ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve glasniji lavež velikosrpstva

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Ringo10 Tue 27 Dec - 14:11

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
tre911 wrote:
Dočim ti i ringo vidite keleminca i arlaučete o NDH.
Jebe mi se za tog iz Vrginmosta a Srbi su u Hrvatskoj svedeni na gomilu staraca a vi i dalje histerizirate na svko sranje.

Itekako je različita stvar hrvatski povijesni revizionizam, NAKNADNO svrstavanje uz povijesne gubitnike i odricanje od pozitivnih tradicija koje su dovele do uspostave moderne hrvatske državnosti u ZAVNOHu. A ona je utemeljena upravo na ZAVNOHU pa ako baš hoćeš i na AVNOJU, a to vam je činjenica  koliko god vi pizdili zbog toga i na glavu se nasađivali od muke. I patetično naricali nad endehazijom i njenim propalim režimom. 

Da se opet ne lažemo.

A raditi to je upravo čista AUTO-DESTRUKCIJA. I neusporedivo sa nekim bubuljičavim klincem koji se navodno slikao sa kokardom.
akokeleminac ima utjecaja onda sve nek ide u t.p.m....no rasprava se vodi samo o tome da ovi nob-isti tvrde da su oni stvorili hrvatsku državu..kazu državu..jer realno hrvatska u jugi nije bila drzava nego republika..a da su je branitelji obranili..no ipak hrvatska je od međunarodne zajednice priznata 15.1.1992...a ne 9.5.1945...hrvatska nije imala takav oblik drzavnosti u jugi kao npr.skotska u britaniji..e da je iamala takav oblik drzavnosti kao skotska..dalo bi se raspravljati
Sve republike u SFRJ su imale upisane DRŽAVNOST.

Nemoj mene farbat više, mi u BiH smo imali datum Dan državnosti BIH. 

A ta sranja kakao se partizani nisu kao borili za Hrvatsku nego za Jugovinu su čista ustaška demagogija. Oni odlično znaju a prave se blesavi da su upravo oni odnosno njihovi ideološki predšasnici ideju hrvatske državnosti toliko  diskreditirali i zasrali svojim nedjelima, izdajama i kolaboracijama da su hrvatski narod doveli na rub opstanka, mater im ustašku jebem. I još imaju obraza da nešto kenjaju.

Titov NOP je bio spasonosno čudo u pravom trenutku. To je i Tuđman govorio, ali vi od Tuđmana uzimate samo ono što vama odgovara.
ti mi vise zvucis kao da si bio pripadnik armije BiH...newgo hvo-a..jbg bez uvrede
Ovo je besmislica.

Ja samo razmišljam i znam da razlučim neke stvari. Znam da mislim svojom glavom a i povijest dobro znam. 

A ti pročitaj malo Tuđmanove tekstove i kjnigu Bespuća pa će ti biti malo jasnije neke stvari i ovo što ja govorim.

Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare Tue 27 Dec - 14:15

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
Jebe mi se za tog iz Vrginmosta a Srbi su u Hrvatskoj svedeni na gomilu staraca a vi i dalje histerizirate na svko sranje.

Itekako je različita stvar hrvatski povijesni revizionizam, NAKNADNO svrstavanje uz povijesne gubitnike i odricanje od pozitivnih tradicija koje su dovele do uspostave moderne hrvatske državnosti u ZAVNOHu. A ona je utemeljena upravo na ZAVNOHU pa ako baš hoćeš i na AVNOJU, a to vam je činjenica  koliko god vi pizdili zbog toga i na glavu se nasađivali od muke. I patetično naricali nad endehazijom i njenim propalim režimom. 

Da se opet ne lažemo.

A raditi to je upravo čista AUTO-DESTRUKCIJA. I neusporedivo sa nekim bubuljičavim klincem koji se navodno slikao sa kokardom.
akokeleminac ima utjecaja onda sve nek ide u t.p.m....no rasprava se vodi samo o tome da ovi nob-isti tvrde da su oni stvorili hrvatsku državu..kazu državu..jer realno hrvatska u jugi nije bila drzava nego republika..a da su je branitelji obranili..no ipak hrvatska je od međunarodne zajednice priznata 15.1.1992...a ne 9.5.1945...hrvatska nije imala takav oblik drzavnosti u jugi kao npr.skotska u britaniji..e da je iamala takav oblik drzavnosti kao skotska..dalo bi se raspravljati
Sve republike u SFRJ su imale upisane DRŽAVNOST.

Nemoj mene farbat više, mi u BiH smo imali datum Dan državnosti BIH. 

A ta sranja kakao se partizani nisu kao borili za Hrvatsku nego za Jugovinu su čista ustaška demagogija. Oni odlično znaju a prave se blesavi da su upravo oni odnosno njihovi ideološki predšasnici ideju hrvatske državnosti toliko  diskreditirali i zasrali svojim nedjelima, izdajama i kolaboracijama da su hrvatski narod doveli na rub opstanka, mater im ustašku jebem. I još imaju obraza da nešto kenjaju.

Titov NOP je bio spasonosno čudo u pravom trenutku. To je i Tuđman govorio, ali vi od Tuđmana uzimate samo ono što vama odgovara.
ti mi vise zvucis kao da si bio pripadnik armije BiH...newgo hvo-a..jbg bez uvrede
Ovo je besmislica.

Ja samo razmišljam i znam da razlučim neke stvari. Znam da mislim svojom glavom a povijest dobro znam. 

A ti pročitaj malo Tuđmanove tekstove i kjnigu Bespuća pa će ti biti malo jasnije neke stvari i ovo što ja govorim.
gledaj..mene ustase i ndh bas previse ne interesiraju vrlo malo sam o njima i pisao na ovom i onom prije portalu...jedino sa vojnog stanovista o crnoj legiji kao najboljoj postrojbi ndh-a koje su na jedan ancin cijenili i partizani i njemci a cetnici i talijani bojali....bio sam pripadnik i hos-a i na terenu gotovo vrlo malo se spominjalo o ndh-a..nas zapovjednik blaz kraljevic je priznavao bosnu i hercegovinu kao drzavu i nate paradzik kao i dobroslav paraga..cjelovitu i neovisnu..ako zelis dokaze mogu i priloziti...i kao sto rece borkovic jastreb hos moze samo smetati manolicu i manolicevcima...kao i bobanovcima...i to ej to
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Ringo10 Tue 27 Dec - 14:20

Sve ja znam ali oni su u svome inzistiranju na granici na Drini došli do toga da dovedu do raskola i obračuna unutar hrvatskog nacionalnog korpusa. Kraljević i ekipa jednostavno NISU MOGLI DA SHVATE DA 1991 nije 1941. Da su muslimani sasvim drugi narod, brojniji i politički mnogo samosvjesniji sa svojim nacionalnim ciljem.

Znam ja te likove, sretao sam ih ovdje u Australiji, oni su vremenski zaglavili u 1941-45 i tu pomoći nema. 
Zato je Tuđman prepostavljam dao odobrenje za onaj masakr. Jebi ga, poštivam Tuđmana ali bez njegovog znanja to nije moglo biti odrađeno.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare Tue 27 Dec - 14:26

Ringo10 wrote:Sve ja znam ali oni su u svome inzistiranju na granici na Drini došli do toga da dovedu do raskola i obračuna unutar hrvatskog nacionalnog korpusa. Kraljević i ekipa jednostavno NISU MOGLI DA SHVATE DA 1991 nije 1941. Da su muslimani sasvim drugi narod, brojniji i politički mnogo samosvjesniji sa svojim nacionalnim ciljem.

Znam ja te likove, sretao sam ih ovdje u Australiji, oni su vremenski zaglavili u 1941-45 i tu pomoći nema. 
Zato je Tuđman prepostavljam dao odobrenje za onaj masakr. Jebi ga, poštivam Tuđmana ali bez njegovog znanja to nije moglo biti odrađeno.
..gledaj....1992 mi doista nismo imali problema sa muslimanima u hos-u..da su oni bili samosvjesni ne bi pristupili hos-u i hvo-u...ili zng-u..jednostavno..obican musliman je 1992 gledao da prezivi i tko mu to moze omoguciti....ni ejdnom rjecju se nije pricalo o politici a mnogi nisu ni znali nista o islamskoj deklaraciji..pricam o 1992 godini....primjerice kad su srbi poceli operaciju 'koridor'....ili par dana prije operacije zapovjednik je pitao..da se jave dragovoljci koji hoce ici braniti johovce,focu kod doboja...cisto hrvatska sela..od sest muslimana u mojoj postrojbi svih sest se javilo...bez prigovora...od kojih se dvojica nisu nikad vratila a dva su bila ranjena...u hos-u je bilo i srba i starnaca...dakle nismo bili cisto samo hrvatska postrojba...dakle sve su to ljudi koji su isli cista braniti hrvatsku i hrvate tu i u bh-a...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by jastreb Tue 27 Dec - 14:33

Velikosrpstvo više ne postoji. Odnosno postoji samo kao folklorni elemenat ili nečiji vlažni snovi.

To je gotova priča.

I najmanji problem. Mislim da smo suočeni sa kudikamo većim problemima kao što su besparica,siromaštvo, nezaposlenost,dužničko ropstvo,ostajanje bez posla,bez kuće...

Premalo se to ističe,a stvari se preusmjeravaju na nepostojeće probleme.

Prosječan Hrvat se danas najmanje boji nekog vojvode Pantelije i četnika Ilije,a puno više iskapčanja struje i telefona,ovrha i drugih sranja.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Ringo10 Tue 27 Dec - 14:45

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:Sve ja znam ali oni su u svome inzistiranju na granici na Drini došli do toga da dovedu do raskola i obračuna unutar hrvatskog nacionalnog korpusa. Kraljević i ekipa jednostavno NISU MOGLI DA SHVATE DA 1991 nije 1941. Da su muslimani sasvim drugi narod, brojniji i politički mnogo samosvjesniji sa svojim nacionalnim ciljem.

Znam ja te likove, sretao sam ih ovdje u Australiji, oni su vremenski zaglavili u 1941-45 i tu pomoći nema. 
Zato je Tuđman prepostavljam dao odobrenje za onaj masakr. Jebi ga, poštivam Tuđmana ali bez njegovog znanja to nije moglo biti odrađeno.
..gledaj....1992 mi doista nismo imali problema sa muslimanima u hos-u..da su oni bili samosvjesni ne bi pristupili hos-u i hvo-u...ili zng-u..jednostavno..obican musliman je 1992 gledao da prezivi i tko mu to moze omoguciti....ni ejdnom rjecju se nije pricalo o politici a mnogi nisu ni znali nista o islamskoj deklaraciji..pricam o 1992 godini....primjerice kad su srbi poceli operaciju 'koridor'....ili par dana prije operacije zapovjednik je pitao..da se jave dragovoljci koji hoce ici braniti johovce,focu kod doboja...cisto hrvatska sela..od sest muslimana u mojoj postrojbi svih sest se javilo...bez prigovora...od kojih se dvojica nisu nikad vratila a dva su bila ranjena...u hos-u je bilo i srba i starnaca...dakle nismo bili cisto samo hrvatska postrojba...dakle sve su to ljudi koji su isli cista braniti hrvatsku i hrvate tu i u bh-a...
Znam sve kako se događalo

U početku 1992 mi smo sa muslimanima imali zaista dobre relacije. Gledali su u nas kao u spasenje jer im je prijetio srpski genocid.

Ali njima je vladala islamsitička SDA koja se demagoški prikazivala kao građanska i dok joj je HVO bio potreban sve je bilo OK.

Ali čim su se malo naoružali, najprije je krenula medijska haranga protiv HVOa. Pa je N. Batlak Daidža spriječen u deblokadi Sarajeva zadatak koji mu je osobno Tuđman povjerio. Što znači da HVO ipak nije tada gledao samo na Hercegovinu.

Pa su počeli ekscesi.Pa je krenulo uklanjanje hrvatskih kadorva iz zapovjednog lanca ili muslimana otvoreno prohrvatski orjentiranih. Onda su incidenti učestali, nestanci i otmice naših bojovnika po Srednjoj Bosni. Onda je pozvan na pregovore pa likvidiran zapovjednik Novotravničkog HVOa, a otet zapovjednik zeničkog HVO a njegovi pratioci poubijani.
Onda je nakon nekoliko sporazuma između Tuđmana i Alije kao i između njihov Štaba a nešeg Stožera za Srednju Bosnu krenuo opći napad na hrvatske enklave u S. Bosni. I tako dalje.

Treba spomenuti i ulogu Britanskog UnPROFORA i njihovih obavještajaca koji su se svojski trudili da što više raspire taj sukob.

Ostatak je povijest a ovo što danas imamo je mržnj, netrpeljivost i nepomirljivost.

Da budem pošten, nisu ni naši bili cvjećke. Dok su u Srednjoj Bosni i u Hercegovini  bili najjači i vodili glavnu riječ, znali su se prema muslimanima ponašati vrlo arogantno, bahato, osiono i glumiti gazde.Naravno i to nam se obilo o glavu.

Ako su htjeli Herceg-Bosnu onda su trebali spriječiti na svaki način formiranje bilo kakve vojne formacije osim HVOa. A ja se sjećam da smo se nekad u Sarajevu pitali šta naši do vraga uopće hoće i koji je konačni cilj. Jer ona sjedenja na dvije stolice i dezorjentiranost su bile neodržive što se i pokazalo.


Last edited by Ringo10 on Tue 27 Dec - 14:49; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Ringo10 Tue 27 Dec - 14:48

jastreb wrote: Velikosrpstvo više ne postoji. Odnosno postoji samo kao folklorni elemenat ili nečiji vlažni snovi.

Postoji i te kako, ali to za Hrvatsku nije toliko relevantno kao kad je krenuo Miloševićev pohod. U hrvatskoj Srba skoro i nema.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare Tue 27 Dec - 14:57

....ponajprije problemi na relaciji sa armijom bha je poceo onog trenutka kad je u armiju bh-a ulazilo sve vise bivsih casnika jna od kojih su mnogi bili i u sluzbi kos-a.....no sa tim kadrom s druge strane armija bh-a je jacala takticki i vojno..dok u hvo-u nisu bas imali volje kadrovirati bivse jna casnike u zapovjedni lanac ako bas nisu morali a kasnije su to radili jer je vrag odnio salu..i za neke poraze od armije bh-a krivi su tada i neki zapovjednici hvo-a koji nisu bili obuceni casnici..neshvatljivo ej da su prepustili cuke oko gradova u srednjoj bosni muslimanima...sto se tice deblokade sarajeva tu se slazem...hvo je zauzeo određene pozicije na igmanu i cekali da se spoje sa TO BIH..iz smjera Sarajeva...no ovi nisu uspjeli ili jednostavno slabo su napadali..da su ih srbi na sarajevskoj starni lako odbili...u tom trenutku mislim da ej iz tog razloga na starnu hvo-a presao juka prazina..jer su njegovi najvise najebali zbog kalkulantskih razloga ostalih postrojbi TO-a...jukini su dosita usli s voljom probiti blokadu...kad su srbi uspjeli sprijeciti deblokadu sa sarajevske strane..pokrenuli su veci napad na igmanu na postrojbe hvo-a koji su drzali zauzete pozicije...zbog jakog napada...srpskog topnistva kao i oklopa..morali su se i oni povuci na pocetne pozicije....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by jastreb Tue 27 Dec - 14:58

Ringo10 wrote:
jastreb wrote: Velikosrpstvo više ne postoji. Odnosno postoji samo kao folklorni elemenat ili nečiji vlažni snovi.

Postoji i te kako, ali to za Hrvatsku nije toliko relevantno kao kad je krenuo Miloševićev pohod. U hrvatskoj Srba skoro i nema.
Ma gledaj. Krajišnici koji su izbjegli i ne žele se vratiti,već su uglavnom stariji ljudi,a njihova djeca rođena ili odrasla u Srbiji više nisu nikakvi prečani,već pravi Srbijanci kiojima je domovina Srbija i koji se čak sprdaju sa Kninom i Likom.

Oni koji su se vratili svoje srpstvo sveli su na folklorni elemenat. Baš mene briga što oni na svojim feštama dižu 3 prsta i pjevaju Oj Krajino.

Sve se svodi na nekakve provokacije i međusobna peckanja,koja u stvari nisu ništa opasno. Nitko se ne raznaša bombama,niti kome sječe glave.

I Šešelj se pomirio sa time da od njegove famozne linije Virovitica-Karlobag,nema ništa.

Dakle kako rekoh,velikosrpstvo je ono što prosječnog Hrvata danas najmanje brine.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare Tue 27 Dec - 15:13

...uostalom ako cemo posteno..kao sto je na globalnoj razini sukobljavanje ruja i amera..na mikrorazini to je sukobljavanje hrvatske i srbije...to je tako...bilo i bice....sve drugo je umjetno i povrsno...ne moraju to nuzno biti ratovi....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by kaya Tue 27 Dec - 15:43

Ringo10 wrote:
jastreb wrote: Velikosrpstvo više ne postoji. Odnosno postoji samo kao folklorni elemenat ili nečiji vlažni snovi.

Postoji i te kako, ali to za Hrvatsku nije toliko relevantno kao kad je krenuo Miloševićev pohod. U hrvatskoj Srba skoro i nema.
u hrvatskoj smo samo mi, potjerati ćemo i vas bosance uskoro, najljepše nam je samima.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by michaellcmacha Tue 27 Dec - 16:41

jastreb wrote:Ja se Srba ne plašim nimalo. Ni islamista. Ni Rusa. Ni Amera. Ja se najviše plašim Hrvata. To je toliko autodestruktivan narod kakav se na ovoj planeti ne može naći.

Nitko Hrvatima nikada nije učinio toliko zla koliko oni sami sebi. I što je najgore,ne misle se zaustaviti.
nitko hrvatima zla nije nanio kao što je to učinio onaj projugoslavenski, prosrpski i proini dio unutar hrvatskog naroda.... a to se odnosi na tebe, gnječa, provokatora, crvenkastog, dawsona i ine proine.... zbog vas i takvih kao vii i unazad i unaprijed će hrvati svoje kosti ostavljati od nemila do nedraga.... i ja ako ikad bude prilike za mog života prvo se budem obračunavao sa likovima poput vas, a onda sa svima u dolasku koji god bili...  onaj markovina se pita što to njega ljudi u hrvatskoj ne vole i što su se okomili na njegovu stranku.... majku ti jebem i životu, kao da se židove pita zašto ne vole naciste.... mrcina koja se javno očitovala u smislu da ne priznaje i ne doživljava hrvatsku kao subjekt, u toj istoj hrvatskoj traži prostor za političku afirmaciju... pa jebem ja sve živo i mrtvo onom ko vas podrži i ko uz vas stane... ako dudaljki nije jasno budem ja ponovio, a gnječ nek zajedno s njom pročita repeticiju....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Ringo10 Tue 27 Dec - 17:07

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:Ja se Srba ne plašim nimalo. Ni islamista. Ni Rusa. Ni Amera. Ja se najviše plašim Hrvata. To je toliko autodestruktivan narod kakav se na ovoj planeti ne može naći.

Nitko Hrvatima nikada nije učinio toliko zla koliko oni sami sebi. I što je najgore,ne misle se zaustaviti.
nitko hrvatima zla nije nanio kao što je to učinio onaj projugoslavenski, prosrpski i proini dio unutar hrvatskog naroda.... a to se odnosi na tebe, gnječa, provokatora, crvenkastog, dawsona i ine proine.... zbog vas i takvih kao vii i unazad i unaprijed će hrvati svoje kosti ostavljati od nemila do nedraga.... i ja ako ikad bude prilike za mog života prvo se budem obračunavao sa likovima poput vas, a onda sa svima u dolasku koji god bili...  onaj markovina se pita što to njega ljudi u hrvatskoj ne vole i što su se okomili na njegovu stranku.... majku ti jebem i životu, kao da se židove pita zašto ne vole naciste.... mrcina koja se javno očitovala u smislu da ne priznaje i ne doživljava hrvatsku kao subjekt, u toj istoj hrvatskoj traži prostor za političku afirmaciju... pa jebem ja sve živo i mrtvo onom ko vas podrži i ko uz vas stane... ako dudaljki nije jasno budem ja ponovio, a gnječ nek zajedno s njom pročita repeticiju....
nitko hrvatima zla nije nanio kao što je to učinio ustaska klika i njen rezim kao i oni koja ga danas glorificiraju.
Tih projugoslavena u Hrvatskoj ima mozda 0.01%, sve ostalo je u glavurdama ustasoida koji ne bi mogli opstajati bez fantomskih komun jara, jugoslavena, UDBi i slicnih utvara koje ili ne postoje ili postoje u tragovima.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by vuksadinare Tue 27 Dec - 17:12

ringo..pa primjer ti je markovina covjek javno prizna da hrvatsku ne prizna plus optuzi hrvate za rat narocito s muslimanima i onda se cudi ko pura dreku zasto je napadnut..jbg spomenik hosu a ne javljaju se kad je nekidan u vukovaru otkriven spomenik agresorima na vukovar koji su ga sravnili sa zemljom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by michaellcmacha Tue 27 Dec - 17:20

Ringo10 wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:Ja se Srba ne plašim nimalo. Ni islamista. Ni Rusa. Ni Amera. Ja se najviše plašim Hrvata. To je toliko autodestruktivan narod kakav se na ovoj planeti ne može naći.

Nitko Hrvatima nikada nije učinio toliko zla koliko oni sami sebi. I što je najgore,ne misle se zaustaviti.
nitko hrvatima zla nije nanio kao što je to učinio onaj projugoslavenski, prosrpski i proini dio unutar hrvatskog naroda.... a to se odnosi na tebe, gnječa, provokatora, crvenkastog, dawsona i ine proine.... zbog vas i takvih kao vii i unazad i unaprijed će hrvati svoje kosti ostavljati od nemila do nedraga.... i ja ako ikad bude prilike za mog života prvo se budem obračunavao sa likovima poput vas, a onda sa svima u dolasku koji god bili...  onaj markovina se pita što to njega ljudi u hrvatskoj ne vole i što su se okomili na njegovu stranku.... majku ti jebem i životu, kao da se židove pita zašto ne vole naciste.... mrcina koja se javno očitovala u smislu da ne priznaje i ne doživljava hrvatsku kao subjekt, u toj istoj hrvatskoj traži prostor za političku afirmaciju... pa jebem ja sve živo i mrtvo onom ko vas podrži i ko uz vas stane... ako dudaljki nije jasno budem ja ponovio, a gnječ nek zajedno s njom pročita repeticiju....
nitko hrvatima zla nije nanio kao što je to učinio ustaska klika i njen rezim kao i oni koja ga danas glorificiraju.
oni su posljedično nastali i danas sutra ako dotaknemo dno opet će se reafirmirati neki sličan oblik ekstremističke grupacije.... ja sam ovdje tj tamo još pokušao objasniti, ali ljudi ne mogu ili ne žele skužiti... hrvati su iznimno opaki kad ih dovoljno dugo mučiš i patiš... onda kad vraćaju vraćaju uz desetorostruke kamate.... naši neprijatelji (čitaj srbi) su i devedesetih hrvatsku vlast percipirali zločinačkom (ustaški epiteti tu uopće nisu bitni) i da smo kojim slučajem izgubili, proveli bi se i gore nego ondašnji hrvati neovisno da li su bili pripadnici ustaškog pokreta ili ne... vidim ti se isto kurčiš sa poznavanjem činjenica, pa me čudi kako ti je promakla ona da je ndh prije bilo kakve represije spram srpskog stanovništva na području ndh pristupila dogovoru o mirnom i nenasilnom preseljenju srba u srbiju i da je na taj način u srbiju otišlo skoro 200 000 srba i da su taj proces zaustavili njemci nakon što se u srbiji počeo stvarati okvir oružanog otpora (UR) i nadalje... a spike o ustaškim pokoljima ne piju vode jer sam ovdje već nebrojeno puta dokazao da se za svaki od slučajeva radilo o perfidnom višestrikom friziranju koji sa stvarnošću nije imao veze... i to mogu u bilo kojem trenutku pokazati i dokazati, naravno onom tko želi svojim očima činjenice sagledati... koje su tu oko naS I DAN DANAS...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by kaya Tue 27 Dec - 17:25

opet bosančina o ustašama, dajte ljudi pustite ga u tri pm neka gnoji po australiji, što mu objašnjavate išta uopće
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by kaya Tue 27 Dec - 17:26

moramo i bosance potjerati izgleda, dobro ovaj i nije tu sva sreća..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by gargamel0101 Tue 27 Dec - 17:30

kaja wrote:moramo i bosance potjerati izgleda, dobro ovaj i nije tu sva sreća..
Ode Epi :aw
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by kaya Tue 27 Dec - 17:31

gargamel0101 wrote:
kaja wrote:moramo i bosance potjerati izgleda, dobro ovaj i nije tu sva sreća..
Ode Epi :aw
to je pogubljeno, bijesno na hrvatsku, ustaše isto traže od jutra do sutra, katastrofa
potjerat i cao..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by gargamel0101 Tue 27 Dec - 17:33

kaja wrote:
gargamel0101 wrote:
kaja wrote:moramo i bosance potjerati izgleda, dobro ovaj i nije tu sva sreća..
Ode Epi :aw
to je pogubljeno, bijesno na hrvatsku, ustaše isto traže od jutra do sutra, katastrofa
potjerat i cao..
slažem se
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by michaellcmacha Tue 27 Dec - 17:53

Kajo da bi riječcu prigovorio...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Sve glasniji lavež velikosrpstva - Page 12 Empty Re: Sve glasniji lavež velikosrpstva

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 13 Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum