žrtava, vađena su nerođena deca iz utroba majki, nabijana su deca na bajonete, odsecane su dojke ženama, silovane su devojčice, devojke i žene, Hrvati su prodavali ‘srpsko meso – 1 dinar kilogram’ itd. Daleko bi nas odvelo nabrajanje svih načina mučenja i ubijanja žrtava. Prema američkim izvorima preko 1400 rimokatoličkih sveštenika u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini vršilo je lično mučenje, ubijanje, silovanje, pljačkanje i nasilno pokrštavanje. Zločine su činili obični građani Hrvati, domobrani, križari, prosvetni radnici, seljaci, službenici, intelektualci i svi drugi."



http://www.index.hr/vijesti/clanak/grmoja-odgovorio-jandrokovicu-zaveo-te-seks-arhitekt-ove-politicke-sramote/967071.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:17

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
Ja poštovanje iskazujem na drugi nacin : tako da cu spasit Hrvatsku za koju su se borili tako da cu uništit kradeze koji ju uništava.
po mogućnosti Bezbolnim palicama.. :20
Mislim da ce ih desno krilo kradeza zamlati prije nego ja kad skuže da ce ološ kolaritat s četnikom samo da spasi Gazdu i vlast.

Ja samo osvješcujem to desno krilo kradeza ....da ih namlate bejzbol palicama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:19

E moj svetac , ratnika cini um a ne oružje.


Ja jako dobro znam da im trebaju ona tri srpska umjetna zastupnika za 76 ruku a to znaci Vučić ih drži za jaja ...i tako tri godine ....imam tri godine da osvješcujem desno krilo kradeza.

IMA DA IH NAMLATE NA KRAJU posebno šta se Agrokor nemre spasiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Regoč 1/5/2017, 20:21

Ray, sve si u pravu, ali uzalud ti trud. HDZ ima svoje birače, sve da i s pravim Vučićen koaliraju.

_________________
 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:23

Regoč wrote:Ray, sve si u pravu, ali uzalud ti trud. HDZ ima svoje birače, sve da i s pravim Vučićen koaliraju.
Da al ja sam skinuo zaštitu s braniteljskih udruga i oni nisu više svete krave u Hr .....kad im netko razbije glavu jer podržavaju vlast koja koalira s četnikom onda ce im bit jasno da bi mogle pucat i dinje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 20:23

nego...gdje se deo nas Yoda?? Poplašismo ga nacisto... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:28

RayMabus wrote:
Regoč wrote:Ray, sve si u pravu, ali uzalud ti trud. HDZ ima svoje birače, sve da i s pravim Vučićen koaliraju.
Da al ja sam skinuo zaštitu s braniteljskih udruga i oni nisu više svete krave u Hr .....kad im netko razbije glavu jer podržavaju vlast koja koalira s četnikom onda ce im bit jasno da bi mogle pucat i dinje.
I mlatit ce ih druge udruge plus nezadovoljna masa.

Podijeli i vladaj.

Potpis imperatora.

Pet zvijezdica na cinu Galakticke Federacije ....a nisu za kuraz tu.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:33

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:Ray, sve si u pravu, ali uzalud ti trud. HDZ ima svoje birače, sve da i s pravim Vučićen koaliraju.
Da al ja sam skinuo zaštitu s braniteljskih udruga i oni nisu više svete krave u Hr .....kad im netko razbije glavu jer podržavaju vlast koja koalira s četnikom onda ce im bit jasno da bi mogle pucat i dinje.
I mlatit ce ih druge udruge plus nezadovoljna masa.

Podijeli i vladaj.

Potpis imperatora.

Pet zvijezdica na cinu Galakticke Federacije ....a nisu za kuraz tu.

Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Obicni kriminalci , stoka licemjerna , uhljebi i poltroni kradeza.

Gdje su sad šatoraš i prsovijedi na Savskoj ?

LICEMJERI , UHLJEBI I POLTRONI KRADEZA.
Like · Reply · 55 · 9 hrs

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ministarstvo-branitelja-privilegija-u-obrani-vrijednosti-imovinskog-rata/966993.aspx

55 lajkova


Vidiš dragi moj svetac imaš posla s likom koji je pet koraka ispred tebe i tocno zna šta radi


 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Divide-and-conquer-2015
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:38

I ostaje filozofsko pitanje dal ce udruge branitelja a znamo da nece sve ili bar vecina al pitanje je oce li neke radije branit svoju cast nego biti dio kradeza jer taj mora koalirat s četnikom da bi spasio Gazdu i krupni kapital 200 bogatih a to može samo sisajuci narod ......prec na našu stranu jer jasno je da su od sada pa nadalje BRANITELJI = ČETNICI ako nepređu.








Kradeze nestaje al čete obranit svoju čast i domovinski rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by kic 1/5/2017, 20:51


ovakvog spamera nema na cijelom internetu :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Regoč 1/5/2017, 20:53

Jel? Ali nije zlo kao Gnječ. Kažu da ga najbolje zaustavlja govor o ljubavi.

_________________
 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:54

kic wrote:
ovakvog spamera nema na cijelom internetu :^^
Nije to spam nego ono šta ja planiram a to šta planiram je tako podlo smišljeno da nitko nezna koji mi je cilj jer je cilj necega uvijek pet koraka naprijed pa ga iz trenutne  tocke nemoš niti skužit jer ga ni nemožeš znat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 6 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum