ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pali smo ispod 4 milijuna

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest 13/2/2017, 20:28

Ja sam u svakom slucaju za to da se ti ne razmnozavas.

Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 20:29

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja sam u svakom slucaju za to da se ti ne razmnozavas.
Pa i necu , obolija sam na živce , zdravlje shebano , blokiran seksualno .....mrzovoljan ......bit cu samac i bmk.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 20:30

zasto max,  svako ima pravo da produzi svoju lozu,

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest 13/2/2017, 20:31

To je bila samo sugestija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by govinda 13/2/2017, 20:31

A doci ce mali Arapi i crnci,, sta vas briga...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 20:32

RayMabus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja sam u svakom slucaju za to da se ti ne razmnozavas.
Pa i necu , obolija sam na živce , zdravlje shebano , blokiran seksualno .....mrzovoljan ......bit cu samac i bmk.
aj ne cvili, sad kad odes u svabiju pa napumpas neku svabicu, vidjeces promjene misljenja
inace longi jel znas da su svabice mila majka zene, dobro je kresnes i cini sve sto kazes, nema emanchipacije

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 20:32

MaximusDecimusMiridije wrote:To je bila samo sugestija.
nikad neznas koji bi se genij mogo izrodit ;D

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 20:32

govinda wrote:A doci ce mali Arapi i crnci,, sta vas briga...
poneki paki

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by govinda 13/2/2017, 20:34

Leviathan2 wrote:
govinda wrote:A doci ce mali Arapi i crnci,, sta vas briga...
poneki paki
i Ukrajinke

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 20:36

govinda wrote:
Leviathan2 wrote:
govinda wrote:A doci ce mali Arapi i crnci,, sta vas briga...
poneki paki
i Ukrajinke
e sad ukrajinke,  mislim da ukrajinke vise grizu na germaniju i italiju, veli mi jedan sljaker sa baustele da u italiji negdje oko verone ima ukrajinki ko salate, sve iz njegovog kraja, velika vecina na crnjaka pa love koga stignu za papire

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 20:37

Leviathan2 wrote:zasto max,  svako ima pravo da produzi svoju lozu,
Ima al ja sam to odlucija na analitickoj osnovi ....pobrojija prednosti i nedostatke i reko : A U KURAZ NEBU MENE NITKO HEBAL.

AJMO BRAJO SVI DOLI




Tesla o ženama: Civilizacija će propasti jer žene žele biti ravnopravne s muškarcima
Nikola Tesla objasnio je u kolovozu 1924. u ekskluzivnoj izjavi 'Galvestone Daily News' zašto se nije nikada ženio. Kako se navodi, Tesla je najprije istaknuo da je žena superiornija u odnosu na muškarca, ali da je to bilo nekad.
Danas je, navodi znanstvenik, takva žena nestala, a na njeno mjesto "došla je žena koja misli da je njen glavni uspjeh u životu u tome da se što više izjednači sa muškarcem, odijevanjem, glasom i postupcima, u sportovima i dostignućima svake vrste". - Žene postaju jače od muškaraca, i fizički i mentalno. Svijet je iskusio mnoge tragedije, ali po mom mišljenju najveća od svih tragedija je sadašnje ekonomsko stanje, u kom se žene nadmeću s muškarcima, i u mnogim slučajevima zaista i uspijevaju da zauzmu njihovo mjesto u profesijama i industriji. Ova rastuća tendencija žena da bace muškost u sjenu predstavlja znak propadanja civilizacije – rekao je Tesla, prenosi “Blic”. Kako je istakao Tesla u jednom intervjuu, žene kakve je obožavao su nestale, a zamijenile su ih one koje smatraju da u svemu treba da se izjednače s muškarcima. On je tada dodao da su sva dostignuća muškaraca bila inspirirana i nadahnuta ljubavlju ženi, ali da su žene umjesto pobjednica postale žrtve. - U njenom životu nema zadovoljstva. Ambiciozna je, često preko svojih prirodnih sposobnosti, da postigne sve što želi. Žene suviše često zaboravljaju da ne mogu sve biti primadone i filmske zvijezde – kaže Tesla. Znanstvenik iz Smiljana istaknuo je i da će zbog toga naša civilizacija potonuti u stanje koje nalazimo kod pčela, mrava i drugih insekata – u kom se mužjaci bezobzirno ubijaju. “U toj matrijarhalnoj imperiji bit će zavedena ženska pravila”, naveo je Tesla. „Praktično sva velika dostignuća muškarca dosad bila su nadahnuta njegovom ljubavlju i posvećenošću ženi. Muškarac je bio nadahnut za velike stvari jer je neka žena vjerovala u njega, jer je želio zaslužiti njeno divljenje i poštovanje. Zato se borio za nju i stalno iznova riskirao svoj život”, kaže Tesla.
On potom analizira posljedice želje suvremene žene da se izjednači sa muškarcem: Žene koje su neprestano uzbuđene zbog svoje ogromne ambicije da nadmaše muškarca u ovoj igri u isto vrijeme gube nešto što na kraju, čini mi se, vrijedi mnogo više nego što prazne počasti poslovnog ili profesionalnog uspjeha ikada mogu donijeti.” Na kraju, Tesla podsjeća da je povijest puna primjera predivnog utjecaja neobičnih žena. „Među njima su i majke velikih muškaraca. Ali njihov utjecaj ne leži u riješenosti da nadmaše muškarca, ni da se natječe s njim. Možda zato što predstavlja finiji i osjetljiviji instrument, žena instinktivno zna svoju moć i razumije da njen stupanj leži u visokom položaju koji zauzima. Ali ono što je uzvišeno nikada se ne spušta na razinu običnog”, zaključuje Tesla. Što je Tesla govorio o ženama "Moć prave žene je tako velika, da vjerujem da bi lijepa žena - a to će reći lijepa duhom, ponašanjem i mislima, lijepa u svakom pogledu, neka vrsta boginje - ako bi se iznenada pojavila na zemlji, mogla zapovijedati cijelim svijetom". Uredništvo 'Galvestona' o Teslinim stavovima "Ova gledišta gospodina Nikole Tesle bit će primljena s velikim interesovanjem, slagali se mi ili ne s idejom da žena u svojoj novoj ulozi predstavlja mračnu silu koja će srušiti i upropastiti čitavu našu društvenu strukturu. U pitanju je čovjek koji je, u principu, priznat kao jedan od najvećih umova našeg doba”, stoji u završnoj napomeni uredništva lista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 20:39

Leviathan2 wrote:
govinda wrote:
i Ukrajinke
e sad ukrajinke,  mislim da ukrajinke vise grizu na germaniju i italiju, veli mi jedan sljaker sa baustele da u italiji negdje oko verone ima ukrajinki ko salate, sve iz njegovog kraja, velika vecina na crnjaka pa love koga stignu za papire
Ima ih ko plijeve ....a tu na ulazi u Veronu imaš jedan drvored ....ima sto i više stabala ....iza svakog debla su ti tri Ukrajinke ....vidijo ja svojim ocima kad sam bio u Italiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 20:39

longi, ima takvih zena jos kamara

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by epikur37 13/2/2017, 20:40

Dok se u zemljama bogate europske jezgre “proizvodi” turbo dohodak i kontinuirano otvaraju radna mjesta, u zemljama europske periferije ona se sustavno i planski uništavaju. 
Trump je nedavno rekao kako je Europska unija tek proširena Njemačka. To je najvećim dijelom točno i od te izjave ne treba bježati. 
Naime, dok EU sve više slabi, Njemačka gospodarski raste te postaje politički najutjecajnija zemlja EU. Stoga, za trenutno stanje u EU, Njemačka je odgovorna bar dvojako:
[list="outline: none; padding-right: 0px; padding-left: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 20px; margin-left: 26px; box-sizing: border-box; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 18px; line-height: inherit; font-family: Hind; vertical-align: baseline; list-style-position: initial; list-style-image: initial; color: rgb(0, 0, 0); background-color: rgb(255, 255, 255);"]
[*]Njemačka je politika svojim utjecajnim položajem u posthladnoratovskoj Europi snažno otvorila prostor njemačkom investicijskim kapitalu, koji je u protekla dva desetljeća ovladao istočnom i jugoistočnom Europom. Inzistirajući na paradigmi privatizacije, liberalizacije i deregulacije, njemački je kapital vrlo egoistično iskoristio postojeće materijalne resurse ovih zemalja na način, da je stvorenu vrijednost zapravo preusmjerio prema zemlji matici, ne vodeći uopće računa o potrebi razvoja ovih zemalja. Posljednjih godina, Njemačka u ime „europskih vrijednosti“ kao sto je sloboda kretanja radne snage, zapravo besramno izlaže zemlje istočne i jugoistočne Europe masovnom egzodusu radno sposobnog, stručnog i akademski obrazovanog stanovništva. Kao kreatorica europske monetarne politike, Njemačka je nametanjem tvrdog neoliberalizma zapravo vrlo odgovorna za urušavanje društva u zemljama europske periferije. Izravan rezultat zahtjevane politike štednje je propast javnih politika, iznimno visoke stope nezaposlenosti, rast siromaštva i nejednakosti, kao i gospodarska, socijalna i politička destabilizacija članica iz istočne, jugoistočne i južne Europe..

[/list]
      2. Stihijska politika useljavanja (politika dobrodošlice) Angele Merkel donijela je Europskoj uniji gotovo neriješive probleme: od brojnih terorističkih napada, narasle islamofobije, ali i sve jačeg euroskepticizma i jačanja političkih koncepcija, vrlo različitih od tzv. Sorosove Europe.
Treba reći kako nije riječ o populizmu, ljudi postaju svjesni da ovako dalje ne ide i da vrijednosti koje nudi EU zapravo nisu nikakve vrijednosti, tek izlizani klišei, zbog čega je moralno i etičko urušavanje projekta ujedinjene Europe sve očitije. Najveća istinska vrijednost EU bila je socijalna Europa, koja postupno nestaje u korist banaka i korporativnog kapitala čiji je snažni zaštitnik upravo Europska komisija. Nitko normalan vise ne doživljava EU kao prostor slobode, demokracije, tolerancije, ljudskih prava i ekonomskog blagostanja, a vrijednosti koje nam nudi europska elita potrebno je dubinski preispitati.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 20:40

RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:
govinda wrote:
i Ukrajinke
e sad ukrajinke,  mislim da ukrajinke vise grizu na germaniju i italiju, veli mi jedan sljaker sa baustele da u italiji negdje oko verone ima ukrajinki ko salate, sve iz njegovog kraja, velika vecina na crnjaka pa love koga stignu za papire
Ima ih ko plijeve ....a tu na ulazi u Veronu imaš jedan drvored ....ima sto i više stabala ....iza svakog debla su ti tri Ukrajinke ....vidijo ja svojim ocima kad sam bio u Italiji.
koje godine si bio

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by govinda 13/2/2017, 20:40

Leviathan2 wrote:
govinda wrote:
Leviathan2 wrote:
govinda wrote:A doci ce mali Arapi i crnci,, sta vas briga...
poneki paki
i Ukrajinke
e sad ukrajinke,  mislim da ukrajinke vise grizu na germaniju i italiju, veli mi jedan sljaker sa baustele da u italiji negdje oko verone ima ukrajinki ko salate, sve iz njegovog kraja, velika vecina na crnjaka pa love koga stignu za papire
S obzrom da ih je bilo na stotine u Brckom po ovdasnjim javnim kucama a Brcko je supak svijeta, evropska Tijuana, rekao bih da Ukrajinke nisu izbirljive...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 20:42

Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:
govinda wrote:
i Ukrajinke
e sad ukrajinke,  mislim da ukrajinke vise grizu na germaniju i italiju, veli mi jedan sljaker sa baustele da u italiji negdje oko verone ima ukrajinki ko salate, sve iz njegovog kraja, velika vecina na crnjaka pa love koga stignu za papire
Ima ih ko plijeve ....a tu na ulazi u Veronu imaš jedan drvored ....ima sto i više stabala ....iza svakog debla su ti tri Ukrajinke ....vidijo ja svojim ocima kad sam bio u Italiji.
koje godine si bio
2001 do 2003/4 ...tako nešto. .....a u Veroni 2003 mislim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 20:46

epikur37 wrote:
[list="outline: none; padding-right: 0px; padding-left: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 20px; margin-left: 26px; box-sizing: border-box; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 18px; line-height: inherit; font-family: Hind; vertical-align: baseline; list-style-position: initial; list-style-image: initial; color: rgb(0, 0, 0); background-color: rgb(255, 255, 255);"]
[*]Njemačka je politika svojim utjecajnim položajem u posthladnoratovskoj Europi snažno otvorila prostor njemačkom investicijskim kapitalu, koji je u protekla dva desetljeća ovladao istočnom i jugoistočnom Europom. Inzistirajući na paradigmi privatizacije, liberalizacije i deregulacije, njemački je kapital vrlo egoistično iskoristio postojeće materijalne resurse ovih zemalja na način, da je stvorenu vrijednost zapravo preusmjerio prema zemlji matici, ne vodeći uopće računa o potrebi razvoja ovih zemalja. Posljednjih godina, Njemačka u ime „europskih vrijednosti“ kao sto je sloboda kretanja radne snage, zapravo besramno izlaže zemlje istočne i jugoistočne Europe masovnom egzodusu radno sposobnog, stručnog i akademski obrazovanog stanovništva. Kao kreatorica europske monetarne politike, Njemačka je nametanjem tvrdog neoliberalizma zapravo vrlo odgovorna za urušavanje društva u zemljama europske periferije. Izravan rezultat zahtjevane politike štednje je propast javnih politika, iznimno visoke stope nezaposlenosti, rast siromaštva i nejednakosti, kao i gospodarska, socijalna i politička destabilizacija članica iz istočne, jugoistočne i južne Europe..
[/list]
Pa kad je netko dobio plavu kuverticu.

 Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 1f602 
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 20:46

govinda wrote:
Leviathan2 wrote:
govinda wrote:
Leviathan2 wrote:
govinda wrote:A doci ce mali Arapi i crnci,, sta vas briga...
poneki paki
i Ukrajinke
e sad ukrajinke,  mislim da ukrajinke vise grizu na germaniju i italiju, veli mi jedan sljaker sa baustele da u italiji negdje oko verone ima ukrajinki ko salate, sve iz njegovog kraja, velika vecina na crnjaka pa love koga stignu za papire
S obzrom da ih je bilo na stotine u Brckom po ovdasnjim javnim kucama a Brcko je supak svijeta, evropska Tijuana, rekao bih da Ukrajinke nisu izbirljive...
to u ono vrijeme, a vremena se promjenila, onomad je bilo malo teze da dojdu na zapad pa im je i brcko bilo las vegas,
ja sam krajem devedestih upoznao jednu ukrajinku, nekih 25 godina,  mala uspjela doci do italije i godinu dana cepala po najt klubovima dok nije naucila malo jezika a onda se bacila u samostalne vode, dobavljanje zenskih iz ukrajine, inace se udala za nekog talijanca koji je slinio na nju ko pas na vrucini a nije kuzio da joj treba dok ne dobije drzavljanstvo kako je i bilo, inace je mala bila i u nekim striptiz baru blizu arizone i ne zeli se sjecat tog perioda, veli da je jedva zbrisala

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 20:48

RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:
Leviathan2 wrote:
govinda wrote:
i Ukrajinke
e sad ukrajinke,  mislim da ukrajinke vise grizu na germaniju i italiju, veli mi jedan sljaker sa baustele da u italiji negdje oko verone ima ukrajinki ko salate, sve iz njegovog kraja, velika vecina na crnjaka pa love koga stignu za papire
Ima ih ko plijeve ....a tu na ulazi u Veronu imaš jedan drvored ....ima sto i više stabala ....iza svakog debla su ti tri Ukrajinke ....vidijo ja svojim ocima kad sam bio u Italiji.
koje godine si bio
2001 do 2003/4 ...tako nešto. .....a u Veroni 2003 mislim.
aaa, nisi bio u vrijeme kad su u tim drvoredima bile nigerijanke :D, hebate, vozis i odjedared se nesto zabijeli pred tobom, ono, nigerijanka zinula,  strava

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by michaellcmacha 13/2/2017, 20:49

ok ali ne treba to sagledavati paušalno... čudi me ovdje ima nekoliko likova kloji se busaju kako su sve naj naj a nitko od njih da se nije dosjetio otići pogledati malo kretanja stanovništva u hrvatskoj u zadnjih 150 godina po mjestima (prvo ruralnim) a onda za ista razdoblja i urbanim... pa na sve to zaračunao index starenja koji je dvostruko i pol narastao u zadnjih 65 godina što izravno utječe na sve druge parametre u i oko društvene osi. plus diletantizam i ološarstvo svih oblika i modusa, i raspašoj je zagarantiran

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 4 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum