ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 16:05

http://www.vecernji.hr/hrvatska/plenkovic-odgovorio-na-kritike-iz-ruskog-ministarstva-vanjskih-poslova-1130602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by epikur37 Wed 23 Nov - 16:06

Idiot
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 16:10

....hm....meni se cini da je plenki malo previsoko uzletio....prije bih rekao da se odmetnuo....u zadnej vrijeme nastupa neracunajuci samo rusiju..sa stilom..'ja cu da vam krojim aršin'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 16:10

...jebote sam govori gdje dođe da ej primljen kao kralj....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 16:18

puk'o coek pod pritiskom..desi se to...velika odgovornost a velik i stres..nije svatko dorastao tome..jbg...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Eroo Wed 23 Nov - 16:20

Valjda bi za neke bio "kralj" ako bi preuzeo retoriku Pernara... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 16:21

mene brine gdje je jandrokovic..ne javlja se vec ohohoho....steir je isto ispario... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by AlfaOmega Wed 23 Nov - 16:26

Eroo wrote:Valjda bi za neke bio "kralj" ako bi preuzeo retoriku Pernara... :)
Pernar je ljudina. Jedini koji ima petlje reći istinu o genocidu nad Palestincima.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by epikur37 Wed 23 Nov - 16:29

Ero, slava geroju, jel :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Eroo Wed 23 Nov - 16:29

vuksadinare wrote:mene brine gdje je jandrokovic..ne javlja se vec ohohoho....steir je isto ispario... :)
Stier je u petak moj gost... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Eroo Wed 23 Nov - 16:30

epikur37 wrote:Ero, slava geroju, jel :D
Alaj vas tuku u Donbasu, jebote... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by epikur37 Wed 23 Nov - 16:33

A bas se zaletis......i uvijek izletis da covjeku bude simpaticno ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest Wed 23 Nov - 16:35

Ovo se čak ni Poljaci ne usude. Ili je nevjerojatno glup ili ima vrlo izričite naloge.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Eroo Wed 23 Nov - 16:40

Starhemberg wrote:Ovo se čak ni Poljaci ne usude. Ili je nevjerojatno glup ili ima vrlo izričite naloge.
Ma jok, boljeg izbora nema...Amerika je još uvijek No1, kao jamac mira na ovim prostorima.
Barem što se HR tiče. Plenki je praktičan...Ruskim vojnim vježbama s druge strane Dunava
odgovoreno je na primjeran način...za onoga tko prati pozorno sitoVaciju.
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Eroo Wed 23 Nov - 16:42

Starhemberg wrote:Ovo se čak ni Poljaci ne usude.
PS: antiraketni sistemi su instalirani. U HR ih još nema...ovisi o sitoVaciji. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest Wed 23 Nov - 16:45

Eroo wrote:
Starhemberg wrote:Ovo se čak ni Poljaci ne usude. Ili je nevjerojatno glup ili ima vrlo izričite naloge.
Ma jok, boljeg izbora nema...Amerika je još uvijek No1, kao jamac mira na ovim prostorima.
Barem što se HR tiče. Plenki je praktičan...Ruskim vojnim vježbama s druge strane Dunava
odgovoreno je na primjeran način...za onoga tko prati pozorno sitoVaciju.
Da je Plenki praktičan, ne bi se ovako flagrantno eksponirao, i sebe i zemlju koju predstavlja. To nije praktično, to je samo glupo. A vježbe su ruski odgovor na NATO provokacije koje traju već više od 10 godina, pa ne niču ruske vojne baze u Kanadi i Meksiku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest Wed 23 Nov - 16:46

Eroo wrote:
Starhemberg wrote:Ovo se čak ni Poljaci ne usude.
PS: antiraketni sistemi su instalirani.
Eto, a Rusi provociraju... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by crvenkasti Wed 23 Nov - 16:54

Rusi su seljačine, primitivni i zaostali i daleko su ispod naše razine.

Mi smo tu negdje Nijemci, Francuzi, tako nešto ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by marcellus Wed 23 Nov - 16:54

Starhemberg wrote:Ovo se čak ni Poljaci ne usude. Ili je nevjerojatno glup ili ima vrlo izričite naloge.


Nije glup

_________________
Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by RayMabus Wed 23 Nov - 17:03

http://www.index.hr/vijesti/clanak/plenkovic-se-narugao-priopcenju-ruskog-ministarstva-to-je-niza-razina-ne-mislim-na-to-odgovoriti/933782.aspx

Plenky. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175486
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum