ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by RayMabus 23/11/2016, 18:11

Jbga nekome ovdje nije jasno da ako se gomila oružje s jedne strane granice da ce se i s druge i da tu nema dobrosusjedskih odnosa.


A šta cu ja sad do beskonačno objašnjavat nešto šta je logično i da je ruski pristup američkoj taktici pogrešan tj moraju se maknit iz taktike da to rade na tlu EUrope.

RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 18:14

kaja wrote:
bogomdani wrote:
kaja wrote:
bogomdani wrote:
kaja wrote:
posebno smiješna hrvatska.
nije tajna, ja simpatiziram amerikance dok ruse ne.
međutim smiješna državica hrvatska sa ovim šupkom na čelu nije ta koje će provocirati rusiju na naredbu brisela jer će tako dobiti po p. da neće biti istina,.
gle,nemam ja u sustini nis protiv amera,znas i sama da sam im drzao stranu,ali kad su poceli Europu gurati u razne konflikte,tu sam odustao,pogotovo tek nakon sto sam vidio sto su napravili sa Libijom,Sirijom,i pokusali sve to isto sa Tunisom,Egiptom...
Nije da su mi Khozoepi mili,ali rasplamsavanje ratova po planeti,nikako n moze biti djelo nekog cestitog i dobrnomamjernog..
Hrvatska..??Ehhh...da nije tuzno bilo bismijesno..
a jbg...to je sila i šire imperij, tako se sve sile ponašaju..
u kontekstu u kojem raspravljamo i ne bas...

cak i je i CCCP dao na volju bivsim sovjetskim republikama da same odluce,hoce li ostati uz rusiju u savezu ili nastaviti same...
nivo Demokracije koji u USA necemo nikad vidjeti..ukrajina je bila samo reakcija...i nije Rusija krenula unistavati i razarati Ukrajinu..

ia Amera..kuku lele..to nije imperij,nego cisto zlo..
a što je drugo mogao SSSR  nakon što je pao komunizam. nije to nivo demokracije nego jedini izbor.
amerika je za njih izmislila demokraciju. a što oni nisu više osvajaćki raspoloženi, nisu jer ne mogu biti. vidiš kako jesu kada mogu, npr. u ukrajini.
demokraciju ne mos izmisliti Kayo..ona je ili nije u samom narodu ili ljudima...
cCCP kad je pao,imao je jos uvijek puno nacina i sile da napravi velika sranaj u Europi,ali to nije napravio,odnosno Rusija...mogla je drugacije,ali nije htjela..Ionako,ako pogledas mapu Rusije danas,odnosno saveza,jos uvijek povrsina,kojima ne znam tko bi drugi bio sposoban upravljati...
rusi po prirodi nisu osvajacki raspolozeni..brat bratu,koji ce im vise qrc  i zemlje,kad i ovo ne mos preci s kraja na kraj za manje od 12 sati avionom..
Ukrajina,kako kazem,reakcija na prijetnje nacionalista manjinama i Rusima u Ukrajini...nis drugo..
Ameri su puno veca sranja radili samo radi par americkih drzavljana u nekim zemljama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 18:15

RayMabus wrote:Jbga nekome ovdje nije jasno da ako se gomila oružje s jedne strane granice da ce se i s druge i da tu nema dobrosusjedskih odnosa.


A šta cu ja sad do beskonačno objašnjavat nešto šta je logično i da je ruski pristup američkoj taktici pogrešan tj moraju se maknit iz taktike da to rade na tlu EUrope.
halooo???

Ameri prvi poceli..Rusi samo nastavili...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by dijagram 23/11/2016, 18:16

Kmeci se godinama kad ce tip s mudima.
Plenki baci rukavicu Putinu u lice ispred njegovog dvorista i sad frka, sve se uplasilo.
E jeste prevrtljivci:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by kaya 23/11/2016, 18:17

bogomdani wrote:
kaja wrote:
bogomdani wrote:
kaja wrote:
bogomdani wrote:
gle,nemam ja u sustini nis protiv amera,znas i sama da sam im drzao stranu,ali kad su poceli Europu gurati u razne konflikte,tu sam odustao,pogotovo tek nakon sto sam vidio sto su napravili sa Libijom,Sirijom,i pokusali sve to isto sa Tunisom,Egiptom...
Nije da su mi Khozoepi mili,ali rasplamsavanje ratova po planeti,nikako n moze biti djelo nekog cestitog i dobrnomamjernog..
Hrvatska..??Ehhh...da nije tuzno bilo bismijesno..
a jbg...to je sila i šire imperij, tako se sve sile ponašaju..
u kontekstu u kojem raspravljamo i ne bas...

cak i je i CCCP dao na volju bivsim sovjetskim republikama da same odluce,hoce li ostati uz rusiju u savezu ili nastaviti same...
nivo Demokracije koji u USA necemo nikad vidjeti..ukrajina je bila samo reakcija...i nije Rusija krenula unistavati i razarati Ukrajinu..

ia Amera..kuku lele..to nije imperij,nego cisto zlo..
a što je drugo mogao SSSR  nakon što je pao komunizam. nije to nivo demokracije nego jedini izbor.
amerika je za njih izmislila demokraciju. a što oni nisu više osvajaćki raspoloženi, nisu jer ne mogu biti. vidiš kako jesu kada mogu, npr. u ukrajini.
demokraciju ne mos izmisliti Kayo..ona je ili nije u samom narodu ili ljudima...
cCCP kad je pao,imao je jos uvijek puno nacina i sile da napravi velika sranaj u Europi,ali to nije napravio,odnosno Rusija...mogla je drugacije,ali nije htjela..Ionako,ako pogledas mapu Rusije danas,odnosno saveza,jos uvijek povrsina,kojima ne znam tko bi drugi bio sposoban upravljati...
rusi po prirodi nisu osvajacki raspolozeni..brat bratu,koji ce im vise qrc  i zemlje,kad i ovo ne mos preci s kraja na kraj za manje od 12 sati avionom..
Ukrajina,kako kazem,reakcija na prijetnje nacionalista manjinama i Rusima u Ukrajini...nis drugo..
Ameri su puno veca sranja radili samo radi par americkih drzavljana u nekim zemljama..
e nisu, u poljsku su 39-e došli bezveze, istoćnu njemačku, čehoslovačku poslje rata..
a ovi što ameri sranje naprave negdje zbog par svojih državljana im je samo plus kod mene, bar pokazuju da im je stalo do državljana. a i do vojnika.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by RayMabus 23/11/2016, 18:24

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Jbga nekome ovdje nije jasno da ako se gomila oružje s jedne strane granice da ce se i s druge i da tu nema dobrosusjedskih odnosa.


A šta cu ja sad do beskonačno objašnjavat nešto šta je logično i da je ruski pristup američkoj taktici pogrešan tj moraju se maknit iz taktike da to rade na tlu EUrope.
halooo???

Ameri prvi poceli..Rusi samo nastavili...
Halo ?

A čuj jes ti i ostali konačni skužili da sam ja jedno deset koraka ispred vas i da nerazmišljam o tome da Amerika želi vladat svijetom jer to znam da je tako i da sam sad na koraku gdje proučavam rusku rekaciju na američke poteze ?

I ti meni govoriš halo ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Eroo 23/11/2016, 18:29

Rusofli bi se smirili jedino ako bi ruski specijalci imali vojne vježbe s desnu stranu Dunava,
inače im je sve ostalo glupo i  provokacija Putina. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Kermit 23/11/2016, 19:00

kaja wrote:da, čuli smo kako je bio fantastičan. tako da su ti poručili da zatvoriš njušku i baviš se poslom doma.
ovaj  koristan  idiot ce veliki problem hrvatskoj napraviti. jer kretenčića samo šalju iz brisela da čačka mečku i onda sondiraju reakcije. a on misli da je jako važan.
Upravo to, šalju kmetove da rade prljavi posao
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Kermit 23/11/2016, 19:07

Pojam fantastičan je dobilo novo značenje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 19:27

kaja wrote:
bogomdani wrote:
kaja wrote:
bogomdani wrote:
kaja wrote:
a jbg...to je sila i šire imperij, tako se sve sile ponašaju..
u kontekstu u kojem raspravljamo i ne bas...

cak i je i CCCP dao na volju bivsim sovjetskim republikama da same odluce,hoce li ostati uz rusiju u savezu ili nastaviti same...
nivo Demokracije koji u USA necemo nikad vidjeti..ukrajina je bila samo reakcija...i nije Rusija krenula unistavati i razarati Ukrajinu..

ia Amera..kuku lele..to nije imperij,nego cisto zlo..
a što je drugo mogao SSSR  nakon što je pao komunizam. nije to nivo demokracije nego jedini izbor.
amerika je za njih izmislila demokraciju. a što oni nisu više osvajaćki raspoloženi, nisu jer ne mogu biti. vidiš kako jesu kada mogu, npr. u ukrajini.
demokraciju ne mos izmisliti Kayo..ona je ili nije u samom narodu ili ljudima...
cCCP kad je pao,imao je jos uvijek puno nacina i sile da napravi velika sranaj u Europi,ali to nije napravio,odnosno Rusija...mogla je drugacije,ali nije htjela..Ionako,ako pogledas mapu Rusije danas,odnosno saveza,jos uvijek povrsina,kojima ne znam tko bi drugi bio sposoban upravljati...
rusi po prirodi nisu osvajacki raspolozeni..brat bratu,koji ce im vise qrc  i zemlje,kad i ovo ne mos preci s kraja na kraj za manje od 12 sati avionom..
Ukrajina,kako kazem,reakcija na prijetnje nacionalista manjinama i Rusima u Ukrajini...nis drugo..
Ameri su puno veca sranja radili samo radi par americkih drzavljana u nekim zemljama..
e nisu, u poljsku su 39-e došli bezveze, istoćnu njemačku, čehoslovačku poslje rata..
a ovi što ameri sranje naprave negdje zbog par svojih državljana im je samo plus kod mene, bar pokazuju da im je stalo do državljana. a i do vojnika.
a protivna si kad se spocitava rH na njenoj proslosti mracnoj..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 19:27

Eroo wrote:Rusofli bi se smirili jedino ako bi ruski specijalci imali vojne vježbe s desnu stranu Dunava,
inače im je sve ostalo glupo i  provokacija Putina. :D
istriskaj se qurcem po celu Ero...plitak si..ali ipak mislim vrlo zlonamjeran i podmukao,prije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 19:44

Eroo wrote:Rusofli bi se smirili jedino ako bi ruski specijalci imali vojne vježbe s desnu stranu Dunava,
inače im je sve ostalo glupo i  provokacija Putina. :D
Manimo se sitnih dobacivanja, nemaš komentar na PNAC?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by crvenkasti 23/11/2016, 19:55

Ameri su izgubili vojnu i ekonomsku nadmoć koju su sve do ne davno imali nad ostalim svjetskim silama.
Jedino oružje koje još uvijek imaju je petrodolar. No i to im se ruši pod nogama. Ako u najskorije vrijeme ne uspiju staviti pod svoju kontrolu sve svjetske naftne izvore i puteve, očekuje ih slom.
To je uzrok ratova u Srbiji, Ukrajini, Siriji itd.
Petrodolar.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28795
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by jastreb 23/11/2016, 20:01

Čudim se da nitko od naših političara još nije smogao hrabrosti da se usprotivi Plenkoviću i prozove ga za ovaj sramotni i opasan čin.

Eno na Dnevniku Nove Tv ona ishlapjela V.Š.Ožbolt hvali ga kao druga Tita koji je 1948. reko NE Staljinu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 20:01

crvenkasti wrote:Ameri su izgubili vojnu i ekonomsku nadmoć koju su sve do ne davno imali nad ostalim svjetskim silama.
Jedino oružje koje još uvijek imaju je petrodolar. No i to im se ruši pod nogama. Ako u najskorije vrijeme ne uspiju staviti pod svoju kontrolu sve svjetske naftne izvore i puteve, očekuje ih slom.
To je uzrok ratova u Srbiji, Ukrajini, Siriji itd.
Petrodolar.
Otkad si postao Hrvat,pametniji si..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by crvenkasti 23/11/2016, 20:03

Joj, da, ja zaboravio ...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28795
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 20:05

Oprosteno ti je..no iduci put svaki put moras naglasiti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Kermit 23/11/2016, 20:24

jastreb wrote:Čudim se da nitko od naših političara još nije smogao hrabrosti da se usprotivi Plenkoviću i prozove ga za ovaj sramotni i opasan čin.

Eno na Dnevniku Nove Tv ona ishlapjela V.Š.Ožbolt hvali ga kao druga Tita koji je 1948. reko NE Staljinu.
ehheeh djeca Buzina staljinu rekao ne, hehehe samo nema Tita, Staljina a bome niti zapada
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by vuksadinare 23/11/2016, 20:41

Starhemberg wrote:
Eroo wrote:
Starhemberg wrote:Ovo se čak ni Poljaci ne usude. Ili je nevjerojatno glup ili ima vrlo izričite naloge.
Ma jok, boljeg izbora nema...Amerika je još uvijek No1, kao jamac mira na ovim prostorima.
Barem što se HR tiče. Plenki je praktičan...Ruskim vojnim vježbama s druge strane Dunava
odgovoreno je na primjeran način...za onoga tko prati pozorno sitoVaciju.
Da je Plenki praktičan, ne bi se ovako flagrantno eksponirao, i sebe i zemlju koju predstavlja. To nije praktično, to je samo glupo. A vježbe su ruski odgovor na NATO provokacije koje traju već više od 10 godina, pa ne niču ruske vojne baze u Kanadi i Meksiku...
pa kud bas uz nasu granicu...cudnog li mo cuda
..sto ne npr uz americku uz granicu aljaske
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Eroo 23/11/2016, 21:12

Starhemberg wrote:
Eroo wrote:Rusofli bi se smirili jedino ako bi ruski specijalci imali vojne vježbe s desnu stranu Dunava,
inače im je sve ostalo glupo i  provokacija Putina. :D
Manimo se sitnih dobacivanja, nemaš komentar na PNAC?
Koji ti je to qratz, da prostiš? :)
Eroo
Eroo

Posts : 74914
2016-07-22


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Guest 23/11/2016, 21:22

Eroo wrote:
Starhemberg wrote:
Eroo wrote:Rusofli bi se smirili jedino ako bi ruski specijalci imali vojne vježbe s desnu stranu Dunava,
inače im je sve ostalo glupo i  provokacija Putina. :D
Manimo se sitnih dobacivanja, nemaš komentar na PNAC?
Koji ti je to qratz, da prostiš? :)
To je ono na što izbjegavaš dati odgovor... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'. - Page 4 Empty Re: Plenki.'Moj posjet Ukrajini bio je fantastičan'.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum