ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jos malo vijesti iz favela kastila

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 9/4/2017, 23:50

Jesi ti @skoroitaman kad živija u širem centru Splita?... Ja jesam...i 13 godina u Kaštelima... Ne vidim nikakvu razliku šta se faveliziranja tiče...

Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 00:14

cassanowa wrote:Jesi ti @skoroitaman kad živija u širem centru Splita?... Ja jesam...i 13 godina u Kaštelima... Ne vidim nikakvu razliku šta se faveliziranja tiče...
Hehehe... a znaš @skoroitaman kako su zvali kvart di sam živija? SIROMAŠNA ČETVRT  ili skračeno SIROMAŠNA!...hehehe, a u Kaštelima svi bogati... A on o nekim favelama prića... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Regoč 10/4/2017, 07:07

I što sad? Došal novi vlasnik i hoće svoje. Zar bi trebal ostaviti ovom čije nije nikada ni bilo?

_________________
jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 08:11

Regoč wrote:I što sad? Došal novi vlasnik i hoće svoje. Zar bi trebal ostaviti ovom čije nije nikada ni bilo?
Normalno da ne a ovi stari je mudrijaš i eto kao potiralo ga sa zemlje koja nije njegova a parcela vridi 700 tisuca eura.

Tija se dokopat zemlje na neku šema zastara ovo ono , nema tu pajdo zastare , to je banka snimila i našla nekoga tko može sredit vlasnicki list u Bosni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 08:13

cassanowa wrote:Jesi ti @skoroitaman kad živija u širem centru Splita?... Ja jesam...i 13 godina u Kaštelima... Ne vidim nikakvu razliku šta se faveliziranja tiče...
Stvar je u tome šta pola njih nikad nije izašlo iz grada , meni je mater iz grada , evo sad sam bija u Splitu staroga odbacit do bolnice ....tako da ti oni nemaju pojma o nicemu a misle da se industrijska zona prostire sve do Trogira a u biti industrijska zona je u sjevernoj luci i tamo njima a ne Kaštelima poviše glave.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 10:47

RayMabus wrote: ....tako da ti oni nemaju pojma o nicemu a misle da se industrijska zona prostire sve do Trogira a u biti industrijska zona je u sjevernoj luci i tamo njima a ne Kaštelima poviše glave.

Ma koja industrija...Otkad nema Jugovinila u Kaštelima nema industrije...
A ti koji to ne znaju će ti još nadodat i da je u Kaštelima šporko more...hehehe...a nema plaže di se nisam okupa.
Kaštila su za Split bajka... Meni je u Lukšiću bila banka, pa sam tamo često iša....neću nikad zaboravit kad sam prvi put doša...Ono, banka u nekom ka dvorcu priko mosta, a u dvorac tuče more...hehehe, more tuče u banku...Bajka!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 10:58

cassanowa wrote:
RayMabus wrote: ....tako da ti oni nemaju pojma o nicemu a misle da se industrijska zona prostire sve do Trogira a u biti industrijska zona je u sjevernoj luci i tamo njima a ne Kaštelima poviše glave.

Ma koja industrija...Otkad nema Jugovinila u Kaštelima nema industrije...
A ti koji to ne znaju će ti još nadodat i da je u Kaštelima šporko more...hehehe...a nema plaže di se nisam okupa.
Kaštila su za Split bajka... Meni je u Lukšiću bila banka, pa sam tamo često iša....neću nikad zaboravit kad sam prvi put doša...Ono, banka u nekom ka dvorcu priko mosta, a u dvorac tuče more...hehehe, more tuče u banku...Bajka!
To ti je 50 metara tocno ispod mene.

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Ka%C5%A1tel_Vitturi

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Kameni-dvorac-Vitturi-u-Kastel-Stafilicu-7

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Vitturi-700x330

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 2-Kastela-Travel-Tourist-agency-Castle-Vitturi-where-Dobrila-was-born
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 11:01

Eeeee...TO je TO!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 11:02

Onda s ekipom u Li na piće...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 11:02

Puni para..hehehe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 11:10

cassanowa wrote:Meni je u Lukšiću bila banka, pa sam tamo često iša....neću nikad zaboravit kad sam prvi put doša...Ono, banka u nekom ka dvorcu priko mosta, a u dvorac tuče more...hehehe, more tuče u banku...Bajka!
Sad su pribacili banku u Kambelovac , dole u prizemlje u ovu zgradu odma na stanici.

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Stan-kastel-kambelovac-53-m2-novogradnja-slika-16868073

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 PBZ_Privredna_Banka-1422561168-big

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Poslovni-prostor-kastel-kambelovac-usluzna-djelatnost-50-m2-slika-79428397

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Garaza-kastel-kambelovac-500-kn-mjesecno-slika-41010352

Na cesti je a ispod ima veliki besplatni parking , to je po sredini ( Kambelovac ) , tu je i pošta i zavod za zapošljavanje i ima gore uredskih nekih prostorija.

U biti prakticno a dole je bila banka pa kad su ovo izgradili onda su se prebacili ovamo.

IMa dobar kafic s donju stranu ceste :

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 S1

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Document_name_a_11_20121014_1674271382
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 11:15

cassanowa wrote:Onda s ekipom u Li na piće...
:tu

RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 11:16

Hehehe...znam di je to...u oni stup sam jednom puka autom:))...a onom cestom uzbrdo bi priko nadvožnjaka iša u polje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 11:23

cassanowa wrote:Hehehe...znam di je to...u oni stup sam jednom puka autom:))...a onom cestom uzbrdo bi priko nadvožnjaka iša u polje
Sad probijaju dvi trake pa su srušili taj nadvožnjak i napravili novo sve.

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Nadvoznjak_guzve1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 11:28

E, a prošlo je 5-6 godina otkad sam otiša...dosta se toga prominilo...Tamo di ja sad banka je prije bila pošta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 11:31

cassanowa wrote:E, a prošlo je 5-6 godina otkad sam otiša...dosta se toga prominilo...Tamo di ja sad banka je prije bila pošta...
Još uvik je pošta tamo.

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Cbk?panoid=d_dLrJCPjfcpKcVdNdVS6w&output=thumbnail&cb_client=search.LOCAL_UNIVERSAL.gps&thumb=2&w=227&h=160&yaw=5Pogledajte izvana
jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Data=RfCSdfNZ0LFPrHSm0ublXdzhdrDFhtmHhN1u-gM,HO06M4YkmHHLHcCspFAYs_S0-Mgj3PpA31_cL205vstV5tq72R64cBa036OQ4Oe5CFs1atSmvVLslkhjfc8WZYcg2mgNDZZBR5_BwBXINptb6swIItq8Sy0O78nMldk_hr2Fwt4
jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 NAaC00BwGghOA8FpIDgNBKeB4DQQnAKC00BwdoPTwfnlDd2AAAGSJEmSJGkDhfC3AD4fHSUAAAAASUVORK5CYII=

Poštanski ured Kaštel Kambelovac
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 11:33

Ma nisam je vidija na slici, pa sam mislija da više nije...:))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 11:34

cassanowa wrote:E, a prošlo je 5-6 godina otkad sam otiša...dosta se toga prominilo...Tamo di ja sad banka je prije bila pošta...
A gradi se , ceste , infrastruktura a i kvadrati su jeftiniji nego u Splitu a sve blizu pa onda nicu stambene zgrade itd itd itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 11:38

Sad kad ovo probiju tj spoje ove dvi trake a pri kraju su prakticki to ce sve buknit stambena gradnja i ostalo.


Ovo ti je novi nadvožnjak tj nije jedan nego dva , to je nekakva petlja :

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 IMG_20170209_130833
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Guest 10/4/2017, 11:40

RayMabus wrote:A gradi se , ceste , infrastruktura a i kvadrati su jeftiniji nego u Splitu a sve blizu pa onda nicu stambene zgrade itd itd itd.
Sad liti često idem na aerodrom čekat rođake, pa uvik primjetim dosta novog...Dok sam ja živija tamo nekoliko godina su kopali staru cestu...od Sućurca do Resnika...pun kurac onih malih semaforčića je bilo...to me izluđivalo...i taman prije nego ću odselit došli do zadnje dionice isprid Resnika....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by RayMabus 10/4/2017, 11:43

cassanowa wrote:
RayMabus wrote:A gradi se , ceste , infrastruktura a i kvadrati su jeftiniji nego u Splitu a sve blizu pa onda nicu stambene zgrade itd itd itd.
Sad liti često idem na aerodrom čekat rođake, pa uvik primjetim dosta novog...Dok sam ja živija tamo nekoliko godina su kopali staru cestu...od Sućurca do Resnika...pun kurac onih malih semaforčića je bilo...to me izluđivalo...i taman prije nego ću odselit došli do zadnje dionice isprid Resnika....
A imaju još nešto posla al rade , nikidan sam baš namjerno iša magistralom da vidim di su došli ...a ono kako god okreneš ako nebudu gotovi pred ljeto u jesen je svakko gotova cesta jer su sve napravili samo još malo treba to nešto al u praksi ono bitno je završeno ....tako da nema više gužve , sve je dvije trake i sa prikljuccima na sporedne ceste tj za Kaštela.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

jos malo vijesti iz favela kastila - Page 2 Empty Re: jos malo vijesti iz favela kastila

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum