ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 20:22

Eroo wrote:
Starhemberg wrote:
Eroo wrote:Rusofli bi se smirili jedino ako bi ruski specijalci imali vojne vježbe s desnu stranu Dunava,
inače im je sve ostalo glupo i  provokacija Putina. :D
Manimo se sitnih dobacivanja, nemaš komentar na PNAC?
Koji ti je to qratz, da prostiš? :)
To je ono na što izbjegavaš dati odgovor... :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Stribor 23/11/2016, 20:34

Eroo wrote:
Starhemberg wrote:
Eroo wrote:Rusofli bi se smirili jedino ako bi ruski specijalci imali vojne vježbe s desnu stranu Dunava,
inače im je sve ostalo glupo i  provokacija Putina. :D
Manimo se sitnih dobacivanja, nemaš komentar na PNAC?
Koji ti je to qratz, da prostiš? :)


Project for the New American Century.
Širenje američkog uticaja.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 21:10

Ništa, samo mantre, kad treba o nečem konkretnom... muk. scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by marcellus 23/11/2016, 21:46

kaja wrote:da, čuli smo kako je bio fantastičan. tako da su ti poručili da zatvoriš njušku i baviš se poslom doma.
ovaj  koristan  idiot ce veliki problem hrvatskoj napraviti. jer kretenčića samo šalju iz brisela da čačka mečku i onda sondiraju reakcije. a on misli da je jako važan.

upravo to

_________________
Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by provocator 23/11/2016, 21:49

Eroo wrote:
Starhemberg wrote:Ovo se čak ni Poljaci ne usude. Ili je nevjerojatno glup ili ima vrlo izričite naloge.
Ma jok, boljeg izbora nema...Amerika je još uvijek No1, kao jamac mira na ovim prostorima.
Barem što se HR tiče. Plenki je praktičan...Ruskim vojnim vježbama s druge strane Dunava
odgovoreno je na primjeran način...za onoga tko prati pozorno sitoVaciju.
De ga počni hvaliti onda ću znati da ni on neće dugo. :D
Hvalio si Sanadera, pa gospođu Kosor, pa Karamarka, pa Hasanbegovića... svi prdnuli u fenjer.

_________________
Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Leviathan2 23/11/2016, 21:51

kog ero pohvali taj se brzo batali

_________________
Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Stribor 24/11/2016, 10:31

Pa dobro. Ošal je va Ukrajinu kot ''pričuvni predstavnik EU-a/SAD-a''. Slušal sam njegovu izjavu. ''Mirna reintegracija Donetska i Luganska i tu podvlačim crtu.'' Poruka i ponuda Rusiji - Krim vam ostaje, Donetsk i Lugansk vrnuti natrag Ukrajini.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Stribor 24/11/2016, 10:31

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 B800e54509b521babdb254cdcfa3488a

:)
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 5 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum