ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 8/12/2015, 16:12

zivim u sredjenoj drzavi,pa taj problem ne postoji..

Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Trinity 8/12/2015, 19:53

v_vlado wrote:Tko se boji pasa???
Mekušci i plačipi**e.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 8/12/2015, 20:14

Ne bih rekao da postoji problem pasa u Hrvatskoj, postoji eventualno problem nesavjesnih vlasnika pojedinih pasa. I ljudi koji ne vole ni pse, ni ljude, ni cvijece ni zivot, pa se na sve zale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by aben 8/12/2015, 20:43

kolerik wrote:Ne bih rekao da postoji problem pasa u Hrvatskoj, postoji eventualno problem nesavjesnih vlasnika pojedinih pasa. I ljudi koji ne vole ni pse, ni ljude, ni cvijece ni zivot, pa se na sve zale.
a, jesi li za to da se normalno prodaje oružje, ka žvake?
jer, ne postoji problem oružja, nego samo nesavjesnih naoružanih ljudi, jel tak?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 8/12/2015, 20:48

Trinity wrote:
v_vlado wrote:Tko se boji pasa???
Mekušci i plačipi**e.
Mdaaaa....
[size=39][ltr]SAD: Pit bull braneći teritorij ubio 6 godina starog dječaka[/ltr][/size]
[ltr]Pitate li se što ovakva vijest radi u rubrici posvećenoj kućnim ljubimcima napomenimo 'recimo' da nam je cilj upozoriti javnost kako je držanje pasa velika odgovornost[/ltr]
[ltr]KOMENTIRAJ [0]
[/ltr]


[ltr]kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Sad-pit-bull-braneci-teritorij-ubio-6-godina-starog-djecaka-900x600-20130834-20130828073829-28de2e7201d05e6c21bf6eba654c1d17

[size=14]Ilustracija[size=10]Izvor: ascpa.org
[/size][/ltr][/size]
[ltr]Braneći teritorij pit bull je napao šestogodišnjeg dječaka koji je ušao u susjedovo dvorište, pišu američki mediji.[/ltr]
[ltr]Iako je hitna pomoć nedugo nakon napada došla na mjesto događaja nije mogla intervenirati jer je pas napao i njih. Morali su čekati dolazak policije koja je nakon što je i njih  napao ubila psa. [/ltr]
[ltr]Tek nakon toga liječnici su dječaka pokušali reanimirati, ali ozljede su bile takve da mu nije bilo spasa. Dječak je nažalost preminuo.[/ltr]
[ltr]Dječakova majka nakon šokantnog događaja izjavila je kako je dječak, budući da se i prije igrao sa psom i ovaj put kao uvijek do tada preskočio ogradu. [/ltr]
[ltr]Nažalost, ovaj put pas kojeg su susjedi prije tri tjedna navodno udomili iz skloništa na napuštene životinje napao je i nažalost ubio dječaka.[/ltr]
[ltr]Pitate li se što ovakva vijest radi u rubrici posvećenoj kućnim ljubimcima napomenimo 'recimo' da nam je cilj upozoriti javnost kako je držanje pasa velika odgovornost, ali i upozoriti roditelje da budu oprezniji kad su psi i djeca u pitanju.[/ltr]
[ltr]Naime, kako smo već pisali djeca su sve češće žrtve napada pasa. Ono što je zabrinjavajuće ne napadaju ih nepoznati psi, već njihovi i psi njima bliskih osoba ( susjeda, rodbine i prijatelja).[/ltr]
[ltr]Pišući kako spriječiti da pas ne ugrize i ozlijedi dijete  napisali smo kako djeca ne bi trebala maziti pse čuvare koji se nalaze  s druge strane ograde jer psi često reagiraju  tako da zaštite prostor. [/ltr]
[ltr]Nažalost, upravo to se dogodilu u ovoj situaciji. Ako ste roditelj, djed, baka ili na bilo koji drugi način povezani s djecom pozivamo vas da porčitate kako spriječiti da pas ne ugrize i ozlijedi dijete.[/ltr]
[ltr]http://ljubimci.24sata.hr/psi-i-macke/sad-pit-bull-braneci-teritorij-ubio-6-godina-starog-djecaka-427434
[/ltr]
[ltr]eto,da ispravim tvoju neukost,jer video govori vise nego milijun rijeci,a daleko pametniji ljudi upozoravaju na opasnost..[/ltr]
[ltr]
[/ltr]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 8/12/2015, 20:51

aben wrote:a, jesi li za to da se normalno prodaje oružje, ka žvake?
jer, ne postoji problem oružja, nego samo nesavjesnih naoružanih ljudi, jel tak?

Ne stoji analogija. Oruzje automatski ispaljuje vatru, sva kontrola je u rukama onoga koji puca. Pas sam po sebi nije opasan, gazda mora gadno pogrijesiti da pas napadne ikoga. Nadalje, pas nije ni priblizno ubojit kao oruzje. I na kraju, gdje sam ja to napisao da sam za prodaju vatrenog oruzja? Sad je gotovo i nema vise nazad, ima ga svaki klinac... :}

Nego, jesi li ti za to da se normalno prodaju automobili?
Jer ne postoji problem automobila, vec samo nesavjesnih vozaca, jel tak?

A i mislim da je puno vise ljudi u Hrvatskoj od rata naovamo poginulo u prometnim nesrecama nego od vatrenog oruzja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 8/12/2015, 20:54

kolerik wrote:

. Pas sam po sebi nije opasan,
Upravo na videu se govori kako je Pittbul kreiran bas za brutalne borbe,i krizan je izmedju bulldoga,mastifa,i terijera,i to sa najkrvolocnijim primjercima..tako da ti tvrdnja ne drzi vodu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by aben 8/12/2015, 20:55

kolerik wrote:
aben wrote:a, jesi li za to da se normalno prodaje oružje, ka žvake?
jer, ne postoji problem oružja, nego samo nesavjesnih naoružanih ljudi, jel tak?

Ne stoji analogija. Oruzje automatski ispaljuje vatru, sva kontrola je u rukama onoga koji puca. Pas sam po sebi nije opasan, gazda mora gadno pogrijesiti da pas napadne ikoga. Nadalje, pas nije ni priblizno ubojit kao oruzje. I na kraju, gdje sam ja to napisao da sam za prodaju vatrenog oruzja? Sad je gotovo i nema vise nazad, ima ga svaki klinac... :}

Nego, jesi li ti za to da se normalno prodaju automobili?
Jer ne postoji problem automobila, vec samo nesavjesnih vozaca, jel tak?

A i mislim da je puno vise ljudi u Hrvatskoj od rata naovamo poginulo u prometnim nesrecama nego od vatrenog oruzja.
nisi napisa da si za prodaju oružja, al 95 posto ljudi su ljevičari pa ja to onako po vjerojatnosti.

analogija stoji. 
pas je oružje, pištolj je oružje. sva kontrola je u rukama vlasnika. pištolj i pas sami po sebi nisu opasni, iako pas jest, ali gazda je taj koi griješi pa upuca nekog ili pusti pasa na nekog.

ja san za potpuno slobodnu prodaju auta, pasa i oružja.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by aben 8/12/2015, 20:59

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Images10

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 8/12/2015, 21:02

Dobro, ali gazda rijetko kada ''pusti pasa na nekoga''. Cesce gazda pojma nema kako njegov pas poima svijet oko sebe ili mu je svejedno. Pas je odgovornost. Zasto pas nije oruzje? Pustiti psa na nekoga i pucati u nekoga nije isto, iako koncept moze izgledati slicno. I najkrvolocniji, najrazdrazniji i najjaci psi rijetko zakolju i najmanju i najslabiju bebu. Iako pas ima gazdu, opcenito mu je jasno da covjeka moze napasti samo ograniceno i ako je taj covjek se ogranicio o vrlo jasna pravila, kako si ih je pas interpretirao. Tu dolazi (presudna) uloga vlasnika i dresera.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 8/12/2015, 21:05

kolerik wrote:Dobro, ali gazda rijetko kada ''pusti pasa na nekoga''. Cesce gazda pojma nema kako njegov pas poima svijet oko sebe ili mu je svejedno. Pas je odgovornost. Zasto pas nije oruzje? Pustiti psa na nekoga i pucati u nekoga nije isto, iako koncept moze izgledati slicno. I najkrvolocniji, najrazdrazniji i najjaci psi rijetko zakolju i najmanju i najslabiju bebu. Iako pas ima gazdu, opcenito mu je jasno da covjeka moze napasti samo ograniceno i ako je taj covjek se ogranicio o vrlo jasna pravila, kako si ih je pas interpretirao. Tu dolazi (presudna) uloga vlasnika i dresera.
sve mislim da ti bas previse ne poznas psihologiju Ćukova..Ćukov je coporativna zivotinja sklona branjenju svojeg teritorija,i mos ti kolikohoces ga dresirati da ne napada,no kad netko nepoznati povrijedi "njegovo" podrucje,itekako ce i bebu napasti,ako ona dobaulja na krivo mjesto..sto znaci rijetko zakolju bebu??Koliki je "prihvatljiv" broj?? sto ako je to ne dao Bog tvoja sestrica??Hocemo li i nju uklopiti u statistiku..?
Po mewni,u nekim stvarima pises vrlo pametno,ali ovdje ,brate,totalno failas..


Last edited by bogomdani on 8/12/2015, 21:06; edited 1 time in total (Reason for editing : eztwezt)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 8/12/2015, 21:13

iknarovdje wrote:
Trinity wrote:
v_vlado wrote:Tko se boji pasa???
Mekušci i plačipi**e.
e sada to je iznimno blesav odgovor
dakle problem je u vlasnicima naravno,ali kada pas rezi na tebe ui napada onda je to normalna pojava
evo ja sam rekao jednom mladoj zeni u pekari da pas rezi na mene,neki veliki vucjak i ako napadne da ce zavrsiti u bolnici,traumi
dakle ja stvarno msilim da su ljudi koji psutaju spe takve velike pa i mane zivotinje,dakle kao da te netko napada nozem recimo
lako bi mogao ako zena pusti na mene psa ili na nekoga moga,moju necakinju od 5 godina,lako bi mogao tu zenu polomiti da nikada vise ne stane na noge
meni je to normalno,nemas sto psutati psa na druge ljude

e pa da ti trinity psutis psa na mene ili moju obitelj,sto da ti kazem ako bih prezivio napad psa ti sigurno bi zaboravila zivot na dvije noge

dakle ne igraju se sa time vlasnici se trebaju pridrzavatizakona,a psi se ne smiju psutati među ljude sam tako,mora biti uz vlasnika i sa brnjicom ti opasniji

dakle ako sam ja mekusac i palcipicka jer se bojim pasa koji bi me napali neka,ali taj vlasnik vise nikada nece hodati na dvije noge kada ga dohvatim naravno ako mogu
king
Ajk,kako se jedino mos o Ćukova obraniti,ako te napadne a neka brutalnija je pasmina,doberman,fučjak,pittbul,rottweiler..dakle,zadnja linija obrane ti je da mu saku,ispruzenih prstiju sto brutalnije naguras u zdrijelo..nece moci ralje sklopiti i ugristi te,a usput ce mu usfaliti zraka..nadalje,ovisi st oces,kako budes raspolozen..da vidis kako onda i najbrutalniji primjerci pocnu cviliti kao mali kučići... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by aben 8/12/2015, 21:15

kolerik wrote:Dobro, ali gazda rijetko kada ''pusti pasa na nekoga''. Cesce gazda pojma nema kako njegov pas poima svijet oko sebe ili mu je svejedno. Pas je odgovornost. Zasto pas nije oruzje? Pustiti psa na nekoga i pucati u nekoga nije isto, iako koncept moze izgledati slicno. I najkrvolocniji, najrazdrazniji i najjaci psi rijetko zakolju i najmanju i najslabiju bebu. Iako pas ima gazdu, opcenito mu je jasno da covjeka moze napasti samo ograniceno i ako je taj covjek se ogranicio o vrlo jasna pravila, kako si ih je pas interpretirao. Tu dolazi (presudna) uloga vlasnika i dresera.
dreser?
skoro svaki narkoman u mon kvartu ima pitbula. 

olovka je oružje, pištolj je oružje. razlika je u tomu šta je pas oružje koje djeluje samostalno, ima brže reflekse i ne moreš mu pobignuti ka čoviku s olovkon. 

mi na otocima se lako suočavamo s tin problemon. kod nas nema udruga za volđenje ljubavi s psima. svako malo jahtaši ostavu neku beštiju da luta. onda obično najstarija i najmudrija žena uzme stvari u svoje ruke. i problem bude riješen bez puno buke.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 8/12/2015, 21:45

Zasto zene vole imate VELIKE Ćukove??? pirat..retoricko pitanje naravno.. :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Trinity 8/12/2015, 21:56

iknarovdje wrote:
Trinity wrote:
v_vlado wrote:Tko se boji pasa???
Mekušci i plačipi**e.
e sada to je iznimno blesav odgovor
dakle problem je u vlasnicima naravno,ali kada pas rezi na tebe ui napada onda je to normalna pojava
evo ja sam rekao jednom mladoj zeni u pekari da pas rezi na mene,neki veliki vucjak i ako napadne da ce zavrsiti u bolnici,traumi
dakle ja stvarno msilim da su ljudi koji psutaju spe takve velike pa i mane zivotinje,dakle kao da te netko napada nozem recimo
lako bi mogao ako zena pusti na mene psa ili na nekoga moga,moju necakinju od 5 godina,lako bi mogao tu zenu polomiti da nikada vise ne stane na noge
meni je to normalno,nemas sto psutati psa na druge ljude

e pa da ti trinity psutis psa na mene ili moju obitelj,sto da ti kazem ako bih prezivio napad psa ti sigurno bi zaboravila zivot na dvije noge

dakle ne igraju se sa time vlasnici se trebaju pridrzavatizakona,a psi se ne smiju psutati među ljude sam tako,mora biti uz vlasnika i sa brnjicom ti opasniji

dakle ako sam ja mekusac i palcipicka jer se bojim pasa koji bi me napali neka,ali taj vlasnik vise nikada nece hodati na dvije noge kada ga dohvatim naravno ako mogu
Ajd ne pričaj gluposti. Tko pušta svog psa na druge? Da me napadneš , onda bih, ali ovaj moj bi te u tom slučaju samo oblizao. :)
Normalno da bi trebalo kazniti vlasnike koji samo tako puste svoje pse, ali koliko toga ima ? Nemoj ga dirati , pa neće ni on tebe. Toliko valjda znaš.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 8/12/2015, 21:58

pogledaj Triny,ovaj video na prethodnoj stranici..kako je Pitt samljeo zeni fejs..normalan covjek se boji takvog rezultata..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Trinity 8/12/2015, 22:01

bogomdani wrote:
Trinity wrote:
v_vlado wrote:Tko se boji pasa???
Mekušci i plačipi**e.
Mdaaaa....


[size=39][ltr]SAD: Pit bull braneći teritorij ubio 6 godina starog dječaka[/ltr][/size]




[ltr]Pitate li se što ovakva vijest radi u rubrici posvećenoj kućnim ljubimcima napomenimo 'recimo' da nam je cilj upozoriti javnost kako je držanje pasa velika odgovornost[/ltr]




[ltr]KOMENTIRAJ [0][/ltr]





[ltr]kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Sad-pit-bull-braneci-teritorij-ubio-6-godina-starog-djecaka-900x600-20130834-20130828073829-28de2e7201d05e6c21bf6eba654c1d17

[size=14]Ilustracija[size=10]Izvor: ascpa.org
[/size][/ltr][/size]



[ltr]Braneći teritorij pit bull je napao šestogodišnjeg dječaka koji je ušao u susjedovo dvorište, pišu američki mediji.[/ltr]



[ltr]Iako je hitna pomoć nedugo nakon napada došla na mjesto događaja nije mogla intervenirati jer je pas napao i njih. Morali su čekati dolazak policije koja je nakon što je i njih  napao ubila psa. [/ltr]



[ltr]Tek nakon toga liječnici su dječaka pokušali reanimirati, ali ozljede su bile takve da mu nije bilo spasa. Dječak je nažalost preminuo.[/ltr]



[ltr]Dječakova majka nakon šokantnog događaja izjavila je kako je dječak, budući da se i prije igrao sa psom i ovaj put kao uvijek do tada preskočio ogradu. [/ltr]



[ltr]Nažalost, ovaj put pas kojeg su susjedi prije tri tjedna navodno udomili iz skloništa na napuštene životinje napao je i nažalost ubio dječaka.[/ltr]



[ltr]Pitate li se što ovakva vijest radi u rubrici posvećenoj kućnim ljubimcima napomenimo 'recimo' da nam je cilj upozoriti javnost kako je držanje pasa velika odgovornost, ali i upozoriti roditelje da budu oprezniji kad su psi i djeca u pitanju.[/ltr]



[ltr]Naime, kako smo već pisali djeca su sve češće žrtve napada pasa. Ono što je zabrinjavajuće ne napadaju ih nepoznati psi, već njihovi i psi njima bliskih osoba ( susjeda, rodbine i prijatelja).[/ltr]



[ltr]Pišući kako spriječiti da pas ne ugrize i ozlijedi dijete  napisali smo kako djeca ne bi trebala maziti pse čuvare koji se nalaze  s druge strane ograde jer psi često reagiraju  tako da zaštite prostor. [/ltr]



[ltr]Nažalost, upravo to se dogodilu u ovoj situaciji. Ako ste roditelj, djed, baka ili na bilo koji drugi način povezani s djecom pozivamo vas da porčitate kako spriječiti da pas ne ugrize i ozlijedi dijete.[/ltr]


[ltr]http://ljubimci.24sata.hr/psi-i-macke/sad-pit-bull-braneci-teritorij-ubio-6-godina-starog-djecaka-427434
[/ltr]


[ltr]eto,da ispravim tvoju neukost,jer video govori vise nego milijun rijeci,a daleko pametniji ljudi upozoravaju na opasnost..[/ltr]


[ltr]
[/ltr]

Ajmo sad igrati na patetiku, uključimo bebe i bližu rodbinu.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Trinity 8/12/2015, 22:02

aben wrote:mi na otocima se lako suočavamo s tin problemon. kod nas nema udruga za volđenje ljubavi s psima. svako malo jahtaši ostavu neku beštiju da luta. onda obično najstarija i najmudrija žena uzme stvari u svoje ruke. i problem bude riješen bez puno buke.

Ništa novo. Oduvijek se tako radilo.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Guest 8/12/2015, 22:03

Samo cu pozeljeti da se jednog dana u to sto ljudi diljem svijeta i osobno ne uvjeris na obiteljskom primjeru..pa te onda budem pitao za patetiku..nitko ne dira tvojeg Ćukova,nego govorimo o realnoj opasnosti i napadima sa brutalnim posljedicama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: kako rijesiti problem pasa u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum