ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jos malo vijesti iz favela kastila

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 11:43

cassanowa wrote:
RayMabus wrote:A gradi se , ceste , infrastruktura a i kvadrati su jeftiniji nego u Splitu a sve blizu pa onda nicu stambene zgrade itd itd itd.
Sad liti često idem na aerodrom čekat rođake, pa uvik primjetim dosta novog...Dok sam ja živija tamo nekoliko godina su kopali staru cestu...od Sućurca do Resnika...pun kurac onih malih semaforčića je bilo...to me izluđivalo...i taman prije nego ću odselit došli do zadnje dionice isprid Resnika....
A imaju još nešto posla al rade , nikidan sam baš namjerno iša magistralom da vidim di su došli ...a ono kako god okreneš ako nebudu gotovi pred ljeto u jesen je svakko gotova cesta jer su sve napravili samo još malo treba to nešto al u praksi ono bitno je završeno ....tako da nema više gužve , sve je dvije trake i sa prikljuccima na sporedne ceste tj za Kaštela.

RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 11:57

Imaš petlju prije pa tu skreneš ako dolaziš iz smjera Splita , to te vodi na donju cestu i onda pravac aerodrom ...tako se i vracaš i onda nemoraš uopce donjom cestom koja je u biti gradska i 50 km na sat.

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 7XDPRM9
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 12:02

Gradi se i novi terminal :


RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 12:09

RayMabus wrote:Imaš petlju prije pa tu skreneš ako dolaziš iz smjera Splita , to te vodi na donju cestu i onda pravac aerodrom ...tako se i vracaš i onda nemoraš uopce donjom cestom koja je u biti gradska i 50 km na sat.

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 7XDPRM9
Prije misec-dva sam vodija rodicu na aerodrom...Bila noć, pa falija skrenit (mislim u Stari)...Teško se snać po noći tko ne zna..,I onda mora ić do Pantane..A kad se vraćam, onda starom cestom vozim do Kaštel Novog, a onda uzbrdo na magistralu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 12:10

Napravit ce novu zgradu (  terminal ) do tornja i piste i onda nadvožnjak i dole na ogroman parking.

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Maxresdefault

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 80819-170753-aerodrom_split19-180615

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Matko3
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 12:34

cassanowa wrote:
RayMabus wrote:Imaš petlju prije pa tu skreneš ako dolaziš iz smjera Splita , to te vodi na donju cestu i onda pravac aerodrom ...tako se i vracaš i onda nemoraš uopce donjom cestom koja je u biti gradska i 50 km na sat.

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 7XDPRM9
Prije misec-dva sam vodija rodicu na aerodrom...Bila noć, pa falija skrenit (mislim u Stari)...Teško se snać po noći tko ne zna..,I onda mora ić do Pantane..A kad se vraćam, onda starom cestom vozim do Kaštel Novog, a onda uzbrdo na magistralu...
A i ja se dikad zbunim i to po danu ...ima dvi petlje skoro indenticne no spojene su jedna s drugom jer su jedna do druge ...u biti prva ti je za u K.Novi a druga je baš za Aerodrom.

Uglavnom imaš samo jedan nadvožnjak pa ispred njega skreneš i to ti je to 100%


jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Brza_cesta7-040413


Ako skreneš i na ovom prije imaš prije cestu pa te opet spaja na ovo ( s gornu stranu magistrale dakle neprolaziš je ispod ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Regoč 10/4/2017, 12:51

Evo i pogleda sa strane. Kaštela su ugodnije mjesto za život od Splita.

_________________
jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 13:03

cassanowa wrote:
RayMabus wrote:Imaš petlju prije pa tu skreneš ako dolaziš iz smjera Splita , to te vodi na donju cestu i onda pravac aerodrom ...tako se i vracaš i onda nemoraš uopce donjom cestom koja je u biti gradska i 50 km na sat.

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 7XDPRM9
Prije misec-dva sam vodija rodicu na aerodrom...Bila noć, pa falija skrenit (mislim u Stari)...Teško se snać po noći tko ne zna..,I onda mora ić do Pantane..A kad se vraćam, onda starom cestom vozim do Kaštel Novog, a onda uzbrdo na magistralu...
Mene to isto zbunjuje al i po danu jer neidem puno iz Lukšića tim pravcem ....evo gleda sam ....od K.Staroga kad ieš prema Trogiru neskreci nigdje prije nadvožnjaka ...ima samo taj jedan i skreneš prije pa preko njega ideš preko i onda dole na donju cestu i to si ispred aerodroma ....znaci nadvožnjak je pokazatelj jer nema nego taj jedan.

Ova slika je samo pregeled tog dijela , ignoriraj crvenu strelicu ...vidi ti se ta petlja od aerodroma dobro i tu je nadvožnjak.

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Kastel-stari-gradevinsko-zemljiste-ispod-magistrale-550-m2-slika-80194012
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 13:11

Znaci kad ideš iz pravca Splita na aerodorom magistralom ; prođeš INA pumpu pa onda nakon toga raskršće u K.STAROM i onda nakon toga neskreceš nigdje dok nevidiš nadvožnjak ispred sebe i tu je skretanje za desno i tu skreneš i onda ceš preko nadvožnjaka i pravac dole na donju cestu i onda opet desno i eto te do aerodroma.

Jednostavno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176076
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 16:28

Znam..Vidija sam znak ali prekasno...a nemoš se vratit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 16:29

A mene ti je u Kaštila dovela matrijahalna imperija...i držala me sve do emancipacije...:)))


jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Img_4510
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 16:30

Eto, bar neke koristi i od matrijahata...Upozna sam Kaštila ka svoj džep..:))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 3 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum