ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by RayMabus 23/11/2016, 17:03

http://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-se-narugao-priopcenju-ruskog-ministarstva-to-je-niza-razina-ne-mislim-na-to-odgovoriti/933782.aspx

Plenky. :tu

RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Eroo 23/11/2016, 17:04

Starhemberg wrote:
Eroo wrote:
Starhemberg wrote:Ovo se čak ni Poljaci ne usude.
PS: antiraketni sistemi su instalirani.
Eto, a Rusi provociraju... :)
Narvno da provociraju...i u Srbiji, a da ne spominjem CG i BiH. Kome ovdje trebaju njihove  provokacije?
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Eroo 23/11/2016, 17:09

vuksadinare wrote:puk'o coek pod pritiskom..desi se to...velika odgovornost a velik i stres..nije svatko dorastao tome..jbg...
Da je, na srpsko-rusku demonstaciju sile s drugu stranu Dunava,
odgovorio s NATO-HR odgovorom demonstarije sile, zaključak
pete kolone bi bio isti: Glupi Plenki.Provokator.  :)
Njegov "odgovor" je stigao ali ne onako kako je očekivala peta kolona i njihovi gospodari. ;)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 17:14

Eroo wrote:
Starhemberg wrote:
Eroo wrote:
Starhemberg wrote:Ovo se čak ni Poljaci ne usude.
PS: antiraketni sistemi su instalirani.
Eto, a Rusi provociraju... :)
Narvno da provociraju...i u Srbiji, a da ne spominjem CG i BiH. Kome ovdje trebaju njihove  provokacije?
Pa one su odgovor. Akcija i reakcija. Ponavljam, ne niču ruske vojne baze u Kanadi i Meksiku, to je valjda jasno. Antiraketni sistemi ne služe obrani, nego prijetnji. Reakcija RUsije je iznuđena i to traje od 1998. Znaš li što je PNAC?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by RayMabus 23/11/2016, 17:16

Pa bilo bi bolje da nicu u Kanadi i Meksiku il tamo nego ovako jer ovako Putin pod izlikom obrane Rusije napada sve susjede......i kaci se sa Europom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 17:17

RayMabus wrote:Pa bilo bi bolje da nicu u Kanadi i Meksiku il tamo nego ovako jer ovako Putin pod izlikom obrane Rusije napada sve susjede......i kaci se sa Europom.
Ovako imaš američke baze i pod izlikom obrane cijelu Europu huškaju na Rusiju...nema razlike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by RayMabus 23/11/2016, 17:19

Starhemberg wrote:
RayMabus wrote:Pa bilo bi bolje da nicu u Kanadi i Meksiku il tamo nego ovako jer ovako Putin pod izlikom obrane Rusije napada sve susjede......i kaci se sa Europom.
Ovako imaš američke baze i pod izlikom obrane cijelu Europu huškaju na Rusiju...nema razlike.
Je al Rus neodgovara na tu prijetnju odlaskom na američki kontinet nego to koristi kao izliku za stvaranje nekog novog putnovog SSSRa .....kao mi smo ugroženi pa ....moramo napast ove s kojima graničimo i stvorit tampon zonu.

Rusija nema niti jedno brodogradilište koje zimi radi , izgubila je prekooceanske mornaričke sposbnosti ....ukratko nema mogucnost planetarnog paralelnog odgovora Americi ....i šta radi ?

Eto to šta radi i ulazi sama u rat sa Europom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Eroo 23/11/2016, 17:21

Starhemberg wrote:
Eroo wrote:
Starhemberg wrote:
Eroo wrote:
Starhemberg wrote:Ovo se čak ni Poljaci ne usude.
PS: antiraketni sistemi su instalirani.
Eto, a Rusi provociraju... :)
Narvno da provociraju...i u Srbiji, a da ne spominjem CG i BiH. Kome ovdje trebaju njihove  provokacije?
Pa one su odgovor. Akcija i reakcija. Ponavljam, ne niču ruske vojne baze u Kanadi i Meksiku, to je valjda jasno. Antiraketni sistemi ne služe obrani, nego prijetnji. Reakcija RUsije je iznuđena i to traje od 1998. Znaš li što je PNAC?
I baš došli zavađat "bratske" narode? Ponovo? Nije bilo dosta, pa bi opet?
Ništa što bi trebalo razumjeti kao prijateljsko, a još manje bratsko.
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 17:23

Evo kad nema odgovora, PNAC:

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Pnac


Their Goal: The neoconservative agenda

Established in the spring of 1997 and funded largely by the energy and arms industries, the Project for the New American Century was founded as the neoconservative think tank whose stated goal was to usher in a “new American century”.  Having won the cold war and no military threat to speak of, this group of ideologues  created a blueprint for the future whose agenda was to capitalize upon our surplus of military forces and funds and forcing American hegemony and corporate privatization throughout the world. In their statement of principles they outline a fourfold agenda:


[ltr]1) [/ltr]

Increase an already enormous military budget at the expense of domestic social programs
2) Toppling of regimes resistant to our corporate interests  
3) Forcing democracy at the barrel of a gun in regions that have no history of the democratic process  
4) Replacing the UN’s role of preserving and extending international order  


Last edited by Starhemberg on 23/11/2016, 17:23; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Eroo 23/11/2016, 17:23

Starhemberg wrote:
RayMabus wrote:Pa bilo bi bolje da nicu u Kanadi i Meksiku il tamo nego ovako jer ovako Putin pod izlikom obrane Rusije napada sve susjede......i kaci se sa Europom.
Ovako imaš američke baze i pod izlikom obrane cijelu Europu huškaju na Rusiju...nema razlike.
NATO baze u Europi. Ne vidim problema, imaju ih i Rusi u Rusiji.
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 17:24

Eroo wrote:
Starhemberg wrote:
RayMabus wrote:Pa bilo bi bolje da nicu u Kanadi i Meksiku il tamo nego ovako jer ovako Putin pod izlikom obrane Rusije napada sve susjede......i kaci se sa Europom.
Ovako imaš američke baze i pod izlikom obrane cijelu Europu huškaju na Rusiju...nema razlike.
NATO baze u Europi. Ne vidim problema, imaju ih i Rusi u Rusiji.
Njemačke baze u Njemačkoj, ne američke u Njemačkoj. Oni Nijemci kojima nije ispran mozak propagandom vide u tome itekakav problem, pa i drugi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 17:27

PNAC se sustavno sprovodi od 1997 i to je de facto vanjska politika američke vlade već 20 godina. Vidjet ćemo kakav stav ima Trump prema njemu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by RayMabus 23/11/2016, 17:27

Rusiju ce se odhebat ....Europa neče trpit njenu politiku koja ide : mi smo ugroženi imamo pravo da se branimo šta znaci imamo pravo da napadamo Europu tamo gdje mislimo da trebamo.

....


PLAN EU Više novca za vojne misije u cilju manje nezavisnosti od SAD
Srna | 22. 11. 2016 - 22:33h

Poslanici Evropskog parlamenta podržali su danas plan EU za produbljenje koordinacije odbrambenih politika članica i manje zavisnosti od SAD.

http://www.blic.rs/vesti/svet/plan-eu-vise-novca-za-vojne-misije-u-cilju-manje-nezavisnosti-od-sad/w6g3800
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 17:28

Zapravo, vovolika dreka i vika neoconsa koju su digli preko svojih poslušnih medija navodi na to da će Trump odjebat PNAC.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by RayMabus 23/11/2016, 17:28

Starhemberg wrote:PNAC se sustavno sprovodi od 1997 i to je de facto vanjska politika američke vlade već 20 godina. Vidjet ćemo kakav stav ima Trump prema njemu.
Nebitno. Rus nije odgovorio na to stavljanjem atomskih raketa u Venezuelu nego napadom na Europu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Stribor 23/11/2016, 17:28

Lahko je Plenkoviću va Ukrajinu pojt. Nek se poufa pojt na Svetu Geru.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 17:30

u svabije ima 4 brutalno velike americke vojne baze..svaka je mocnije nago full na hrpu nagomilano oruzje srbije i hrvatske..
U baze mogu uci sam o americki drzavljani,dok se oni iz EU-a ,moraju svaki put prijaviti i provjeriti..
U bazama postoje trgovine i sve sto je potrebno,u kojima su cijene trecina onih u maloproajama,a tice se garderobe,hrane,pitja i tako...
U bazi vrijed cisto americki zakoni,svapski se ne ebu 5-9...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 17:31

RayMabus wrote:
Starhemberg wrote:PNAC se sustavno sprovodi od 1997 i to je de facto vanjska politika američke vlade već 20 godina. Vidjet ćemo kakav stav ima Trump prema njemu.
Nebitno. Rus nije odgovorio na to stavljanjem atomskih raketa u Venezuelu nego napadom na Europu.
Pa Rusija nije prljav igrac pa drugima monta svoje njukovo naoruzanje u dvoriste,a sama glumi Sveticu..KOJI napad na Europu??..o cemu ti trabunjas???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 17:33

According to the PNAC report, "The American peace has proven itself peaceful, stable, and durable. Yet no moment in international politics can be frozen in time: even a global Pax Americana will not preserve itself." To preserve this "American peace" through the 21st century, the PNAC report concludes that the global order "must have a secure foundation on unquestioned U.S. military preeminence." The report struck a prescient note when it observed that "the process of transformation is likely to be a long one, absent some catastrophic and catalyzing event--like a new Pearl Harbor."

Ovo je doslovno plan kojim se predviđa nuklearni udar bez repekusija po SAD. Suluda i manijačka zamisao, a ovaj viče nebitno... :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 17:33

i da,svapski porezi se ne naplacuju u americkim bazama,oficiri americke vojske imaju stanove u gradovima po dampinskim cijenama,najmovi i uvjeti za dizanje kredita za kupovine...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by RayMabus 23/11/2016, 17:33

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
Starhemberg wrote:PNAC se sustavno sprovodi od 1997 i to je de facto vanjska politika američke vlade već 20 godina. Vidjet ćemo kakav stav ima Trump prema njemu.
Nebitno. Rus nije odgovorio na to stavljanjem atomskih raketa u Venezuelu nego napadom na Europu.
Pa Rusija nije prljav igrac pa drugima monta svoje njukovo naoruzanje u dvoriste,a sama glumi Sveticu..KOJI napad na Europu??..o cemu ti trabunjas???
Napad na Europu u smislu taktike. Umjesto da ode u Venezuelu i stavi atomske tamo i uperi ih u Ameriku Putin je izabrao pristup koji ga vodi u sukob sa Europom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 2 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum