ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:54

kic wrote:
ovakvog spamera nema na cijelom internetu :^^
Nije to spam nego ono šta ja planiram a to šta planiram je tako podlo smišljeno da nitko nezna koji mi je cilj jer je cilj necega uvijek pet koraka naprijed pa ga iz trenutne  tocke nemoš niti skužit jer ga ni nemožeš znat.

RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 20:55

ne znam..Gnjec je vise nego Živopisan u svojem izrazaju,ali nemam dojam da je u dusi zlo..prije,jako razocaran svim oko sebe...Pacovjeku dojde muka,sto nije zašpranjio 90tih u Pečalbu i do danas si skockao zivot,umjesto sto to mora raditi u vremesnim godinama..Ljude to raspizdi,nekog vise nekog manje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 20:55

Regoč wrote:Jel? Ali nije zlo kao Gnječ. Kažu da ga najbolje zaustavlja govor o ljubavi.
Ja sam podliji od Gnječa kad mi se netko zamjeri.....samo sam ja inteligentniji više pa nekužite moje pokvarene namjere prema POKVARENIMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 21:01

BAD LONGI,BAD LONGI...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 21:03

Nepostoji jedinica za podlost koja bi moju izmjerila ....da cijeli kradeze staviš na hrpu i povecaš njihovu trenutnu podlost neceš se približit mojoj.

Samo šta ja nenapadam dobre nego samo pokvarene.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 21:06

RayMabus wrote:I ostaje filozofsko pitanje dal ce udruge branitelja a znamo da nece sve ili bar vecina al pitanje je oce li neke radije branit svoju cast nego biti dio kradeza jer taj mora koalirat s četnikom da bi spasio Gazdu i krupni kapital 200 bogatih a to može samo sisajuci narod ......prec na našu stranu jer jasno je da su od sada pa nadalje BRANITELJI = ČETNICI ako nepređu.








Kradeze nestaje al čete obranit svoju čast i domovinski rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 21:16

Tko su ljudi koji su prosvjedovali na Trgu? Kažu da je ovo tek početak, a imaju jasne zahtjeve

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Prosvjedzg11111
Foto: Index
"POBUNIMO se da ne otplaćuje Todorićev dug koji je na nama zaradio milijune koje je spremio u inozemstvu, pobunimo se protiv poreza na nekretnine, pobunimo se protiv ovršnog zakona, protiv Hanžekovića, protiv Hrvatskih cesta (mi smo ih izgradili), pobunimo se za bolju budućnost nas i naše djece!!! Nemojmo biti robovi vlastite države!", stoji u pozivu na "Prosvjed malih ljudi koji je danas održan na središnjem zagrebačkom trgu nakon čega je nekoliko stotina ljudi krenulo put Maksimira.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tko-su-ljudi-koji-su-prosvjedovali-na-trgu-kazu-da-je-ovo-tek-pocetak-a-imaju-jasne-zahtjeve-/967063.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 21:23

RayMabus wrote:Tko su ljudi koji su prosvjedovali na Trgu? Kažu da je ovo tek početak, a imaju jasne zahtjeve

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Prosvjedzg11111
Foto: Index
"POBUNIMO se da ne otplaćuje Todorićev dug koji je na nama zaradio milijune koje je spremio u inozemstvu, pobunimo se protiv poreza na nekretnine, pobunimo se protiv ovršnog zakona, protiv Hanžekovića, protiv Hrvatskih cesta (mi smo ih izgradili), pobunimo se za bolju budućnost nas i naše djece!!! Nemojmo biti robovi vlastite države!", stoji u pozivu na "Prosvjed malih ljudi koji je danas održan na središnjem zagrebačkom trgu nakon čega je nekoliko stotina ljudi krenulo put Maksimira.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tko-su-ljudi-koji-su-prosvjedovali-na-trgu-kazu-da-je-ovo-tek-pocetak-a-imaju-jasne-zahtjeve-/967063.aspx
Podrtska ovima..protiv cega bili... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 21:24

I ja sam im dao podršku ...ostavio sam im svima komentar šta i kako trebaju dalje :



Bezobzirni i zli ljudi i skupine mogu uzurpirati snagu vlade i koristiti je za svoje vlastite ciljeve. Društvo čija je vlada organizirana i radi za sebične probitke pojedinaca i skupina , te samo njima služi , kratkog je vijeka. To ugrožava opstanak svakoga u državi , čak i onih koji to pokušavaju. Povijest je krcata takvim «preminulim» vladama. Suprotstavljanje takvim vladama obično donosi još više nasilja. No , kada takve zlouporabe poprime široke razmjere , čovjek može podići glas i upozoriti na njih. Takvu vladu ne treba aktivno podržavati. Moguće je , ne čineći ništa nezakonito , već jednostavnim uskraćivanjem suradnje , dovesti do konačne reforme*. Čak i dok se ovo piše , u svijetu postoji nekoliko vlada koje propadaju zbog tihog prosvjeda koje njihovo pučanstvo izražava uskraćivanjem suradnje. Takve su vlade u opasnosti : otpuhnuti ih može i posve lagani povjetarac zle sreće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Guest 1/5/2017, 21:25

RayMabus wrote:I ja sam im dao podršku ...ostavio sam im svima komentar šta i kako trebaju dalje :



Bezobzirni i zli ljudi i skupine mogu uzurpirati snagu vlade i koristiti je za svoje vlastite ciljeve. Društvo čija je vlada organizirana i radi za sebične probitke pojedinaca i skupina , te samo njima služi , kratkog je vijeka. To ugrožava opstanak svakoga u državi , čak i onih koji to pokušavaju. Povijest je krcata takvim «preminulim» vladama. Suprotstavljanje takvim vladama obično donosi još više nasilja. No , kada takve zlouporabe poprime široke razmjere , čovjek može podići glas i upozoriti na njih. Takvu vladu ne treba aktivno podržavati. Moguće je , ne čineći ništa nezakonito , već jednostavnim uskraćivanjem suradnje , dovesti do konačne reforme*. Čak i dok se ovo piše , u svijetu postoji nekoliko vlada koje propadaju zbog tihog prosvjeda koje njihovo pučanstvo izražava uskraćivanjem suradnje. Takve su vlade u opasnosti : otpuhnuti ih može i posve lagani povjetarac zle sreće.
Agree... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 21:27

Da ....samo ja neriskiram ...drhkam i desnicu u kradezeu jer MORAJU koalirat s četnikom Vučićem a branitelji su onda četnici koji rade za kradeze i Gazdu i 200 bogatih obitelji da sisaju ovu ostalu vecinu.

PUKNIT CE.

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 HOS-Ako-se-sramite-naseg-ratnog-stijega-pod-kojim-smo-branili-i-oslobodili-Lijepu-nasu-pod-kojim-su-ginuli-nase-sestre-i-braca-nemojte-ga-ni
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 21:51

Vrdoljak ima plan biti buduce koalicije kradeza i četnika ...evo moj sadašnji napad ....vrlo podmukao od mene ...jer izdvajam nešto šta treba izdvojiti :


Željka Markić: Ni na koji način nisam uključena u borbe između HDZ-a i Mosta

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zeljka-markic-ni-na-koji-nacin-nisam-ukljucena-u-borbe-izmedju-hdza-i-mosta/967074.aspx

To ce bit ČETNIČKA KOLAICIJA.



Johnakan Kether ·
Split, Croatia



Svaka cast na ovoj izjavi :

a da ministrica vanjskih poslova te Vlade tvrdi kako je Hrvatska izvršila agresiju na BiH i putuje po svijetu lobirajući za svoju bezuspješnu kandidaturu u UN-u", navela je, uz ostalo, Markić u oštrom demantiju izjave predsjednika HNS-a Vrdoljaka.


Like · Reply · 1 min
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 21:59

Da bi anemicni dezerter i Šeks i kradeze sastavili vladu bez izbora treba im četnik Vučić al i dokazana jugočetnikuša Vesna Pusic tj HNS.

Markićka vec krenila u napad a ta zna okupit mase.

Bit ce ovo pravi pokolj kradezeja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by aben 1/5/2017, 22:11

jo sun, fala bogu, zaburavi rat. više ga se ničega ne sićun jasno, bez memorijske interpolacije. 
ostala mi je samo intolerancija na petarde i srbe.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Regoč 1/5/2017, 22:15

pismejker wrote:ne znam..Gnjec je vise nego Živopisan u svojem izrazaju,ali nemam dojam da je u dusi zlo..prije,jako razocaran svim oko sebe...Pacovjeku dojde muka,sto nije zašpranjio 90tih u Pečalbu i do danas si skockao zivot,umjesto sto to mora raditi u vremesnim godinama..Ljude to raspizdi,nekog vise nekog manje..
Gnječ je Zlo samo, pokvaren do srži. Ogorčenje možeš pripisati Pinochetu, Gnječu čistu zlobu.

_________________
 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 22:24

Regoč wrote:
pismejker wrote:ne znam..Gnjec je vise nego Živopisan u svojem izrazaju,ali nemam dojam da je u dusi zlo..prije,jako razocaran svim oko sebe...Pacovjeku dojde muka,sto nije zašpranjio 90tih u Pečalbu i do danas si skockao zivot,umjesto sto to mora raditi u vremesnim godinama..Ljude to raspizdi,nekog vise nekog manje..
Gnječ je Zlo samo, pokvaren do srži. Ogorčenje možeš pripisati Pinochetu, Gnječu čistu zlobu.
S obzirom na jedan njegov post stranice prije na ovoj temi ja bih rekao da je samo jako ogorcen zbog bosancerosa koji su mu okupirali Istru koja je poželjni komadic planete za naseljavanje a poluotok je pa kad se i malo tu naseli odma je gužva ....a nema neku politicku opciju koja bi zadovoljila da se naseljavanje prekine jer je to tehnicki nemoguce s obzirom da jest poželjna za život ....pa je u biti frustrirano jako ogorcen tj ta kombinacija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Regoč 1/5/2017, 22:29

RayMabus wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:ne znam..Gnjec je vise nego Živopisan u svojem izrazaju,ali nemam dojam da je u dusi zlo..prije,jako razocaran svim oko sebe...Pacovjeku dojde muka,sto nije zašpranjio 90tih u Pečalbu i do danas si skockao zivot,umjesto sto to mora raditi u vremesnim godinama..Ljude to raspizdi,nekog vise nekog manje..
Gnječ je Zlo samo, pokvaren do srži. Ogorčenje možeš pripisati Pinochetu, Gnječu čistu zlobu.
S obzirom na jedan njegov post stranice prije na ovoj temi ja bih rekao da je samo jako ogorcen zbog bosancerosa koji su mu okupirali Istru koja je poželjni komadic planete za naseljavanje a poluotok je pa kad se i malo tu naseli odma je gužva ....a nema neku politicku opciju koja bi zadovoljila da se naseljavanje prekine jer je to tehnicki nemoguce s obzirom da jest poželjna za život ....pa je u biti frustrirano jako ogorcen tj ta kombinacija.
I zato je RH = NDH, a preko Učke smo svi ustaše kojima uredno u svakom upisu psuje majku? Ne budi ray, Ray!

_________________
 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 22:33

Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:ne znam..Gnjec je vise nego Živopisan u svojem izrazaju,ali nemam dojam da je u dusi zlo..prije,jako razocaran svim oko sebe...Pacovjeku dojde muka,sto nije zašpranjio 90tih u Pečalbu i do danas si skockao zivot,umjesto sto to mora raditi u vremesnim godinama..Ljude to raspizdi,nekog vise nekog manje..
Gnječ je Zlo samo, pokvaren do srži. Ogorčenje možeš pripisati Pinochetu, Gnječu čistu zlobu.
S obzirom na jedan njegov post stranice prije na ovoj temi ja bih rekao da je samo jako ogorcen zbog bosancerosa koji su mu okupirali Istru koja je poželjni komadic planete za naseljavanje a poluotok je pa kad se i malo tu naseli odma je gužva ....a nema neku politicku opciju koja bi zadovoljila da se naseljavanje prekine jer je to tehnicki nemoguce s obzirom da jest poželjna za život ....pa je u biti frustrirano jako ogorcen tj ta kombinacija.
I zato je RH = NDH, a preko Učke smo svi ustaše kojima uredno u svakom upisu psuje majku? Ne budi ray, Ray!
To je zbog tih kockoglavih koji su mu doselili u Istru.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Regoč 1/5/2017, 22:35

RayMabus wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Regoč wrote:
pismejker wrote:ne znam..Gnjec je vise nego Živopisan u svojem izrazaju,ali nemam dojam da je u dusi zlo..prije,jako razocaran svim oko sebe...Pacovjeku dojde muka,sto nije zašpranjio 90tih u Pečalbu i do danas si skockao zivot,umjesto sto to mora raditi u vremesnim godinama..Ljude to raspizdi,nekog vise nekog manje..
Gnječ je Zlo samo, pokvaren do srži. Ogorčenje možeš pripisati Pinochetu, Gnječu čistu zlobu.
S obzirom na jedan njegov post stranice prije na ovoj temi ja bih rekao da je samo jako ogorcen zbog bosancerosa koji su mu okupirali Istru koja je poželjni komadic planete za naseljavanje a poluotok je pa kad se i malo tu naseli odma je gužva ....a nema neku politicku opciju koja bi zadovoljila da se naseljavanje prekine jer je to tehnicki nemoguce s obzirom da jest poželjna za život ....pa je u biti frustrirano jako ogorcen tj ta kombinacija.
I zato je RH = NDH, a preko Učke smo svi ustaše kojima uredno u svakom upisu psuje majku? Ne budi ray, Ray!
To je zbog tih kockoglavih koji su mu doselili u Istru.

lol!
Ne opravdavaj neopravdivo.

_________________
 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by RayMabus 1/5/2017, 22:36

Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Gnječ pozdravi Miletica , reci mu da mu je pripadnik Aštar komande za leđima i da cu mu polomit kičmu ...figurativno.

GOTOV TI JE TAJ UDBAŠ.

ma ko jebe Miletića ovdje ga nitko ne jebe ni pol posto. ni njega a ni ostalu bandu iz zločinačke organizacije IDS.
Pa ja koliko sam shvatio oni su tamo non stop na vlasti tako da ti nemaš moralno pravo da shereš po kradezeu vezano uz lokalne probleme pošto kradeze i nije tamo na vlasti.

Jbga moraš ipak bit malo realan.

HDZ nikada u Istri neće doći na vlast zahvaljujući upravo Franji Tuđmanu i njegovoj podrugljivoj retorici prema Istri. Da nema HDZ-a nebi bilo ni IDS-a. jer istrijani su upravo glasajući non stop za IDS javno rekli hrvati prekoučkaši ustaše marš van iz Istre! kao drugo Tuđman je odijum prema sebi doveo do apexa političkim masovnim naseljavanjem Istre hrvatima iz unutrašnjosti koji veze sa Istrom nemaju a usput imao je u planu očistiti Istru od talijanske manjine. to zadnje mu nije uspjelo ali mu je uspjelo izmjeniti demografsku sliku Istre.

šetam po gradu i svuda čujem slavonski, hercegovački i bosanski. bogtejebo toga nije bilo ni u doba SFRJ. svi ti došljaci prisilno političkim dekretom naseljeni nemaju ni najmanju namjeru se prilagoditi domicilnom stanovništvu nego očekuju da se domicilno stanovništvo prilagodi njima njihovim običajima molarnim nevrijednostima i slično. nama ne trebaju arapi već smo osvojeni hrvatinama i bosancima.

šetam po gradu i svuda čujem slavonski, hercegovački i bosanski


U prevodu : kockoglavi. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175461
2014-04-11


Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Regoč 1/5/2017, 22:39

RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:
Gnječ wrote:
RayMabus wrote:Gnječ pozdravi Miletica , reci mu da mu je pripadnik Aštar komande za leđima i da cu mu polomit kičmu ...figurativno.

GOTOV TI JE TAJ UDBAŠ.

ma ko jebe Miletića ovdje ga nitko ne jebe ni pol posto. ni njega a ni ostalu bandu iz zločinačke organizacije IDS.
Pa ja koliko sam shvatio oni su tamo non stop na vlasti tako da ti nemaš moralno pravo da shereš po kradezeu vezano uz lokalne probleme pošto kradeze i nije tamo na vlasti.

Jbga moraš ipak bit malo realan.

HDZ nikada u Istri neće doći na vlast zahvaljujući upravo Franji Tuđmanu i njegovoj podrugljivoj retorici prema Istri. Da nema HDZ-a nebi bilo ni IDS-a. jer istrijani su upravo glasajući non stop za IDS javno rekli hrvati prekoučkaši ustaše marš van iz Istre! kao drugo Tuđman je odijum prema sebi doveo do apexa političkim masovnim naseljavanjem Istre hrvatima iz unutrašnjosti koji veze sa Istrom nemaju a usput imao je u planu očistiti Istru od talijanske manjine. to zadnje mu nije uspjelo ali mu je uspjelo izmjeniti demografsku sliku Istre.

šetam po gradu i svuda čujem slavonski, hercegovački i bosanski. bogtejebo toga nije bilo ni u doba SFRJ. svi ti došljaci prisilno političkim dekretom naseljeni nemaju ni najmanju namjeru se prilagoditi domicilnom stanovništvu nego očekuju da se domicilno stanovništvo prilagodi njima njihovim običajima molarnim nevrijednostima i slično. nama ne trebaju arapi već smo osvojeni hrvatinama i bosancima.

šetam po gradu i svuda čujem slavonski, hercegovački i bosanski


U prevodu : kockoglavi. lol!
Zar je Istra zabranjena zemlja? Zašto Istrani doseljavaju u Zagreb? Kakve su to gluposti glede djelbe nacije i zabrane kretanja?

_________________
 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija - Page 7 Empty Re: U akciji "Bljesak" prije 22 godine oslobođena zapadna Slavonija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum