ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj.

Go down

miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj. Empty miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj.

Post by mutava baštarda 24/3/2021, 10:13

Splićanin kombijem blokirao ulaz u banku, odvela ga policija

MUŠKARAC u Splitu blokirao je jutros crvenim kombijem ulaz u poslovnu zgradu u kojoj se nalazi Agram Banka.

Na kombiju piše "Lopovi, dosta je!", a rekao je da se neće maknuti dok ne dođe DORH

Pred zgradom je interventna policija koja ga je i uhitila, javlja Dalmatinski portal. Odveden je u policijsku postaju na krim istraživanje, ali crveni kombi je ostao ispred zgrade banke jer je ključeve negdje bacio, dodaje isti portal.

U banku se zbog toga i dalje ne može ući, a uskoro bi to trebalo riješiti prometno redarstvo.

"Neću otići dok ne dođe netko iz Državnog odvjetništva. Blokirali su mi život sedam godina. Prodali su poslovni prostor za 400 tisuća eura, a milijun kuna su meni odbili od računa, još 500 tisuća kuna imaju ovrhu na moju kuću i kuću mojih roditelja. Sve su uzeli. Ne dam.

Ovo je za DORH! Policija ne može napraviti ništa. 280 tisuća eura je nestalo. Ja nemam lovu za odvjetnike koju oni imaju. Prodali su prostor ispod života u koroni, a mene ne žele primiti zbog korone. Sustav, korupcija i odvjetništvo. Imam sve crno na bijelo. Moje pare smrde, a njihove ne. Sve ću dati na uvid kada se završi ovo. Da cila Hrvatska vidi što se radi. Želim da napokon počnu funkcionirati.

Nisam ja jedini. Ima nas još. Borim se za sebe, ali i za druge. Neka se netko pametan siti pa pošalje nekog pametnog tko može razgovarati. Ovo sve traje sedam godina. Jedu male ljude. Ja sam mali čovik. Mene hoće pojist. Razmišlja sam da se ubijem, ali želim živit. Vidite na šta su me natirali. Nitko ne vidi, nitko ne čuje, nitko ne čita papire', rekao je Dalmatinskom portalu.

miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj. 44644563-262032020-462220150

https://dalmatinskiportal.hr/vijesti/splicanin-blokirao-ulaz-u-poslovnu-zgradu--cekam-dorh-/92813

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj. Empty Re: miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj.

Post by RayMabus 24/3/2021, 10:14

A budala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj. Empty Re: miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj.

Post by mutava baštarda 24/3/2021, 10:17

liku prodalo nekretninu za 3x manji iznos, a odbili kupca koji je on našao za puni iznos.
:cro

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj. Empty Re: miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj.

Post by RayMabus 24/3/2021, 10:18

A pa šta ću mu ja. Nisan mu ja kriv šta je budala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj. Empty Re: miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj.

Post by mutava baštarda 24/3/2021, 10:25

RayMabus wrote:A pa šta ću mu ja. Nisan mu ja kriv šta je budala.
svakako da treba to istražiti, ali sam čin veli da ima tu nešto.
a kako stvari stoje, uletio u loš kredit i sapleo se, pao, a banka je naletila pa ga još i iscipelarila na podu.
institucije pravne države će mu još napisati kaznu za prometni prekršaj, a banka bi ga mogla tužiti zbog ometanja rada poslovnice pa da mu pokupe još koju nekretninu, kakav voćnjak ili vinograd ako je još šta ostalo.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj. Empty Re: miroljubivi čovjek pokušava s kombijem umjesto kalašnjikovom riješiti problem lijepoj našoj.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum