ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto 3/1/2017, 19:02

pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:Kršcanstvo treba izbacit iz Europe.
:20  za ovo palac ko kuća,ali ne treba ga zamjeniti još glupljim islamom,već vratiti starim religijama paganskim.
Plesanje oko totema,prezderavanje,lokanje i na kraju orgije sa lijepim mladim curama??Ja sam za...
Pa nije li današnji Božić i Nova Godina upravo to santa žderanje,lokanje i jebanje cheers
Pa..tako mi je nekako i proslo :D.Goste potjerao iza ponooći,a sa curom nastavio jesti,piti,bludničiti... :D
Ma pa,u današnjim vremenima Božić i Nova godina su gotov svaki dan,tako kad to dođe i prođe ne primjetiš razliku,izuzev što nema onih ukrasnih lampica.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Guest 3/1/2017, 19:03

Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
:20  za ovo palac ko kuća,ali ne treba ga zamjeniti još glupljim islamom,već vratiti starim religijama paganskim.
Plesanje oko totema,prezderavanje,lokanje i na kraju orgije sa lijepim mladim curama??Ja sam za...
Pa nije li današnji Božić i Nova Godina upravo to santa žderanje,lokanje i jebanje cheers
Pa..tako mi je nekako i proslo :D.Goste potjerao iza ponooći,a sa curom nastavio jesti,piti,bludničiti... :D
Ma pa,u današnjim vremenima Božić i Nova godina su gotov svaki dan,tako kad to dođe i prođe ne primjetiš razliku,izuzev što nema onih ukrasnih lampica.
Istina.Nema vise onog duhovnog štiha i osjecaja posebnosti.za to moras stuci pola litre štoka ili votke.Opet,mozda je sve to bio osjecaj tek kad smo bili mali.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto 3/1/2017, 19:08

pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:
Plesanje oko totema,prezderavanje,lokanje i na kraju orgije sa lijepim mladim curama??Ja sam za...
Pa nije li današnji Božić i Nova Godina upravo to santa žderanje,lokanje i jebanje cheers
Pa..tako mi je nekako i proslo :D.Goste potjerao iza ponooći,a sa curom nastavio jesti,piti,bludničiti... :D
Ma pa,u današnjim vremenima Božić i Nova godina su gotov svaki dan,tako kad to dođe i prođe ne primjetiš razliku,izuzev što nema onih ukrasnih lampica.
Istina.Nema vise onog duhovnog štiha i osjecaja posebnosti.za to moras stuci pola litre štoka ili votke.Opet,mozda je sve to bio osjecaj tek kad smo bili mali.
Hm,da.Možda bi smo trebali pitati jastreba,jer on kao mali nije se veselio Božiću,već danu mladosti i danu republike,pa ga je možda zato pod stare dane uhvatio taj duhovnjački štih. lol! ali zato i kažem da nam treba paganština kako bi smo obogatili duhovni štih,razvratništvo i nemoral kao u antičkoj Grčkoj. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 19:10

Od Trsta od Đenove ce bit zona u kojoj ce katolici biti manjina ....bit ce svega a najmanje katolika.

Brajo dosta mi i ih je više : slijedi FIZIČKO odvajanje od ostatka kontinenta.

SMANJIVANJE MOCI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto 3/1/2017, 19:17

RayMabus wrote:Od Trsta od Đenove ce bit zona u kojoj ce katolici biti manjina ....bit ce svega a najmanje katolika.

Brajo dosta mi i ih je više : slijedi FIZIČKO odvajanje od ostatka kontinenta.

SMANJIVANJE MOCI.
Jebeš katolčad,oni su tu najmanji problem,jer kroz povjest se lako prihvaćale i odbacivale religije,milom ili silom,ali veći problem je ideja kršćanstva,nju treba uništiti.Koja poetična pravda,kršćanstvo u Europi danas proživljava isto ono što su radili oni kada su pretendirali postati najdominantnija religija.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 19:20

Pravoslavne crkve su nacionalne , nisu multikulti šema .....multikulti kršcansku ideologiju treba zablokirat u Europi.

----

Padom komunizma u istočnoj Europi u Italiju je iz pravoslavnih zemalja došlo radne snage. Muslimani u Italiju u većem broju doselili su u drugoj polovici 20. i početkom 21. stoljeća. Mnogi pravoslavni i muslimani u Italiji ne borave legalno pa ih statistike ne obuhvaćaju.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Religija_u_Italiji

A posao je sjeverna Italija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior 3/1/2017, 19:26

jastreb wrote:http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/458712/Isusovci-prijavili-MUP-UNHCR-u-zbog-ilegalnih-deportacija.html
Kao kršćanin mogu slobodno reći, deportirajmo isusovce jocolor
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior 3/1/2017, 19:31

RayMabus wrote:Kome puca kuraz za religiju koja favorizira žene i kozohebe ?

Aj molim te odhebi.
:aw
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 19:31

melkior wrote:
jastreb wrote:http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/458712/Isusovci-prijavili-MUP-UNHCR-u-zbog-ilegalnih-deportacija.html
Kao kršćanin mogu slobodno reći, deportirajmo isusovce jocolor
Dobit ce oni hinduske i ostale hramove koji sa Papom aberiranim i cijelom tom organizacijom u Rimu nema veze od Trsta do Đenove pa onda neka sheru šta oce al su fizicki odvojeni od ostatka Europe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Guest 3/1/2017, 19:33

Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:Od Trsta od Đenove ce bit zona u kojoj ce katolici biti manjina ....bit ce svega a najmanje katolika.

Brajo dosta mi i ih je više : slijedi FIZIČKO odvajanje od ostatka kontinenta.

SMANJIVANJE MOCI.
Jebeš katolčad,oni su tu najmanji problem,jer kroz povjest se lako prihvaćale i odbacivale religije,milom ili silom,ali veći problem je ideja kršćanstva,nju treba uništiti.Koja poetična pravda,kršćanstvo u Europi danas proživljava isto ono što su radili oni kada su pretendirali postati najdominantnija religija.

mislim da si ti indolentni mužek koji nema pojma s pojmom o čemu govori.. k tomu si prostak i bedak dostojan valjda ovog foruma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 19:33

10% hundusa , 10% budista 10% šintosita 10% pravoslavnih , 10% raznoraznih sekti 10% antireligioznih , 10% sotonista....Katolika ce biti najmanje .....sjeverna Italija ...od Trsta do Đenove.

KRAJ PRICE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 19:39

RayMabus wrote:10% hundusa , 10% budista 10% šintosita 10% pravoslavnih , 10% raznoraznih sekti 10% antireligioznih , 10% sotonista....Katolika ce biti najmanje .....sjeverna Italija ...od Trsta do Đenove.

KRAJ PRICE.
Pa onda neka sheru iz tog Rima šta god oce ...aj brajo odhebi.

FIZIČKO ODVAJANJE OD OSTATKA KONTNINETA.

DOVIĐEMA.

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 North_italy
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior 3/1/2017, 19:41

A propos teme, sjećam se jednom prije 10-ak godina, u teretanu je zalazio jedan mladi svećenik, povratnik iz Australije. U istu teretanu je zalazila zgodna ženska, ok, nije baš bila nešto u faci, ali je imala dobro tijelo. Pri silasku sa stepenica primjetio sam kako jedan tip iza te cure, da ga ne vidi, simulira seks s njom. Kasnije sam čuo da je to primjetio i taj svećenik, te je prijavio tog tipa vlasniku teretane. Tog tipa više nisam vidio u teretani, ali je taj svećenik nedugo zatim, napustio svoj red i svećenički poziv te živi s tom curom, koja mu je sada žena, te s njom ima djecu. Istina, nije se radilo o isusovcu, već franjevcu, tko je tu koga zaveo, ona njega ili on nju, nemam pojma, ali pomalo mi se gade udarci ispod pojasa i zabijanje noža u leđa te podmuklo djelovanje iz sjene. Ovo što isusovci rade jednom će im se obiti o glavu.
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto 3/1/2017, 19:48

metilda wrote:
Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:Od Trsta od Đenove ce bit zona u kojoj ce katolici biti manjina ....bit ce svega a najmanje katolika.

Brajo dosta mi i ih je više : slijedi FIZIČKO odvajanje od ostatka kontinenta.

SMANJIVANJE MOCI.
Jebeš katolčad,oni su tu najmanji problem,jer kroz povjest se lako prihvaćale i odbacivale religije,milom ili silom,ali veći problem je ideja kršćanstva,nju treba uništiti.Koja poetična pravda,kršćanstvo u Europi danas proživljava isto ono što su radili oni kada su pretendirali postati najdominantnija religija.

mislim da si ti indolentni mužek koji nema pojma s pojmom o čemu govori.. k tomu si prostak i bedak dostojan valjda ovog foruma
Nema veze neka sam,u odnosu na druge još sam oličje pristojnosti i kulture,ali ak si ti tak pristojna i učtiva,onda si zalutala ovdje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto 3/1/2017, 19:51

.
RayMabus wrote:10% hundusa , 10% budista 10% šintosita 10% pravoslavnih , 10% raznoraznih sekti 10% antireligioznih , 10% sotonista....Katolika ce biti najmanje .....sjeverna Italija ...od Trsta do Đenove.

KRAJ PRICE.
Ukoliko je ta statistika točna,onda je to odlično,mada čisto sumnjam da je u sj.Italiji tak malo katolčadi,no ako je to stvarno tako,onda treba takvo stanje održavati,tak da niti jedna skupina nema dominaciju i prevlast.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 19:52

Iknar je gay wrote:.
RayMabus wrote:10% hundusa , 10% budista 10% šintosita 10% pravoslavnih , 10% raznoraznih sekti 10% antireligioznih , 10% sotonista....Katolika ce biti najmanje .....sjeverna Italija ...od Trsta do Đenove.

KRAJ PRICE.
Ukoliko je ta statistika točna,onda je to odlično,mada čisto sumnjam da je u sj.Italiji tak malo katolčadi,no ako je to stvarno tako,onda treba takvo stanje održavati,tak da niti jedna skupina nema dominaciju i prevlast.
Ne nije tocna , bit ce uskoro .....to sam im ja sad opalija kad mi je puka film.

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Lucifer-season-2.1
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior 3/1/2017, 19:53

melkior wrote:A propos teme, sjećam se jednom prije 10-ak godina, u teretanu je zalazio jedan mladi svećenik, povratnik iz Australije. U istu teretanu je zalazila zgodna ženska, ok, nije baš bila nešto u faci, ali je imala dobro tijelo. Pri silasku sa stepenica primjetio sam kako jedan tip iza te cure, da ga ne vidi, simulira seks s njom. Kasnije sam čuo da je to primjetio i taj svećenik, te je prijavio tog tipa vlasniku teretane. Tog tipa više nisam vidio u teretani, ali je taj svećenik nedugo zatim, napustio svoj red i svećenički poziv te živi s tom curom, koja mu je sada žena, te s njom ima djecu. Istina, nije se radilo o isusovcu, već franjevcu, tko je tu koga zaveo, ona njega ili on nju, nemam pojma, ali pomalo mi se gade udarci ispod pojasa i zabijanje noža u leđa te podmuklo djelovanje iz sjene. Ovo što isusovci rade jednom će im se obiti o glavu.
Bog je - jednostavan, nije gnjida. Jest, težak je, nema u sebi ni trgovačkog duha, ne možeš se s Njim pogađati. Ali NIJE podmuklo đubre, niti se moralni zakoni koje je uspostavio mogu i smiju vršiti protivno samoj svrsi i duhu zakona zbog kojeg i postoje.
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto 3/1/2017, 19:54

RayMabus wrote:
melkior wrote:
jastreb wrote:http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/458712/Isusovci-prijavili-MUP-UNHCR-u-zbog-ilegalnih-deportacija.html
Kao kršćanin mogu slobodno reći, deportirajmo isusovce jocolor
Dobit ce oni hinduske i ostale hramove koji sa Papom aberiranim i cijelom tom organizacijom u Rimu nema veze od Trsta do Đenove pa onda neka sheru šta oce al su fizicki odvojeni od ostatka Europe.
Radije hinduizam,budizam nego kršćanstvo ili islam.Kad bi bar na Balkanu došlo do povratka rodnovjerja,pa umjesto Isuseka,obožavamo Svarožića i Peruna.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 19:55

Puka mi je sad film ...otišlo je predaleko ...ocito nedaju mogucnost zdravog razuma nego sprovode politiku il mi ili vi.

Nema zime brajo .....sad ce ti daj dio Europe ( sjeverna Italija ) postat zona svega i svacega a najmanje katolika i to je fizicko odvajanje te crkve sa centrom u Rimu od ostatka Europe.

AJ BOG.,
RayMabus
RayMabus

Posts : 177134
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Leviathan2 3/1/2017, 19:55

Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:Nema veze ....Nostradamus je i onako pisao o ogromnhom padu potpore kršcanstvu u Europi a ovakve stvari su razlog.
Jebe mi se za kršćanstvo,isto govno ko i islam,treba ih uništit istovremeno i uspostaviti novu svjetsku religiju
i opet isto govno

_________________
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior 3/1/2017, 19:57

Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
jastreb wrote:http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/458712/Isusovci-prijavili-MUP-UNHCR-u-zbog-ilegalnih-deportacija.html
Kao kršćanin mogu slobodno reći, deportirajmo isusovce jocolor
Dobit ce oni hinduske i ostale hramove koji sa Papom aberiranim i cijelom tom organizacijom u Rimu nema veze od Trsta do Đenove pa onda neka sheru šta oce al su fizicki odvojeni od ostatka Europe.
Radije hinduizam,budizam nego kršćanstvo ili islam.Kad bi bar na Balkanu došlo do povratka rodnovjerja,pa umjesto Isuseka,obožavamo Svarožića i Peruna.
Lol. Kad vidim ove jeftine i smiješne alternative kršćanstvu, skidam kapu svakom poštenom ateistu.
avatar
melkior

Posts : 17210
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 3 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum