ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Antijunak 5/10/2016, 13:07

dzango wrote:A o čemu bi ovi razgovarali? U čemu su kompetentni sem u puškaranju?

Dzango kakva je situacija sa boračkom populacijom u Srbiji?
Postoje li boračke mirovine i imaju li veterani iz rata u Hrvatskoj i članovi njihovih obitelji kakve povlastice?

Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by epikur37 5/10/2016, 13:13

Možda natjera Srbiju da prizna poraz?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by marcellus 5/10/2016, 14:00

jučer sam se osvrnuo na tu njegovu idiotsku ideju

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/u-cije-ime-klemm-ide-u-srbiju-960145

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by marcellus 5/10/2016, 14:00

a ni veterani nisu oduševljeni

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/to-je-krajnje-licemjerno-i-ravno-veleizdaji-iz-udruge-veterana-domovinskog-rata-odgovorili-klemmu/5106551/

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by udba 5/10/2016, 14:02

Stići će vas naša ruka i u Srbiji


_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by vuksadinare 5/10/2016, 14:02

...na direktnom citam gdje ej đakic jos radikalniji(oce li se ovo svidjet plenkiju) da nema razgovora sa cetnicima kako ovima tako i onim na vlasti u srbiji dok ne priznaju agresiju...a plenkijeva politika ide u pravcu razgovora...nekako mi pari da je đakic kontra sefa..jos jedan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by marcellus 5/10/2016, 14:04

vuksadinare wrote:...na direktnom citam gdje ej đakic jos radikalniji(oce li se ovo svidjet plenkiju) da nema razgovora sa cetnicima kako ovima tako i onim na vlasti u srbiji dok ne priznaju agresiju...a plenkijeva politika ide u pravcu razgovora...nekako mi pari da je đakic kontra sefa..jos jedan

naravno, nema se što razgovarat sa srbijom dok su četnici na vlasti...

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 14:04

Normalno da nisu oduševljeni , ljudi imaju dostojanstvo. Ja jutros u šest sati napa staroga i onda na ulici da svi čuju najranije ujutro uzeja mobitel i nazva babu i reka da ču joj doc u stan i sve bacit iz stana na ulicu i neka crkne guba jedna šugava.

A staroga napa da di mu je dostojanstvo i šta on meni ima prenosit pozdrave od nje i šta đubre ima mene pozdravljat uopče.

U prevodu raskinija s babom.


Aj ti moja u tri pičke materine.

KRAJ PRIČE,

To se tako radi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 14:07

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:...na direktnom citam gdje ej đakic jos radikalniji(oce li se ovo svidjet plenkiju) da nema razgovora sa cetnicima kako ovima tako i onim na vlasti u srbiji dok ne priznaju agresiju...a plenkijeva politika ide u pravcu razgovora...nekako mi pari da je đakic kontra sefa..jos jedan

naravno, nema se što razgovarat sa srbijom dok su četnici na vlasti...
Nemaš ti št raspraljat sa njima uopče jer su oni agresori a ne branitelji a niti imaš šta dolazit u njihou kuču jer je to čin podilaženja istima i davanja moči.

Ja u babe nisam bija godinama ......a razlog ti je upravo ovaj : ja sam ja a ti si ti i odhebi u tri pičke materine.

I nemam namjeru ni otič .....jutros sam je nazwa i ispred cilog susjedstwa i staroga reka da crkne smeče jedno šugavo.

Prekinija odnose.

Sad neš nikako pozdrawljat ni direktno ni preko posrednika.

Jebi mater šugawu eto tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 14:11

Nemamo mi šta sa njima pričat.

Srbija mora vratit okupirane dijelove Hr ....Šarengradska ada i to.

Koja priča ?

Mater ti jeben.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by udba 5/10/2016, 14:13

RayMabus wrote:Normalno da nisu oduševljeni , ljudi imaju dostojanstvo. Ja jutros u šest sati napa staroga i onda na ulici da svi čuju najranije ujutro uzeja mobitel i nazva babu i reka da ču joj doc u stan i sve bacit iz stana na ulicu i neka crkne guba jedna šugava.

A staroga napa da di mu je dostojanstvo i šta on meni ima prenosit pozdrave od nje i šta đubre ima mene pozdravljat uopče.

U prevodu raskinija s babom.


Aj ti moja u tri pičke materine.

KRAJ PRIČE,

To se tako radi.
Šta ti je baba skrivila, jadan ne bio? Osim toga stari je samo prenija poruku, a ti ubijaš mesenđera.

i to u šes' ujutro dok pošten svit u Dalmaciji spava ko zaklan do neki' štajaznan, 10 i po..

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 14:17

udba wrote: Osim toga stari je samo prenija poruku, a ti ubijaš mesenđera.

i to u šes' ujutro dok pošten svit u Dalmaciji spava ko zaklan do neki' štajaznan, 10 i po..
Neče više. Ima već pet godina svako godinu dva ili tri puta ode tamo iz xy razloga i onda meni pozdravila te i ja ili se pravim da nisan čuja ili mu dreknem da sam s njom raskristija .....eto jučer je opet bilo pozdravila te pa je jutros bilo svađa ujutro i ajmo na ulicu i izvadija mobitel i ispred sviju ujutro nazva kučku koju inače uopče ne zovem i reka da ču joj doč tamo i sve stvari izbacit iz stana i neka crkne smeče jedno šugavo.

Izbrisa i njen broj posli ispred njega posli da mu pokažem šta je : PREKID KOMUNIKACIJE.

TO TI JE TO.

JEBI ME PA ČEŠ DOBIT TO ŠTA ČEŠ DOBIT.

IDEMO DALJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by udba 5/10/2016, 14:22

RayMabus wrote:
udba wrote: Osim toga stari je samo prenija poruku, a ti ubijaš mesenđera.

i to u šes' ujutro dok pošten svit u Dalmaciji spava ko zaklan do neki' štajaznan, 10 i po..
Neče više. Ima već pet godina svako godinu dva ili tri puta ode tamo iz xy razloga i onda meni pozdravila te i ja ili se pravim da nisan čuja ili mu dreknem da sam s njom raskristija .....eto jučer je opet bilo pozdravila te pa je jutros bilo svađa ujutro i ajmo na ulicu i izvadija mobitel i ispred sviju ujutro nazva kučku koju inače uopče ne zovem i reka da ču joj doč tamo i sve stvari izbacit iz stana i neka crkne smeče jedno šugavo.

Izbrisa i njen broj posli ispred njega posli da mu pokažem šta je : PREKID KOMUNIKACIJE.

TO TI JE TO.

JEBI ME PA ČEŠ DOBIT TO ŠTA ČEŠ DOBIT.

IDEMO DALJE.

Zatopljenje odnosa i normalizacija, probudi Vučića u sebi, idi babi i lipo joj daj ruku ko captain Hook.

Ne možeš cili život živit u mržnji zbog nekog incidenta, ionako će tebi ostat i zemlja i apartmani, kome drugon?

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by dzango 5/10/2016, 14:28

Antijunak wrote:
dzango wrote:A o čemu bi ovi razgovarali? U čemu su kompetentni sem u puškaranju?

Dzango kakva je situacija sa boračkom populacijom u Srbiji?
Postoje li boračke mirovine i imaju li veterani iz rata u Hrvatskoj i članovi njihovih obitelji kakve povlastice?
Nisam baš siguran. Znam samo za jedan primer gde čovek prima neku penziju jer je bio ranjen.

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 14:30

udba wrote:

Ne možeš cili život živit u mržnji zbog nekog incidenta
Mogu.

U biti ja tu baš i nemrzim nego samo imam svoje dostojanstvo.

Staroga san istra na ulicu jutros i onako gol do pasa mu dreknija ispred sviju : DI  TI JE DOSTOJANSTVO SMEČE JEDNO ( jer ide uopče kod nje a to je owa šema da bi oni išli kod njih u Nowi Sad ) ....probudija cilu ulicu i onda otiša po mobitel i wratija se na ulicu i ispred njega i swiju tamo nju nazwa i izdribla joj to šta san joj izdribla i prekinija komunikačiju.

JES WIDIJA KAKO SE TO RADI ?

JESI.

E nemoj me wiše hebawat sa pozdrawila te owo ono wamo tamo odhebi i ti i ona.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 14:33

Šta je muškarac brez brkova ?

To ti je u biti šta je muškarac bez dostojanstva ?

NITKO I NIŠTA SINE.

I DI TI JE DOSTOJANSTVO DA TI NJIMA IDEŠ U NOVI SAD A NISU TI VRATILI OKUPIRANE DIJELOVE HR I JOŠ SE ZOVU BRANITELJSKA UDRUGA KAO DA SU SE ONI BRANILI A NE NAPADAJU.

Pa dno dna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 14:36

Znaš šta bi ja reka toj ekipi u Novom Sadu ?

SIne prvo vrati Šarengradsku adu i to pa čemo MOŽDA i pričat a do tada PUŠI KURAC uz pjesmu :

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by udba 5/10/2016, 14:37

RayMabus wrote:
udba wrote:

Ne možeš cili život živit u mržnji zbog nekog incidenta
Mogu.

U biti ja tu baš i nemrzim nego samo imam svoje dostojanstvo.

Staroga san istra na ulicu jutros i onako gol do pasa mu dreknija ispred sviju : DI  TI JE DOSTOJANSTVO SMEČE JEDNO ( jer ide uopče kod nje a to je owa šema da bi oni išli kod njih u Nowi Sad ) ....probudija cilu ulicu i onda otiša po mobitel i wratija se na ulicu i ispred njega i swiju tamo nju nazwa i izdribla joj to šta san joj izdribla i prekinija komunikačiju.

nije u redu budit pošten dalmatinski radišni svit u šes' ujutro, produktivnost pada ako ljudi ne potegnu do deset i po. Šta njih briga za vaše pogranične probleme.

Ne reče šta ti baba uradi? Ipak ti je baba, nije četnik, krv nije voda. Idi do nje i normalizuj odnose.

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 14:39

INVALIDI Domovinskoga rata ne prihvaćaju nikakve razgovore sa srbijanskim ratnim veteranima sve dok Srbija ne prizna da je izvršila agresiju na Hrvatsku i pokloni se žrtvama, te dok se ne pronađu nestali, izjavio je Hini predsjednik HVIDR-e Josip Đakić.

"Dok nema priznanja agresije, poklona žrtvama i pronalaska nestalih nema nikakvih razgovora", rekao je Đakić te naglasio da o tome sa srbijanskom stranom trebaju razgovarati službene hrvatske vlasti, a ne branitelji. "Službene vlasti prvo neka ishode sve što trebaju priznati srpske vlasti", dodao je.

Upitan za komentar inicijative iz Srbije za sastankom njihovih veterana i branitelja iz Hrvatske, te izjave predsjednika Udruge specijalne policije iz Domovinskog rata Josipa Klemma da će do takvog sastanka sigurno u budućnosti doći, Đakić odgovara kako Klemm ne govori u ime invalida Domovinskog rata.

"Ne znam s kime je Klemm to dogovarao, ne znam koga on zastupa i u čije ime govori. U ime 37.000 invalida Domovinskog rata, koje ja zastupam, to sigurno ne stoji“, rekao je Đakić.

Smatra da je politika Srbije i srbijanskih veterana i danas jednaka onoj iz vremena kada su bili agresori na Hrvatsku. "Ti veterani su bili sastavni dio srbijanskih vlasti u vremenu paravojnih formacija i agresije na Hrvatsku, zajedno sa sadašnjim predsjednikom Srbije Tomislavom Nikolićem i premijerom Aleksandrom Vučićem. Jednako su četnici i jedni i drugi", ustvrdio je Đakić.

U petak se u Poreču održavaju Sportske igre u organizaciji HVIDR-e na kojima će biti tisuću sudionika i tamo će se HVIDR-a jasno očitovati o prijedlozima koje ne prihvaća, najavio je Đakić.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednik-hvidre-josip-djakic-nema-razgovora-sa-srpskim-veteranima-dok-ne-priznaju-agresiju/923800.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 14:40

udba wrote:

Ne reče šta ti baba uradi? Ipak ti je baba, nije četnik, krv nije voda. Idi do nje i normalizuj odnose.
Aj odjebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by udba 5/10/2016, 14:42

RayMabus wrote:
udba wrote:

Ne reče šta ti baba uradi? Ipak ti je baba, nije četnik, krv nije voda. Idi do nje i normalizuj odnose.
Aj odjebi.
Ja ti želin dobro. I tvojoj ulici koja ima manevre u šes' ujutro zbog tebe.
Nisi ver prema babi, em je starija, em će ti ostavit nešto imanja, onu polovicu koju ti nije bivša pokupila.

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 3 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum