ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Ringo10 3/3/2017, 14:02

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:i iskreno ma kom se sviđalo ili ne.čovic nije iskreni hrvatski patriot..on mora biti najsretniji da bh-a postoji..jer negdje drudgje bi vec dobrano gulio krumpire
A imamo mi vrhunskih intelektualaca ali oni neće da prljaju ruke politikom.

Evo sad dok tipkam, na TV emisija o hrvatskoj emigraciji i Bruni Bušiću. Sve samii Hercegovci i poneki Bosanac među glavnim emigrantskim facama. 

Toliko se zanosili Hrvatskom državom i toliko nepomirljivi prema Jugovini, a danas ostadoše u ovoj luđačkoj košulji zvanoj Bosna i Hercegovina. A ne vdi se kraja tome. 

Vječno se borili protiv velikosrpske hegemonije da bi danas uživali pod SDA-ISIL dominacijom.

Evo ja sam za to da se Čović makne ali ako će doći neka reinkarnacija Kljujića ili Komšića, hvala vam lijepo na tome.
pa evo imate onog malog kojeg je trump pozvao na predsjednicki dorucak...
Kojeg malog

Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare 3/3/2017, 14:03

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:i iskreno ma kom se sviđalo ili ne.čovic nije iskreni hrvatski patriot..on mora biti najsretniji da bh-a postoji..jer negdje drudgje bi vec dobrano gulio krumpire
A imamo mi vrhunskih intelektualaca ali oni neće da prljaju ruke politikom.

Evo sad dok tipkam, na TV emisija o hrvatskoj emigraciji i Bruni Bušiću. Sve samii Hercegovci i poneki Bosanac među glavnim emigrantskim facama. 

Toliko se zanosili Hrvatskom državom i toliko nepomirljivi prema Jugovini, a danas ostadoše u ovoj luđačkoj košulji zvanoj Bosna i Hercegovina. A ne vdi se kraja tome. 

Vječno se borili protiv velikosrpske hegemonije da bi danas uživali pod SDA-ISIL dominacijom.

Evo ja sam za to da se Čović makne ali ako će doći neka reinkarnacija Kljujića ili Komšića, hvala vam lijepo na tome.
pa evo imate onog malog kojeg je trump pozvao na predsjednicki dorucak...
Kojeg malog
onog novinara epikur ga zna...ne mogu se sad sjetiti...imena i prezimena..bori se kao lav za prava hrvata...u bh-a..nikom ne ljubi pete...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare 3/3/2017, 14:07

...no ja kao realist..prepisujem takvu gresku zbog neiskustva hrvatskih politicara napose u bosni i hercegovini...sve i svasta je ulazilo u politiku nemajuci pojma u odnosima na međunarodnom planu u svijetu.....jednom prilikom sam prije samog rata u bh-a bio...u capljini...hdje mi je jedan stariji covjek rekao..'jebo nas hrvate ovdje kad nam politiku kroje konobari,sverceri i udbasi nece to na dobro ispasti'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by epikur37 3/3/2017, 14:08

Opcenito Hrvatska nema pojma o BiH, slijepa mrlja.....
Oko BiH prosjecan stanovnik RH ima samo dvije asocijacije : vic o muji i burek. 
To je povijesni i nepremostivi ponor....slijedom kojeg se i zavrsava prica hrvatskog poraza na jugoistoku.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Ringo10 3/3/2017, 14:08

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:i iskreno ma kom se sviđalo ili ne.čovic nije iskreni hrvatski patriot..on mora biti najsretniji da bh-a postoji..jer negdje drudgje bi vec dobrano gulio krumpire
A imamo mi vrhunskih intelektualaca ali oni neće da prljaju ruke politikom.

Evo sad dok tipkam, na TV emisija o hrvatskoj emigraciji i Bruni Bušiću. Sve samii Hercegovci i poneki Bosanac među glavnim emigrantskim facama. 

Toliko se zanosili Hrvatskom državom i toliko nepomirljivi prema Jugovini, a danas ostadoše u ovoj luđačkoj košulji zvanoj Bosna i Hercegovina. A ne vdi se kraja tome. 

Vječno se borili protiv velikosrpske hegemonije da bi danas uživali pod SDA-ISIL dominacijom.

Evo ja sam za to da se Čović makne ali ako će doći neka reinkarnacija Kljujića ili Komšića, hvala vam lijepo na tome.
pa evo imate onog malog kojeg je trump pozvao na predsjednicki dorucak...
Kojeg malog
onog novinara epikur ga zna...ne mogu se sad sjetiti...imena i prezimena..bori se kao lav za prava hrvata...u bh-a..nikom ne ljubi pete...
Ne mogu da se sjetim ... pa eto ima ljudi ...

Ali realno jebu nas i naši biskupi sa svojim sranjima o jedinstvenoj BiH.

Tako je to sa Katol. Crkvom. Ona je za nacionalna prava Hrvata sve dok Vatikan ne naredi drukčije. Jebeš i to.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare 3/3/2017, 14:12

epikur37 wrote:Opcenito Hrvatska nema pojma o BiH, slijepa mrlja.....
Oko BiH prosjecan stanovnik RH ima samo dvije asocijacije : vic o muji i burek. 
To je povijesni i nepremostivi ponor....slijedom kojeg se i zavrsava prica hrvatskog poraza na jugoistoku.
to je tocno..znam ja dosta ljudi koji jos za vrijeme juge nisu imali pojma da hrvati zive u bh-a...ono mislili samo muje....bez zajebancije....za hercegovce se nesto znalo..ali u da u bosni zve hrvati dosta njih nije znalo...jbg...realno hrvati iz bh-a su cinili najveci dio porazenih snaga u 2 svjetskom ratu mislim na ustase i domobrane..i sghodno tome za vrijeme juge su bili jako marginalizirani
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare 3/3/2017, 14:16

...jbg realno hrvati iz bh-a nisu krivi u globalu za sliku o sebi u hrvatskoj..ali budimo iskreni saka bijednika,lopina i dezertera ih je iskompromitirala...jedini koji imaju koliko toliko pozitivan status među hrvatima hrvatske su hrvati iz bosanske posavine,banja luke..jer su smatrani zrtvama ponajprije na racun hercegovaca.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Ringo10 3/3/2017, 14:16

epikur37 wrote:Opcenito Hrvatska nema pojma o BiH, slijepa mrlja.....
Oko BiH prosjecan stanovnik RH ima samo dvije asocijacije : vic o muji i burek. 
To je povijesni i nepremostivi ponor....slijedom kojeg se i zavrsava prica hrvatskog poraza na jugoistoku.
JA sam se milijun puta susreo u Hrvatskoj sa situacijom da nas tamo uopće ne smatraju za svoje. Ne svi naravno, ima ljudi koji znaju, ali mi smo svi za mnoge u Hrvatskoj  općenito Bosanci, Bosnačerosi. Neki nas ne razlikuju od ostalih naroda u BiH. 

I milijun puta sam čuo - ma mogli smo sjebat Srbe ali ste vi tamo u Bosni zajebali ... a tu se posebno apostrofiraju Hercegovci, često dežurni krivci za sve.

Ne, ne možemo se mi osloniti na Hrvatsku. Od njih i njihovog nemanja pojma o BiH mi  imamo samo štetu. Svoju sudbinu u svoje ruke. Ja ne mogu da objasnim njima da nama u BiH Srbi priznaju barem pravo na TREĆI ukoliko ne diramo RS. 

A musloši nam jedino priznaju pravo da budemo raja ko u dobra stara osmanlijska vremena. Taj u Hrvatskoj neizlječivi pokroviteljsko-cvjećarski stav o muslimanima i ultimativni anti-srpski stav čak i kad nam se to kosi sa interesima, nama je jednostavno postao kamen oko vrata.

Sad bi oni da mi podržimo Bakira i njegovu ISIL kliku. E jebi ga.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Ringo10 3/3/2017, 14:23

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Opcenito Hrvatska nema pojma o BiH, slijepa mrlja.....
Oko BiH prosjecan stanovnik RH ima samo dvije asocijacije : vic o muji i burek. 
To je povijesni i nepremostivi ponor....slijedom kojeg se i zavrsava prica hrvatskog poraza na jugoistoku.
to je tocno..znam ja dosta ljudi koji jos za vrijeme juge nisu imali pojma da hrvati zive u bh-a...ono mislili samo muje....bez zajebancije....za hercegovce se nesto znalo..ali u da u bosni zve hrvati dosta njih nije znalo...jbg...realno hrvati iz bh-a su cinili najveci dio porazenih snaga u 2 svjetskom ratu mislim na ustase i domobrane..i sghodno tome za vrijeme juge su bili jako marginalizirani
JA danas tvrdim da nam je to bila katastrofalna greška, jer smo išli srcem hipnotizirani onim HRVATSKA DRŽAVA ne razmišljajući o okolnostima i ne shvaćajući da je đavo u nekim detaljima o kojima nismo htjeli da slušamo ili razmišljamo jer nam je kvarilo radost imanja hrvatske države.

A đavo je uvijek u detaljima koji se ne uklapaju u idilu. Pričao mi je i djed. I naša inteligencija, crkvena i svjetovna nas je dobro zavalila u 2. sv ratu. 

NAša kompromitiranost u tome ratu je vrlo često razlog nemilosti međunarodnih šupaka. Osobno sam se više puta uvjerio u to.

ZAto mislim da se Hrvati BiH moraju politički osamostaliti i prohodati bez vječnog blejanja U Zagreb koji je prečesto spreman da nas i žrtvuje i zavali radi nekih svojih kratkoročnih i kratkovidih interesa. I prečesto je do odvratnosti servilan prema međunarodnima.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare 3/3/2017, 14:23

Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:Opcenito Hrvatska nema pojma o BiH, slijepa mrlja.....
Oko BiH prosjecan stanovnik RH ima samo dvije asocijacije : vic o muji i burek. 
To je povijesni i nepremostivi ponor....slijedom kojeg se i zavrsava prica hrvatskog poraza na jugoistoku.
JA sam se milijun puta susreo u Hrvatskoj sa situacijom da nas tamo uopće ne smatraju za svoje. Ne svi naravno, ima ljudi koji znaju, ali mi smo svi za mnoge u Hrvatskoj  općenito Bosanci, Bosnačerosi. Neki nas ne razlikuju od ostalih naroda u BiH. 

I milijun puta sam čuo - ma mogli smo sjebat Srbe ali ste vi tamo u Bosni zajebali ... a tu se posebno apostrofiraju Hercegovci, često dežurni krivci za sve.

Ne, ne možemo se mi osloniti na Hrvatsku. Od njih i njihovog nemanja pojma o BiH mi  imamo samo štetu. Svoju sudbinu u svoje ruke. Ja ne mogu da objasnim njima da nama u BiH Srbi priznaju barem pravo na TREĆI ukoliko ne diramo RS. 

A musloši nam jedino priznaju pravo da budemo raja ko u dobra stara osmanlijska vremena. Taj u Hrvatskoj neizlječivi pokroviteljsko-cvjećarski stav o muslimanima i ultimativni anti-srpski stav čak i kad nam se to kosi sa interesima, nama je jednostavno postao kamen oko vrata.

Sad bi oni da mi podržimo Bakira i njegovu ISIL kliku. E jebi ga.
....gledaj ako cemo realno....zasto bosanski hrvati imaju bolji status u hrvatskoj nego hercegovci..zato jer bosanski hrvati su mahom svojim snagama se borili ili kontra srba ili kontra muslimana..hercegovci su imali veliku pomoc hrvatskih snaga iz hrvatske...dok se dobar dio hercegovaca preselio u hrvatsku..i to je ljude iziritiralo..pa sam janko bobetko se zbog toga iznervirao i zaprijetio u jednom trenutku da ce povuci dio hrvatskih snaga iz hravtske ako se gro hercegovaca ne vrati nazad u hercegovinu i prikljuci se hvo-u...popunjenost hercegovackih brigada hvo-a je tada bila jedva 50%..onda je slijedila prisilna mobilizacija hercegovaca po zagrebu i hrvatskoj...pa su se tamosnje hvo brigade koliko toliko popunile..a sve bili kao 'studoši' u hrvatskoj..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by epikur37 3/3/2017, 14:27

Sada je nebitno i to nije grijeh samo ove generacije i ove politike.

Bosnu je Hrvatska  gubila cijelo prošlo stoljeće i dalje. Povijesni, nacionalni i politički ponor je samo rastao...

Ova generacija će samo zaključiti  tragediju i povijesni  poraz. 

Koji je pored svega samo logičan i prirodan rezultat.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare 3/3/2017, 14:28

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Opcenito Hrvatska nema pojma o BiH, slijepa mrlja.....
Oko BiH prosjecan stanovnik RH ima samo dvije asocijacije : vic o muji i burek. 
To je povijesni i nepremostivi ponor....slijedom kojeg se i zavrsava prica hrvatskog poraza na jugoistoku.
to je tocno..znam ja dosta ljudi koji jos za vrijeme juge nisu imali pojma da hrvati zive u bh-a...ono mislili samo muje....bez zajebancije....za hercegovce se nesto znalo..ali u da u bosni zve hrvati dosta njih nije znalo...jbg...realno hrvati iz bh-a su cinili najveci dio porazenih snaga u 2 svjetskom ratu mislim na ustase i domobrane..i sghodno tome za vrijeme juge su bili jako marginalizirani
JA danas tvrdim da nam je to bila katastrofalna greška, jer smo išli srcem hipnotizirani onim HRVATSKA DRŽAVA ne razmišljajući o okolnostima i ne shvaćajući da je đavo u nekim detaljima o kojima nismo htjeli da slušamo ili razmišljamo jer nam je kvarilo radost imanja hrvatske države.

A đavo je uvijek u detaljima koji se ne uklapaju u idilu. Pričao mi je i djed. I naša inteligencija, crkvena i svjetovna nas je dobro zavalila u 2. sv ratu. 

NAša kompromitiranost u tome ratu je vrlo često razlog nemilosti međunarodnih šupaka. Osobno sam se više puta uvjerio u to.

ZAto mislim da se Hrvati BiH moraju politički osamostaliti i prohodati bez vječnog blejanja U Zagreb koji je prečesto spreman da nas i žrtvuje i zavali radi nekih svojih kratkoročnih i kratkovidih interesa. I prečesto je do odvratnosti servilan prema međunarodnima.
ima nesto u tome..ali recimo bosanski hrvati su rado i prije govorili da su bosanci ako bi dosli u hrvatsku i tako ljudi ih smatrali bosancima..u tom pogledu su bili skromniji od hercegovaca koji su prvo govorili da su hrvati iz hercegovine....mi smo imali sujeda darka iz bosne bio ej mislim iz doboja..hrvat...radio je sa mojim pok.starim na zeljeznici..za vrijeme juge..on ej uvijek govorio da je bosanac ja se ne sjecam da je spomenuo da je hrvat..mada je moj stari to znao..jer je bio katolik,navijao za dinamo..ali neko ko ga dobro nije poznavao mislio ej d aje bosanac i tako ga smatrali
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by epikur37 3/3/2017, 14:29

ajme vučina opet antagonizira bosanske i hercegovačke hrvate....oženio se iz Bosne i oma veći bosanac od Josipa Pejakovića :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Ringo10 3/3/2017, 14:29

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
epikur37 wrote:Opcenito Hrvatska nema pojma o BiH, slijepa mrlja.....
Oko BiH prosjecan stanovnik RH ima samo dvije asocijacije : vic o muji i burek. 
To je povijesni i nepremostivi ponor....slijedom kojeg se i zavrsava prica hrvatskog poraza na jugoistoku.
JA sam se milijun puta susreo u Hrvatskoj sa situacijom da nas tamo uopće ne smatraju za svoje. Ne svi naravno, ima ljudi koji znaju, ali mi smo svi za mnoge u Hrvatskoj  općenito Bosanci, Bosnačerosi. Neki nas ne razlikuju od ostalih naroda u BiH. 

I milijun puta sam čuo - ma mogli smo sjebat Srbe ali ste vi tamo u Bosni zajebali ... a tu se posebno apostrofiraju Hercegovci, često dežurni krivci za sve.

Ne, ne možemo se mi osloniti na Hrvatsku. Od njih i njihovog nemanja pojma o BiH mi  imamo samo štetu. Svoju sudbinu u svoje ruke. Ja ne mogu da objasnim njima da nama u BiH Srbi priznaju barem pravo na TREĆI ukoliko ne diramo RS. 

A musloši nam jedino priznaju pravo da budemo raja ko u dobra stara osmanlijska vremena. Taj u Hrvatskoj neizlječivi pokroviteljsko-cvjećarski stav o muslimanima i ultimativni anti-srpski stav čak i kad nam se to kosi sa interesima, nama je jednostavno postao kamen oko vrata.

Sad bi oni da mi podržimo Bakira i njegovu ISIL kliku. E jebi ga.
....gledaj ako cemo realno....zasto bosanski hrvati imaju bolji status u hrvatskoj nego hercegovci..zato jer bosanski hrvati su mahom svojim snagama se borili ili kontra srba ili kontra muslimana..hercegovci su imali veliku pomoc hrvatskih snaga iz hrvatske...dok se dobar dio hercegovaca preselio u hrvatsku..i to je ljude iziritiralo..pa sam janko bobetko se zbog toga iznervirao i zaprijetio u jednom trenutku da ce povuci dio hrvatskih snaga iz hravtske ako se gro hercegovaca ne vrati nazad u hercegovinu i prikljuci se hvo-u...popunjenost hercegovackih brigada hvo-a je tada bila jedva 50%..onda je slijedila prisilna mobilizacija hercegovaca po zagrebu i hrvatskoj...pa su se tamosnje hvo brigade koliko toliko popunile..a sve bili kao 'studoši' u hrvatskoj..
Ja sam uvijek govorio da je dodjeljivanje hrv domovnica BiH Hrvatima koliko dobro toliko i loše.

Isto kao i ovo otvaranje Njemačke za Hrvate kao radnu snagu. Dobro za neke da zarade, ali loše za Hrvatsku koja se topi demografski i to po već alarmantnoj stopi.

To je vama glavni problem a ne glupsotioko Vučićevih ili Vulonovih izvaljotina i histerije u Hrvatskoj  koje to prate..
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by darth_vader 3/3/2017, 14:31

epikur37 wrote:Opcenito Hrvatska nema pojma o BiH, slijepa mrlja.....
Oko BiH prosjecan stanovnik RH ima samo dvije asocijacije : vic o muji i burek. 
To je povijesni i nepremostivi ponor....slijedom kojeg se i zavrsava prica hrvatskog poraza na jugoistoku.

Bio jučer dokumentarac o rudarima, ne znam jesu li Banovići bili...Vratilo vrijeme barem dva stoljeća unatrag... Još kad je lik parnu lokomotivu naložio...Vrh...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by epikur37 3/3/2017, 14:33

Hrvatskoj je bosanski pa i hercegovački hrvatski identitet nepoželjan, ona ga ne može probaviti, integrirati. Ne zna što da radi s njim.

Dok ne dođe vrijeme da ga unovči za neku svoju računicu, povremeno služi za liječenje vlastitih kompleksa europske periferije i široke malograđanštine.

No ni hrvatska nije birala da bude pogranična zemlja i provincija na rubu civlizacije  nit su Hrvati u BiH birali da budu u tamnom vilajetu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare 3/3/2017, 14:33

epikur37 wrote:ajme vučina opet antagonizira bosanske i hercegovačke hrvate....oženio se iz Bosne i oma veći bosanac od Josipa Pejakovića :D
nravno da sam bosanac..ne kaze se badava okle zena od tud i ti..zar ne epikure..i ti sebe guras pod dalmose...ja hercegovce postujem...ima ih losih i dobrih..ali generalno drazi su mi bosanci..nekako su pitomiji...lakse se uklope...nisu zatvoreniji...vjerojatno karakteristika jer su bili vecinom izmjesani sa drugim...a i radisni su....hercegovci su bili homogeniji zatvoreniji..krug mahom za sebe..tesko si upadao jos teze izlazio....nesto kao janjevci ili sipci....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare 3/3/2017, 14:35

epikur37 wrote:Hrvatskoj je bosanski pa i hercegovački hrvatski identitet nepoželjan, ona ga ne može probaviti, integrirati. Ne zna što da radi s njim.

Dok ne dođe vrijeme da ga unovči za neku svoju računicu, povremeno služi za liječenje vlastitih kompleksa europske periferije i široke malograđanštine.

No ni hrvatska nije birala da bude pogranična zemlja i provincija na rubu civlizacije  nit su Hrvati u BiH birali da budu u tamnom vilajetu.
to nije istina..da je nepozeljan ti bi vec davno zdimio iz zadra...ne znam tvoj status tamo..ali da ej tako sto pricas velim ili bi se preselio negdje drudgje ili se vratio doma
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by epikur37 3/3/2017, 14:36

Vucino ja govorim na sasvim drugom nivou, tebi nedoskočivom :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare 3/3/2017, 14:42

epikur37 wrote:Vucino ja govorim na sasvim drugom nivou, tebi nedoskočivom :)
znam ja sto ti govoris..bh-a hrvati su platicili ceh ndh-a...kao i licani i dio hrvata u dalmatinskoj zagori....u politickom smislu su debelo marginalizirani od 1945 godine...malo ih je bilo na visokim pozicijama u onom politickom sustavu jugoslavije..a oni koji su bili nisu previse tangirali zemljake....neizgrađen politicki proces i svijest...skupo kosta....plus politicka naivnost hrvatskih politickih struktura u hrvatskoj kopja nije mogla kvalitetno prepoznati politicke mijenje u svijetu vec vise idealistickog duha nego pragmatizma...kad je nastala rupa...zbog takve politike...nisu se znali povuci pravi potezi..zasto je milosevic bio lukav..pa zato jer je bio politicar ekonomist direktor banke i znao je plivati u politickim vodama..a mi smo mahom birali politicare konobare,sofere,povjesnicare ili disidente koji su ucili politiku iz knjiga..ono malo profesionalnih opoliticara sto smo imali bilo je vise projugoslavenski orjentirano...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by vuksadinare 3/3/2017, 14:45

primjerice srbi u hh-a izaberu za vođu karađica prof.dr.psihologije..zamjenik mu ej prof.dr nikola koljevic i prof.dr biljana plavsic..hrvati se riejse na brzaka prof.dr.kljujica a onda dovedu na svoje celo profesora drpigu i porpalog direktora bobana...da sad ne nabrajam dalej sve koji su a struke su im..konobar,vozac,poslovođa.trgovac...ako cemo iskreno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović - Page 7 Empty Re: Srbijanska politika u BiH i Dragan Čović

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum