ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Trinity 12/8/2015, 22:51

aben wrote:interesantna je defenzivnost i apologetika vlasnika pasa, ja iman dvi maške, iston logikon, valjda bi triba zastupati slobodno šetanje tigrova  :)
Logika ti nikad nije bila jača strana. ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Trinity 12/8/2015, 22:53

bogomdani wrote:
iknarovdje wrote:
bogomdani wrote:
aben wrote:interesantna je defenzivnost i apologetika vlasnika pasa, ja iman dvi maške, iston logikon, valjda bi triba zastupati slobodno šetanje tigrova  :)
moras biti dobar covjek..ljudi koji imaju macke,nisam primjetio da su zlocesti i negativni...
sve je ovdje u moralnsoti,dakel da li psotujes druge ljude ili ne,vlasnici pasa najcesce su isfrustrirani necime i zele pokazati da su mocni,jer imaju spe,zato ih i psutaju bez brnjice i povodca na druge ljude,vole imati moc,dok im ja ne dođem i odrezem recimo tetive na nogama ako napadnu neko dijete
ebi ga..stos,kad ima i takvih ljudi..
Paranoja, paranoja...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by aben 12/8/2015, 22:55

Trinity wrote:
aben wrote:interesantna je defenzivnost i apologetika vlasnika pasa, ja iman dvi maške, iston logikon, valjda bi triba zastupati slobodno šetanje tigrova  :)
Logika ti nikad nije bila jača strana. ;)
misliš, logistika?

:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Trinity 13/8/2015, 01:33

aben wrote:
Trinity wrote:
aben wrote:interesantna je defenzivnost i apologetika vlasnika pasa, ja iman dvi maške, iston logikon, valjda bi triba zastupati slobodno šetanje tigrova  :)
Logika ti nikad nije bila jača strana. ;)
misliš, logistika?

:)
A ni čitanje s razumijevanjem, ;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by aben 13/8/2015, 08:41

Trinity wrote:
aben wrote:
Trinity wrote:
aben wrote:interesantna je defenzivnost i apologetika vlasnika pasa, ja iman dvi maške, iston logikon, valjda bi triba zastupati slobodno šetanje tigrova  :)
Logika ti nikad nije bila jača strana. ;)
misliš, logistika?

:)
A ni čitanje s razumijevanjem, ;)
morat ću ti virovati, ipak si ti logistician :)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Trinity 13/8/2015, 09:16

abenče , debateru, kako se stručno zovu muškarci koji se boje pasa ?
Ja sam to onako zdravoseljački rekla, sigurno ima neki stručni naziv, s latinskim u korijenu ?
Za vaše meke uši.  ;P
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 13/8/2015, 10:43

iknarovdje wrote:dakle ima puno situacija                  pustanja pasa ,nema brnjice,govna pseca nitko niti ne kupi,bar ja nsiam vidio to a svakid an vuidim pse skoro da seru a vlasnik samo gleda  i slicno
dakle kako rijesiti problem zivotinja koji psutaju pse bez lajne ,nemaju psi brnjice i slicno
tko u HRvatskoj ja za to zadusen i koje su ovlasti policije u tom slucaju?

dakle da vas vidim vi koji nesto znate,kako bi vi rijesili problem tih"oruzja#koje se pusta među djecu,mlađe,starije itd

Po meni je puno važnije da eutaniziramo degenerike kao ti. Lako za pse.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by aben 13/8/2015, 11:51

Trinity wrote:abenče , debateru, kako se stručno zovu muškarci koji se boje pasa ?
Ja sam to onako zdravoseljački rekla, sigurno ima neki stručni naziv, s latinskim u korijenu ?
Za vaše meke uši.  ;P
nije logistično da postoji stručni naziv za to po spolu, jer bi onda bilo i logistično da postoji naziv za plašljivce po religiskoj osnovi, al to je sad možda previše za tebe :)

a debateri nemaju meke uši, meni pičkice sasvim odgovara.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 13/8/2015, 12:59

Oderati Ćukovu kožu i dati Triny da prekrije medjunozje.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Trinity 13/8/2015, 13:05

aben wrote:nije logistično da postoji stručni naziv za to po spolu, jer bi onda bilo i logistično da postoji naziv za plašljivce po religiskoj osnovi, al to je sad možda previše za tebe :)

Ma pokušaj...nije valjda da ne znaš ?!

a debateri nemaju meke uši, meni pičkice sasvim odgovara.

To je zbog ovih drugih, lako za tebe...;)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Trinity 13/8/2015, 13:06

bogomdani wrote:Oderati Ćukovu kožu i dati Triny da prekrije medjunozje.. king
Za to bi bilo bolje oderati mačku... geek
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 13/8/2015, 13:10

E onda ces imati dvije Mace..ne moze..mora vladati balans..Ćukovo krzno na glatku Macu..eto.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 13/8/2015, 13:58

Triny..?? Neces Ćukova na Macu??... pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 14/8/2015, 08:54

et,da ne krepe tema.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum