ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by dzango Wed 5 Oct - 16:59

kofein wrote:
Stanojko wrote:
kofein wrote:
dijagram wrote:ciganluk


Smučilo mi se danas kad sam tog priprostog majmuna čuo na vijestima. On će pomoći u potrazi za nestalima ???  Valjda misli neobavezno propitkivati dok budu nabijali fudbal i igrali belu.... : "E momci, da niste ove naše možda.... ove s popisa bacili u Dunav...ili otopili u kiselini...ko da su u zemlju propali"     

Kakav obraz.
Sta fali? Kad sam ja mogao da probijem led pre...kolko ono godina bese zengercino stara...i dodjem u ZG ovo sad je p dim... Big deal. :coffee

Pa to nema veze s vezpm. :)   Ti nisi tražio svjetla reflektora jebote.  Došao si u Zelinu kao ljubitelj dobre hrane, rock*n*rolla, i na kraju kao frend s foruma.  Nisi nosio šajkaču sa kokardom.  Ljudi su ljudi, a ovaj Klemm i ovi vaši žele izvući neke političke bodove.  Kao Zenga sam radio i na Marakani po onoj kiši, nema veze što su mi ukrali reg.pločice, ali to je dio navijačkog folklora i vašeg gostoprimstva :p  :D
Valter Zenga?

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus Wed 5 Oct - 17:03

SUMNJA SE NA TERORIZAM
Dva policajca izbodena u Bruxellesu, napadač upucan u nogu
Jedan je policajac uboden u vrat, a drugi u želudac

http://www.vecernji.hr/svijet/dva-policajca-izbodena-u-bruxellesu-moguc-teroristicki-napad-1118838

Kako sad moje razbijanje staklenog stolića ujutro nogom i izlaženje na ulicu i svađa na otvorenome i poziv na mobitel i sve šta sam izdribla glupači i njemu svom starom izgleda nevino naspram toga da im mogu svima ispalit metak u čelo .....ako oču.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus Wed 5 Oct - 17:04

RayMabus wrote:SUMNJA SE NA TERORIZAM
Dva policajca izbodena u Bruxellesu, napadač upucan u nogu
Jedan je policajac uboden u vrat, a drugi u želudac

http://www.vecernji.hr/svijet/dva-policajca-izbodena-u-bruxellesu-moguc-teroristicki-napad-1118838

Kako sad moje razbijanje staklenog stolića ujutro nogom i izlaženje na ulicu i svađa na otvorenome i poziv na mobitel i sve šta sam izdribla glupači i njemu svom starom izgleda nevino naspram toga da im mogu svima ispalit metak u čelo .....ako oču.
Tako pa onda imajte na umu da vas mogu izbrisat sa lica zemlje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by dzango Wed 5 Oct - 17:06

max123 wrote:za svaki slucaj ponest cakiju..
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 250px-Srbosjek_(knife)_used_in_Croatia_-_1941%E2%80%931945
Ne treba , imamo zarđale kašike.

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus Wed 5 Oct - 17:11

Svijet je otiša u kuraz .......i neka je .....šugava matrijahalna imperija.

Ovo šta sam ja jutros napravija je meni dječja igra .....u odnosu na ono na šta sam ja spreman.

To je bio samo malo posjetnik jutros mom glupom starome d ja nemam dlake na jeziku niti me boli kuraz šta tko misli o meni.

Neka misle šta god očedu i neka odhebu u skokovima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest Wed 5 Oct - 17:12

dzango wrote:
Valter Zenga?

Da bar...   Atletski miting Artur Takač,  ....sjebali ste fenomenalan restoran na Partizanu....cccc....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by max123 Wed 5 Oct - 17:18

za sve neodlucne.pocasni vod za docek Ustasa..

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Srpska-vojska-1371474687-4684
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus Wed 5 Oct - 17:20

Treba usmjerit pogled prema budučnosti a ona je ww3.

:D
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus Wed 5 Oct - 17:20

Ranilo dva tri policajca u Belgiji , napadača upucalo u nogu ....11 tisuča crmaca ušlo u eu preko Italije u dva dana.


MAŠALA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by kaya Wed 5 Oct - 17:22

OKUČANI - Četrdesetdvogodišnji Vilson Kulaš, pirotehničar tvrtke Mungos razminiranje, poginuo je u eksploziji koja se dogodila u okolici Okučana u srijedu oko 10 sati prijepodne. Tu nam je informaciju potvrdio Damir Magdić, direktor tvrtke Mungos razminiranje, koji je poslije 13 sati u Varaždinu o smrti supruga obavijestio njegovu suprugu.
 – Pokojni Vilson rodom je iz Biograda na moru, ali živio je u Varaždinu sa suprugom i dvoje djece, starih  tri i pet godina. O okolnostima nesreće ne mogu ništa reći jer očevid još traje, rekao nam je telefonom direktor Mungosa. U Policijskoj upravi   Brodsko-posavskoj, potvrdili su nam vijest o stradavanju pirotehničara, da se nesreća dogodila na Psunju,  kod mjesta Bobare  nedaleko od Okučana. 
Iz Hrvatskog centra za razminiranje nisu mogli dati nikakve detalje o tragediji prije završetka očevida. Iz tvrtke Mungos  doznajemo da je poginuli pirotehničar jedini stradao u ovom minskom incidentu, te da su ostali pirotehničari koji su radili na razminiranju  odmah povučeni s terena.
Neslužbeno doznajemo da je nesretni pirotehničar, koji se ovim poslom bavio proteklih 11 godina, stradao od mine PROM-1. Inače, ovo je drugi minski incident ove godine u kojem je smrtno stradao pirotehničar. Prvi se dogodio 14. travnja kod Gospića, a od 1996. godine ovo je 37 poginuli pirotehničar na poslovima razminiranja. Ukupno su od mina u Hrvatskoj zadnjih 20 godina poginule 202  osobe.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by kaya Wed 5 Oct - 17:24

Evo im razgovara i onih prosera od dzmr , mi moramo da se bre uvažavamo , jebo im pas mater da im jebo ...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus Wed 5 Oct - 17:26

kaja_333 wrote:Evo im razgovara i onih prosera od dzmr , mi moramo da se bre uvažavamo , jebo im pas mater da im jebo ...
Ne psuj.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest Wed 5 Oct - 17:26

kaja_333 wrote:Evo im razgovara i onih prosera od dzmr , mi moramo da se bre uvažavamo , jebo im pas mater da im jebo ...
ma, svaki čas netko...i tko zna dokle tako :/
šta to sami ne očiste u cilju tog uvažavanja, pasmater
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by kaya Wed 5 Oct - 17:27

Noor wrote:
kaja_333 wrote:Evo im razgovara i onih prosera od dzmr , mi moramo da se bre uvažavamo , jebo im pas mater da im jebo ...
ma, svaki čas netko...i tko zna dokle tako :/
šta to sami ne očiste u cilju tog uvažavanja, pasmater
Mater im jebem , jebo im Bog mater
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by kaya Wed 5 Oct - 17:29

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:Evo im razgovara i onih prosera od dzmr , mi moramo da se bre uvažavamo , jebo im pas mater da im jebo ...
Ne psuj.

lol!
Necu, daj nek danas dođe da ga uvažim
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus Wed 5 Oct - 17:31

Nema smisla da se svađate na forumu i živcirate.

Vi ste normalni ....bar ja tako to vidim ...i onda dođete na forum i živcirate se bespotrebno i koljete.

Ja nisam normalan .....eto primjer ovo od jutros a tako je svako malo pa se ja ovdje ispušem dakle obratno od vas.

Aj smirite se hebo vas patak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by max123 Wed 5 Oct - 17:32

kajo,legendo.ocemo u begis ja i ti?ja cu se ovim cetnikusama osvetit a ti dzangu prikolji zacas...;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by kaya Wed 5 Oct - 17:32

RayMabus wrote:Nema smisla da se svađate na forumu i živcirate.

Vi ste normalni ....bar ja tako to vidim ...i onda dođete na forum i živcirate se bespotrebno i koljete.

Ja nisam normalan .....eto primjer ovo od jutros a tako je svako malo pa se ja ovdje ispušem dakle obratno od vas.

Aj smirite se hebo vas patak.
Mudro zboriš . Poslušati cu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by kaya Wed 5 Oct - 17:32

max123 wrote:kajo,legendo.ocemo u begis ja i ti?ja cu se ovim cetnikusama osvetit a ti dzangu prikolji zacas...;)
Ma jebo im pas mater da im jebo
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest Wed 5 Oct - 17:33

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Nema smisla da se svađate na forumu i živcirate.

Vi ste normalni ....bar ja tako to vidim ...i onda dođete na forum i živcirate se bespotrebno i koljete.

Ja nisam normalan .....eto primjer ovo od jutros a tako je svako malo pa se ja ovdje ispušem dakle obratno od vas.

Aj smirite se hebo vas patak.
Mudro zboriš . Poslušati cu

al im svejedno pasmater...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus Wed 5 Oct - 17:33

Da je meni bit normalan ja bi se spasija ....al jbga ne iđe.....nema pomoči ....lud i gotovo.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 8 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum