ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 17:33

Da je meni bit normalan ja bi se spasija ....al jbga ne iđe.....nema pomoči ....lud i gotovo.

lol!

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest 5/10/2016, 17:33

kaja_333 wrote:
max123 wrote:kajo,legendo.ocemo u begis ja i ti?ja cu se ovim cetnikusama osvetit a ti dzangu prikolji zacas...;)
Ma jebo im pas mater da im jebo

:20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 17:37

Ja msilim da nema gluplje situacije od moje , tj ima sigurno al i ova moja je glupa : osoba želi biti normalna i mice se od problema jer zna da je luda i onda ovaj kreten od mog staroga meni već pet godina svako par puta godišnje iz xy razloga ode kod babe il se vide negdje i onda pozdravila te baba i uvik mu je ista reakcija : ignoriram ili mu rečem da odhebe.

Eto sad je odletija stakleni stolić , izaša na ulicu ujutro , ovu nazva na mobitel i reka joj da crkne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 17:39

RayMabus wrote:Ja msilim da nema gluplje situacije od moje , tj ima sigurno al i ova moja je glupa : osoba želi biti normalna i mice se od problema jer zna da je luda i onda ovaj kreten od mog staroga meni već pet godina svako par puta godišnje iz xy razloga ode kod babe il se vide negdje i onda pozdravila te baba i uvik mu je ista reakcija : ignoriram ili mu rečem da odhebe.

Eto sad je odletija stakleni stolić , izaša na ulicu ujutro , ovu nazva na mobitel i reka joj da crkne.
Baš ga upiru ono ....ja se pokušavam maknit od toga a oni opet ono laganini prc prc prc ....eto ti sad prc prc prc.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by kic 5/10/2016, 18:05

nećemo jebavat majke dobro je kajo.

osim ako je dobrovoljno'
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest 5/10/2016, 18:05

ĐU NAĐIH NARODA " 
redder4 wrote:Tko to uopće od BLESAVIH  Hrvata ( ili onih " HRVATA " koji imaju možebitne SUMNJIVE TERETE na svojim leđima pa im ovakve poruke ( možda čak i naručene od njih samih - a trenutno im firma  pod  opterećenjem - političkim pritiskom  - nabijem takve HR branitelje ) dođu kao naručene  - uopće može vjerovati da su ETO  --- SRBOČETNICI  odjednom ISKRENI  i pošteni ??




Gonite se u mp3 ČETNIČKU - usput ; 




Kao prvo ; trebalo bi utvrditi polazne točke - ako bi  mi HR branitelji uopće htjeli da razgovaramo s vama četnicima ;


Vaše javno priznanje da ste zajedno s vašom državom SRBIJOM  izvršili AGRESIJU na RH  !!



Vaše javno priznanje da tražite od vaše države SRBIJE da se ispriča prema HR i svima onima koji su zbog njene  četničke politike nastradali niti krivi - niti dužni  - da se Srbija ispriča prema svima u bivšoj YUGI koje napala i  razorila - da Srbija plati svu ratnu odštetu prema RH  ( tu bi se mogle spomenuti i druge republike koje ste napali i opelješili )



Da  tražite da se ratni zločinci s vaše strane koji su se skrili po cijelome svijetu KAZNE ;

-----osobno ; da date INFORMACIJE  gdje se koji krije  i tražite da budu isporučeni RH  - a ne vašim namještenim četničkim sudovima u Srbiji - vidjeli smo kako su KOD VAS OSUĐENI VUKOVARSKI ZLOČINCI S OVČARE !!


NARAVNO;





IZVJEŠTAJ  o svakom ubijenom Hrvatu ( za one koje stvarno znate  ) za vrijeme vaših okupatorskih pohoda na RH - njihova grobišta  u najbržem mogućem roku !








NARAVNO ;



Ovo je  još uvijek sve pisano na BRZINU  - ima tu još mnogih točaka koje bi mi Hrvati prema vama Srbima trebali obraditi i koje zahtjeve bi vam trebali postaviti ako vi STVARNO ISKRENO - a da nije neki MEMORANDUM 4 ,5,6,7.... s vaše srpske strane umotan u celofan ;





B-) hehehe ; sada sam se sjetio ; KOLIKO TI SRPSKI AGRESORI ( koji žele  razgovor s hrvatskim braniteljima -----  PRIZNAJU da je bilo SRPSKIH ŽRTAVA U JASENOVCU - mislim da je ovo jedno od ključnih pitanja između odnosa nas Hrvata i Srba u budućnosti  - svatkome iole pametnom ovo pitanje će ODGOVORITI na sva naša međusobna pitanja između dvaju naših naroda !!






NEMOŽE HRVATSKE DRAGOVOLJCE predstavljati  osoba(e) još jedan mutan TIP koji se sastajao s MILANOVIĆEM ( prije izbora u RH ) koji svoje osobne INTERESE žele PROGURATI na štetu  čitave države i hrvatskih branitelja  - kojima je on sam nažolst pripadao  - a sada se PRODAJE  kao JUDA  --  PLJUC !!!





Priča iz njegovih usta ( ispituje teren )  je da ja tobože spreman razgovarati radi onih  Nestalih  i ubijenih Hrvata da se otkriju njihova grobišta i da njihova  rodbina  može dostojno da ih sahrani  --- priča je dobra; to svakko želimo svi mi  - čak i prema neprijatelju ; no previše je tu umiješanosti politike i osobnih interesa ;



JA OSOBNO ;;


Da mi je obitelj  stradala SMRTNO i da i dan danas ne znam gdje im je grobište --- kada bih bio u mogućnosti da  BIRAM između saznanja gdje su mi POD ZEMLJOM  moji najmiliji i eventualnog PRIZNANJA onih koji su za sve to bili KRIVI - SRBIJA i njihova IDEJA VELIKE SRBIJE -  da postoji mogućnost da radi tog čina pred međunarodnom zajednicom  budu optuženi kao glavni krivci - s uvjetom da PRIZNAJU ono za što ih se tereti ---- JA osobno nebih tražio čak niti da mi kažu gje su moji - ako bi to koristilo mojoj držAVI  --- s druge strane gledajući  naše redovne DOMAĆE političke  HR IZDAJNIKE  -  osobno se moram priupitati - dobro ; JESAM LI JA LUD ???





P.S.







BIO SAM POSVE JASAN ;



PRVO isprika s vaše srpske strane - nadoknada materijalne štete - i tek onda možemo razgiovarati - NA ISTOJ RAZINI !!




EHHH;

Zaboravio sam - kada naše buduće generacije 
( dok mi ne riknemo ) - koje budu  STVARNO OSVJEŠTENE  s pravim povijesnim tumačenjem svega onoga što se dogodilo između naših dvaju naroda ( i to stvarno međusobno budu htjele priznati jedna prema drugoj  - budu spremne PRIZNATI  POVIJESNO činjenično stanje kakvo ustvari i JE - ----- NIJE danas problem  jednom NJEMCU  priznati da je odgovoran za  DVA svjetska rata  - ODREĐENU $$ sumu su morali i platiti - NO ONI SE BAREM I DAN DANAS ( ŠTO SE TIČE NJIHOVE  POLITIKE 2016 I DALJE ČVRSTO DRŽE SVOJE KRIVICE I U REDOVNIM TV  emItiranjima PREKO TV KANALA  UVIJEK NANOVO  priznaju  SVOJU krivicu - kada će Hrvati to doživjeti od Srba i  SRBOČETNIČKIHHEGEMOKOLONIZATORA koji se prema nama Hrvatima ponašaju onako kako su se ENGLEZI ponašali prema  INDIJANCIMA !!!!



Neku
BLIJEDU KOPIJU  takovog ponašanja vi Srpčići pokušavate godinama -decenijama " TRENIRATI " nad drugim narodima koji su spletom okolnosti MORALI  UĆI u d.o.o. -- društvo zvanog  PL(Y)JUGA - pod PATRONATOM VELIKE SRBIJE ( pardon --  Britanije-Francuske )- i što se SRAMITE ; recite otvoreno ; JESTE  - TAKO SMO RAZMIŠLJALI  i NISMO VAS USPJELI  ( uostalom to svatko u bivšoj Yugi  od onog najmanje obrazovanog zna ) SJEBATI - eto ; vidite  - PRIZNAJTE da ste kao BADŽA SILEDŽIJA izgubili u REALNOM  PROTOKU VREMENA ( no , baš vas briga za REALNO - VI se oslanjate  ionako VIŠE na  LAŽ -MULJANJE  - DEZINFORMACIJE - ČEKANJA PROLAZA ODREĐENOG VREMENA , PODMETANJA , LAŽI , DOBRICU ĆOSIĆA  ITD :::::------ Ahhh - što ja imam pričati SRBIMA kakvi ustvari jesu - oni sebe  svakako najbolje znaju i- ne moram ih i ja još HVALITIu  u njihovim ( uh ; jebote  - tražim pravi izričaj za njihov GENOM ! ) UOPĆELJUDSKIM VRIJEDNOSTIMA  GDJE ĆE POKUŠATI OTETI NEŠTO što je TUĐE  ___  A POSLIJE TO PREDSTAVITI KAO NEKU PRAVEDNOST I ISTINU - Odnosno ; da su njihovi PRADJEDOVI ( dokumentirano KOSTIMA UMRLIH PREDAKA  _ DODUŠE NA TUĐEM OTETOM TERITORIJU ) TU živjeli  i da je stoga  zemlja na kojoj  su pokopani njihovi preci prava ISTINA i NJIHOVO SRPSKO  VLASNIŠTVO ( naravno; tako su i EUROPLJANI ISKORIJENILI INDIJANCE U AMERCI )  i da to svakako MORA pripadati  SLJEDBENICIMA  SRPSKIH MUČENIKA !!!!

PLJUC -- više  puta - neda mi se više trošiti prste na tipkovnici po pitanju ovih jadnika !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by kic 5/10/2016, 18:06

a ti maxo prestani lijepit takve slike.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 18:13

Budite normalni.

Moje ludilo i onako nije izliječivo jer ja šetam od dna do vrha pa dole u dnu ili tim razinama naletim na svakakve kretene pa im polomim sve kosti.....i tako to ....al uglavnom nije izliječivo jer je to nekakva mogučnost slobode da odem svugdje pa i u Pakao ako treba.

Ima dosta pametnjakovica bilo na ovoj fizičkoj ravni bilo na onim nefizičkima koji misle da su šta ja znam šta dok ne nalete na živo sranje.

Ja ih netražim ....oni sami dolaze ....jer misle da im nitko ništa nemože.

Budite normalni .......jer ako nebudete naletit čete na mene il nekog od mene istih kao i ja  a ti če vas rastavit na proste faktore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 18:16

Znate da Boga nesmijete direktno gledati .....jer pogled na njega rastavlja dušu tj vas na proste faktore.

Tako i ovi ......pogledati če vas i kroz te oči će vas Bog pogledati.

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Images?q=tbn:ANd9GcRzYB-tDs1HReXxTMmHF1DmV846sKvnkjLNS00eVk629i5MyPyBbA

Dovoljno je da se okrenu prema vama i skinu zaštitne naočale.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest 5/10/2016, 18:19

Regoč wrote:Dobra pitanja, Provo, i baš zato tko ode ni ne zaslužuje išta bolje nego da ga zbajboče doživotno u Padinsku Skelu. Tamo je i Boba služio.
Jasno ko dan, koji kurac oni imaju tamo tražiti i ponižavati se odnosno ponižavati sve branitelje. Ja im ne dajem za pravo da u moje ime pregovaraju i razgovaraju sa bilo kim na četničkoj strani i neka se gone u pm što se mene tiče.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 18:19

I ako nebudete normalni budite sigurni da ču ja biti puno nenormalniji od vas u tom slučaju pa ......da vidim dokle čete dogurat.


Što je plemenitost
-

«Najteži zadatak koji možete imati jest nastaviti voljeti ljude usprkos svim razlozima protiv.»

«Istinski znak zdravog razuma i plemenitosti je da tako nastavite.»

«Nade ima u izobilju, za onoga koji to može postići.»

«Za one koji to ne mogu, postoji samo tuga, mržnja i očaj. A to nisu stvari od kojih su plemenitost, zdrav razum ili sreća sačinjeni.»

«Primarna zamka je podleći pozivima za mržnju.»

«… Ponekad, radi sigurnosti drugih, potrebno je djelovati. Ali, uz to nije potrebno i mrziti.»

«Raditi na svom cilju, bez da postanete bijesni na ljude koji vas pokušaju spriječiti, znak je plemenitosti – i zdravog razuma. I jedino tada čovjek može biti sretan.»

«Nastojanje da se u životu postigne bilo koja vrijedna osobina plemenita je stvar. Ona najteža, i najvažnija za ostvariti, jest voljeti ljude usprkos svim izazovima da se radi drukčije.»

«… Prava se plemenitost jednostavno odbija promijeniti kad je suočena s lošim radnjama protiv nje – istinski velika osoba voli ljude jer ih razumije.»

«Na kraju krajeva, svi su oni u istoj zamci. Neki je uopće nisu svjesni, neki su poludjeli zbog nje, neki se ponašaju poput onih koji su ih izdali. Ali svi, svi su u istoj zamci – generali, ulični čistači, predsjednici, umobolni. Ponašaju se na način na koji se ponašaju jer su predmetom istih okrutnih pritisaka ovoga univerzuma.»

«Neki od nas predmet su tih pritisaka i mi još uvijek nastavljamo raditi naš posao. Drugi su odavno podlegli, te bijesne, muče i paradiraju poput poremećenih duša kakve i same jesu.»

«… Pravda, milost, praštanje, sve je to nebitno pokraj sposobnosti da se čovjek ne promijeni zbog provokacije ili zahtjeva da tako postupi.»

«Čovjek mora djelovati, čovjek mora očuvati red i pristojnost, ali ne mora mrziti ili tražiti osvetu.»

«Istina je da su bića krhka i nekad počine krivo. Čovjek je u osnovi dobar, ali se može ponašati loše.»

«Ponaša se loše kad su njegove radnje učinjene zbog reda i sigurnosti drugih, učinjene s mržnjom. Ili kad je njegova disciplina zasnovana samo na sigurnosti njega samoga, bez obzira na sve ostale; ili još gore, kad djeluje samo zato jer voli okrutnost.»

«Ne očuvati red je ludi čin. Treba samo pogledati ono što umobolni posjeduje i njegovu sredinu da se to shvati. Sposobni održavaju red.»

«Kad okrutnost u ime discipline dominira rasom, ta je rasa naučena mrziti. Ta je rasa osuđena na propast.»

«Prava lekcija je naučiti voljeti.»

«… Nikad nemojte koristiti ono što vam je učinjeno kao osnovu za mržnju. Nikad nemojte željeti osvetu.»

«Potrebna je stvarna snaga da se voli čovjeka. Voljeti ga, usprkos svim izazovima da se čini drukčije, svim provokacijama i svim razlozima zašto ne bi trebalo.»

«Sreća i snaga ustraju samo kad nema mržnje. Isključivo mrziti je put prema katastrofi. Voljeti usprkos svemu je tajna plemenitosti. I lako bi mogla biti najvećom tajnom ovoga svemira.»
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest 5/10/2016, 18:20

dijagram wrote:Otisli bi ovi bilo gdje,samo da im se plati i imaju kakve koristi.
Cuj oni bi rjesavali pitanja nestalih:)
Ajme majko mila.
Bolje da se mokrom krpom izudaraju po glavi nego da idu na penal čejenima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by kaya 5/10/2016, 18:21

tre911 wrote:
Regoč wrote:Dobra pitanja, Provo, i baš zato tko ode ni ne zaslužuje išta bolje nego da ga zbajboče doživotno u Padinsku Skelu. Tamo je i Boba služio.
Jasno ko dan, koji kurac oni imaju tamo tražiti i ponižavati se odnosno ponižavati sve branitelje. Ja im ne dajem za pravo da u moje ime pregovaraju i razgovaraju sa bilo kim na četničkoj strani i neka se gone u pm što se mene tiče.
Evo nek dođu razminiravati zajedno umjesto da žderu pljeskavice sa njima, picka im materina.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 18:26

Smirite hormone. Ne treba dolazit u njihovu kuču šta oni traže jer je to podilženje istima ( zato ja u babe ne dolazim ).

Vjerojatno se radi samo o običnim ljudima koji su uvuceni u taj rat i zato ne treba prosipati žuć.

Gađate krive mete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by kaya 5/10/2016, 18:27

RayMabus wrote:Smirite hormone. Ne treba dolazit u njihovu kuču šta oni traže jer je to podilženje istima ( zato ja u babe ne dolazim ).

Vjerojatno se radi samo o običnim ljudima koji su uvuceni u taj rat i zato ne treba prosipati žuć.

Gađate krive mete.
Nek počistit dođu mine.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 18:33

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Smirite hormone. Ne treba dolazit u njihovu kuču šta oni traže jer je to podilženje istima ( zato ja u babe ne dolazim ).

Vjerojatno se radi samo o običnim ljudima koji su uvuceni u taj rat i zato ne treba prosipati žuć.

Gađate krive mete.
Nek počistit dođu mine.
Mislim da oni nisu mineri nego obični pješadinci tj mladići koji su ušli u rat zato i zato i na kraju na svojoj koži osjetili besmisao istoga.


Glavna čovjekova borba nije borba s drugim čovjekom - to je ludost. Čovjekova glavna borba je borba s onim što ga tlači kao vrstu i sputava njegovu težnju prema visokim ciljevima. Čovjekova borba je borba s prirodnim nepogodama, prostorom, vremenom i vrstama koje su prema njemu destruktivne. Čovjek jedva da je počeo svoje osvajanje. On je sada samo opskrbljen sredstvima i znanošću dovoljnima da uspije u osvajanju svemira i nema vremena za bijes, svađe i prepucavanja "za šankom" o atomskim bombama. Drugi su mu svjetovi na dohvat ruke zahvaljujući iskorištavanju atomske energije. Zašto se svađati zbog toga? Nedavna otkrića na području fotosinteze upućuju na to da bi se ljudi mogli kraljevski hraniti i odijevati, čak i kad ih bude tisuću puta više od sadašnje dvije milijarde na Zemlji. Čemu onda svađa? Zašto?

Dva razumna čovjeka natjecat će se zbog dobitaka, vrijednosti i proizvodnje. Jesu li te moćne nacije, ti moćni, strahoviti, tutnjajući "giganti" zapravo mali i slabo obrazovani, jedva razumni dječačići koji će psovati jedni na druge oko toga čija je zapravo mrtva mačka. Sto je s vojskama? Vojske umiru. Ako su možda u pravu, tada Rim još uvijek vlada svijetom. Tko se danas boji te arheološke zanimljivosti koja je nekada bila Rim?

Postoji viši cilj, bolji cilj, slavnija pobjeda od opustošenih gradova i radijacijom spaljenih tijela. Sloboda i sreća, obilje i cijeli svemir su tu za osvojiti.

Onaj tko to ne bi vidio, ni izdaleka nije dostojan da vlada. Onaj tko bi se prepustio svojoj mržnji, previše je lud da bi savjetovao. Koliko čovjek može osvojiti? Ako osvoji čovjeka, gubi. Pobjeđuje ako osvoji vlastite strahove, a tada osvaja i zvijezde.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by kaya 5/10/2016, 18:35

Ne pilaj  me s običnim mladićima danas, ovaj dečko je bio dobar ko kruh , zbog njihovih govana je poginuo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 18:35

Vi morate biti normalni .....ja taj luksuz nemam .....to mi je u opisu posla.

Olakšajte i sebi i meni stvari i budite normalni.

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 18:37

Mogli bi sad nešto i zapjevati.




:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest 5/10/2016, 18:37

kaja_333 wrote:
tre911 wrote:
Regoč wrote:Dobra pitanja, Provo, i baš zato tko ode ni ne zaslužuje išta bolje nego da ga zbajboče doživotno u Padinsku Skelu. Tamo je i Boba služio.
Jasno ko dan, koji kurac oni imaju tamo tražiti i ponižavati se odnosno ponižavati sve branitelje. Ja im ne dajem za pravo da u moje ime pregovaraju i razgovaraju sa bilo kim na četničkoj strani i neka se gone u pm što se mene tiče.
Evo nek dođu razminiravati zajedno umjesto da žderu pljeskavice sa njima, picka im materina.
:tu
Nek i klem zajedno sa njima razminirava kad mu je do bratsva i jedinstva
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by vuksadinare 5/10/2016, 18:55

....velikog li jedinstva....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 9 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum