ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pali smo ispod 4 milijuna

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 22:10

govinda wrote:
Leviathan2 wrote:
govinda wrote:
Leviathan2 wrote:alo, jebem vas gluve, a da se vi svi sterate u ... njemacku na primjer i ostavite medjurjecje nama, 
mohu ostata samo oni koji bi se vratili korjenima, eto, to bi bilo fer i posteno, vama njemacki standard a nama balkanska vukojebina
Prvo da ja pobijem hercegbosance pa eto ti onda citavo Medjurecje :)))
a mozete se pobit, ja nemam nis protiv, od kupe do morave je medjurecje, 
znaci sva sredstva su dozvoljena, odlazak u bogate zemlje, medjusobna koljacina na vjerskoj ili nekoj drugoj osnovi,
ma mozete i u kinu ako oceta :D
Ma to ja malo prcam ove "hercegbosance"..znas gdje ima najvise ilirskog dnk?
kaki je to ilirski dnk

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 22:11

RayMabus wrote:
dijagram wrote:Za pocetak utjerat ove nase forumske neozenjene u brak.
Ima tu i decki i cura i, ... kradu Bogu dane:)
A ti ceš mi hranit dijete ?

Nemogu sebe prehranit s plačicom i nesigurnošcu a ne to još.
izgovori izgovori,
de longara, mozes ti i bolje nes smislit

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by epikur37 13/2/2017, 22:13

longija možda zeza impotencija...ne mogu shvatiti kako moze bez zena
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 22:13

Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:
dijagram wrote:Za pocetak utjerat ove nase forumske neozenjene u brak.
Ima tu i decki i cura i, ... kradu Bogu dane:)
A ti ceš mi hranit dijete ?

Nemogu sebe prehranit s plačicom i nesigurnošcu a ne to još.
izgovori izgovori,
de longara, mozes ti i bolje nes smislit
Mogu al i onako kako Šterc kaže za pet godina pada broj ferilnih žena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 22:15

epikur37 wrote:longija možda zeza impotencija...ne mogu shvatiti kako moze bez zena
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Artist-name-devinder-ajnabee-singh-artwork-title-goutam-budha-562f983ad69af-img


Uopce me nezeza impotencija ...redovito dhrkam.

EL PADRONE.

Duša nema spol.

Mogu birat gdje cu .....postanem peder na 10 , 20 , 30 ....50 godina ...cijeli život ....picku nit primirišem nit me zanima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 22:17

problem je longara sto se svi boje imat djete jer su im usadili strah da se nece moci brinut o njima
ono, nece im moci kupit ajfon i to, djeca ce patit jer nisu dobila markirane tenisice il majicu
budalescine, onda se zale kako se arapi indijci i ostali mnoze, pa normalno kad ih ne jebu ajfoni i markirana roba,  koliko danasnjih ljudi je odraslo bez iceg od toga i sa nostalgijom se sjecaju kako su jurcali po vani a placu se jer ne mogu svojoj djeci obezbijedit kompjuter, superbzi adsl ajfon i to,
kita od slona i isprazne price,
sve su ih isprogramirali

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by L'âme 13/2/2017, 22:19

Leviathan2 wrote:problem je longara sto se svi boje imat djete jer su im usadili strah da se nece moci brinut o njima
ono, nece im moci kupit ajfon i to, djeca ce patit jer nisu dobila markirane tenisice il majicu
budalescine, onda se zale kako se arapi indijci i ostali mnoze, pa normalno kad ih ne jebu ajfoni i markirana roba,  koliko danasnjih ljudi je odraslo bez iceg od toga i sa nostalgijom se sjecaju kako su jurcali po vani a placu se jer ne mogu svojoj djeci obezbijedit kompjuter, superbzi adsl ajfon i to,
kita od slona i isprazne price,
sve su ih isprogramirali
naravno..mocna medijska manipulacija.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by jastreb 13/2/2017, 22:20

Ove gluposti koje piše Mabus(emancipacija,slab natalitet i slične nebuloze kojima se bave razni pokreti za obitelj i nasljednici pok.don An.Bakovića) nemaju veze sa stalnim smanjenjem stanovništva Hrvatske.

Za sve je kriva hrvatska samoizolacija. Svojevrsno samopredstavljanje  Hrvatske kao neko novo predziđe kršćanstva i nipodoštavanje svega što je istočno i južno,a time i jugoistočno od Hrvatske.

Time se u glavama mlađih ljudi stvorila određena percepcija kako je Hrvatska svojevrsno slijepo crijevo i zadnja rupa na svirali,a od takvih je lokacija bolje bježati na sigurno,tj.na Zapad.

I onda mladi masovno bježe na Zapad,a stariji Hrvati se vrate u Hrvatsku uglavnom u lijesu.

Mladi Hrvati željni su braka i obitelji (i neka Mabus  ne sere bedastoće),a najbolji dokaz tome je da mladi Hrvati obično nakon odlaska iz Hrvatske u inozemstvu zasnivaju svoje obitelji.

Više me nije volja pisati,iako bih o ovoj temi mogao napisati cijelu poslanicu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 22:23

maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:problem je longara sto se svi boje imat djete jer su im usadili strah da se nece moci brinut o njima
ono, nece im moci kupit ajfon i to, djeca ce patit jer nisu dobila markirane tenisice il majicu
budalescine, onda se zale kako se arapi indijci i ostali mnoze, pa normalno kad ih ne jebu ajfoni i markirana roba,  koliko danasnjih ljudi je odraslo bez iceg od toga i sa nostalgijom se sjecaju kako su jurcali po vani a placu se jer ne mogu svojoj djeci obezbijedit kompjuter, superbzi adsl ajfon i to,
kita od slona i isprazne price,
sve su ih isprogramirali
naravno..mocna medijska manipulacija.
ma toga sam ja svjestan jos od nekad, uvjerava se ljude da ne mogu sebi priustit djecu jer ce jadna djeca patit, i to najvise ljude koji bi mogli imat 10 djece,  a ona koji imaju po 10 djece su izvan dosega te propagande, uglavnom cigani i ruralne zabiti

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 22:23

epikur37 wrote:longija možda zeza impotencija...ne mogu shvatiti kako moze bez zena
Nezeza me uopce imoptencija ...redovito bacam dhrkice.

Prepotentan sam ha ha ha

Sad cu ti objasnit ; zamisli hodnik s dvije prostorije ......duša nema spol dakle aseksualna je al kad se inkarnira onda ima spol ......

u jednoj prostoriji ti je zanimaju me žene a u drugoj zanimaju me muškarci

ja sam ti inace uvijek u hodniku

međutim ako odlucim odem u koju prostoriju ocu

To ti je idejni koncept.

Ako si više u prostoriji za muškarce normalno da te pička nezanima.

U prevodu nemoš me manipulirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Sabina Spielrein 13/2/2017, 22:23

Triny wrote:
Sabina Spielrein wrote:Nedavno otkrili kako visoki TSH radi probleme pri začeću i trudnoći.
Nedavno? Pa to je odavno poznato da hormoni štitnjače utječu na mogućnost začeća.

Kako kome, kod naših ginekologa ni danas to nije neka referenca :D
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by L'âme 13/2/2017, 22:25

Leviathan2 wrote:
maggie13 wrote:
Leviathan2 wrote:problem je longara sto se svi boje imat djete jer su im usadili strah da se nece moci brinut o njima
ono, nece im moci kupit ajfon i to, djeca ce patit jer nisu dobila markirane tenisice il majicu
budalescine, onda se zale kako se arapi indijci i ostali mnoze, pa normalno kad ih ne jebu ajfoni i markirana roba,  koliko danasnjih ljudi je odraslo bez iceg od toga i sa nostalgijom se sjecaju kako su jurcali po vani a placu se jer ne mogu svojoj djeci obezbijedit kompjuter, superbzi adsl ajfon i to,
kita od slona i isprazne price,
sve su ih isprogramirali
naravno..mocna medijska manipulacija.
ma toga sam ja svjestan jos od nekad, uvjerava se ljude da ne mogu sebi priustit djecu jer ce jadna djeca patit, i to najvise ljude koji bi mogli imat 10 djece,  a ona koji imaju po 10 djece su izvan dosega te propagande, uglavnom cigani i ruralne zabiti
sve se svodi na komercijalizaciju u sluzbi profita krupnog kapitala, njegovog ostvarenja i trajnog opstanka nositelja.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 22:26

RayMabus wrote:
epikur37 wrote:longija možda zeza impotencija...ne mogu shvatiti kako moze bez zena
Nezeza me uopce imoptencija ...redovito bacam dhrkice.

Prepotentan sam ha ha ha

Sad cu ti objasnit ; zamisli hodnik s dvije prostorije ......duša nema spol dakle aseksualna je al kad se inkarnira onda ima spol ......

u jednoj prostoriji ti je zanimaju me žene a u drugoj zanimaju me muškarci

ja sam ti inace uvijek u hodniku

međutim ako odlucim odem u koju prostoriju ocu

To ti je idejni koncept.

Ako si više u prostoriji za muškarce normalno da te pička nezanima.

U prevodu nemoš me manipulirat.
Zato sam vam u par navrata i rekao da ste kojim slucajem ko Sirijus rasa koja je duhovna da bi vam natalitet bio NULA.

Svi bi muški prešli u sobu za muškarce i interes za žene bi bio NULA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 22:28

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
epikur37 wrote:longija možda zeza impotencija...ne mogu shvatiti kako moze bez zena
Nezeza me uopce imoptencija ...redovito bacam dhrkice.

Prepotentan sam ha ha ha

Sad cu ti objasnit ; zamisli hodnik s dvije prostorije ......duša nema spol dakle aseksualna je al kad se inkarnira onda ima spol ......

u jednoj prostoriji ti je zanimaju me žene a u drugoj zanimaju me muškarci

ja sam ti inace uvijek u hodniku

međutim ako odlucim odem u koju prostoriju ocu

To ti je idejni koncept.

Ako si više u prostoriji za muškarce normalno da te pička nezanima.

U prevodu nemoš me manipulirat.
Zato sam vam u par navrata i rekao da ste kojim slucajem ko Sirijus rasa koja je duhovna da bi vam natalitet bio NULA.

Svi bi muški prešli u sobu za muškarce i interes za žene bi bio NULA.
I da nebude zabune ovo vam je na mentalnom planu dakle uopce nema akcije tj seksa s muškima nego sve na mentalu.

Sirijusi bi tu vašu matrijahalnu imperiju rastavili na proste faktore za par godina .....nula interes za pičku , nula beba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 22:34

Doduše niste ni vi za bacit ...imate oko 30% od ukupne inkarnirane populacije koja se upravo tako ponaša ...zato vam i opada natalitet za oko 30% po odraslim jedinkama ....onda prođe 20 generacija pa te generacije kojih je umanjeno za 30% ....dakle ima ih 70% od one prije radi isto jer vam je toliki ( 30% ) postotak takvih inkarniranih likova .....pa za 20 godina opet padnete za oko 30% .....znaci u periodu od 40 godina se prepolovljavate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 22:36

RayMabus wrote:Doduše niste ni vi za bacit ...imate oko 30% od ukupne inkarnirane populacije koja se upravo tako ponaša ...zato vam i opada natalitet za oko 30% po odraslim jedinkama ....onda prođe 20 generacija pa te generacije kojih je umanjeno za 30% ....dakle ima ih 70% od one prije radi isto jer vam je toliki ( 30% ) postotak takvih inkarniranih likova .....pa za 20 godina opet padnete za oko 30% .....znaci u periodu od 40 godina se prepolovljavate.
I ima samo jedan lijek za njih : ukinit matrijah.

Ja idem u psihijatra ovih dana , on misli da sam lud jer nisam hebava 10 godina ....jok pajdo neznaš ti šta imaš ispred sebe,
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 22:52

U biti me drugi upiru da odem u psihijatra a nemogu odbit pa ok eto uzet cu uputnicu.

Nemam on tu šta riješavat , ja sam taj koji neželi uci u onu drugu prostoriju gdje je zanimanje za žene dok nevidim kraj matrijahalne imperije.

Pa ima sam ja cura prije ....1o godina ....dok nisam otrkija :  matrijahalnu imperiju a onda lijepo po kratkom postupku samo prelazak u prostoriju za muškarce na mentalnom planu.

Nemaš šta lijecit , mogu bit i sa ženama ako ocu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 22:57

BMK za žene , to mi je najmanji problem neimat seks il išta , nikakvo naprezanje mi netreba za to.

Lijepo guštaj u životu , samac , nekretnina ima , lagano iznajmljivat i/il prodavat šta i drkat kuraz.

Prije cete vi isparit s tom matrijahalnom imperijom nego šta cete mene izlijecit od necega s cime ja analticki upravljam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Guest 13/2/2017, 22:59

epikur37 wrote:longija možda zeza impotencija...ne mogu shvatiti kako moze bez zena

Moja je teorije da ga se tu puno ne pita. Ilitiga po seljacki....on bi jadan guzio ali neda nitko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Leviathan2 13/2/2017, 23:00

MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote:longija možda zeza impotencija...ne mogu shvatiti kako moze bez zena

Moja je teorije da ga se tu puno ne pita. Ilitiga po seljacki....on bi jadan guzio ali neda nitko.
valjalo bi neku forumasicu nagovorit da se zrtvuje za dobrobit foruma :D

_________________
Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by RayMabus 13/2/2017, 23:01

A smiješno stvarno.

U biti jedino zašto sam prista na psihijatra je pošto nemislim imat dice a mora mi netko vodit knjigovodstvo onda bar da to između sebe i stare izgladim ....ubiti uopce neidem na to da cu se deblokirat sa ženama ....nepada mi napamet dok je matrijahalna imeprija okolo.

Makni matrijahalnu imperiju paš vidit kako skacem na njih ....ko zeko.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Pali smo ispod 4 milijuna - Page 7 Empty Re: Pali smo ispod 4 milijuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum