ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve glasniji lavež velikosrpstva

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by dzango 27/12/2016, 12:17

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
Ispričala se jer je prigoda neumjesna bila, a ne jer je stava da hrvatska djeca ne smiju jesti 'srpske' čokoladice.
Ja joj zamjeram neprofesionalnost, odnosno trebala je na to prije misliti.
A, on otima vodu jer je,navodno,hrvatska, u gradu kojeg Hrvati nisu nikad napali i koji nikad nije imao žrtve i razaranja zbog tih istih Hrvata.
Em što je mrzitelj, em što je glup.
farao
Nema neumesne prilike. Ili su srpske čokoladice nepoželjne ili nisu. Sve ostalo je proseravanje. Niko srpskoj deci ne gleda u paketiće hoće li naći hrvatski, bosanski ili neki drugi slatkiš. Jednostavno je trebala da oćuti gluposti i prozivanja i iz svega da izađe bez afere.
Ima,ima,na našu žalsot, a sramotu normalnih Srba.
Nažalost, neki i ne shvaćaju zašto bi se trebali sramit.

Idem u shopping flower
Ima kurac.

Posle šopinga ćeš opet da kukaš kako si potrošila pare.
Ne kukam ja nikad za prolivenim mlijekom, osobito kad je svrha ispunjena.. santa
Sve je dobro kad se dobro svrši.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by jastreb 27/12/2016, 12:17

vuksadinare wrote:..kad covjek bubne i ostade ziv tvrdeci da je u kninu bila masa hajdukovaca i da je 95% albanaca za partizan navijalo..a ovi u njima boga ubijali..sto reci?..kakvu poruku poslati?...ili da su na linijama branitelji obozavali srpske pjesme...
1. U Kninu su svi Srbi ki nisu navijali za Zvezdu,navijali za Hajduk. Ja ih znam nekoliko.

2.95% Šipaca bilo je navijalo za Partizan.



3.Na ličkom ratištu i na dalmatinskom,uglavnom su se na našoj strani slušale krajiške radio stanice. Neki su ih slušali jer su puštali narodnu muziku,koje u Hrvatskoj nije bilo ni za lijek. Neki da bi se smijali srpskim glupostima. Uglavnom u Lici nitko nije slušao radio GS,već,uglavnom Korenicu. Ogulinci su pak slušali Petrovu Goru. Uostalom to je lako provjeriti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:17

dzango wrote:
vuksadinare wrote:evo tre je dao primjer sa flasom jamnice..a ovaj srpski ministar je daleko prije nje napravio jos goru stvar..bijesno ej istrgao studentici flasu jamnice i bacio je....ali izgleda nekima je to normalna stvar...
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
To mu je bila odskočna daska da bi postao ministar. Da nije to napravio nikada ministrar ne bi postao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by L'âme 27/12/2016, 12:18

dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
Nema neumesne prilike. Ili su srpske čokoladice nepoželjne ili nisu. Sve ostalo je proseravanje. Niko srpskoj deci ne gleda u paketiće hoće li naći hrvatski, bosanski ili neki drugi slatkiš. Jednostavno je trebala da oćuti gluposti i prozivanja i iz svega da izađe bez afere.
Ima,ima,na našu žalsot, a sramotu normalnih Srba.
Nažalost, neki i ne shvaćaju zašto bi se trebali sramit.

Idem u shopping flower
Ima kurac.

Posle šopinga ćeš opet da kukaš kako si potrošila pare.
Ne kukam ja nikad za prolivenim mlijekom, osobito kad je svrha ispunjena.. santa
Sve je dobro kad se dobro svrši.
i svi zadovoljni 8-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:19

tre911 wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:evo tre je dao primjer sa flasom jamnice..a ovaj srpski ministar je daleko prije nje napravio jos goru stvar..bijesno ej istrgao studentici flasu jamnice i bacio je....ali izgleda nekima je to normalna stvar...
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
To mu je bila odskočna daska da bi postao ministar. Da nije to napravio nikada ministrar ne bi postao.


odskocna daska sto je postao ministar je sto je los covek i sto je poslusnik. ugl. ja ga bolje znam od svih vas ovde zajedno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:20

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:evo tre je dao primjer sa flasom jamnice..a ovaj srpski ministar je daleko prije nje napravio jos goru stvar..bijesno ej istrgao studentici flasu jamnice i bacio je....ali izgleda nekima je to normalna stvar...
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
misi da je ipak bio ministar...
Nije. Spomenuti događaj se dogodio godinuipo ranije a izvučen je na svetlo dana kasnije. Ovaj se oćito ne ponosi učinjenim i u tome i jeste razlika. Debilni Selaković ima više mozga od Čokolinde.
A Kolinda je na predavanjima otela nekome srpsku čokoladicu i bacila je u smeće iliti po vašemn đubre kao što je to vaš ministar napravio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare 27/12/2016, 12:20

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:..kad covjek bubne i ostade ziv tvrdeci da je u kninu bila masa hajdukovaca i da je 95% albanaca za partizan navijalo..a ovi u njima boga ubijali..sto reci?..kakvu poruku poslati?...ili da su na linijama branitelji obozavali srpske pjesme...
1. U Kninu su svi Srbi ki nisu navijali za Zvezdu,navijali za Hajduk. Ja ih znam nekoliko.

2.95% Šipaca bilo je navijalo za Partizan.



3.Na ličkom ratištu i na dalmatinskom,uglavnom su se na našoj strani slušale krajiške radio stanice. Neki su ih slušali jer su puštali narodnu muziku,koje u Hrvatskoj nije bilo ni za lijek. Neki da bi se smijali srpskim glupostima. Uglavnom u Lici nitko nije slušao radio GS,već,uglavnom Korenicu. Ogulinci su pak slušali Petrovu Goru. Uostalom to je lako provjeriti.
rekao sam ti koji su srbi navijali za hajduk u kninu..tj u jednom selu od kud ej bio negdasnji hajdukov golman brane vukcevic..i to ne svi nego ih je bilo odsta...drugo albanci su navijali za partizan ali ne u tolikom postotku u kojem tvrdis...a uskoro cu ti i dokaz poslati..drugo ako ej tko slusao 'krajiski' radio slusao je mozda pojedinac a ne 'masa'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by jastreb 27/12/2016, 12:21

A bogati,što ste vi na ratištu u predahu primirja na liniji,ili u kućama gdje ste bili smješteni,slušali?

Operu?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by dzango 27/12/2016, 12:22

tre911 wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:evo tre je dao primjer sa flasom jamnice..a ovaj srpski ministar je daleko prije nje napravio jos goru stvar..bijesno ej istrgao studentici flasu jamnice i bacio je....ali izgleda nekima je to normalna stvar...
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
To mu je bila odskočna daska da bi postao ministar. Da nije to napravio nikada ministrar ne bi postao.
Ministar je postao zato što je ulizičko govno a ne zbog bacanja vode.

_________________
Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by dzango 27/12/2016, 12:22

maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
dzango wrote:
maggie13 wrote:
Ima,ima,na našu žalsot, a sramotu normalnih Srba.
Nažalost, neki i ne shvaćaju zašto bi se trebali sramit.

Idem u shopping flower
Ima kurac.

Posle šopinga ćeš opet da kukaš kako si potrošila pare.
Ne kukam ja nikad za prolivenim mlijekom, osobito kad je svrha ispunjena.. santa
Sve je dobro kad se dobro svrši.
i svi zadovoljni 8-)
E...

_________________
Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:23

dzango wrote:
vuksadinare wrote:...plus sto selakovic nije bio pod pritiskom da to ucini i svojevoljno ej to napravio..a kolinda se ispricala kad ej dobila brdo negativnih poruka..
Ona se izvinila zbog srpskih čokoladica a njega je sramota što je oteo vodu. Velika razlika.
TOg četnika je jedino sramota što kao ministar sebi ne može dozvoliti opet nešto slično. Isti vam je i vučko na čelu vlade kao i grobar od predsjednika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare 27/12/2016, 12:23

jastreb wrote:A bogati,što ste vi na ratištu u predahu primirja na liniji,ili u kućama gdje ste bili smješteni,slušali?

Operu?
nismo operu ali bogami ni srpske pjesme...jedino sto se gledalo i slusalo ponekad srpske vijesti da cujemo lazi i smijemo se....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by jastreb 27/12/2016, 12:24

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:A bogati,što ste vi na ratištu u predahu primirja na liniji,ili u kućama gdje ste bili smješteni,slušali?

Operu?
nismo operu ali bogami ni srpske pjesme...jedino sto se gledalo i slusalo ponekad srpske vijesti da cujemo lazi i smijemo se....
Biosanci a da nisu slušali krajiške stanice,gdje ima narodnjaka???

Nemoj me zajebavat.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:25

Roki wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:evo tre je dao primjer sa flasom jamnice..a ovaj srpski ministar je daleko prije nje napravio jos goru stvar..bijesno ej istrgao studentici flasu jamnice i bacio je....ali izgleda nekima je to normalna stvar...
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
misi da je ipak bio ministar...
Nije. Spomenuti događaj se dogodio godinuipo ranije a izvučen je na svetlo dana kasnije. Ovaj se oćito ne ponosi učinjenim i u tome i jeste razlika. Debilni Selaković ima više mozga od Čokolinde.

uostalom, niko od nas ovde ne podrzava (osim pizzona) seljakovica i njegovu partiju-za razliku od kolektivnog svrsavanja ne cokolindu i hdz... Basketball
Od vas ovdje navodno ne podržavate vučka ali podržavate njegovog ministra i branite ga a što se tiče srbije tamo je barem pola od onih koji su izašli na izbore vučkovi glasači a od vaših ste jedva ušli u parlament nakon dodatnog muljanja sa glasovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:26

tre911 wrote:
Roki wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
dzango wrote:
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
misi da je ipak bio ministar...
Nije. Spomenuti događaj se dogodio godinuipo ranije a izvučen je na svetlo dana kasnije. Ovaj se oćito ne ponosi učinjenim i u tome i jeste razlika. Debilni Selaković ima više mozga od Čokolinde.

uostalom, niko od nas ovde ne podrzava (osim pizzona) seljakovica i njegovu partiju-za razliku od kolektivnog svrsavanja ne cokolindu i hdz... Basketball
Od vas ovdje navodno ne podržavate vučka ali podržavate njegovog ministra i branite ga a što se tiče srbije tamo je barem pola od onih koji su izašli na izbore vučkovi glasači a od vaših ste jedva ušli u parlament nakon dodatnog muljanja sa glasovima.

ko ga je gde podrzao? nemoj mi molim te o seljakovicu, doticnog znam kao zlu paru... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare 27/12/2016, 12:26

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:A bogati,što ste vi na ratištu u predahu primirja na liniji,ili u kućama gdje ste bili smješteni,slušali?

Operu?
nismo operu ali bogami ni srpske pjesme...jedino sto se gledalo i slusalo ponekad srpske vijesti da cujemo lazi i smijemo se....
Biosanci a da nisu slušali krajiške stanice,gdje ima narodnjaka???

Nemoj me zajebavat.
koji bosanci irud te jebo...ti samo bosanci..bosanci...bosanci me ne zanimaju..u posavini smo slusali mahom hrvatske i izvorne posavske pjesme...koje slusao u kladusi ili ne znam vlasenici nije me briga...kad nemas vise argumenata onda se presaltas na bosance..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by dzango 27/12/2016, 12:26

tre911 wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:...plus sto selakovic nije bio pod pritiskom da to ucini i svojevoljno ej to napravio..a kolinda se ispricala kad ej dobila brdo negativnih poruka..
Ona se izvinila zbog srpskih čokoladica a njega je sramota što je oteo vodu. Velika razlika.
TOg četnika je jedino sramota što kao ministar sebi ne može dozvoliti opet nešto slično. Isti vam je i vučko na čelu vlade kao i grobar od predsjednika.
Valjda mu je žao jebote. Daj sklopi prostoproširenu rečenicu kako treba i ne vrti stalno isto.

_________________
Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare 27/12/2016, 12:29

...katastrofa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:31

Roki wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:evo tre je dao primjer sa flasom jamnice..a ovaj srpski ministar je daleko prije nje napravio jos goru stvar..bijesno ej istrgao studentici flasu jamnice i bacio je....ali izgleda nekima je to normalna stvar...
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
To mu je bila odskočna daska da bi postao ministar. Da nije to napravio nikada ministrar ne bi postao.


odskocna daska sto je postao ministar je sto je los covek i sto je poslusnik. ugl. ja ga bolje znam od svih vas ovde zajedno...
Eto ja ga ne poznajem, vidim mu samo djela  i po djelima ga sudim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by jastreb 27/12/2016, 12:32

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:A bogati,što ste vi na ratištu u predahu primirja na liniji,ili u kućama gdje ste bili smješteni,slušali?

Operu?
nismo operu ali bogami ni srpske pjesme...jedino sto se gledalo i slusalo ponekad srpske vijesti da cujemo lazi i smijemo se....
Biosanci a da nisu slušali krajiške stanice,gdje ima narodnjaka???

Nemoj me zajebavat.
koji bosanci irud te jebo...ti samo bosanci..bosanci...bosanci me ne zanimaju..u posavini smo slusali mahom hrvatske i izvorne posavske pjesme...koje slusao u kladusi ili ne znam vlasenici nije me briga...kad nemas vise argumenata onda se presaltas na bosance..
Nisu to bedastoće,jebo te Irud! Naši starješine u GS su samo Korenicu slušali. Normalno ne cijeli dan,nego navečer kad su puštali pozdrave i poruke.

Jednom smo ih nazvali sa prvim mobilnim telefonom kojeg sam vidio u životu. Nekom ogromnom ciglom. Pajo se zvao taj narednik. Zove on onu simpatičnu voditeljicu i kaže da bi za momke iz 6.ličke naručio tu i tu pjesmu. Ova kaže "Može,može!" i pusti pjesmu i najavi da je za momke i 6.ličke(9.lička brigada Vukovi se jedno kratko vrijeme zvala 6.ali su je zbog sličnosti sa 6.ličkom divizijom ukinuli). Pjesma je trajala nekoliko sekundi i onda su je prekinuli,što je kod nas izazvalo lavinu smijeha,jer nisu odmah skontali da se radi o maloj provokaciji.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Guest 27/12/2016, 12:35

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:evo tre je dao primjer sa flasom jamnice..a ovaj srpski ministar je daleko prije nje napravio jos goru stvar..bijesno ej istrgao studentici flasu jamnice i bacio je....ali izgleda nekima je to normalna stvar...
Jedino što tada nije bio ministar a danas to isto negira.
To mu je bila odskočna daska da bi postao ministar. Da nije to napravio nikada ministrar ne bi postao.
Ministar je postao zato što je ulizičko govno a ne zbog bacanja vode.
I ti misliš da bi takav kod vučka prošao da nije napravio to što jeste?  Znam da ne volite vučka ali ne kužim što branite to smeće na ovakav način samo da bi još više po vašim mjerilima mogli udariti po Kolindi koja nije ni znala što je u paketićima jer nije joj na kraj pameti bilo da neko to može bi postaviti u darove a kamoli da će neko od toga praviti probleme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 10 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum