ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Guest Tue 3 Jan - 21:49

Leviathan2 wrote:
melkior wrote:
Leviathan2 wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
Zanimljivo.Nadasve,točno.

Guest
Guest


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior Tue 3 Jan - 21:49

RayMabus wrote:Imam bujnu maštu ....kad me uvati smijat onda se smijem satima.

Mitar Mirić , Šeskpir , kamion za kralejstvo poznati citat iz Henrika 5 i đihadisti jurišaju na Europu.
Konja, dajem kraljevstvo za konja king  Imaš duha :)
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Guest Tue 3 Jan - 21:50

Od svega čovječanstva,negdje oko 144000 ljudi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus Tue 3 Jan - 21:53

Liberali ce izgubiti kraljestvo ( EU ) radi .....jednog kamiona.

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Quote-a-horse-a-horse-my-kingdom-for-a-horse-william-shakespeare-286883


Umjesto konj stavite kamion ovdje i vidjet cete veličinu ovog dijela.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto Tue 3 Jan - 21:54

pismejker wrote:Od svega čovječanstva,negdje oko 144000 ljudi
Adventisti sedmog dana ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Guest Tue 3 Jan - 21:55

Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:Od svega čovječanstva,negdje oko 144000 ljudi
Adventisti sedmog dana ?
Nemam pojma.Tako je pričala jedna pica u Jehovinih svjedoka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus Tue 3 Jan - 21:56

melkior wrote:
RayMabus wrote:Imam bujnu maštu ....kad me uvati smijat onda se smijem satima.

Mitar Mirić , Šeskpir , kamion za kralejstvo poznati citat iz Henrika 5 i đihadisti jurišaju na Europu.
Konja, dajem kraljevstvo za konja king  Imaš duha :)
NIje konj nego kamion ....eto oba su prijevozno sredstvo i ....RUŠE IMPERIJE.

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Nica-kamion-ubica-30-liliasouza


KAMION , KAMION MI DAJTE ......KRALJESTVO ZA KAMION.



ZBOGOM LIBERALI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior Tue 3 Jan - 21:58

Leviathan2 wrote:
melkior wrote:
Leviathan2 wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
Ovako sam i ja razmišljao prije 17-ak godina.
Bogovi i demoni igraju šah s ljudskim dušama. Zato sam i rekao da cijenim svakog poštenog ateista, on pokušava uspostaviti nekakva moralna načela i logičnu konzistentnost, drži se, koliko-toliko, zdravog razuma. Zdravi razum je indikator zdravlja svake duhovnosti i svakog religijskog i vjerskog pokreta, zdrav razum sam po sebi, kao takav, nikada ne može biti cilj, jer je to protivno ljudskoj prirodi, ali je ponekad, jedini kriterij i mjerilo koje čovjek ima na raspolaganju.
vidis, ja nisam ateista, ja znam da bogovi postoje, ne jedan nego ih ima hrpa, neki od njih nisu nikad dosli do zemlje, neki su dosli i otisli, neki su ubijeni a neki jos uvijek jedu govna i parazitiraju isto kao i demoni koji si isto smece
nekad se nisu usudili prici ni blizu zemlje jer bi bili unisteni jednom mislju a onda se covjek zajebo i dozvolio im pristup u svojoj dobroti nije vidio svoju propast
legenda govori o ratu kad se cijeli svemir tresao, ljudi protiv bogova i ljudi, jer neki ljudi zavedeni od strane bogova su im prisli i okrenuli se protiv svojih, pobjedu su odnijeli ljudi al su bili toliko oslabljeni da su bili porobljeni od strane bogova koji su dosli poslije i koji nisu ucestvovali u bitci, njihova srz je zakljucana i rasprsena al bogovi nisu uspjeli unistiti tkanje koje se pocelo samobnavljati, jos nekoliko puta se covjek poceo uzdizati al je bio sprijecen
vecina bogova je ili otisla il pobijena u medjusobnim sukobima te ih je ostalo par koji jos uvijek lesinare al ne mogu nista promjenit da sprijece uzdizanje, mogu samo pokusavat to odgodit za neko krace vrijeme
Problem je što ti brkaš vanzemaljce i bogove. Jedan je Bog, a On je Bitak, Praizvor iz kojeg je sve počelo, u koje se sve vraća, i ništa što jest ne može biti a da u sebi ne sadrži osnovnu supstancu Onoga koji jest, koji sve drži, sve uzdržava, i bez kojeg ne nastade ništa. Uistinu, najbliže kršćanskom i židovskom poimanju Boga imali su indijanci, oni su govorili o Velikom Duhu, hinduističke priče i grčki, slavenski mitovi opisuju parazite, odnosno ljudima superiorna bića, ali Bog, Bog je nešto drugo.
ne brkam, oni jesu bogovi a moze i vanzemaljci, a Jedno je nesto drugo, ono nema zelja, ono nema zapovjesti, ono ne naredjuje niti trazi obozavanje, medjutim Jedno se ne spominje u hrpi religija koje jesu osnovali bogovi, staroslavenske religije nazovimo ih su bazirane na  postojanju svjesti ili sjecanju o jednom te su ubaceni bogovi unutra, njihovo maslo, i jos neke religije, dok abrahamsek su cisti bezobrazluk i egoizam,  jedini koji su pokusalu za vrijeme abrahamskih religija napravit odmak su gnostici koji su nekim cudom uspjeli doci do veoma tocnih saznanja, sve ostalo je shucmuc
Kršćanstvo (Proslov Ivanovog Evanđelja, apostol Pavao) i grčka filozofija (Parmenid, Platon, Heraklit, Sokrat, Aristotel, Plotin idu ruku pod ruku kao ključ u bravu. Spoj zapadnog racionalizma i orijentalnog misticizma + judaistička eshatologija pod utjecajem perzijskog zoroastrizma. Znaš li tko je bio presudan?

avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior Tue 3 Jan - 21:58

Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:Od svega čovječanstva,negdje oko 144000 ljudi
Adventisti sedmog dana ?
Jehovi svjedoci.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto Tue 3 Jan - 21:58

pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:Od svega čovječanstva,negdje oko 144000 ljudi
Adventisti sedmog dana ?
Nemam pojma.Tako je pričala jedna pica u Jehovinih svjedoka
Hm,da,no vidi što ti je stvar,različite skupine,Jahwinih dupelizaca vjeruju kako su upravo oni ta skupina.Jehovci,Adventisti i još neki ne mogu se sad sjetiti.
Očito će se oni na kraju morati poubijati međusobno da mogu popuniti kvotu. lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto Tue 3 Jan - 22:00

melkior wrote:
Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:Od svega čovječanstva,negdje oko 144000 ljudi
Adventisti sedmog dana ?
Jehovi svjedoci.
Mislim kako se više oni vesele dolasku Antikrista,nego bilo koji sotonist.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus Tue 3 Jan - 22:00

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Imam bujnu maštu ....kad me uvati smijat onda se smijem satima.

Mitar Mirić , Šeskpir , kamion za kralejstvo poznati citat iz Henrika 5 i đihadisti jurišaju na Europu.
Konja, dajem kraljevstvo za konja king  Imaš duha :)
NIje konj nego kamion ....eto oba su prijevozno sredstvo i ....RUŠE IMPERIJE.

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Nica-kamion-ubica-30-liliasouza


KAMION , KAMION MI DAJTE ......KRALJESTVO ZA KAMION.



ZBOGOM LIBERALI.
I kad to potpratiš muzikom gdje lijepo piše da sam ja i oni zajedno i da cemo pobijediti ...e to ti je to.

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Islamic-State-March-Against-Europe-H-Alan-Svejk-VIP-Affairs

Svi su bili protiv tebe
svi su bili protiv mene
protiv nas su mnogi bili
al' su bitku izgubili

Ref. 2x
Najjaci smo, najjaci
najbolji smo, najbolji
puknite zlobnici
ti, ti, ti ljubav i ja
mi smo pobednici

Svadjali nas mnogo puta
rastanak nam predvidjase
unapred se radovase
ali bitku izgubise
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Guest Tue 3 Jan - 22:02

Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:Od svega čovječanstva,negdje oko 144000 ljudi
Adventisti sedmog dana ?
Nemam pojma.Tako je pričala jedna pica u Jehovinih svjedoka
Hm,da,no vidi što ti je stvar,različite skupine,Jahwinih dupelizaca vjeruju kako su upravo oni ta skupina.Jehovci,Adventisti i još neki ne mogu se sad sjetiti.
Očito će se oni na kraju morati poubijati međusobno da mogu popuniti kvotu. lol!
Sad mi pade na pamet serijal Galactica.Isto tako ljudi i cajlonci,na kraju se toliko prorijedili jedni druge,da je ljudi ostalo taman da tih 12 plemena ,oko 50 000 ljudi se razdijeli po cijeloj Zemlji.Cajlonci odleprsali tko zna gdje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Guest Tue 3 Jan - 22:03

Iknar je gay wrote:
melkior wrote:
Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:Od svega čovječanstva,negdje oko 144000 ljudi
Adventisti sedmog dana ?
Jehovi svjedoci.
Mislim kako se više oni vesele dolasku Antikrista,nego bilo koji sotonist.
Ne,nije istina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus Tue 3 Jan - 22:05

Budite dobri i nefilozofirajte.

Lucifer je na strani islamista jer se bore protiv matrijahalne imperije.

Nije to zato jer je Lucifer muško il ima spol nego zna da u matrijahalnoj imperiji ništa nemože rasti duhovno i zato ce to uništit.

A za religije ga boli kuraz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Guest Tue 3 Jan - 22:06

Svakako nije na strani ovih pičkastih liberalnih europljana
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus Tue 3 Jan - 22:07

RayMabus wrote:Budite dobri i nefilozofirajte.

Lucifer je na strani islamista jer se bore protiv matrijahalne imperije.

Nije to zato jer je Lucifer muško il ima spol nego zna da u matrijahalnoj imperiji ništa nemože rasti duhovno i zato ce to uništit.

A za religije ga boli kuraz.
Tek kad padne matrijahalna imperija na zapadu on ce se onda maknit i biti neutralan ....onda šta bude .....a sada NEMATE ŠANSE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto Tue 3 Jan - 22:07

pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
melkior wrote:
Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:Od svega čovječanstva,negdje oko 144000 ljudi
Adventisti sedmog dana ?
Jehovi svjedoci.
Mislim kako se više oni vesele dolasku Antikrista,nego bilo koji sotonist.
Ne,nije istina.
Naravno da jest.Najveći bogomoljci se najviše vesele apokalipsi i dolasku sudnjeg dana.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Guest Tue 3 Jan - 22:09

Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
melkior wrote:
Iknar je gay wrote:
Adventisti sedmog dana ?
Jehovi svjedoci.
Mislim kako se više oni vesele dolasku Antikrista,nego bilo koji sotonist.
Ne,nije istina.
Naravno da jest.Najveći bogomoljci se najviše vesele apokalipsi i dolasku sudnjeg dana.
Sorry,nisam te razumio.U pravu si.Malo sam se bio infiltrirao medju njih,i to je ludnica.Covjek dobije dojam kao da ima posla sa naivvnom odraslom djecom isprana mozga.Gotovo ushićeno čekaju Sudnji dan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior Tue 3 Jan - 22:11

RayMabus wrote:Budite dobri i nefilozofirajte.

Lucifer je na strani islamista jer se bore protiv matrijahalne imperije.

Nije to zato jer je Lucifer muško il ima spol nego zna da u matrijahalnoj imperiji ništa nemože rasti duhovno i zato ce to uništit.

A za religije ga boli kuraz.
A što ćeš, muškarci su oduvijek znali što je bitno, u patrijarhalnoj imperiji uvijek dobiješ ili jebačinu ili koljačinu, ponekad oboje jocolor  Matrijarhalna imperija je dosadna ko guzica Kim Kardashian na Instagramu; nigdje radnje, nigdje priče, nigdje akcije  :aw
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Guest Tue 3 Jan - 22:12

melkior wrote:
RayMabus wrote:Budite dobri i nefilozofirajte.

Lucifer je na strani islamista jer se bore protiv matrijahalne imperije.

Nije to zato jer je Lucifer muško il ima spol nego zna da u matrijahalnoj imperiji ništa nemože rasti duhovno i zato ce to uništit.

A za religije ga boli kuraz.
A što ćeš, muškarci su oduvijek znali što je bitno, u patrijarhalnoj imperiji uvijek dobiješ ili jebačinu ili koljačinu, ponekad oboje jocolor  Matrijarhalna imperija je dosadna ko guzica Kim Kardashian na Instagramu; nigdje radnje, nigdje priče, nigdje akcije  :aw
..a jebačinu dobiješ,uz uvjete,da ti na kraju prisjedne.:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 10 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum