ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve glasniji lavež velikosrpstva

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:35

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:evo tre je dao primjer sa flasom jamnice..a ovaj srpski ministar je daleko prije nje napravio jos goru stvar..bijesno ej istrgao studentici flasu jamnice i bacio je....ali izgleda nekima je to normalna stvar...
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
To mu je bila odskočna daska da bi postao ministar. Da nije to napravio nikada ministrar ne bi postao.
Ministar je postao zato što je ulizičko govno a ne zbog bacanja vode.
I ti misliš da bi takav kod vučka prošao da nije napravio to što jeste?  Znam da ne volite vučka ali ne kužim što branite to smeće na ovakav način samo da bi još više po vašim mjerilima mogli udariti po Kolindi koja nije ni znala što je u paketićima jer nije joj na kraj pameti bilo da neko to može bi postaviti u darove a kamoli da će neko od toga praviti probleme.

Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:35

tre911 wrote:
Roki wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:evo tre je dao primjer sa flasom jamnice..a ovaj srpski ministar je daleko prije nje napravio jos goru stvar..bijesno ej istrgao studentici flasu jamnice i bacio je....ali izgleda nekima je to normalna stvar...
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
To mu je bila odskočna daska da bi postao ministar. Da nije to napravio nikada ministrar ne bi postao.


odskocna daska sto je postao ministar je sto je los covek i sto je poslusnik. ugl. ja ga bolje znam od svih vas ovde zajedno...
Eto ja ga ne poznajem, vidim mu samo djela  i po djelima ga sudim

genocid, bacio janu u kantu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare 27/12/2016, 12:35

je'l ti sveznadaru jastrebe znas sa kojim je bosanskim klubom zvezda imala negativan omjer pobjeda i poraza?...nema trazenja po guglu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by jastreb 27/12/2016, 12:35

vuksadinare wrote: i izvorne posavske pjesme.. .
Ako mi išta od narodnjaka ide na živce onda su to posavsko-šargijaška arlaukanja.

Jednom su se ljudi na jednoj posavsko-bodulskoj svadbi zbog toga skoro potukli.

Ovi Boduli kažu,nemamo mi ništa protiv narodnjaka,ali pjevajte normalne narodnjake,a ne ta arlaukanja.

Ja je više i ne pitam samo se privučem i ko bećar pravi dimije joj svučeeeeeeeeeeeeeeeeeem! Ili Ljuljaj ne ljuljaj Doboj,Tuzla,Karakaj,Derventa i Kalesija srcu mome najmilija.Aaaaaaaaaaaaaaaaj!

Ne znam kome se to može sviđat!
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by jastreb 27/12/2016, 12:36

vuksadinare wrote:je'l ti sveznadaru jastrebe znas sa kojim je bosanskim klubom zvezda imala negativan omjer pobjeda i poraza?...nema trazenja po guglu..
Evo ovako iz prve. Sa Borcem?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare 27/12/2016, 12:36

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:je'l ti sveznadaru jastrebe znas sa kojim je bosanskim klubom zvezda imala negativan omjer pobjeda i poraza?...nema trazenja po guglu..
Evo ovako iz prve. Sa Borcem?
ne..sa bugojanskom iskrom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:37

Roki wrote:
tre911 wrote:
Roki wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
misi da je ipak bio ministar...
Nije. Spomenuti događaj se dogodio godinuipo ranije a izvučen je na svetlo dana kasnije. Ovaj se oćito ne ponosi učinjenim i u tome i jeste razlika. Debilni Selaković ima više mozga od Čokolinde.

uostalom, niko od nas ovde ne podrzava (osim pizzona) seljakovica i njegovu partiju-za razliku od kolektivnog svrsavanja ne cokolindu i hdz... Basketball
Od vas ovdje navodno ne podržavate vučka ali podržavate njegovog ministra i branite ga a što se tiče srbije tamo je barem pola od onih koji su izašli na izbore vučkovi glasači a od vaših ste jedva ušli u parlament nakon dodatnog muljanja sa glasovima.

ko ga je gde podrzao? nemoj mi molim te o seljakovicu, doticnog znam kao zlu paru... B-)
Činjenica je da je u srpskoj vladi i da tu vladu podržava 50% stanovništva srbije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by jastreb 27/12/2016, 12:39

Jednom sam nekom Vidoviću rekao da neka mi makne to jer ću iz auta to sranje izbaciti vani.

Da šta ja imam protiv narodnjaka.

Nemam je protiv narodnjaka ništa,ali ovo nisu nikakvi narodnjaci već zavijanja promrzlih i prehlađenih vukova.

Stavi Halida ili Draganu i ne bum ni ti ni reč rekel.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:39

Roki wrote:
tre911 wrote:
Roki wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
To mu je bila odskočna daska da bi postao ministar. Da nije to napravio nikada ministrar ne bi postao.


odskocna daska sto je postao ministar je sto je los covek i sto je poslusnik. ugl. ja ga bolje znam od svih vas ovde zajedno...
Eto ja ga ne poznajem, vidim mu samo djela  i po djelima ga sudim

genocid, bacio janu u kantu...
Onda je genocid i Kolinde, rekla je da nije primjereno djeci Hrvatskih branitelja davati srpske čokoladice, pola srbije poumiralo istog trena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:40

tre911 wrote:
Roki wrote:
tre911 wrote:
Roki wrote:
dzango wrote:
Nije. Spomenuti događaj se dogodio godinuipo ranije a izvučen je na svetlo dana kasnije. Ovaj se oćito ne ponosi učinjenim i u tome i jeste razlika. Debilni Selaković ima više mozga od Čokolinde.

uostalom, niko od nas ovde ne podrzava (osim pizzona) seljakovica i njegovu partiju-za razliku od kolektivnog svrsavanja ne cokolindu i hdz... Basketball
Od vas ovdje navodno ne podržavate vučka ali podržavate njegovog ministra i branite ga a što se tiče srbije tamo je barem pola od onih koji su izašli na izbore vučkovi glasači a od vaših ste jedva ušli u parlament nakon dodatnog muljanja sa glasovima.

ko ga je gde podrzao? nemoj mi molim te o seljakovicu, doticnog znam kao zlu paru... B-)
Činjenica je da je u srpskoj vladi i da tu vladu podržava 50% stanovništva srbije.


vise nije u vladi, vratio se na faks. spominje se da ga predvidjaju za sefa BIA, gradonacelnika ili cak predsednika drzave... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Ringo10 27/12/2016, 12:40

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: i izvorne posavske pjesme.. .
Ako mi išta od narodnjaka ide na živce onda su to posavsko-šargijaška arlaukanja.

Jednom su se ljudi na jednoj posavsko-bodulskoj svadbi zbog toga skoro potukli.

Ovi Boduli kažu,nemamo mi ništa protiv narodnjaka,ali pjevajte normalne narodnjake,a ne ta arlaukanja.

Ja je više i ne pitam samo se privučem i ko bećar pravi dimije joj svučeeeeeeeeeeeeeeeeeem! Ili Ljuljaj ne ljuljaj Doboj,Tuzla,Karakaj,Derventa i Kalesija srcu mome najmilija.Aaaaaaaaaaaaaaaaj!

Ne znam kome se to može sviđat!
Ja ni prije rata nisam slušao narodnjake iako je bilo pjesama koje su bile ugodne za slušanje, recimo Toma Zdravković je bio sasvim OK.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by jastreb 27/12/2016, 12:42

Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote: i izvorne posavske pjesme.. .
Ako mi išta od narodnjaka ide na živce onda su to posavsko-šargijaška arlaukanja.

Jednom su se ljudi na jednoj posavsko-bodulskoj svadbi zbog toga skoro potukli.

Ovi Boduli kažu,nemamo mi ništa protiv narodnjaka,ali pjevajte normalne narodnjake,a ne ta arlaukanja.

Ja je više i ne pitam samo se privučem i ko bećar pravi dimije joj svučeeeeeeeeeeeeeeeeeem! Ili Ljuljaj ne ljuljaj Doboj,Tuzla,Karakaj,Derventa i Kalesija srcu mome najmilija.Aaaaaaaaaaaaaaaaj!

Ne znam kome se to može sviđat!
Ja ni prije rata nisam slušao narodnjake iako je bilo pjesama koje su bile ugodne za slušanje, recimo Toma Zdravković je bio sasvim OK.
Ja sam negdje u 3.srednje počeo slušati,pa tamo do kraja rata. Poslije mi se to sve zgadilo. Iako volim poslušati Draganu. I da,kad je neka fešta uopće mi ne smetaju. Znam i zapjevati.

Ali ako mi neko pusti ona krajiška arlaukanja,ili one posavsko srednjobosanske pizdarije sa šargijama onda poludim. To mi mozak kida.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Ringo10 27/12/2016, 12:46

tre911 wrote:
jastreb wrote:Na Fejsu pronađu nekog nedojebanog mulca iz Vrginmosta koji se slikao sa šajkačom i kokardom i od toga prave naslov "Oživjelo četništvo na Kordunu".
Dočim ti i ringo vidite keleminca i arlaučete o NDH.
Jebe mi se za tog iz Vrginmosta a Srbi su u Hrvatskoj svedeni na gomilu staraca a vi i dalje histerizirate na svko sranje.

Itekako je različita stvar hrvatski povijesni revizionizam, NAKNADNO svrstavanje uz povijesne gubitnike i odricanje od pozitivnih tradicija koje su dovele do uspostave moderne hrvatske državnosti u ZAVNOHu. A ona je utemeljena upravo na ZAVNOHU pa ako baš hoćeš i na AVNOJU, a to vam je činjenica  koliko god vi pizdili zbog toga i na glavu se nasađivali od muke. I patetično naricali nad endehazijom i njenim propalim režimom. 

Da se opet ne lažemo.

A raditi to je upravo čista AUTO-DESTRUKCIJA. I neusporedivo sa nekim bubuljičavim klincem koji se navodno slikao sa kokardom.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Ringo10 27/12/2016, 12:50

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote: i izvorne posavske pjesme.. .
Ako mi išta od narodnjaka ide na živce onda su to posavsko-šargijaška arlaukanja.

Jednom su se ljudi na jednoj posavsko-bodulskoj svadbi zbog toga skoro potukli.

Ovi Boduli kažu,nemamo mi ništa protiv narodnjaka,ali pjevajte normalne narodnjake,a ne ta arlaukanja.

Ja je više i ne pitam samo se privučem i ko bećar pravi dimije joj svučeeeeeeeeeeeeeeeeeem! Ili Ljuljaj ne ljuljaj Doboj,Tuzla,Karakaj,Derventa i Kalesija srcu mome najmilija.Aaaaaaaaaaaaaaaaj!

Ne znam kome se to može sviđat!
Ja ni prije rata nisam slušao narodnjake iako je bilo pjesama koje su bile ugodne za slušanje, recimo Toma Zdravković je bio sasvim OK.
Ja sam negdje u 3.srednje počeo slušati,pa tamo do kraja rata. Poslije mi se to sve zgadilo. Iako volim poslušati Draganu. I da,kad je neka fešta uopće mi ne smetaju. Znam i zapjevati.

Ali ako mi neko pusti ona krajiška arlaukanja,ili one posavsko srednjobosanske pizdarije sa šargijama onda poludim. To mi mozak kida.
Klinge klinge kling kling kling

U nedjelju joj u nedjelju, kad je bila misa kad je bila miiissaaa, 

Alaj sam se joj alaj sam se nagledao sisa nagledao siissaa

Umotvorine from Derventa, Ilija & Marko copyright
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by dzango 27/12/2016, 12:50

tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:evo tre je dao primjer sa flasom jamnice..a ovaj srpski ministar je daleko prije nje napravio jos goru stvar..bijesno ej istrgao studentici flasu jamnice i bacio je....ali izgleda nekima je to normalna stvar...
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
To mu je bila odskočna daska da bi postao ministar. Da nije to napravio nikada ministrar ne bi postao.
Ministar je postao zato što je ulizičko govno a ne zbog bacanja vode.
I ti misliš da bi takav kod vučka prošao da nije napravio to što jeste?  Znam da ne volite vučka ali ne kužim što branite to smeće na ovakav način samo da bi još više po vašim mjerilima mogli udariti po Kolindi koja nije ni znala što je u paketićima jer nije joj na kraj pameti bilo da neko to može bi postaviti u darove a kamoli da će neko od toga praviti probleme.
Za incident sa vodom se nije ni znalo kada je postojao ministar. A bez uvlkačkih sposobnosti i ljigavosti mu ne bi ni pomogle sve vode sveta.

Čokolindi niko ne zamera čokolade već izvinjavanje zbog čokolada. Da je bila pametna i oćutala, nikakve afere ne bi bilo.

_________________
Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare 27/12/2016, 12:51

Ringo10 wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:Na Fejsu pronađu nekog nedojebanog mulca iz Vrginmosta koji se slikao sa šajkačom i kokardom i od toga prave naslov "Oživjelo četništvo na Kordunu".
Dočim ti i ringo vidite keleminca i arlaučete o NDH.
Jebe mi se za tog iz Vrginmosta a Srbi su u Hrvatskoj svedeni na gomilu staraca a vi i dalje histerizirate na svko sranje.

Itekako je različita stvar hrvatski povijesni revizionizam, NAKNADNO svrstavanje uz povijesne gubitnike i odricanje od pozitivnih tradicija koje su dovele do uspostave moderne hrvatske državnosti u ZAVNOHu. A ona je utemeljena upravo na ZAVNOHU pa ako baš hoćeš i na AVNOJU, a to vam je činjenica  koliko god vi pizdili zbog toga i na glavu se nasađivali od muke. I patetično naricali nad endehazijom i njenim propalim režimom. 

Da se opet ne lažemo.

A raditi to je upravo čista AUTO-DESTRUKCIJA. I neusporedivo sa nekim bubuljičavim klincem koji se navodno slikao sa kokardom.
akokeleminac ima utjecaja onda sve nek ide u t.p.m....no rasprava se vodi samo o tome da ovi nob-isti tvrde da su oni stvorili hrvatsku državu..kazu državu..jer realno hrvatska u jugi nije bila drzava nego republika..a da su je branitelji obranili..no ipak hrvatska je od međunarodne zajednice priznata 15.1.1992...a ne 9.5.1945...hrvatska nije imala takav oblik drzavnosti u jugi kao npr.skotska u britaniji..e da je iamala takav oblik drzavnosti kao skotska..dalo bi se raspravljati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:56

Ringo10 wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:Na Fejsu pronađu nekog nedojebanog mulca iz Vrginmosta koji se slikao sa šajkačom i kokardom i od toga prave naslov "Oživjelo četništvo na Kordunu".
Dočim ti i ringo vidite keleminca i arlaučete o NDH.
Jebe mi se za tog iz Vrginmosta a Srbi su u Hrvatskoj svedeni na gomilu staraca a vi i dalje histerizirate na svko sranje.

Itekako je različita stvar hrvatski povijesni revizionizam, svrstavanje uz povijesne gubitnike i odricanje od pozitivnih tradicija koje su dovele do uspostave moderne hrvatske državnosti u ZAVNOHu. A ona je utemeljena upravo na ZAVNOHU pa ako baš hoćeš i na AVNOJU, a to vam je činjenica  koliko god vi pizdili zbog toga i na glavu se nasađivali od muke. I patetično naricali nad endehazijom i njenim propalim režimom. 

Da se opet ne lažemo.

A raditi to je upravo čista AUTO-DESTRUKCIJA. I neusporedivo sa nekim bubuljičavim klince koji se navodno slikao sa kokardom.
Gle da  sad ne ulazim u ideološke rasprave , samo da ti pokažem kako reagiraš i koliko si licemjeran. Tamo ranije napišeš na velikosrpska sranja da se samo nasmiješ i da im ne pridaješ nikakvu važnost iako je kompletna vladajuća garnitura u srbiji povezana sa velikosrpskom ideologijom, četništvom i ratovima devedesetih dočim u RH takvih nema u vlasti ni u primisli ali eto ti se bojiš nekakvog ustašluka i revizionizma. Za te be je revizionizam kada simo dubajić pred smrt prizna svoje grijehe i masovna pogubljenja, za tebe je revizionizam i huda jama i sve druge jame....ti si jednostavno sam sebi nabacio ulare na glavu i nije čudo što ne možeš ništa izvan zadanog vidokruga vidjeti. Ti ideš linijom manjeg otpora i slušaš naučene dogme, ne pokušavaš ih vidjeti sa druge strane, takvo što je za tebe tabu, rodoskrvnuće u prvom koljenu...zato sam ti napisao da vidiš jednog ekstrema i cijelom narodu pripišeš te karakteristike dočim je u srbiji obrnuto proporcionalna slika, vidiš cijeli državni četnički vrh ali na to se smiješ i sve marginaliziraš i umanjuješ iako od tamo dolaze svi problemi na ovom nesretnom području, upravo iz velikosrpske kuhinje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Ringo10 27/12/2016, 12:56

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:Na Fejsu pronađu nekog nedojebanog mulca iz Vrginmosta koji se slikao sa šajkačom i kokardom i od toga prave naslov "Oživjelo četništvo na Kordunu".
Dočim ti i ringo vidite keleminca i arlaučete o NDH.
Jebe mi se za tog iz Vrginmosta a Srbi su u Hrvatskoj svedeni na gomilu staraca a vi i dalje histerizirate na svko sranje.

Itekako je različita stvar hrvatski povijesni revizionizam, NAKNADNO svrstavanje uz povijesne gubitnike i odricanje od pozitivnih tradicija koje su dovele do uspostave moderne hrvatske državnosti u ZAVNOHu. A ona je utemeljena upravo na ZAVNOHU pa ako baš hoćeš i na AVNOJU, a to vam je činjenica  koliko god vi pizdili zbog toga i na glavu se nasađivali od muke. I patetično naricali nad endehazijom i njenim propalim režimom. 

Da se opet ne lažemo.

A raditi to je upravo čista AUTO-DESTRUKCIJA. I neusporedivo sa nekim bubuljičavim klincem koji se navodno slikao sa kokardom.
akokeleminac ima utjecaja onda sve nek ide u t.p.m....no rasprava se vodi samo o tome da ovi nob-isti tvrde da su oni stvorili hrvatsku državu..kazu državu..jer realno hrvatska u jugi nije bila drzava nego republika..a da su je branitelji obranili..no ipak hrvatska je od međunarodne zajednice priznata 15.1.1992...a ne 9.5.1945...hrvatska nije imala takav oblik drzavnosti u jugi kao npr.skotska u britaniji..e da je iamala takav oblik drzavnosti kao skotska..dalo bi se raspravljati
Sve republike u SFRJ su imale upisane DRŽAVNOST.

Nemoj mene farbat više, mi u BiH smo imali datum Dan državnosti BIH. 

A ta sranja kakao se partizani nisu kao borili za Hrvatsku nego za Jugovinu su čista ustaška demagogija. Oni odlično znaju a prave se blesavi da su upravo oni odnosno njihovi ideološki predšasnici ideju hrvatske državnosti toliko  diskreditirali i zasrali svojim nedjelima, izdajama i kolaboracijama da su hrvatski narod doveli na rub opstanka, mater im ustašku jebem. I još imaju obraza da nešto kenjaju.

Titov NOP je bio spasonosno čudo u pravom trenutku. To je i Tuđman govorio, ali vi od Tuđmana uzimate samo ono što vama odgovara.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare 27/12/2016, 13:04

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:Na Fejsu pronađu nekog nedojebanog mulca iz Vrginmosta koji se slikao sa šajkačom i kokardom i od toga prave naslov "Oživjelo četništvo na Kordunu".
Dočim ti i ringo vidite keleminca i arlaučete o NDH.
Jebe mi se za tog iz Vrginmosta a Srbi su u Hrvatskoj svedeni na gomilu staraca a vi i dalje histerizirate na svko sranje.

Itekako je različita stvar hrvatski povijesni revizionizam, NAKNADNO svrstavanje uz povijesne gubitnike i odricanje od pozitivnih tradicija koje su dovele do uspostave moderne hrvatske državnosti u ZAVNOHu. A ona je utemeljena upravo na ZAVNOHU pa ako baš hoćeš i na AVNOJU, a to vam je činjenica  koliko god vi pizdili zbog toga i na glavu se nasađivali od muke. I patetično naricali nad endehazijom i njenim propalim režimom. 

Da se opet ne lažemo.

A raditi to je upravo čista AUTO-DESTRUKCIJA. I neusporedivo sa nekim bubuljičavim klincem koji se navodno slikao sa kokardom.
akokeleminac ima utjecaja onda sve nek ide u t.p.m....no rasprava se vodi samo o tome da ovi nob-isti tvrde da su oni stvorili hrvatsku državu..kazu državu..jer realno hrvatska u jugi nije bila drzava nego republika..a da su je branitelji obranili..no ipak hrvatska je od međunarodne zajednice priznata 15.1.1992...a ne 9.5.1945...hrvatska nije imala takav oblik drzavnosti u jugi kao npr.skotska u britaniji..e da je iamala takav oblik drzavnosti kao skotska..dalo bi se raspravljati
Sve republike u SFRJ su imale upisane DRŽAVNOST.

Nemoj mene farbat više, mi u BiH smo imali datum Dan državnosti BIH. 

A ta sranja kakao se partizani nisu kao borili za Hrvatsku nego za Jugovinu su čista ustaška demagogija. Oni odlično znaju a prave se blesavi da su upravo oni odnosno njihovi ideološki predšasnici ideju hrvatske državnosti toliko  diskreditirali i zasrali svojim nedjelima, izdajama i kolaboracijama da su hrvatski narod doveli na rub opstanka, mater im ustašku jebem. I još imaju obraza da nešto kenjaju.

Titov NOP je bio spasonosno čudo u pravom trenutku. To je i Tuđman govorio, ali vi od Tuđmana uzimate samo ono što vama odgovara.
ti mi vise zvucis kao da si bio pripadnik armije BiH...newgo hvo-a..jbg bez uvrede
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Ringo10 27/12/2016, 13:08

tre911 wrote:
Ringo10 wrote:
tre911 wrote:
jastreb wrote:Na Fejsu pronađu nekog nedojebanog mulca iz Vrginmosta koji se slikao sa šajkačom i kokardom i od toga prave naslov "Oživjelo četništvo na Kordunu".
Dočim ti i ringo vidite keleminca i arlaučete o NDH.
Jebe mi se za tog iz Vrginmosta a Srbi su u Hrvatskoj svedeni na gomilu staraca a vi i dalje histerizirate na svko sranje.

Itekako je različita stvar hrvatski povijesni revizionizam, svrstavanje uz povijesne gubitnike i odricanje od pozitivnih tradicija koje su dovele do uspostave moderne hrvatske državnosti u ZAVNOHu. A ona je utemeljena upravo na ZAVNOHU pa ako baš hoćeš i na AVNOJU, a to vam je činjenica  koliko god vi pizdili zbog toga i na glavu se nasađivali od muke. I patetično naricali nad endehazijom i njenim propalim režimom. 

Da se opet ne lažemo.

A raditi to je upravo čista AUTO-DESTRUKCIJA. I neusporedivo sa nekim bubuljičavim klince koji se navodno slikao sa kokardom.
Gle da  sad ne ulazim u ideološke rasprave , samo da ti pokažem kako reagiraš i koliko si licemjeran. Tamo ranije napišeš na velikosrpska sranja da se samo nasmiješ i da im ne pridaješ nikakvu važnost iako je kompletna vladajuća garnitura u srbiji povezana sa velikosrpskom ideologijom, četništvom i ratovima devedesetih dočim u RH takvih nema u vlasti ni u primisli ali eto ti se bojiš nekakvog ustašluka i revizionizma. Za te be je revizionizam kada simo dubajić pred smrt prizna svoje grijehe i masovna pogubljenja, za tebe je revizionizam i huda jama i sve druge jame....ti si jednostavno sam sebi nabacio ulare na glavu i nije čudo što ne možeš ništa izvan zadanog vidokruga vidjeti. Ti ideš linijom manjeg otpora i slušaš naučene dogme, ne pokušavaš ih vidjeti sa druge strane, takvo što je za tebe tabu, rodoskrvnuće u prvom koljenu...zato sam ti napisao da vidiš jednog ekstrema i cijelom narodu pripišeš te karakteristike dočim je u srbiji obrnuto proporcionalna slika, vidiš cijeli državni četnički vrh ali na to se smiješ i sve marginaliziraš i umanjuješ iako od tamo dolaze svi problemi na ovom nesretnom području, upravo iz velikosrpske kuhinje.
1. Jeste sve to što kažeš. I šta sad, da ratujem sa Srbijom jer velikosrpska fašistička klika vlada tom državom. Njima niijhovo nama naše . I zbogom. Valjda će jednom doći i do nekakve normalizacije.

2. Da, mene je briga to što sami Hrvati razjebavaju svoju državu. Šta me briga za Srbiju.

3. Simo Dubajić je to pričao u vrijeme veliksrpskog divljanja i hvalisao se da bi pred četnicima sprao svoju partizansku prošlost.

4. Ni jedna Huda Jama ni Barbarin Rov ne može biti razlog za ovakav povijesni revizionizam. I saveznici su napravili prave masakre pred kraj rata u Švabiji i Japanu i boli ih krasni kiton za to. Oni kažu bio je svjetski rat dva na krv zavađena svjetska bloka, mi kao pozitivci smo pobijedili a sve ostalo je kolateralna šteta. 

Tako i taj vaš Bleiburg kojeg ste se uhvatili kao pijan plota i sav rat svodite na 10 zadnjih dana u SVibnju 1945. Isto kao što Srbi sav rat devedesetih svode na Oluju i Bljesak.
Odgovornost tražite u Paveliću i ostalima. Eno ti ustaški dužnosnik Danijel Crljen lijepo objasnio ko je kriv za svo to sranje. Obećali tobože položit oružje pa napali snage NOPa I šta sad ti očekuješ nakon toga i nakon 4 godine trpanja ljudi u stočne vagone, masakra nad cijelim selima, strahovlade i ubijanja. 

Uostalom u toj Hudoj Jami i Barabara Rovu niej ni definitivno razriješeno ko je tu zatrpan i pod kakvim okolnoastima su poginuli ili ubijeni. Samo pričate bez veze uz gomile nagađanja i izmišljotina.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Ringo10 27/12/2016, 13:11

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
tre911 wrote:
Dočim ti i ringo vidite keleminca i arlaučete o NDH.
Jebe mi se za tog iz Vrginmosta a Srbi su u Hrvatskoj svedeni na gomilu staraca a vi i dalje histerizirate na svko sranje.

Itekako je različita stvar hrvatski povijesni revizionizam, NAKNADNO svrstavanje uz povijesne gubitnike i odricanje od pozitivnih tradicija koje su dovele do uspostave moderne hrvatske državnosti u ZAVNOHu. A ona je utemeljena upravo na ZAVNOHU pa ako baš hoćeš i na AVNOJU, a to vam je činjenica  koliko god vi pizdili zbog toga i na glavu se nasađivali od muke. I patetično naricali nad endehazijom i njenim propalim režimom. 

Da se opet ne lažemo.

A raditi to je upravo čista AUTO-DESTRUKCIJA. I neusporedivo sa nekim bubuljičavim klincem koji se navodno slikao sa kokardom.
akokeleminac ima utjecaja onda sve nek ide u t.p.m....no rasprava se vodi samo o tome da ovi nob-isti tvrde da su oni stvorili hrvatsku državu..kazu državu..jer realno hrvatska u jugi nije bila drzava nego republika..a da su je branitelji obranili..no ipak hrvatska je od međunarodne zajednice priznata 15.1.1992...a ne 9.5.1945...hrvatska nije imala takav oblik drzavnosti u jugi kao npr.skotska u britaniji..e da je iamala takav oblik drzavnosti kao skotska..dalo bi se raspravljati
Sve republike u SFRJ su imale upisane DRŽAVNOST.

Nemoj mene farbat više, mi u BiH smo imali datum Dan državnosti BIH. 

A ta sranja kakao se partizani nisu kao borili za Hrvatsku nego za Jugovinu su čista ustaška demagogija. Oni odlično znaju a prave se blesavi da su upravo oni odnosno njihovi ideološki predšasnici ideju hrvatske državnosti toliko  diskreditirali i zasrali svojim nedjelima, izdajama i kolaboracijama da su hrvatski narod doveli na rub opstanka, mater im ustašku jebem. I još imaju obraza da nešto kenjaju.

Titov NOP je bio spasonosno čudo u pravom trenutku. To je i Tuđman govorio, ali vi od Tuđmana uzimate samo ono što vama odgovara.
ti mi vise zvucis kao da si bio pripadnik armije BiH...newgo hvo-a..jbg bez uvrede
Ovo je besmislica.

Ja samo razmišljam i znam da razlučim neke stvari. Znam da mislim svojom glavom a i povijest dobro znam. 

A ti pročitaj malo Tuđmanove tekstove i kjnigu Bespuća pa će ti biti malo jasnije neke stvari i ovo što ja govorim.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 11 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum