ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare Fri 3 Mar - 8:37

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:

pa da, bolje da urlice allah ekber... Basketball
ne radi se tu o allahu ekber...covutoglu svojim izjavama otezava da se osudi srbija i na primjeru hrvatske...ne mozes biti za to da se srbija ne osudi na na nivou bh-a  a na nivou hrvatske da...idiotluk...
 srbija ne moze da se osudi jer je imala pravo da stiti yugoslaviju,
i sve one koji su zeleli da ostanu u yugi. da nije tako odnos m.z
bio bi sasvim drugaciji, r.srpska ne bi svakako bila formirana.
:O

vasi pvt stavovi nisu stav m,.z
....vidjet cemo

vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Guest Fri 3 Mar - 8:38

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 133630_haradinaj_f
SRBIJA DOSTAVILA DOKAZE PROTIV HARADINAJA: Krvave ruke zločinca od klanja, silovanja, otmica...
Srbija je protiv bivšeg vođe zločinačke OVK Ramuša Haradinaja sudu u Francuskoj dostavila nove dokaze među kojima su svedočanstva o policajcima koji su živi zakopani, klanju žena, silovanju neveste na svadbi, piše "Blic"
http://www.informer.rs/vesti/politika/121903/SRBIJA-DOSTAVILA-DOKAZE-PROTIV-HARADINAJA-Krvave-ruke-zlocinca-klanja-silovanja-otmica
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Guest Fri 3 Mar - 8:39

vuksadinare wrote:
Dare wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:
vuksadinare wrote:KOS-ovske veze i agentura...nekidan je covic dobio samarcinu od vukovarskih branitelja..ne mo's se vise skrivat koliko i dokle hoces...

pa da, bolje da urlice allah ekber... Basketball
ne radi se tu o allahu ekber...covutoglu svojim izjavama otezava da se osudi srbija i na primjeru hrvatske...ne mozes biti za to da se srbija ne osudi na na nivou bh-a  a na nivou hrvatske da...idiotluk...

srbija se ne moze osuditi ni po kom nivou. samo se moze produbiti politicka kriza...
...svejedno...covutoglu ne cijeni hrvatske zrtve podjednako...to je ocito...niti ga je briga za hrvatske zrtve u hrvatskoj..

njegova glavna briga bi trebalo da bude ocuvanje hrvatskog naroda u BIH koga balije pokusavaju da svedu na nivo nacionalne manjine, a to vama undeadovima nije jasno jer ste optereceni kompleksom srba i srbije...


Last edited by Dare on Fri 3 Mar - 8:42; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Guest Fri 3 Mar - 8:41

vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
pizzon wrote:
vuksadinare wrote:
ne radi se tu o allahu ekber...covutoglu svojim izjavama otezava da se osudi srbija i na primjeru hrvatske...ne mozes biti za to da se srbija ne osudi na na nivou bh-a  a na nivou hrvatske da...idiotluk...
 srbija ne moze da se osudi jer je imala pravo da stiti yugoslaviju,
i sve one koji su zeleli da ostanu u yugi. da nije tako odnos m.z
bio bi sasvim drugaciji, r.srpska ne bi svakako bila formirana.
:O

vasi pvt stavovi nisu stav m,.z
....vidjet cemo

normalno, kad ti budes prihvatio da se hrvatska
koju si nasledio, a stvorena uz veliku pomoc srba,
 deli i razdvaja,
bice logicno i meni !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare Fri 3 Mar - 8:42

Dare wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:

pa da, bolje da urlice allah ekber... Basketball
ne radi se tu o allahu ekber...covutoglu svojim izjavama otezava da se osudi srbija i na primjeru hrvatske...ne mozes biti za to da se srbija ne osudi na na nivou bh-a  a na nivou hrvatske da...idiotluk...

srbija se ne moze osuditi ni po kom nivou. samo se moze produbiti politicka kriza...
...svejedno...covutoglu ne cijeni hrvatske zrtve podjednako...to je ocito...niti ga je briga za hrvatske zrtve u hrvatskoj..

njega bi trebalo da bude briga da ocuva hrvatski narod u BIH koga balije pokusavaju da svedu na nivo nacionalne manjine, a to vama undeadovima nije jasno jer ste optereceni kompleksom srba i srbije...
...mo's mislit..nemas ti pojma tko ej dragan covic...radio je u jna za vrijeme agresije na hrvatsku 1991 godine..kad su gotovo svi hrvati otisli iz jna...radio je u remontno tehnickom zavodu jna 'soko' u mostaru i servisirao jna zrakoplove koji su sa mostarskog aerodroma polijetali na hrvatsku tj dalmaciju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Guest Fri 3 Mar - 8:44

vuksadinare wrote:
Dare wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:
vuksadinare wrote:
ne radi se tu o allahu ekber...covutoglu svojim izjavama otezava da se osudi srbija i na primjeru hrvatske...ne mozes biti za to da se srbija ne osudi na na nivou bh-a  a na nivou hrvatske da...idiotluk...

srbija se ne moze osuditi ni po kom nivou. samo se moze produbiti politicka kriza...
...svejedno...covutoglu ne cijeni hrvatske zrtve podjednako...to je ocito...niti ga je briga za hrvatske zrtve u hrvatskoj..

njega bi trebalo da bude briga da ocuva hrvatski narod u BIH koga balije pokusavaju da svedu na nivo nacionalne manjine, a to vama undeadovima nije jasno jer ste optereceni kompleksom srba i srbije...
...mo's mislit..nemas ti pojma tko ej dragan covic...radio je u jna za vrijeme agresije na hrvatsku 1991 godine..kad su gotovo svi hrvati otisli iz jna...radio je u remontno tehnickom zavodu jna 'soko' u mostaru i servisirao jna zrakoplove koji su sa mostarskog aerodroma polijetali na hrvatsku tj dalmaciju

aha, a keva mu iz cacka... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare Fri 3 Mar - 8:45

http://koyot.blogger.ba/arhiva/2016/11/08/4038657
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Guest Fri 3 Mar - 8:52

bolje ti je da ne pocinjes tu temu. zasto su vasi onda slali do juna '91 regrute u JNA?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare Fri 3 Mar - 8:54

http://hr.wikipedia.org/wiki/Dragan_Čović#Mladost

naglasak na ovo:Glavnim ravnateljem poduzeća SOKO(koji je bio vojni remontni zavod za servisiranje i tehnicke preglede JNA zrakoplova) imenovan je 1992(siječanj)..a bio je u vojno remontnom zavodu SOKO od 1980 do 1986 kao kontrolor itehnolog...i do 1992 kao savjetnik tehnicke struke u SOKO..dakle ne moze biti na tako visokim funkcijama u vojno remotnom zavodu SOKO koji servisirao jna zrakoplove ako nije covjek od 'povjerenja' JNA...a t ne mozes biti ako nisi povezan i sa KOS-om..sve jasno ko dan..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare Fri 3 Mar - 8:55

Dare wrote:bolje ti je da ne pocinjes tu temu. zasto su vasi onda slali do juna '91 regrute u JNA?
...slali su ih suradnici KOS-a...sto je dokazano
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Guest Fri 3 Mar - 8:59

vuksadinare wrote:
Dare wrote:bolje ti je da ne pocinjes tu temu. zasto su vasi onda slali do juna '91 regrute u JNA?
...slali su ih suradnici KOS-a...sto je dokazano

ne vec su ih slali isti oni koji su septembarsku partiju regrutovali u zenge. tada je hrvatska drzava, u nastajanju, zrtvovala svoju decu da bi otupela brobena moc JNA. strasan zlocin prema sopstvenom narodu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Guest Fri 3 Mar - 9:01

cak je bio slucaj da neki momak, hrvat, koji je bio martovska generacija, na odsustvu dezertira iz jna, prijavi se u zenge i posle 45 dana mu dodje vojna policija jna, u sred hrvatske, i vrati ga u jedinicu. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare Fri 3 Mar - 9:04

Dare wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:bolje ti je da ne pocinjes tu temu. zasto su vasi onda slali do juna '91 regrute u JNA?
...slali su ih suradnici KOS-a...sto je dokazano

ne vec su ih slali isti oni koji su septembarsku partiju regrutovali u zenge. tada je hrvatska drzava, u nastajanju, zrtvovala svoju decu da bi otupela brobena moc JNA. strasan zlocin prema sopstvenom narodu...
..u zagrebu koji je vrsio slanje regruta u jna na opcini pescenica...otkriveno ej da ej bio suradnik KOS-a i lik je uhicen...kasnije zamjenjen...za zarobljene branitelje...iz hrv.kostajnice...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare Fri 3 Mar - 9:06

Dare wrote:cak je bio slucaj da neki momak, hrvat, koji je bio martovska generacija, na odsustvu dezertira iz jna, prijavi se u zenge i posle 45 dana mu dodje vojna policija jna, u sred hrvatske, i vrati ga u jedinicu. :D
malo je takvih....meni je rodjak klisnuo iz jna u 7 mjesecu 1991 godine...i skrivao se mjesec dana kod nas..inace je iz sinja..i nije dolazio doma...prijavio se u zng u 8 mjesecu 1991...vratio se kuci i nitko mu nije dolazio..a i da ej...ne znam kako bi dosli do njega...kad su se vec otvoreno sukobljavalo sa jna....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Guest Fri 3 Mar - 9:07

vuksadinare wrote:
Dare wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:bolje ti je da ne pocinjes tu temu. zasto su vasi onda slali do juna '91 regrute u JNA?
...slali su ih suradnici KOS-a...sto je dokazano

ne vec su ih slali isti oni koji su septembarsku partiju regrutovali u zenge. tada je hrvatska drzava, u nastajanju, zrtvovala svoju decu da bi otupela brobena moc JNA. strasan zlocin prema sopstvenom narodu...
..u zagrebu koji je vrsio slanje regruta u jna na opcini pescenica...otkriveno ej da ej bio suradnik KOS-a i lik je uhicen...kasnije zamjenjen...za zarobljene branitelje...iz hrv.kostajnice...


https://slobodni.net/t108060/

,,Taman kad sam trebao početi živjeti i raditi poslije škole stigao mi je poziv u jna u rujnu 1990.Nisam se uopće odazvao pa mi je došao novi poziv u prosincu 1990. uz prijetnju privođenja i zatvaranja.Kad sam se obratio za pomoć u tadašnjem uredu za obranu (gdje su mahom radili hrvati) rekli su mi da smo mi zadnja generacija Hrvata koja mora ići na odsluženje vojnog roka po tadašnjoj jugi i da mi uopće ne može pomoći.Taj isti lik koji me je poslao u jna radio je na istom ili sličnom mjestu i za vrijeme rata.''
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare Fri 3 Mar - 9:08

a ima politicke volje..mozda bi se trebala ispitati uloga čovutoglua u agreiji na hrvatsku jer je u tom razdoblju radio na visim funkcijama u vojno remotnom zavodu JNA za zrakoplove...te ih servisirao aktivno za letove na hrvatsku...dakle suucesnik u agresiji i zlocini...da se ima volje...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare Fri 3 Mar - 9:11

Dare wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:bolje ti je da ne pocinjes tu temu. zasto su vasi onda slali do juna '91 regrute u JNA?
...slali su ih suradnici KOS-a...sto je dokazano

ne vec su ih slali isti oni koji su septembarsku partiju regrutovali u zenge. tada je hrvatska drzava, u nastajanju, zrtvovala svoju decu da bi otupela brobena moc JNA. strasan zlocin prema sopstvenom narodu...
..u zagrebu koji je vrsio slanje regruta u jna na opcini pescenica...otkriveno ej da ej bio suradnik KOS-a i lik je uhicen...kasnije zamjenjen...za zarobljene branitelje...iz hrv.kostajnice...


https://slobodni.net/t108060/

,,Taman kad sam trebao početi živjeti i raditi poslije škole stigao mi je poziv u jna u rujnu 1990.Nisam se uopće odazvao pa mi je došao novi poziv u prosincu 1990. uz prijetnju privođenja i zatvaranja.Kad sam se obratio za pomoć u tadašnjem uredu za obranu (gdje su mahom radili hrvati) rekli su mi da smo mi zadnja generacija Hrvata koja mora ići na odsluženje vojnog roka po tadašnjoj jugi i da mi uopće ne može pomoći.Taj isti lik koji me je poslao u jna radio je na istom ili sličnom mjestu i za vrijeme rata.''
pa u biti i ej to zadnja generacija u 12 mjesecu 1990 godien..u toj generaciji u vojsku je otisao i ovaj moj rodjak koji ej klisnuo iz bihaca...realno jos u 12 mjesecu 1990 nije se nazirao na vidiku pravi rat..a hrvatska takorec nije imala ustrojen tad zng tek policiju u formiranju koju su mahom cinili vecinom srbi..stzo bi ti na mjestu sluzbenika ureda za obranu napravio tada?..ne bi ih slao..evo ti otkaz i privođenje od starne jna..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare Fri 3 Mar - 9:26

ovaj lik je isto budala..pa kud je bjezao prema crnoj gori 500 kilometara udaljeno od beograda..umjesto prema mađarskoj granici koja je dva ili tri put bliza od crne gore..sto su mahom i radili vojnici koji su bjezali iz beograda ili novog sada..pa meni je frend iz beograda kad ej zbrisao pocetkom 8 mjeseca 1991 godine pobjegao prema mađarskoj granici i ilegalno presao u nju...trebalo mu ej iz begesa dva sata do mađarske granice..nesto je isao sa busom..a nesto stopirao...on i jedan pajdo..iz osijeka...kod mađarske granice jedan kilometar od granice cekali su noc u jednoj sumi...srecom...izabrali su mjesto gdje nije bilo blizu karaule jna...i granicara...prav karaula je bila udaljena pet kilometara...nije bilo ni mađarskih granicara...presli su granicu u tri ujutro iza ponoci kad je bila najmanja budnost...interesantno...pobjegli su u uniformi kad su dobili jedan sat izlaska..jer su im dali ogranicenej izlaska narocito nesrbima..znali su kad polazi autobus prema subotici ali nisu imali dovoljno love za kartu do subotice vce do nekog gradica dvadesetak kilometara od subotice..tu su izasli..nitko nije obracao paznju na njih jer se tada po vojvodini vrzmalo dosta vojske obicnih i rezervista..ukrali su civilnu obleku ona koja se susila...te se preobukli..na pola puta između tog grada i subotice u jednoj sumi..ostatak su prepjesacili ali nisu isli prema subotici...vecinom su se kretali nesto dalje od ceset ali su pratili putokaze..koji kilometar od subotice skrenuli su prema mađarskoj granici...neka zena im je rekla koliko ima do granice...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Guest Fri 3 Mar - 9:26

Dare wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:bolje ti je da ne pocinjes tu temu. zasto su vasi onda slali do juna '91 regrute u JNA?
...slali su ih suradnici KOS-a...sto je dokazano

ne vec su ih slali isti oni koji su septembarsku partiju regrutovali u zenge. tada je hrvatska drzava, u nastajanju, zrtvovala svoju decu da bi otupela brobena moc JNA. strasan zlocin prema sopstvenom narodu...
ajde ne prosipaj se više svega ti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Guest Fri 3 Mar - 9:35

vuksadinare wrote:
Dare wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:
vuksadinare wrote:
...slali su ih suradnici KOS-a...sto je dokazano

ne vec su ih slali isti oni koji su septembarsku partiju regrutovali u zenge. tada je hrvatska drzava, u nastajanju, zrtvovala svoju decu da bi otupela brobena moc JNA. strasan zlocin prema sopstvenom narodu...
..u zagrebu koji je vrsio slanje regruta u jna na opcini pescenica...otkriveno ej da ej bio suradnik KOS-a i lik je uhicen...kasnije zamjenjen...za zarobljene branitelje...iz hrv.kostajnice...


https://slobodni.net/t108060/

,,Taman kad sam trebao početi živjeti i raditi poslije škole stigao mi je poziv u jna u rujnu 1990.Nisam se uopće odazvao pa mi je došao novi poziv u prosincu 1990. uz prijetnju privođenja i zatvaranja.Kad sam se obratio za pomoć u tadašnjem uredu za obranu (gdje su mahom radili hrvati) rekli su mi da smo mi zadnja generacija Hrvata koja mora ići na odsluženje vojnog roka po tadašnjoj jugi i da mi uopće ne može pomoći.Taj isti lik koji me je poslao u jna radio je na istom ili sličnom mjestu i za vrijeme rata.''
pa u biti i ej to zadnja generacija u 12 mjesecu 1990 godien..u toj generaciji u vojsku je otisao i ovaj moj rodjak koji ej klisnuo iz bihaca...realno jos u 12 mjesecu 1990 nije se nazirao na vidiku pravi rat..a hrvatska takorec nije imala ustrojen tad zng tek policiju u formiranju koju su mahom cinili vecinom srbi..stzo bi ti na mjestu sluzbenika ureda za obranu napravio tada?..ne bi ih slao..evo ti otkaz i privođenje od starne jna..


procesljaj malo temu, zadnja generacija je bila u 6-om mesecu '91 godine...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Guest Fri 3 Mar - 9:37

tre911 wrote:
Dare wrote:
vuksadinare wrote:
Dare wrote:bolje ti je da ne pocinjes tu temu. zasto su vasi onda slali do juna '91 regrute u JNA?
...slali su ih suradnici KOS-a...sto je dokazano

ne vec su ih slali isti oni koji su septembarsku partiju regrutovali u zenge. tada je hrvatska drzava, u nastajanju, zrtvovala svoju decu da bi otupela brobena moc JNA. strasan zlocin prema sopstvenom narodu...
ajde ne prosipaj se više svega ti.

znam da boli istina, a jos vise verovatno boli da ste dosta jna osoblja, koje ste roknuli, bili vasi. 
o tome je i sljivancanin govorio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 2 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum