ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pali smo ispod 4 milijuna

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus Mon 13 Feb - 20:00

Triny wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:U zadnje vrijeme jebote....ali ono u kratko vrijeme bas 2-3 mjeseca. Jedno 4-5 parova za koje znam da zele imati dijete, ili je teska trudnoca ili je djevojka/zena imala spontani. Potpuni raspad sistema. Mislim da ima i stres svoju ulogu jebiga, dakle ne sama nekakva ajmo rec sebicnost samih ljudi.
Kad bolje pogledam, pa oko mene dosta parova bez djece, a nije da ne žele.
Nece djeca da se inkarniraju u Rvatsku buahahahaha hahahah ahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


 Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 1f602  Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 1f602

RayMabus

Posts : 176888
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Trinity Mon 13 Feb - 20:01

Pinochet wrote:rekao sam vam.. plaćajući porez ili služeći vojsku, služite kvislinzima na vlasti koji su tu samo da unište Hrvatsku
Naivci misle da su domoljubi na vlasti.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest Mon 13 Feb - 20:01

HDZ stvorio državu da bi je razjeba i uništio :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by darth_vader Mon 13 Feb - 20:02

MaximusDecimusMiridije wrote:U zadnje vrijeme jebote....ali ono u kratko vrijeme bas 2-3 mjeseca. Jedno 4-5 parova za koje znam da zele imati dijete, ili je teska trudnoca ili je djevojka/zena imala spontani. Potpuni raspad sistema. Mislim da ima i stres svoju ulogu jebiga, dakle ne sama nekakva ajmo rec sebicnost samih ljudi.

Ziva istina...jako puno ljudi poznajem da su tek nakon trećeg- cetvrtog pokušaja uspjeli dobiti dijete...neki dan prometnu imao lakšu, pricam s likom na kavi kasnije kad smo sve rijesili, mlađim deset godina od sebe i kaze mi da mu žena tek nakon dva spontana uspijela iznijeti trudnoću...Dva para koja znam da su skroz neplodni bez obzira na uzaludne pokušaje umjetne oplodnje...Sad mi najbolji prijatelj i kum starijem govori da mu zaručnica netom spontani imala...Barem pet parova s kojima smo prijatelji je godinama imalo problema sa začećem... Ne znam koji kurac, ali isto dosta slučajeva na relativno malom uzorku...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest Mon 13 Feb - 20:02

Noor wrote:
kolerik wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
maggie13 wrote:Ajmo, rad na pojacanoj interakciji..epi, ti zapocni ;-)

Ja sam svoj doprinos odradio, doduše obzirom na sposobnost mogao bih napučiti cijelu Liku u dvije godine :)

ma, možeš malo i na fuš..tko će znat pirat

Pa neka znaju, to je bioloski imperativ, neka mu priznaju status demografskog prvoborca i uvrste u Registar :)

Sila Boga ne moli.

ak mu žena prizna taj status, šta ko drugi ima više priznavat :D

Norchi, citaj tekst, Hrvati su ugrozeni, nije neka xy zena ugrozena da ju epi ide spasavati.

To drzava mora priznati i zavesti u Registar, kako je i red. Sa time da ja ipak mislim da bi se epi i ja trebali dati u projekt multipliciranja Herceg-Bosanaca, ima da ih do 2030. bude makar milijun :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus Mon 13 Feb - 20:02

kolerik wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Zaboravite demografsku obnovu , tu pomoci nema , to reproduktivno stanovništvo o kojem ovaj govori je malo i ostarilo , ima svojih zdrastvenih problema , gleda kako ce skrpit kraj s krajem , nisu ni psihicki labilini za djecu .....uzet brojku od 400 tisuca žena ( dakle i muških toliko ) pa pricat o njima ko da su svi srednje dvadesete a ne pola od toga tridesetogodišnjaci koji su svakakvi i svakakve i nije im do nicega a kamo li djece je u najmanju ruku bezobrazno.
To se odnosi na ovaj dio teksta o kojem pajdo laprda ;

Dobra je vijest, navodi, da statistike pokazuju da postojeći broj žena u fertilnoj dobi ukazuje na to da se, uz adekvatne mjere, može doći do povećanog broja rođene djece. Naime, danas u Hrvatskoj živi nešto više od 400.000 žena u dobi od 20. do 39. godine, odnosno u dobi najčešćeg rađanja. Radi se o 20 generacija žena te, navodi dr. Šterc, kad bi svaka osma u generaciji godišnje rodila, imali bismo 55.000 rođenih na godišnjoj razini - dovoljno barem za obnovu postojećeg stanovništva.
To je, ističe dr. Šterc, puka statistika, ali potvrđuje da još uvijek postoji demografski reprodukcijski potencijal u Hrvatskoj. No, samo još narednih pet godina, jer tada u razdoblje rodnosti ulaze manje brojne generacije ženskog stanovništva.

Imam frendicu, ona je ginekologinja, veli, iskreno, ako je prva trudnoca nakon 30-te da su to vec ozbiljna posla.

Do 30-te su plodne bez greske.
Pa e ...ovaj samo uzeo matematički a ništa sociopsihološkodruštveni dio.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176888
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus Mon 13 Feb - 20:04

jasambrend wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:U zadnje vrijeme jebote....ali ono u kratko vrijeme bas 2-3 mjeseca. Jedno 4-5 parova za koje znam da zele imati dijete, ili je teska trudnoca ili je djevojka/zena imala spontani. Potpuni raspad sistema. Mislim da ima i stres svoju ulogu jebiga, dakle ne sama nekakva ajmo rec sebicnost samih ljudi.

Ziva istina...jako puno ljudi poznajem da su tek nakon trećeg- cetvrtog pokušaja uspjeli dobiti dijete...neki dan prometnu imao lakšu, pricam s likom na kavi kasnije kad smo sve rijesili, mlađim deset godina od sebe i kaze mi da mu žena tek nakon dva spontana uspijela iznijeti trudnoću...Dva para koja znam da su skroz neplodni bez obzira na uzaludne pokušaje umjetne oplodnje...Sad mi najbolji prijatelj i kum starijem govori da mu zaručnica netom spontani imala...Barem pet parova s kojima smo prijatelji je godinama imalo problema sa začećem... Ne znam koji kurac, ali isto dosta slučajeva na relativno malom uzorku...
Nece da se inkarniraju ovdje ....vide ovog Marica i pobjegnu ( spontani ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176888
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest Mon 13 Feb - 20:08

Triny wrote:
Pinochet wrote:rekao sam vam.. plaćajući porez ili služeći vojsku, služite kvislinzima na vlasti koji su tu samo da unište Hrvatsku
Naivci misle da su domoljubi na vlasti.

Sve što idemo više i dalje, sve mi se čini da je dan proglašenja nezavisnosti od Yuge, dan kada je RH počela umirati.. Tada si imao doduše razjebanu ekonomiju, ali Rh je imala preko 5milijuna stanovnika, Hrvata u BiH je bilo 800 000 , Osijek, Vukovar, ZG, Rijeka, Split, svi su bili više manje jednako razvijeni,  Slavonija je bila naseljena i jednako razvijena kao Zagreb i okolica itd.. 

Sada nas već ima manje od 400 0000, u ZGu i okolici živi skoro 30% populacije,država toliko centralizirana da ZG ima 300% veći BDp per capita od Osijeka/Vukovara a u isto vrijeme grad ima deficit platne bilance oko -50milijardi kuna(siše resurse ostatka države).

HDZ samo uhljebljuje i pljačka, jedine reforme su im dizanje poreza i kontrola poreznih računa, tako ako netko nešto zaradi sa strane, da ga odmah država peljuši i piše kazne
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Sabina Spielrein Mon 13 Feb - 20:11

Nedavno otkrili kako visoki TSH radi probleme pri začeću i trudnoći.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Trinity Mon 13 Feb - 20:14

Sabina Spielrein wrote:Nedavno otkrili kako visoki TSH radi probleme pri začeću i trudnoći.
Nedavno? Pa to je odavno poznato da hormoni štitnjače utječu na mogućnost začeća.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus Mon 13 Feb - 20:17

Nema ništa od te demografske obnove , srednji sloj ce nestat jer il nema djece il iseljava trbuhom za kruhom , uhljebi ce živit na grbaci ostalih i turizma , radnu snagu koja im fali za ekonomiju ce dovodit tj odobravat kvote ....i to vam je to.

Srednji sloj u Hr ce emigirat zapadnije ...Njemačka , Švica , Austrija itd itd itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176888
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by epikur37 Mon 13 Feb - 20:18

Pinochet wrote:
Triny wrote:
Pinochet wrote:rekao sam vam.. plaćajući porez ili služeći vojsku, služite kvislinzima na vlasti koji su tu samo da unište Hrvatsku
Naivci misle da su domoljubi na vlasti.

Sve što idemo više i dalje, sve mi se čini da je dan proglašenja nezavisnosti od Yuge, dan kada je RH počela umirati.. Tada si imao doduše razjebanu ekonomiju, ali Rh je imala preko 5milijuna stanovnika, Hrvata u BiH je bilo 800 000 , Osijek, Vukovar, ZG, Rijeka, Split, svi su bili više manje jednako razvijeni,  Slavonija je bila naseljena i jednako razvijena kao Zagreb i okolica itd.. 



Evo ja sam loptu namjestio....čekamo jastreba da izvede penal :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 Mon 13 Feb - 20:19

vise ne pomaze ni ona uzrecica, e jebite se



normalno je da se ovo dogadja, hrvatska je zemlja sa puno stresa, sa puno neizvjesnosti u bilokakovu buducnost osim prezivljavanja
medjutim kad se ode u inozemstvo ako se i stvori porodica onda povratka nema, djeca se naviknu na zivot tamo i ovamo im je ok doci samo na par dana da promjene svakodnevnicu,  
zemlja u kojoj je djete postalo teret a ne radost nema perspektive i nece je imati,  no kako god, mali arapi ce biti sretni i sa takovom

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus Mon 13 Feb - 20:21

RayMabus wrote:Nema ništa od te demografske obnove , srednji sloj ce nestat jer il nema djece il iseljava trbuhom za kruhom , uhljebi ce živit na grbaci ostalih i turizma , radnu snagu koja im fali za ekonomiju ce dovodit tj odobravat kvote ....i to vam je to.

Srednji sloj u Hr ce emigirat zapadnije ...Njemačka , Švica , Austrija itd itd itd.
Olakotna okolnost je šta se ovo isto dešava u cijeloj Evropi tj isti fenomen tj preciznije svugdje je krah nataliteta i srednji sloj sa istoka bježi na zapad i tako zapad Evrope opstaje koliko toliko a istok prdi u čabar.


Last edited by RayMabus on Mon 13 Feb - 20:22; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176888
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest Mon 13 Feb - 20:21

epikur37 wrote:
Pinochet wrote:
Triny wrote:
Pinochet wrote:rekao sam vam.. plaćajući porez ili služeći vojsku, služite kvislinzima na vlasti koji su tu samo da unište Hrvatsku
Naivci misle da su domoljubi na vlasti.

Sve što idemo više i dalje, sve mi se čini da je dan proglašenja nezavisnosti od Yuge, dan kada je RH počela umirati.. Tada si imao doduše razjebanu ekonomiju, ali Rh je imala preko 5milijuna stanovnika, Hrvata u BiH je bilo 800 000 , Osijek, Vukovar, ZG, Rijeka, Split, svi su bili više manje jednako razvijeni,  Slavonija je bila naseljena i jednako razvijena kao Zagreb i okolica itd.. 



Evo ja sam loptu namjestio....čekamo jastreba da izvede penal :)
govorilo se, Beograd i Srbi nas pljačkaju, jer 20% poreza je uzimao Beograd i Federalni proračun. 

Sada 80% love uzima Zagreb i Hrvatski proračun i nitko se ne buni. Lova ostaje gore, proračun skoro 130 milijardi kuna, Bandić spama fontane, porezna zapošljava 90 ljudi u ZGu,  a Osijek se prazni , bolnice im se raspadaju, dapače novom poreznom reformom se povećava centralizacija države.

Porez na dohodak pada, a porez na dohodak dio uzima grad - sada taj porez pada , dakle Osijek će izgubiti 13milijuna kuna. 
U isto vrijeme raste PDV, a PDV je porez koji se slijeva u proračun u ZGu, dakle povećava se izbijanje love sa obbale, .. 

2030, RH će imati 3milijuna stanovnika, 2milijuna u ZGu, 800 000 na obali, i 200 000 svugdje ostalo.. Osijek će pasti na 20 000 stanovnika .D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by darth_vader Mon 13 Feb - 20:23

epikur37 wrote:
Pinochet wrote:
Triny wrote:
Pinochet wrote:rekao sam vam.. plaćajući porez ili služeći vojsku, služite kvislinzima na vlasti koji su tu samo da unište Hrvatsku
Naivci misle da su domoljubi na vlasti.

Sve što idemo više i dalje, sve mi se čini da je dan proglašenja nezavisnosti od Yuge, dan kada je RH počela umirati.. Tada si imao doduše razjebanu ekonomiju, ali Rh je imala preko 5milijuna stanovnika, Hrvata u BiH je bilo 800 000 , Osijek, Vukovar, ZG, Rijeka, Split, svi su bili više manje jednako razvijeni,  Slavonija je bila naseljena i jednako razvijena kao Zagreb i okolica itd.. 



Evo ja sam loptu namjestio....čekamo jastreba da izvede penal :)

Krajisnici juris... hexer
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest Mon 13 Feb - 20:23

čak i u članku piše;:


Hrvatsko stanovništvo uz to je i izrazito neravnomjerno razmješteno, mahom u ili oko velikih gradova i uz obalu, zbog čega je, poručuje dr. Šterc, nužno osmisliti modele usmjeravanja mladog gradskog i obrazovanog stanovništva prema ruralnim područjima zbog očuvanja njihovih funkcija.
Gotovo petina stanovništva danas živi u gradu Zagrebu, što nije prevelika koncentracija stanovništva u najvećem gradu u odnosu na druge europske zemlje, ali je Hrvatska toliko centralizirana i “sve upravno se događa u Zagrebu” da to, piše dr. Šterc, ima vrlo negativni demografski utujecaj na ruralna, brdsko-planinska, otočna i pogranična područja.







moj dodatak-  više je od 1/5 u ZGu, jer ne moze svatko živjeti u ZGu , koji zbog većeg naseljavanja je sve skuplji, pa tipa u bližoj okolici ZGa isto živi par stotina tisuća ljudi.. 


tako da je realno , između 1/4 prema 1/3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus Mon 13 Feb - 20:24

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Nema ništa od te demografske obnove , srednji sloj ce nestat jer il nema djece il iseljava trbuhom za kruhom , uhljebi ce živit na grbaci ostalih i turizma , radnu snagu koja im fali za ekonomiju ce dovodit tj odobravat kvote ....i to vam je to.

Srednji sloj u Hr ce emigirat zapadnije ...Njemačka , Švica , Austrija itd itd itd.
Olakotna okolnost je šta se ovo isto dešava u cijeloj Evropi tj isti fenomen tj preciznije svugdje je krah nataliteta i srednji sloj sa istoka bježi na zapad i tako zapad Evrope opstaje koliko toliko a istok prdi u čabar.
Srbija je istočnije od nas .....samo da se zna.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176888
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 Mon 13 Feb - 20:26

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Nema ništa od te demografske obnove , srednji sloj ce nestat jer il nema djece il iseljava trbuhom za kruhom , uhljebi ce živit na grbaci ostalih i turizma , radnu snagu koja im fali za ekonomiju ce dovodit tj odobravat kvote ....i to vam je to.

Srednji sloj u Hr ce emigirat zapadnije ...Njemačka , Švica , Austrija itd itd itd.
Olakotna okolnost je šta se ovo isto dešava u cijeloj Evropi tj isti fenomen tj preciznije svugdje je krah nataliteta i srednji sloj sa istoka bježi na zapad i tako zapad Evrope opstaje koliko toliko a istok prdi u čabar.
Srbija je istočnije od nas .....samo da se zna.

lol!
mislis ono, jebes zemlju kojoj je hrvatska zapad :D

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus Mon 13 Feb - 20:28

Nema od te demografije ništa ...nama pravim iskonskim fašistima najviše bi odgovarala da se godišnje rodi nula beba i da sve krahira ....nastala bi opca panika ...tako da sam ja za to da se sve iseli i nitko se nerodi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176888
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest Mon 13 Feb - 20:28

Ja sam u svakom slucaju za to da se ti ne razmnozavas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 3 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum