ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pali smo ispod 4 milijuna

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by epikur37 13/2/2017, 19:38

govinda wrote:Iskreno, to sto je sve manje ljudi u Hrvatskoj moze jedino rastuziti uhljebe i one koji zive od proracuna...

koga može razveseliti?

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 19:39

epikur37 wrote:
govinda wrote:Iskreno, to sto je sve manje ljudi u Hrvatskoj moze jedino rastuziti uhljebe i one koji zive od proracuna...

koga može razveseliti?
Mene , počet ce vas vatat panika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest 13/2/2017, 19:40

U zadnje vrijeme jebote....ali ono u kratko vrijeme bas 2-3 mjeseca. Jedno 4-5 parova za koje znam da zele imati dijete, ili je teska trudnoca ili je djevojka/zena imala spontani. Potpuni raspad sistema. Mislim da ima i stres svoju ulogu jebiga, dakle ne sama nekakva ajmo rec sebicnost samih ljudi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 19:40

govinda wrote:Onako, razmisljam na glas, pa sasvim je svejedno da li se Hrvati radjali u Hrvatskoj ili u Njemackoj...
Još kad za tri godine Austrija otvori svoje tržište rada za ovu SSS iz Hrvatske.

EZGODUS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest 13/2/2017, 19:41

maggie13 wrote:Kolerice, mogaobi i ti biti dragovoljac..ipak si u naponu snage, mladosti..8-)

Bome megi, kad vidim ove prognoze, morati cu prionuti u poligamiju... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest 13/2/2017, 19:42

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
govinda wrote:Iskreno, to sto je sve manje ljudi u Hrvatskoj moze jedino rastuziti uhljebe i one koji zive od proracuna...

koga može razveseliti?
Mene , počet ce vas vatat panika.

longi - razvalider.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by epikur37 13/2/2017, 19:42

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:
govinda wrote:Iskreno, to sto je sve manje ljudi u Hrvatskoj moze jedino rastuziti uhljebe i one koji zive od proracuna...

koga može razveseliti?
Mene , počet ce vas vatat panika.

Koga, ne ovisim o prirastu ali razlog za brigu je posve opravdan, čisto sa stanovišta nacionalne i državne opstojnosti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 19:43

HDZ ( Šterc ) se trese jer vidi da ce mu politicka partija kojoj pripada ispušit u buducnosti pa hajte rvatici pravite djecu ....a rvatici nece pa nece ha ha ha


CRKLA KRAVA

Ovo je ko iz onog vica , cigo naucija konja gladovat taman a ovi mu crka,


 Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 19:48

Zaboravite demografsku obnovu , tu pomoci nema , to reproduktivno stanovništvo o kojem ovaj govori je malo i ostarilo , ima svojih zdrastvenih problema , gleda kako ce skrpit kraj s krajem , nisu ni psihicki labilini za djecu .....uzet brojku od 400 tisuca žena ( dakle i muških toliko ) pa pricat o njima ko da su svi srednje dvadesete a ne pola od toga tridesetogodišnjaci koji su svakakvi i svakakve i nije im do nicega a kamo li djece je u najmanju ruku bezobrazno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by L'âme 13/2/2017, 19:49

kolerik wrote:
maggie13 wrote:Kolerice, mogaobi i ti biti dragovoljac..ipak si u naponu snage, mladosti..8-)

Bome megi, kad vidim ove prognoze, morati cu prionuti u poligamiju... ;)
zasto ne? Ionako ces sve priznat i financirat B-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Trinity 13/2/2017, 19:49

kolerik wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
maggie13 wrote:Ajmo, rad na pojacanoj interakciji..epi, ti zapocni ;-)

Ja sam svoj doprinos odradio, doduše obzirom na sposobnost mogao bih napučiti cijelu Liku u dvije godine :)

ma, možeš malo i na fuš..tko će znat pirat

Pa neka znaju, to je bioloski imperativ, neka mu priznaju status demografskog prvoborca i uvrste u Registar :)

Sila Boga ne moli.
A tko će plaćat alimentaciju? Prepostavljam država. :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 19:50

RayMabus wrote:Zaboravite demografsku obnovu , tu pomoci nema , to reproduktivno stanovništvo o kojem ovaj govori je malo i ostarilo , ima svojih zdrastvenih problema , gleda kako ce skrpit kraj s krajem , nisu ni psihicki labilini za djecu .....uzet brojku od 400 tisuca žena ( dakle i muških toliko ) pa pricat o njima ko da su svi srednje dvadesete a ne pola od toga tridesetogodišnjaci koji su svakakvi i svakakve i nije im do nicega a kamo li djece je u najmanju ruku bezobrazno.
To se odnosi na ovaj dio teksta o kojem pajdo laprda ;

Dobra je vijest, navodi, da statistike pokazuju da postojeći broj žena u fertilnoj dobi ukazuje na to da se, uz adekvatne mjere, može doći do povećanog broja rođene djece. Naime, danas u Hrvatskoj živi nešto više od 400.000 žena u dobi od 20. do 39. godine, odnosno u dobi najčešćeg rađanja. Radi se o 20 generacija žena te, navodi dr. Šterc, kad bi svaka osma u generaciji godišnje rodila, imali bismo 55.000 rođenih na godišnjoj razini - dovoljno barem za obnovu postojećeg stanovništva.
To je, ističe dr. Šterc, puka statistika, ali potvrđuje da još uvijek postoji demografski reprodukcijski potencijal u Hrvatskoj. No, samo još narednih pet godina, jer tada u razdoblje rodnosti ulaze manje brojne generacije ženskog stanovništva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest 13/2/2017, 19:53

rekao sam vam.. plaćajući porez ili služeći vojsku, služite kvislinzima na vlasti koji su tu samo da unište Hrvatsku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by debotoijusto 13/2/2017, 19:57


jel ovo 4m. bruto s bosancima
ili samo neto hrvati , ako tako moglo bi nas biti mnogo manje :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest 13/2/2017, 19:57

maggie13 wrote:
kolerik wrote:
maggie13 wrote:Kolerice, mogaobi i ti biti dragovoljac..ipak si u naponu snage, mladosti..8-)

Bome megi, kad vidim ove prognoze, morati cu prionuti u poligamiju... ;)
zasto ne? Ionako ces sve priznat i financirat B-)

ih, i vi odmah u ocinstvo i alimentacije. Djeca su radost i nepisivo blazenstvo. :no1

Tko to more platiti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 19:58

debotoijusto wrote:
jel ovo 4m. bruto s bosancima
ili samo neto hrvati , ako tako moglo bi nas biti mnogo manje :D
Bruto ....imaš u tekstu koliko Hrvata ima tu od ta četri miljona 3,6
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest 13/2/2017, 19:58

kolerik wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
maggie13 wrote:Ajmo, rad na pojacanoj interakciji..epi, ti zapocni ;-)

Ja sam svoj doprinos odradio, doduše obzirom na sposobnost mogao bih napučiti cijelu Liku u dvije godine :)

ma, možeš malo i na fuš..tko će znat pirat

Pa neka znaju, to je bioloski imperativ, neka mu priznaju status demografskog prvoborca i uvrste u Registar :)

Sila Boga ne moli.

ak mu žena prizna taj status, šta ko drugi ima više priznavat :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 19:59

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
jel ovo 4m. bruto s bosancima
ili samo neto hrvati , ako tako moglo bi nas biti mnogo manje :D
Bruto ....imaš u tekstu koliko Hrvata ima tu od ta četri miljona 3,6
Danas na svijetu, prema procjenama autora, živi oko 7,6 milijuna Hrvata s “izraženim različitim, ali signifikantnim oblicima hrvatskog identiteta i vrijednosti”: 3,6 milijuna živi ih u Hrvatskoj, 400.000 u BiH, oko 250.000 u ostalim susjednim zemljama te oko 3,35 milijuna klasičnih iseljenika u drugim državama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Trinity 13/2/2017, 20:00

MaximusDecimusMiridije wrote:U zadnje vrijeme jebote....ali ono u kratko vrijeme bas 2-3 mjeseca. Jedno 4-5 parova za koje znam da zele imati dijete, ili je teska trudnoca ili je djevojka/zena imala spontani. Potpuni raspad sistema. Mislim da ima i stres svoju ulogu jebiga, dakle ne sama nekakva ajmo rec sebicnost samih ljudi.
Kad bolje pogledam, pa oko mene dosta parova bez djece, a nije da ne žele.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest 13/2/2017, 20:00

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Zaboravite demografsku obnovu , tu pomoci nema , to reproduktivno stanovništvo o kojem ovaj govori je malo i ostarilo , ima svojih zdrastvenih problema , gleda kako ce skrpit kraj s krajem , nisu ni psihicki labilini za djecu .....uzet brojku od 400 tisuca žena ( dakle i muških toliko ) pa pricat o njima ko da su svi srednje dvadesete a ne pola od toga tridesetogodišnjaci koji su svakakvi i svakakve i nije im do nicega a kamo li djece je u najmanju ruku bezobrazno.
To se odnosi na ovaj dio teksta o kojem pajdo laprda ;

Dobra je vijest, navodi, da statistike pokazuju da postojeći broj žena u fertilnoj dobi ukazuje na to da se, uz adekvatne mjere, može doći do povećanog broja rođene djece. Naime, danas u Hrvatskoj živi nešto više od 400.000 žena u dobi od 20. do 39. godine, odnosno u dobi najčešćeg rađanja. Radi se o 20 generacija žena te, navodi dr. Šterc, kad bi svaka osma u generaciji godišnje rodila, imali bismo 55.000 rođenih na godišnjoj razini - dovoljno barem za obnovu postojećeg stanovništva.
To je, ističe dr. Šterc, puka statistika, ali potvrđuje da još uvijek postoji demografski reprodukcijski potencijal u Hrvatskoj. No, samo još narednih pet godina, jer tada u razdoblje rodnosti ulaze manje brojne generacije ženskog stanovništva.

Imam frendicu, ona je ginekologinja, veli, iskreno, ako je prva trudnoca nakon 30-te da su to vec ozbiljna posla.

Do 30-te su plodne bez greske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 20:00

Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:U zadnje vrijeme jebote....ali ono u kratko vrijeme bas 2-3 mjeseca. Jedno 4-5 parova za koje znam da zele imati dijete, ili je teska trudnoca ili je djevojka/zena imala spontani. Potpuni raspad sistema. Mislim da ima i stres svoju ulogu jebiga, dakle ne sama nekakva ajmo rec sebicnost samih ljudi.
Kad bolje pogledam, pa oko mene dosta parova bez djece, a nije da ne žele.
Nece djeca da se inkarniraju u Rvatsku buahahahaha hahahah ahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


 Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 2 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum