ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:10

http://www.e-posavina.com/index.php/think-different/posavinanews/item/1518-dragan-covic-otvorio-je-nedovrseni-vodovod-na-plehanu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:11

interesantan post..'nemoj tako Luka to su časni rvati i katolici,kod njih nema nemoralno i nepošteno,jok! :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:12

mislim ono koji bezobrazluk od draganceta...ionako solit na vec posoljenu ranu...bitna je fotka...a vi posavljaci po n-ti put gutajte pijte zivo blato servirano s juga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:14

....sva sreca da nije tamo bio jedan moj prijatelj iz plehana..vec bi cova jurio nizbrdo :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by jastreb 9/27/2016, 13:16

Dobro je ,pa ovi iz Posavine još poštuju legalno vodstvo hrvatskog naroda u BIH,a ne emisare iz Zagreba.

I evo dokaza da Čović obilazi mjesta hrvatskih stradanja u Bosni koje su realizirali Srbi,a ne samo na mjesta stradanja Hrvata koja su prouzročili Muslimani i Arapi,kako mu to podmeću desimirska piskarala.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:19

jastreb wrote:Dobro je ,pa ovi iz Posavine još poštuju legalno vodstvo hrvatskog naroda u BIH,a ne emisare iz Zagreba.

I evo dokaza da Čović obilazi mjesta hrvatskih stradanja u Bosni koje su realizirali Srbi,a ne samo na mjesta stradanja Hrvata koja su prouzročili Muslimani i Arapi,kako mu to podmeću desimirska piskarala.
...e moj jastrebe jesi ti naivac...a sto je otvorio?..nedovrseni vodovod koji se gradi vec tri godine..sve ukupno 200 metara iskopana rova...a da covic i ekipa nije donirala ni marke..vec je dijelom financirao tebi omrazeni zagreb a dio povratnici...citaj malo bolje i komentare...lik nije jednostavno pozeljan....a to sto dođe dođe da se naslikava a qurtzem nista nije napravio....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:21

.....a sto ne zatrazi da se posavina uvrsti u hrvatski entitet..to ga jos nisam cuo....muje bar traze srebrenicu,prijedor da se vrate federaciji..ovaj nista..golub ni da gukne...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by jastreb 9/27/2016, 13:30

vuksadinare wrote:.....a sto ne zatrazi da se posavina uvrsti u hrvatski entitet..to ga jos nisam cuo....muje bar traze srebrenicu,prijedor da se vrate federaciji..ovaj nista..golub ni da gukne...
U koji hrvatski entitet? Zar takvo nešto uopće postoji?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:33

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:.....a sto ne zatrazi da se posavina uvrsti u hrvatski entitet..to ga jos nisam cuo....muje bar traze srebrenicu,prijedor da se vrate federaciji..ovaj nista..golub ni da gukne...
U koji hrvatski entitet? Zar takvo nešto uopće postoji?
a cuj stalno se nesto zbori o tome...ali nitk da spomene i posavinu u hrvatskom entitetu...moj dragi jastrebe i sto hercegovaca/cast iznimkama ala (kraljevic,parađik) narocito iz hdz-a ne moze isprati vode save i ukrine sto su napravili tom narodu gore....kazem jedino i to djelomicno iskupljenej mogu imati ako posvina zavrsi u mozebitnom hrvatskom entitetu......na zalost tako ej kako je....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by jastreb 9/27/2016, 13:35

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:.....a sto ne zatrazi da se posavina uvrsti u hrvatski entitet..to ga jos nisam cuo....muje bar traze srebrenicu,prijedor da se vrate federaciji..ovaj nista..golub ni da gukne...
U koji hrvatski entitet? Zar takvo nešto uopće postoji?
a cuj stalno se nesto zbori o tome...ali nitk da spomene i posavinu u hrvatskom entitetu...moj dragi jastrebe i sto hercegovaca/cast iznimkama ala (kraljevic,parađik) narocito iz hdz-a ne moze isprati vode save i ukrine sto su napravili tom narodu gore....kazem jedino i to djelomicno iskupljenej mogu imati ako posvina zavrsi u mozebitnom hrvatskom entitetu......na zalost tako ej kako je....
A zna se tko je prodao Posavinu.

Samo ovdje na forumu će ti Ero, Tre,Mišamaš i company reći da je to laž. No to i nije tema rasprave.

Hrvati u BIH moraju ostati jedinstveni i ne dozvoliti emisarima iz zagreba koji se sad šunjaju okolo da to jedinstvo razbucaju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by jastreb 9/27/2016, 13:37

A za Posavinu je sada najvažnije da se ondje obnavljaju crkve i samostani. Duhovna središta i rasadišta hrvatstva na tim prostorima.

Jer kad čujem da se ondje o svecima okupi i do 10.000 ljudi,znam da ta područja nisu izgubljena i da ima netko tko drži do toga.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:38

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:.....a sto ne zatrazi da se posavina uvrsti u hrvatski entitet..to ga jos nisam cuo....muje bar traze srebrenicu,prijedor da se vrate federaciji..ovaj nista..golub ni da gukne...
U koji hrvatski entitet? Zar takvo nešto uopće postoji?
a cuj stalno se nesto zbori o tome...ali nitk da spomene i posavinu u hrvatskom entitetu...moj dragi jastrebe i sto hercegovaca/cast iznimkama ala (kraljevic,parađik) narocito iz hdz-a ne moze isprati vode save i ukrine sto su napravili tom narodu gore....kazem jedino i to djelomicno iskupljenej mogu imati ako posvina zavrsi u mozebitnom hrvatskom entitetu......na zalost tako ej kako je....
A zna se tko je prodao Posavinu.

Samo ovdje na forumu će ti Ero, Tre,Mišamaš i company reći da je to laž. No to i nije tema rasprave.

Hrvati u BIH moraju ostati jedinstveni i ne dozvoliti emisarima iz zagreba koji se sad šunjaju okolo da to jedinstvo razbucaju.
tesko moj jastrebe tesko....izdaja se nikad ne oprasta....na zalost tako je....u biti izdaja vuce izdaju....u izdaju su upali i oni koji su izdali...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:41

jastreb wrote:A za Posavinu je sada najvažnije da se ondje obnavljaju crkve i samostani. Duhovna središta i rasadišta hrvatstva na tim prostorima.

Jer kad čujem da se ondje o svecima okupi i do 10.000 ljudi,znam da ta područja nisu izgubljena i da ima netko tko drži do toga.

e moj jastrebe ja sam par puta godisnje u posavini..đaba i crkve kad nema za kog da zvone preko godien..to dva,tri puta godisnje nije to to..kad nema krstenja,vjencanja...kad samo pokapas....i kad se netko vrati sve se napravi da ode..kao i onaj slucaj ucenika u tramoscici....u posavini..ili slucaj prosle godine...u modrici...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by epikur37 9/27/2016, 13:42

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:A za Posavinu je sada najvažnije da se ondje obnavljaju crkve i samostani. Duhovna središta i rasadišta hrvatstva na tim prostorima.

Jer kad čujem da se ondje o svecima okupi i do 10.000 ljudi,znam da ta područja nisu izgubljena i da ima netko tko drži do toga.

e moj jastrebe ja sam par puta godisnje u posavini..đaba i crkve kad nema za kog da zvone preko godien..to dva,tri puta godisnje nije to to..kad nema krstenja,vjencanja...kad samo pokapas....i kad se netko vrati sve se napravi da ode..kao i onaj slucaj ucenika u tramoscici....u posavini..ili slucaj prosle godine...u modrici...

nema to je gotovo, kao u ostalom i srpska mjesta po hrvatskoj...priča završena imamo novo stanje na terenu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:44

...i svaki put kad dođem obiđem bivse linije...jos i dans nalazim cahure,stare zavoje,pribor za jelo..dijelove uniforme..evo bas ove godien kad sam bio za sv.antu u zeninom selu....sam pronasao u jednom zapustenom rovu...maskirnu jaknu...sa mrljama od krvi...i dijelom oznake hvo....to sam predao mjesnom zupniku...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by jastreb 9/27/2016, 13:44

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:A za Posavinu je sada najvažnije da se ondje obnavljaju crkve i samostani. Duhovna središta i rasadišta hrvatstva na tim prostorima.

Jer kad čujem da se ondje o svecima okupi i do 10.000 ljudi,znam da ta područja nisu izgubljena i da ima netko tko drži do toga.

e moj jastrebe ja sam par puta godisnje u posavini..đaba i crkve kad nema za kog da zvone preko godien..to dva,tri puta godisnje nije to to..kad nema krstenja,vjencanja...kad samo pokapas....i kad se netko vrati sve se napravi da ode..kao i onaj slucaj ucenika u tramoscici....u posavini..ili slucaj prosle godine...u modrici...

nema to je gotovo, kao u ostalom i srpska mjesta po hrvatskoj...priča završena imamo novo stanje na terenu.
Ni blizu. Ja bih bio jako sretan da je stanje u hvatskim selima Posavine i približno kao u srpskim selima na Kordunu,ili u Vrhovinama.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:49

..svake godine sjedim na jednoj cuki gdje je bila linija i gdje pada dolje pogled na 3 kilometara udaljeno podnovlje...i stalno ti se prevrti film iz tog doba...i uvijek sa istim pitanjem..je'l moglo drugacije?....i sa ove distance kazem moglo je....gotovo 3 mjeseca se odlicno branis...ovi ti iz podnovlja nista nisu mogli..a isto su imali gomilu oruzja..jer je podnovlje bilo glavno srpsko zapovjedno mjesto za zapadni dio posavine...dođe ti to kad se nađes na takvim mjestima..oces neces..prevrtis film...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 13:54

evo za jastreba di sam bio

https://www.youtube.com/watch?v=tQJC1GSwios
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by Regoč 9/27/2016, 14:32

Kako bi ga opet otvorio da je dovršen?

_________________
Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by vuksadinare 9/27/2016, 14:33

Regoč wrote:Kako bi ga opet otvorio da je dovršen?
....pa bolej pet puta otvoriti nego zatvoriti...ovako bar ima neki razlog za posjet posavini...kojeg ionako nema
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99134
2015-09-08


Back to top Go down

Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu Empty Re: Dragan Čović otvorio je nedovršeni vodovod na Plehanu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum