ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 22:19

RayMabus wrote:
melkior wrote:Od vjerskih fanatika nema kruha
Kraljevstvo za kamion.



Enlarge this image Click to see fullsize
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Islamic-State-March-Against-Europe-H-Alan-Svejk-VIP-Affairs

Svi su bili protiv tebe
svi su bili protiv mene
protiv nas su mnogi bili
al' su bitku izgubili

Ref. 2x
Najjaci smo, najjaci
najbolji smo, najbolji
puknite zlobnici
ti, ti, ti ljubav i ja
mi smo pobednici

Svadjali nas mnogo puta
rastanak nam predvidjase
unapred se radovase
ali bitku izgubise
POZDRAV DEBILI OD LUCIFERA .....NETKO TKO JE MILJON PUTA PAMETNIJI OD VAS.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 22:19

RayMabus wrote:
melkior wrote:Od vjerskih fanatika nema kruha
Kraljevstvo za kamion.



Enlarge this image Click to see fullsize
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Islamic-State-March-Against-Europe-H-Alan-Svejk-VIP-Affairs

Svi su bili protiv tebe
svi su bili protiv mene
protiv nas su mnogi bili
al' su bitku izgubili

Ref. 2x
Najjaci smo, najjaci
najbolji smo, najbolji
puknite zlobnici
ti, ti, ti ljubav i ja
mi smo pobednici

Svadjali nas mnogo puta
rastanak nam predvidjase
unapred se radovase
ali bitku izgubise
POZDRAV DEBILI OD LUCIFERA .....NETKO TKO JE MILJON PUTA PAMETNIJI OD VAS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 22:22

melkior wrote:
RayMabus wrote:Baš je dobro kad si lud ,...nemoraš se trudit da budeš normalan.

Ovu u Međugorju plus onaj preparirani svetac u Dubrovniku taman lijepo za pravljenje raje zatupljenim vjerskim fanaticima.

Vjerski fanatici vs matrijahalna imperija.



Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Z
Vjerski fanatici svih zemalja, ujedinite se :W :aw  Ali dobro, činjenica jest da je današnje kršćanstvo na Zapadu mlako i mlitavo. Od vjerskih fanatika nema kruha, ali današnja wannabe new age duhovnost, coca cola - isus je totalno razvodnila duhovnu snagu i karakter vjernika. Često je upravo snaga karaktera važnija od fanatizma - fanatizam je trenutna zaluđenost + dogmatska isključivost = korisna budala.
Aj ponovi onaj dio : Od vjerskih fanatika nema kruha


HA HA HA HA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto 3/1/2017, 22:25

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Seanbe10
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 22:26

Iknar je gay wrote:Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Seanbe10
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Islamic-State-March-Against-Europe-H-Alan-Svejk-VIP-Affairs

Svi su bili protiv tebe
svi su bili protiv mene
protiv nas su mnogi bili
al' su bitku izgubili

Ref. 2x
Najjaci smo, najjaci
najbolji smo, najbolji
puknite zlobnici
ti, ti, ti ljubav i ja
mi smo pobednici

Svadjali nas mnogo puta
rastanak nam predvidjase
unapred se radovase
ali bitku izgubise



KRALJESTVO ZA KONJA.


KAMION , KAMION MI DAJTE .....KRALJESTVO ZA KAMION.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior 3/1/2017, 22:28

Leviathan2 wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Baš je dobro kad si lud ,...nemoraš se trudit da budeš normalan.

Ovu u Međugorju plus onaj preparirani svetac u Dubrovniku taman lijepo za pravljenje raje zatupljenim vjerskim fanaticima.

Vjerski fanatici vs matrijahalna imperija.



Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Z
Vjerski fanatici svih zemalja, ujedinite se :W :aw  Ali dobro, činjenica jest da je današnje kršćanstvo na Zapadu mlako i mlitavo. Od vjerskih fanatika nema kruha, ali današnja wannabe new age duhovnost, coca cola - isus je totalno razvodnila duhovnu snagu i karakter vjernika. Često je upravo snaga karaktera važnija od fanatizma - fanatizam je trenutna zaluđenost + dogmatska isključivost = korisna budala.
sad shvatas koliki je napor otvaranja ociju, covjek gleda i ne vidi, slusa i ne cuje misli da misli, nikako da kak ezek veli razgrne zastor iluzije i zaludjenosti
Ezekiel je u pravu u jednom, a to nije protivno kršćanskom poimanju ljudskog postojanja, svatko sam mora doći do istine, spoznaja Boga je individualna, ne kolektivna. Idealne kršćanske zajednice uvijek su bile male, pretpostavljale su vrlo ograničen broj ljudi, manje samostanske zajednice su bile idealne za osobni duhovni razvoj i u njima se i dan danas gnijezdi aristokratsko kršćanstvo, lišeno svake ideje hodoćašća, tradicionalnih povorki, lišenog onog lokalnog, tradicionalnog folklora i kiča koji su Slaveni nasljedili od pretkršćanskih vremena. Neću o gnostičkim pokretima, zanimljivi jesu, ali oni idu u drugu krajnost, ima tu svega, sjajnih bisera ali problem je s njima što služe kao meka i postoji opasnost da odvuku u dublje vode i da više ne možeš pronaći izlaz van. Put u Pakao popločan je dobrim namjerama.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto 3/1/2017, 22:29

RayMabus wrote:
Iknar je gay wrote:Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Seanbe10
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Islamic-State-March-Against-Europe-H-Alan-Svejk-VIP-Affairs

Svi su bili protiv tebe
svi su bili protiv mene
protiv nas su mnogi bili
al' su bitku izgubili

Ref. 2x
Najjaci smo, najjaci
najbolji smo, najbolji
puknite zlobnici
ti, ti, ti ljubav i ja
mi smo pobednici

Svadjali nas mnogo puta
rastanak nam predvidjase
unapred se radovase
ali bitku izgubise



KRALJESTVO ZA KONJA.


KAMION , KAMION MI DAJTE .....KRALJESTVO ZA KAMION.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 22:31

Znaš da sam u pravu.

Eto koliko je glupa ta izjava od Melkiora koji je inace ogranicen pa dok to piše razmišlja samo o kršcanskim vjerskim fanaticima.

E moji ljudovi ....sve vam treba nacrtat.

Al nema veze.

Idemo dalje.


--------------------
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior 3/1/2017, 22:31

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:Od vjerskih fanatika nema kruha
Kraljevstvo za kamion.



Enlarge this image Click to see fullsize
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Islamic-State-March-Against-Europe-H-Alan-Svejk-VIP-Affairs

Svi su bili protiv tebe
svi su bili protiv mene
protiv nas su mnogi bili
al' su bitku izgubili

Ref. 2x
Najjaci smo, najjaci
najbolji smo, najbolji
puknite zlobnici
ti, ti, ti ljubav i ja
mi smo pobednici

Svadjali nas mnogo puta
rastanak nam predvidjase
unapred se radovase
ali bitku izgubise
POZDRAV DEBILI OD LUCIFERA .....NETKO TKO JE MILJON PUTA PAMETNIJI OD VAS.
Pa i Lucifer je dio Božjeg plana :)
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 22:32

melkior wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:Od vjerskih fanatika nema kruha
Kraljevstvo za kamion.



Enlarge this image Click to see fullsize
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Islamic-State-March-Against-Europe-H-Alan-Svejk-VIP-Affairs

Svi su bili protiv tebe
svi su bili protiv mene
protiv nas su mnogi bili
al' su bitku izgubili

Ref. 2x
Najjaci smo, najjaci
najbolji smo, najbolji
puknite zlobnici
ti, ti, ti ljubav i ja
mi smo pobednici

Svadjali nas mnogo puta
rastanak nam predvidjase
unapred se radovase
ali bitku izgubise
POZDRAV DEBILI OD LUCIFERA .....NETKO TKO JE MILJON PUTA PAMETNIJI OD VAS.
Pa i Lucifer je dio Božjeg plana :)
Budi dobar i nelaprdaj gluposti ....ako neznaš pitaj nekoga tko zna ....gdje vodi ono šta isti RADI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by IL Risorto 3/1/2017, 22:33

melkior wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:Od vjerskih fanatika nema kruha
Kraljevstvo za kamion.



Enlarge this image Click to see fullsize
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Islamic-State-March-Against-Europe-H-Alan-Svejk-VIP-Affairs

Svi su bili protiv tebe
svi su bili protiv mene
protiv nas su mnogi bili
al' su bitku izgubili

Ref. 2x
Najjaci smo, najjaci
najbolji smo, najbolji
puknite zlobnici
ti, ti, ti ljubav i ja
mi smo pobednici

Svadjali nas mnogo puta
rastanak nam predvidjase
unapred se radovase
ali bitku izgubise
POZDRAV DEBILI OD LUCIFERA .....NETKO TKO JE MILJON PUTA PAMETNIJI OD VAS.
Pa i Lucifer je dio Božjeg plana :)
Možda,ali ako je to gledano iz žablje perspektive,dok iz ptičije,možda je ,,Bog'' dio Luciferovog plana. farao
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior 3/1/2017, 22:35

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:Baš je dobro kad si lud ,...nemoraš se trudit da budeš normalan.

Ovu u Međugorju plus onaj preparirani svetac u Dubrovniku taman lijepo za pravljenje raje zatupljenim vjerskim fanaticima.

Vjerski fanatici vs matrijahalna imperija.



Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Z
Vjerski fanatici svih zemalja, ujedinite se :W :aw  Ali dobro, činjenica jest da je današnje kršćanstvo na Zapadu mlako i mlitavo. Od vjerskih fanatika nema kruha, ali današnja wannabe new age duhovnost, coca cola - isus je totalno razvodnila duhovnu snagu i karakter vjernika. Često je upravo snaga karaktera važnija od fanatizma - fanatizam je trenutna zaluđenost + dogmatska isključivost = korisna budala.
Aj ponovi onaj dio : Od vjerskih fanatika nema kruha


HA HA HA HA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Pa i nema, u nekom osnovnom gnostičkom značenju. Religija sadrži dio istine, ali nikako ne obuhvaća čitavu istinu. Od svih religija, kršćanstvo sadrži sveobuhvatnu istinu, ali i kršćanstvo samo jest nedovoljno da obuhvati čitavu istinu, jer je i ta sveobuhvatna, vjerska istina tek komadić šire slike. U strogo gnostičkom smislu, islam je otišao u vražju mater, ali poslužit će kao instrument jer sadrži u sebi dovoljno duhovne snage za ono što je u ovom trenutku potrebno.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior 3/1/2017, 22:37

RayMabus wrote:Znaš da sam u pravu.

Eto koliko je glupa ta izjava od Melkiora koji je inace ogranicen pa dok to piše razmišlja samo o kršcanskim vjerskim fanaticima.

E moji ljudovi ....sve vam treba nacrtat.

Al nema veze.

Idemo dalje.


--------------------
Ne, pogrešno si me razumio, nisam se referirao samo na kršćanske fanatike, već na vjerski fanatizam općenito. Ako ćemo baš, upravo je u ovom trenutku kršćanskih fanatika najmanje.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 22:37

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:Od vjerskih fanatika nema kruha
Kraljevstvo za kamion.



Enlarge this image Click to see fullsize
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Islamic-State-March-Against-Europe-H-Alan-Svejk-VIP-Affairs

Svi su bili protiv tebe
svi su bili protiv mene
protiv nas su mnogi bili
al' su bitku izgubili

Ref. 2x
Najjaci smo, najjaci
najbolji smo, najbolji
puknite zlobnici
ti, ti, ti ljubav i ja
mi smo pobednici

Svadjali nas mnogo puta
rastanak nam predvidjase
unapred se radovase
ali bitku izgubise
POZDRAV DEBILI OD LUCIFERA .....NETKO TKO JE MILJON PUTA PAMETNIJI OD VAS.
Pa i Lucifer je dio Božjeg plana :)
Budi dobar i nelaprdaj gluposti ....ako neznaš pitaj nekoga tko zna ....gdje vodi ono šta isti RADI.
Al nemoj mene jer neznam ni ja.

Ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 22:40

melkior wrote:
RayMabus wrote:Znaš da sam u pravu.

Eto koliko je glupa ta izjava od Melkiora koji je inace ogranicen pa dok to piše razmišlja samo o kršcanskim vjerskim fanaticima.

E moji ljudovi ....sve vam treba nacrtat.

Al nema veze.

Idemo dalje.


--------------------
Ne, pogrešno si me razumio, nisam se referirao samo na kršćanske fanatike, već na vjerski fanatizam općenito. Ako ćemo baš, upravo je u ovom trenutku kršćanskih fanatika najmanje.
OK.

Smijem se vec par sati .....odvaljujem od smijeha.

Jbga .....rekao bi po pisanju neki luđak je tamo ....je luđak al sa velikim smislom za humor.

Mogu ja pisat normalnije ako ti je teško probavit moju brzinu logike.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior 3/1/2017, 22:41

RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:Od vjerskih fanatika nema kruha
Kraljevstvo za kamion.



Enlarge this image Click to see fullsize
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Islamic-State-March-Against-Europe-H-Alan-Svejk-VIP-Affairs

Svi su bili protiv tebe
svi su bili protiv mene
protiv nas su mnogi bili
al' su bitku izgubili

Ref. 2x
Najjaci smo, najjaci
najbolji smo, najbolji
puknite zlobnici
ti, ti, ti ljubav i ja
mi smo pobednici

Svadjali nas mnogo puta
rastanak nam predvidjase
unapred se radovase
ali bitku izgubise
POZDRAV DEBILI OD LUCIFERA .....NETKO TKO JE MILJON PUTA PAMETNIJI OD VAS.
Pa i Lucifer je dio Božjeg plana :)
Budi dobar i nelaprdaj gluposti ....ako neznaš pitaj nekoga tko zna ....gdje vodi ono šta isti RADI.
Vodi u pakao, ali nikada nije biloo dio Božjeg plana da se svi ljudi spase. Kvaka 22 u kršćanstvu je upravo ta da je Isus došao svima, ali je unaprijed ukalkuliran gubitak nekih. Nikada kršćanstvo nije reklo da će se svi ljudi spasiti, samo oni koji prihvate Isusa Krista i koji žive po Božjim zapovijedima. Coca cola kršćanstvo ne postoji.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 22:43

Imam bujnu maštu ....kad me uvati smijat onda se smijem satima.

Mitar Mirić , Šeskpir , kamion za kralejstvo poznati citat iz Henrika 5 i đihadisti jurišaju na Europu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Leviathan2 3/1/2017, 22:45

melkior wrote:
Leviathan2 wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
Leviathan2 wrote:ja ne kuzim, jel se vi zajebavate, jel ste pijani il ste stvarno sljedbenici tih entiteta koje zovete bogovi, koji vam je kurac, bogovi su neprijatelj covjeku
koji kurcevi demoni i koji kurcevibogovi luciferi o ostala biblijsko religijska sranja,
pa covjek je bio veci od tih bogova dok nije na prevaru svrgnut i bacen u primitivnost
pa zasto ti vasi bogovi ne uvedu red nego stvaraju permanentna sranja da bi covjeka drzali cim duze u tom stanju
al nikom nije do zore gorjela pa nece ni njima, i njima ce doci na naplatu kad se covjek uzdigne
a to oni ne mogu sprijecit, proces prema uzdizanju je poceo i sto bude veci to ce se i vise ubrzavat
otprilike jos 150 godina
a vi i dalje slijedite kojekakove izbavitelje i porobitelje
Ovako sam i ja razmišljao prije 17-ak godina.
Bogovi i demoni igraju šah s ljudskim dušama. Zato sam i rekao da cijenim svakog poštenog ateista, on pokušava uspostaviti nekakva moralna načela i logičnu konzistentnost, drži se, koliko-toliko, zdravog razuma. Zdravi razum je indikator zdravlja svake duhovnosti i svakog religijskog i vjerskog pokreta, zdrav razum sam po sebi, kao takav, nikada ne može biti cilj, jer je to protivno ljudskoj prirodi, ali je ponekad, jedini kriterij i mjerilo koje čovjek ima na raspolaganju.
vidis, ja nisam ateista, ja znam da bogovi postoje, ne jedan nego ih ima hrpa, neki od njih nisu nikad dosli do zemlje, neki su dosli i otisli, neki su ubijeni a neki jos uvijek jedu govna i parazitiraju isto kao i demoni koji si isto smece
nekad se nisu usudili prici ni blizu zemlje jer bi bili unisteni jednom mislju a onda se covjek zajebo i dozvolio im pristup u svojoj dobroti nije vidio svoju propast
legenda govori o ratu kad se cijeli svemir tresao, ljudi protiv bogova i ljudi, jer neki ljudi zavedeni od strane bogova su im prisli i okrenuli se protiv svojih, pobjedu su odnijeli ljudi al su bili toliko oslabljeni da su bili porobljeni od strane bogova koji su dosli poslije i koji nisu ucestvovali u bitci, njihova srz je zakljucana i rasprsena al bogovi nisu uspjeli unistiti tkanje koje se pocelo samobnavljati, jos nekoliko puta se covjek poceo uzdizati al je bio sprijecen
vecina bogova je ili otisla il pobijena u medjusobnim sukobima te ih je ostalo par koji jos uvijek lesinare al ne mogu nista promjenit da sprijece uzdizanje, mogu samo pokusavat to odgodit za neko krace vrijeme
Problem je što ti brkaš vanzemaljce i bogove. Jedan je Bog, a On je Bitak, Praizvor iz kojeg je sve počelo, u koje se sve vraća, i ništa što jest ne može biti a da u sebi ne sadrži osnovnu supstancu Onoga koji jest, koji sve drži, sve uzdržava, i bez kojeg ne nastade ništa. Uistinu, najbliže kršćanskom i židovskom poimanju Boga imali su indijanci, oni su govorili o Velikom Duhu, hinduističke priče i grčki, slavenski mitovi opisuju parazite, odnosno ljudima superiorna bića, ali Bog, Bog je nešto drugo.
ne brkam, oni jesu bogovi a moze i vanzemaljci, a Jedno je nesto drugo, ono nema zelja, ono nema zapovjesti, ono ne naredjuje niti trazi obozavanje, medjutim Jedno se ne spominje u hrpi religija koje jesu osnovali bogovi, staroslavenske religije nazovimo ih su bazirane na  postojanju svjesti ili sjecanju o jednom te su ubaceni bogovi unutra, njihovo maslo, i jos neke religije, dok abrahamsek su cisti bezobrazluk i egoizam,  jedini koji su pokusalu za vrijeme abrahamskih religija napravit odmak su gnostici koji su nekim cudom uspjeli doci do veoma tocnih saznanja, sve ostalo je shucmuc

_________________
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by RayMabus 3/1/2017, 22:47

RayMabus wrote:Imam bujnu maštu ....kad me uvati smijat onda se smijem satima.

Mitar Mirić , Šeskpir , kamion za kralejstvo poznati citat iz Henrika 5 i đihadisti jurišaju na Europu.
Ispravak Ričard 3

---


ACT V SCENE IV Another part of the field. 
[ Alarum: excursions. Enter NORFOLK and forces fighting; to him CATESBY ]
CATESBYRescue, my Lord of Norfolk, rescue, rescue!
The king enacts more wonders than a man,
Daring an opposite to every danger:
His horse is slain, and all on foot he fights,
Seeking for Richmond in the throat of death.
Rescue, fair lord, or else the day is lost!
Alarum. Enter KING RICHARD III
KING RICHARD IIIA horse! a horse! my kingdom for a horse!
CATESBYWithdraw, my lord; I'll help you to a horse.
KING RICHARD IIISlave, I have set my life upon a cast,
And I will stand the hazard of the die:10
I think there be six Richmonds in the field;
Five have I slain to-day, instead of him.
A horse! a horse! my kingdom for a horse!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by melkior 3/1/2017, 22:48

melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
Kraljevstvo za kamion.



Enlarge this image Click to see fullsize
Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Islamic-State-March-Against-Europe-H-Alan-Svejk-VIP-Affairs

Svi su bili protiv tebe
svi su bili protiv mene
protiv nas su mnogi bili
al' su bitku izgubili

Ref. 2x
Najjaci smo, najjaci
najbolji smo, najbolji
puknite zlobnici
ti, ti, ti ljubav i ja
mi smo pobednici

Svadjali nas mnogo puta
rastanak nam predvidjase
unapred se radovase
ali bitku izgubise
POZDRAV DEBILI OD LUCIFERA .....NETKO TKO JE MILJON PUTA PAMETNIJI OD VAS.
Pa i Lucifer je dio Božjeg plana :)
Budi dobar i nelaprdaj gluposti ....ako neznaš pitaj nekoga tko zna ....gdje vodi ono šta isti RADI.
Vodi u pakao, ali nikada nije biloo dio Božjeg plana da se svi ljudi spase. Kvaka 22 u kršćanstvu je upravo ta da je Isus došao svima, ali je unaprijed ukalkuliran gubitak nekih. Nikada kršćanstvo nije reklo da će se svi ljudi spasiti, samo oni koji prihvate Isusa Krista i koji žive po Božjim zapovijedima. Coca cola kršćanstvo ne postoji.
Dobri ljudi drugih religija neće se spasiti, samo zato jer su dobri. Ta nitko u Božjim očima nije dobar. I najveći svetac ne može biti siguran da neće završiti u Paklu. U tome je pogreška protestantizma. Oni misle da je dovoljno da vjeruju pa će se spasiti. Neće se spasiti ni svi katolici, a kamoli protestanti. Biti dobar nije dovoljno da bi čovjek bio spašen, niti sama pripadnost vjeri može biti jamstvo spasenja. Ne, to kršćanstvo nikada nije zastupalo. U tome je zajeb, život je igra, zato se ne treba brinuti za sutra, potrebno je živjeti dan po dan, i svaki dan dati najbolje što možeš od sebe. I u tome je mudrost.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Guest 3/1/2017, 22:49

Leviathan2 wrote:
melkior wrote:
Leviathan2 wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
Zanimljivo.Nadasve,točno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija - Page 9 Empty Re: Isusovci prijavili MUP UNHCR-u zbog ilegalnih deportacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum