ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju

Go down

Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju Empty Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju

Post by vuksadinare Fri 8 Jul - 10:35

http://www.index.hr/vijesti/clanak/prevrtljivi-sdp-malo-bi-ukidali-opcine-i-zupanije-malo-ne-bi--ovisno-o-tome-s-kim-koaliraju/905027.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju Empty Re: Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju

Post by vuksadinare Fri 8 Jul - 10:36

....mislim definitivno postoji jedan i mozda krucijalni problem hrvatskih politicara i stranaka-kurvarluk
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju Empty Re: Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju

Post by vili40 Fri 8 Jul - 10:41

vuksadinare wrote:....mislim definitivno postoji jedan i mozda krucijalni problem hrvatskih politicara i stranaka-kurvarluk
sve za vlast,jadni su ali mi još jadniji.
Neki dan sam umro od smijeha kad je neki iz HNS-a mostovce nazvao foteljašima.A što ste onda vi? cheers
vili40
vili40

Male
Posts : 10628
2015-08-02


Back to top Go down

Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju Empty Re: Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju

Post by vuksadinare Fri 8 Jul - 10:44

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:....mislim definitivno postoji jedan i mozda krucijalni problem hrvatskih politicara i stranaka-kurvarluk
sve za vlast,jadni su ali mi još jadniji.
Neki dan sam umro od smijeha kad je neki iz HNS-a mostovce nazvao foteljašima.A što ste onda vi? cheers
....jebote....ovi bi pristali da i nives celzijus bude premijerka sam da dođu na vlast
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju Empty Re: Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju

Post by vuksadinare Fri 8 Jul - 10:51

ne bi me zacudilo da beljak kaze-ajde sdp-ovci cuvat ovce na svilaju...ako zelite da vam budem pravi koalicijski partner..ovi bi otisli..100%
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98752
2015-09-08


Back to top Go down

Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju Empty Re: Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju

Post by jastreb Fri 8 Jul - 12:11

Općine treba ukinuti. Naravno ne sve,ali one tipa Vrbnik,Biskupija, Fužine, ,Lovinac,Zemunik Donji...

Veći dio gradova također ukinuti i vratiti na nivo općine (Čabar,Krk, Otok Slavonski, Cres,Rab, Novalja i sl.)

Županije svakako ukinuti i staviti nekoliko regija,slično novom ustroju policijskih uprava.

Jer ovakav birokratski aparat ne bi izdržala ni Njemačka.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju Empty Re: Prevrtljivi SDP:Malo bi ukidali općine i županije,malo ne bi-ovisno sa kim koaliraju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum