ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu - Page 11 Empty Re: 7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Post by Guest 9/8/2015, 09:58

Riplex wrote:
dzepna_venera wrote:
Riplex wrote:
dzepna_venera wrote:
Riplex wrote:
dzepna_venera wrote:

Imali smo i mi pretenzija prema susjedima, nemojmo se sad lagati, bilo je crtanja po salvetama :P


Kojim susjedima? BiH? Pa čija je to zemlja krvavu joj ranu jebem?

Ako želiš živjeti u prošlosti, samo ti izvoli, široko ti polje. Moja osobna odluka je da poštujem granice svog i susjedovog imanja, granice država, jer živim tu di jesam i legalist sam. Kad to više neću biti, prijaviti ću se za jednosmjerni put u svemir  :W

Ako tvoj komentar primijenim na tvoju kuću onda bi ti neki rodijak mogao zakucati na vrata jer je njegov ćaća tu živio prije stoljeća sedmog. E to ti se vjerujem baš i ne bi sviđalo  Basketball


O čemu ti pričaš?! Čija je BiH zemlja? Oćeš reć da nije i hrvatska? Bože bogati čuj poštuje granice


Tu kod nas ništa nije čudno. Imamo propise o komunalnom redu i komunalce koji kažnjavaju hračkanje, al' zato moš bez beda usred milijunskog grada instalirati šatore, o njih objesiti tegle sa pelargonijama a unutra u podmajici za spavanje čupati očnjacima vruću janjetinu i zalijevati vinom.

Pozivam sve poštene građane metropole da otkažu skupo podstanarstvo i instaliraju si šatore po gradu, vidiš da se može  lol!


Ja ti fino postavim pitanje, a ti da prostiš sereš. Zavidno poštivanje...ćaći ti svom tako odg.

Odgovorila ti jesam, a to što ti ne vidiš da je to odgovor nije moj problem :) Tvoj odgovor meni sad je baš jako gospodski pravo fin  :D 

Ukratko: granice sa susjedima postoje da bi se poštivale. Ako smatraš da ta zemlja pripada HR, dokaži to. Isto je i sa propisima, ako smatraš da su nepravedni, digni ustanak, seljačku bunu, štogod. Fajtaj se, ne na forumu. 

Evo ti još jedan primjer: rastaneš se sa ženom, ona se ponovo uda. Tebi nakon nekog vremena sine da ti je najbolje bilo s njom, i zakucaš na njena vrata usred noći da ti se vrati. Ti si baš ono naumio ko sivonja. Ona zove policiju, a ti kažeš svima da koji im je i da imaš pravo na nju  :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu - Page 11 Empty Re: 7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Post by Guest 9/8/2015, 10:00

Trinity wrote:Strašni Iknar se boji pasa !?   geek


Psi nanjuše da ima munje  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu - Page 11 Empty Re: 7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Post by Riplex 9/8/2015, 11:08

dzepna_venera wrote:


Opet ti isto, veze s vezom nema. Ajmo opet, čija je BiH zemlja?

Možda odgovoriš jednog dana.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu - Page 11 Empty Re: 7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Post by Riplex 9/8/2015, 11:12

P.S. Ne pripada HR, već i (I) Hrvatima. A borit ću se sigurno, i ćaća mi je i tako generacijama prije.
Bit će opet ko 4. 'Kada mi krenemo gorit će nebo i zemlja!'

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu - Page 11 Empty Re: 7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Post by Guest 9/8/2015, 12:29

Eto-dokazah da tu nema kraja. Taman dok se skrasiš izbije neki rat zbog usijanih glava i upropasti godine napretka. Bogme mi se aktivirala želja za selidbom u mirnije krajeve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu - Page 11 Empty Re: 7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Post by Riplex 9/8/2015, 19:19

dzepna_venera wrote:Eto-dokazah da tu nema kraja. Taman dok se skrasiš izbije neki rat zbog usijanih glava i upropasti godine napretka. Bogme mi se aktivirala želja za selidbom u mirnije krajeve.


Godine napretka gdbe? Slavonija? BiH? Funny guy. Idi, sritan put.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu - Page 11 Empty Re: 7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Post by prckov 9/8/2015, 21:24

dzepna_venera wrote:Eto-dokazah da tu nema kraja. Taman dok se skrasiš izbije neki rat zbog usijanih glava i upropasti godine napretka. Bogme mi se aktivirala želja za selidbom u mirnije krajeve.
nismo mi te srece
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu - Page 11 Empty Re: 7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Post by prckov 9/8/2015, 22:00

:toing

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu - Page 11 Empty Re: 7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Post by v_vlado 9/8/2015, 22:53

Stavi cuki soli na rep...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu - Page 11 Empty Re: 7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Post by v_vlado 9/8/2015, 23:04

Jaaso....probaj brže trčat,meni pomaže....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu - Page 11 Empty Re: 7 razloga zbog kojih je Švicarska najsnažnija zemlja na svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum