ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by debotoijusto Fri 19 Feb - 20:34

UČENICI pakračke srednje škole u pokladni su se utorak maskirali u pionire, Jovanku i Tita. Njih dvadesetak obukli su bijele košulje, crvene marame i "Titovku" te predvođeni 'Titom i Jovankom' prošetali su mjestom.

"Rekli su kako su na ideju došli sasvim slučajno i radi zabave. Kod prolaznika su, kako kažu, izazavali smijeh, a neki su pljesakali i govorili kako je bilo vrijeme da se kapice vrate", pišeCompas.com.hr.

No, njihove se maske nisu dopale svima. Danas, desetak dana nakon maškarane povorke na pakračkom je portalu osvanula isprika koju prenosimo u cijelosti:

Isprika za Tita i male pionire

"S obzirom na to da smo prozvani na sva zvona kao grupa pakračkih učenika koja se povodom maškara u školi maskirala u male pionire, Tita i Jovanku, javno se ispričavamo svima koje je naša maska uvrijedila.

Nije nam bila namjera ikome stajati na žulj ili povrijediti ikoga. Nismo se nadali da će biti negativnih komentara kao ni to da je povorka kroz Pakrac prekršajno djelo.

Potaknuti pojedinčnim prijavama pakračkoj policiji kao i prekršajnom sudu, još jednom se ispričavamo svim građanima Pakraca i Hrvatske koje smo nenamjerno uvrijedili.

Hvala 5.bm razred"
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by debotoijusto Fri 19 Feb - 20:37

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tinejdzere-prijavili-policiji-jer-su-se-maskirali-u-pionire-ucenici-se-ispricali-zbog-uvrede/876113.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by jastreb Fri 19 Feb - 20:38

A koga su pioniri mogli povrijediti??? :confjuz:

Pa svi smo mi stariji do 30-tak g.bili pioniri i pionirke.

Možda se pobunila HDZ-ova mladež,koji nemaju pojma što su pioniri.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by n_razbojnik Fri 19 Feb - 20:44

fašnik je prošao, da nebi i male ustaše i Pavelići paradirali cestom bolje spriječiti nego liječiti  Basketball

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by veber Fri 19 Feb - 20:45

A tebi drago oko srca.
Ja sam odbio biti omladinac i dok su drugi polagali zakletvu frend i ja bili u birtiji. Ti kao partijac znas birtiju nasuprot crkve u kumrovcu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by Trinity Fri 19 Feb - 20:50

veber wrote:A tebi drago oko srca.
Ja sam odbio biti omladinac i dok su drugi polagali zakletvu frend i ja bili u birtiji. Ti kao partijac znas birtiju nasuprot crkve u kumrovcu.
Šta se polagala zakletva kod primanja u omladince ? scratch 
Ja to već sve zaboravila... :starac
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by veber Fri 19 Feb - 21:15

Je, polagala se. Ali nisi morao biti clan.
Nisu to utinali za zlo.
Jedino kaj me kosovac u jna gnjavio da kako nisam bio u omladini, a nisam ni u crkvi.
Danas bi mu pepeljaru nabio u gubicu, iscupao grkljan i pistolj mu nabio u analni otvor.

Ne bi, ali bi se tip pokupio u stojki prije nego sto bi me nekaj pitao. Skuzio bi da mu se to stvarno moze desiti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by Trinity Fri 19 Feb - 21:34

To mi stvarno fali u sjećanju.
Ali primanje u pionire ne, valjda zbog titovke i crvene marame. :clown
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by epikur37 Fri 19 Feb - 21:35

Pretjerano..
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by michaellcmacha Fri 19 Feb - 21:37

eh mene je tošo izbacio sa šaha jer sam ga pol godine zajebavao sa predajom biografije i dvije slike... ono kad je već dopizdilo veli on meni jel ti misliš donijeti, a ja mu sory bj, ja se predomislio... veberu... imperativ im je bio da u ssoh-j uvuku svakog tko je bio iole uspješan u bilo čemu, nebitno da li škola ili sport i između redaka su ti davali do znanja da će ti ušlanjenje prvo u ssoh-j a kasnije u partiju biti dobra polazišna osnova za daljni napredak i egzist....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by michaellcmacha Fri 19 Feb - 21:39

Triny wrote:To mi stvarno fali u sjećanju.
Ali primanje u pionire ne, valjda zbog titovke i crvene marame. :clown
il si bila loša... ;), il si 18 navršila tek početkom devedesetih, od 90.-te iza 30. svibnja više nisu vrbovali...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by Trinity Fri 19 Feb - 21:42

micha.... wrote: imperativ im je bio da u ssoh-j uvuku svakog tko je bio iole uspješan u bilo čemu, nebitno da li škola ili sport i između redaka su ti davali do znanja da će ti ušlanjenje prvo u ssoh-j a kasnije u partiju biti dobra polazišna osnova za daljni napredak i egzist....
Nije to bilo između redaka, to se znalo...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by Trinity Fri 19 Feb - 21:43

michaellcmacha wrote:
Triny wrote:To mi stvarno fali u sjećanju.
Ali primanje u pionire ne, valjda zbog titovke i crvene marame. :clown
il si bila loša... ;), il si 18 navršila tek početkom devedesetih, od 90.-te iza 30. svibnja više nisu vrbovali...
E tu se varaš... :)
Samo sam bila iz krivog sela... ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by michaellcmacha Fri 19 Feb - 21:55

Triny wrote:
michaellcmacha wrote:
Triny wrote:To mi stvarno fali u sjećanju.
Ali primanje u pionire ne, valjda zbog titovke i crvene marame. :clown
il si bila loša... ;), il si 18 navršila tek početkom devedesetih, od 90.-te iza 30. svibnja više nisu vrbovali...
E tu se varaš... :)
Samo sam bila iz krivog sela... ;)
nije to bio problem... i ja sam bio iz "krivog" sela, a da ne pričamo o pedigreu, ali svejedno mi je kao i još nekolicini upućen poziv da se učlanim...al jebiga tošo se malo preračunao... jedino s čim me u tom trenu mogao sankcionirati bilo je izbacivanje sa šaha, a to me onak strašno pogodilo....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by veber Fri 19 Feb - 21:59

michaellcmacha wrote:eh mene je tošo izbacio sa šaha jer sam ga pol godine zajebavao sa predajom biografije i dvije slike... ono kad je već dopizdilo veli on meni jel ti misliš donijeti, a ja mu sory bj, ja se predomislio... veberu... imperativ im je bio da u ssoh-j uvuku svakog tko je bio iole uspješan u bilo čemu, nebitno da li škola ili sport i između redaka su ti davali do znanja da će ti ušlanjenje prvo u ssoh-j a kasnije u partiju biti dobra polazišna osnova za daljni napredak i egzist....
Najbolje mi bilo kada je dosao Ibro, major i spikao o jugi i titu, a pol nas bi zgibalo isri tren.
Mada, kao sto velis, to je bilo na zalasku u nase vrijeme.


Sjecam se jednog Avde iz BL koji se smijao hrvatskoj himni. Jadni nije znao da Hrvati imaju himnu.
Zivio je nasuprot obe dzamije i najbolji frend bio mu je neki Stevan isto iz BL.
Znam si razmisljat jel Stevo krknuo Avdu. Dobrosusjedski.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by Antijunak Fri 19 Feb - 22:09

debotoijusto wrote:UČENICI pakračke srednje škole u pokladni su se utorak maskirali u pionire, Jovanku i Tita. Njih dvadesetak obukli su bijele košulje, crvene marame i "Titovku" te predvođeni 'Titom i Jovankom' prošetali su mjestom.

"Rekli su kako su na ideju došli sasvim slučajno i radi zabave. Kod prolaznika su, kako kažu, izazavali smijeh, a neki su pljesakali i govorili kako je bilo vrijeme da se kapice vrate", pišeCompas.com.hr.

No, njihove se maske nisu dopale svima. Danas, desetak dana nakon maškarane povorke na pakračkom je portalu osvanula isprika koju prenosimo u cijelosti:

Isprika za Tita i male pionire

"S obzirom na to da smo prozvani na sva zvona kao grupa pakračkih učenika koja se povodom maškara u školi maskirala u male pionire, Tita i Jovanku, javno se ispričavamo svima koje je naša maska uvrijedila.

Nije nam bila namjera ikome stajati na žulj ili povrijediti ikoga. Nismo se nadali da će biti negativnih komentara kao ni to da je povorka kroz Pakrac prekršajno djelo.

Potaknuti pojedinčnim prijavama pakračkoj policiji kao i prekršajnom sudu, još jednom se ispričavamo svim građanima Pakraca i Hrvatske koje smo nenamjerno uvrijedili.

Hvala 5.bm razred"
Baš me zanima da li bi uvredu stavio u navodnike da su se obukli u ustašku mladež.
Nadam se da će škola i roditelji biti novčano kažnjeni zbog isticanja zločinačkih obilježja.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by v_vlado Fri 19 Feb - 22:26

Al ga serete.....sad sve heroji protiv komunizma,eto to jebe
državu,laži i ljigavci......obogte jebo valjda se zaklinjalo i za početak drkanja,jeben bio taj komunizam...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by v_vlado Fri 19 Feb - 22:30

A šta očekivat u zemlji gdje heroji rata prijete narodu plinskim bocama ,.....vrijeđaju radnike i seljake.....djeco pazite se ovdje se štuje fašizam i zločin a nadimak mu nacizam,još malo i bit će opet logori smrti.......valjda se heroji rata uvrijedili da im ne smanje morovine......
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by veber Fri 19 Feb - 22:34

v_vlado wrote:Al ga serete.....sad sve heroji protiv komunizma,eto to jebe  
državu,laži i ljigavci......obogte jebo valjda se zaklinjalo i za početak drkanja,jeben bio taj komunizam...
A kaj tebe jebe?
I koji je dio netocan?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by Trinity Fri 19 Feb - 22:38

michaellcmacha wrote:
Triny wrote:
michaellcmacha wrote:
Triny wrote:To mi stvarno fali u sjećanju.
Ali primanje u pionire ne, valjda zbog titovke i crvene marame. :clown
il si bila loša... ;), il si 18 navršila tek početkom devedesetih, od 90.-te iza 30. svibnja više nisu vrbovali...
E tu se varaš... :)
Samo sam bila iz krivog sela... ;)
nije to bio problem... i ja sam bio iz "krivog" sela, a da ne pričamo o pedigreu, ali svejedno mi je kao i još nekolicini upućen poziv da se učlanim...al jebiga tošo se malo preračunao... jedino s čim me u tom trenu mogao sankcionirati bilo je izbacivanje sa šaha, a to me onak strašno pogodilo....
Ja mislim da ste vi nesto pobrkali, omladinac si postao automatski, kao pionir...u partiju se vrbovalo...
e da, i nosila sam štafetu, to bas nije mogao svatko... 👅


Last edited by Triny on Fri 19 Feb - 22:40; edited 1 time in total
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede" Empty Re: Tinejdžere prijavili policiji jer su se maskirali u pionire, učenici se ispričali zbog "uvrede"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum