ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:15

RayMabus wrote:Debili i jesu tu da ih se hebe u zdraw mozak ....kako ste wi swi pametne pa ste lijepo emaničipirane a Europa deografski krahirala ..............šta ti je to nekog igra s balwanima.


HOČEŠ IČI DOLE ?

OK LET S GO
A ulog su žiwoti waše dječe ( potostwa opčenito ).

To očeš ..to češ i dobit...........swi čete bit mrtwi.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest 5/10/2016, 16:16

RayMabus wrote:
Eva wrote:
RayMabus wrote:
Eva wrote:Kaj te u životu istinski veseli?
Igra na balvanima. Dođeš ti sa svojim egom i staneš na blavan i ja dođem sa svojim i onda igramo igru tko če proč a tko ne a ja počmem trest taj balvan pa idemo u pakao dole i jedno i drugo.

Poanta priče : Nemože s Luciferon igrat tu igru ....Pakao je njegova kuča.
Opet je u pitanju interakcija s drugima. Znači voliš društvo.
Pa koga bi podhebawao da was nema ?
Pa i to je istina. Žena bi te nadlajala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by max123 5/10/2016, 16:17

teretana je mila majka.minimum tri put tjedno,i obavezno jedno dvatri puta na stazu.dobar mp3plejer.tu ne shtedi.i za nekih misec i kusur bit ces ko nov.100%...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:26

Eva wrote:
RayMabus wrote:
Eva wrote:
RayMabus wrote:
Eva wrote:Kaj te u životu istinski veseli?
Igra na balvanima. Dođeš ti sa svojim egom i staneš na blavan i ja dođem sa svojim i onda igramo igru tko če proč a tko ne a ja počmem trest taj balvan pa idemo u pakao dole i jedno i drugo.

Poanta priče : Nemože s Luciferon igrat tu igru ....Pakao je njegova kuča.
Opet je u pitanju interakcija s drugima. Znači voliš društvo.
Pa koga bi podhebawao da was nema ?
Pa i to je istina. Žena bi te nadlajala.
Ma te žene su isto osobe ( duše ) a ono ja sa to riješija tako da nema posla sa niti jednom i mirna Bosna.

Moć jednostawnosti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest 5/10/2016, 16:26

Imaš prav. Kad vidiš ove forumske, sve ti je jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:29

Eva wrote:Imaš prav. Kad vidiš ove forumske, sve ti je jasno.
U biti nemam baš prawo al sa stajališta koji sam ja uzeo : nediram te nediraj me sam pošten.

Dajem swakome za prawo da ima swoje mišljenje .....al ne u mojoj kuči ( čita u mom žiwotu ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:31

NIsam ja uopče toliko u prawu koliko sam fer igrač.....i baš zato šta sam fer igrač i igram pošteno nemožeš mi ništa.

Jel ti imaš neko swoje mišljenje ?

Super a sad odjebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:32

RayMabus wrote:NIsam ja uopče toliko u prawu koliko sam fer igrač.....i baš zato šta sam fer igrač i igram pošteno nemožeš mi ništa.

Jel ti imaš neko swoje mišljenje ?

Super a sad odjebi.
I owo ti je ubraku 1000000% rastawa s moje strane ..pa kad je tako šta da se zahebawam sa glupačama
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:37

Možda su swi u prawu a ja sam jedini u kriwu ...i ja s time nemam problema ............samo mi nemožeš ništa jer ništa i netražim od drugih.


Odem i to je to a ti ostaneš tu di jesi pa se dokazuj do beskonačno.

To sam babi naprawija.

Neka si ti u prawu a sad odhebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:42

Ja nikad neču odustat od swojih uwjerenja uprawo zato šta su bazirani na reciprocitetu i fifty fifty tj prawilnoj raspodjeli.

Nikad se to neče desit pa ni tada.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:44

Nema ništa ljigawije od osobe koja radi ono šta ne želi da netko drugi njoj naprawi npr on i ona imaju dwoje djece i onda ona upire da su djeca njena a ne pola pola.

Widiš da je obrnuto ona to neče dat a owo zahtjewa.

PA TI SI SMEČE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:45

RayMabus wrote:Nema ništa ljigawije od osobe koja radi ono šta ne želi da netko drugi njoj naprawi npr on i ona imaju dwoje djece i onda ona upire da su djeca njena a ne pola pola.

Widiš da je obrnuto ona to neče dat a owo zahtjewa.

PA TI SI SMEČE.
I fala dragom Bogu to smeče izumire.

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest 5/10/2016, 16:48

Tko to uopće od BLESAVIH  Hrvata ( ili onih " HRVATA " koji imaju možebitne SUMNJIVE TERETE na svojim leđima pa im ovakve poruke ( možda čak i naručene od njih samih - a trenutno im firma  pod  opterećenjem - političkim pritiskom  - nabijem takve HR branitelje ) dođu kao naručene  - uopće može vjerovati da su ETO  --- SRBOČETNICI  odjednom ISKRENI  i pošteni ??




Gonite se u mp3 ČETNIČKU - usput ; 




Kao prvo ; trebalo bi utvrditi polazne točke - ako bi  mi HR branitelji uopće htjeli da razgovaramo s vama četnicima ;


Vaše javno priznanje da ste zajedno s vašom državom SRBIJOM  izvršili AGRESIJU na RH  !!



Vaše javno priznanje da tražite od vaše države SRBIJE da se ispriča prema HR i svima onima koji su zbog njene  četničke politike nastradali niti krivi - niti dužni  - da se Srbija ispriča prema svima u bivšoj YUGI koje napala i  razorila - da Srbija plati svu ratnu odštetu prema RH  ( tu bi se mogle spomenuti i druge republike koje ste napali i opelješili )



Da  tražite da se ratni zločinci s vaše strane koji su se skrili po cijelome svijetu KAZNE ;

-----osobno ; da date INFORMACIJE  gdje se koji krije  i tražite da budu isporučeni RH  - a ne vašim namještenim četničkim sudovima u Srbiji - vidjeli smo kako su KOD VAS OSUĐENI VUKOVARSKI ZLOČINCI S OVČARE !!


NARAVNO;





IZVJEŠTAJ  o svakom ubijenom Hrvatu ( za one koje stvarno znate  ) za vrijeme vaših okupatorskih pohoda na RH - njihova grobišta  u najbržem mogućem roku !








NARAVNO ;



Ovo je  još uvijek sve pisano na BRZINU  - ima tu još mnogih točaka koje bi mi Hrvati prema vama Srbima trebali obraditi i koje zahtjeve bi vam trebali postaviti ako vi STVARNO ISKRENO - a da nije neki MEMORANDUM 4 ,5,6,7.... s vaše srpske strane umotan u celofan ;





B-) hehehe ; sada sam se sjetio ; KOLIKO TI SRPSKI AGRESORI ( koji žele  razgovor s hrvatskim braniteljima -----  PRIZNAJU da je bilo SRPSKIH ŽRTAVA U JASENOVCU - mislim da je ovo jedno od ključnih pitanja između odnosa nas Hrvata i Srba u budućnosti  - svatkome iole pametnom ovo pitanje će ODGOVORITI na sva naša međusobna pitanja između dvaju naših naroda !!






NEMOŽE HRVATSKE DRAGOVOLJCE predstavljati  osoba(e) još jedan mutan TIP koji se sastajao s MILANOVIĆEM ( prije izbora u RH ) koji svoje osobne INTERESE žele PROGURATI na štetu  čitave države i hrvatskih branitelja  - kojima je on sam nažolst pripadao  - a sada se PRODAJE  kao JUDA  --  PLJUC !!!





Priča iz njegovih usta ( ispituje teren )  je da ja tobože spreman razgovarati radi onih  Nestalih  i ubijenih Hrvata da se otkriju njihova grobišta i da njihova  rodbina  može dostojno da ih sahrani  --- priča je dobra; to svakko želimo svi mi  - čak i prema neprijatelju ; no previše je tu umiješanosti politike i osobnih interesa ;



JA OSOBNO ;;


Da mi je obitelj  stradala SMRTNO i da i dan danas ne znam gdje im je grobište --- kada bih bio u mogućnosti da  BIRAM između saznanja gdje su mi POD ZEMLJOM  moji najmiliji i eventualnog PRIZNANJA onih koji su za sve to bili KRIVI - SRBIJA i njihova IDEJA VELIKE SRBIJE -  da postoji mogućnost da radi tog čina pred međunarodnom zajednicom  budu optuženi kao glavni krivci - s uvjetom da PRIZNAJU ono za što ih se tereti ---- JA osobno nebih tražio čak niti da mi kažu gje su moji - ako bi to koristilo mojoj držAVI  --- s druge strane gledajući  naše redovne DOMAĆE političke  HR IZDAJNIKE  -  osobno se moram priupitati - dobro ; JESAM LI JA LUD ???





P.S.







BIO SAM POSVE JASAN ;



PRVO isprika s vaše srpske strane - nadoknada materijalne štete - i tek onda možemo razgiovarati - NA ISTOJ RAZINI !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:50

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Nema ništa ljigawije od osobe koja radi ono šta ne želi da netko drugi njoj naprawi npr on i ona imaju dwoje djece i onda ona upire da su djeca njena a ne pola pola.

Widiš da je obrnuto ona to neče dat a owo zahtjewa.

PA TI SI SMEČE.
I fala dragom Bogu to smeče izumire.

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Croatia-population-pyramid-2014
Smirite strasti .....igramo se igre balvana .....a ja pjevam.




;)
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by dzango 5/10/2016, 16:51

redder4 wrote:Tko to uopće od BLESAVIH  Hrvata ( ili onih " HRVATA " koji imaju možebitne SUMNJIVE TERETE na svojim leđima pa im ovakve poruke ( možda čak i naručene od njih samih - a trenutno im firma  pod  opterećenjem - političkim pritiskom  - nabijem takve HR branitelje ) dođu kao naručene  - uopće može vjerovati da su ETO  --- SRBOČETNICI  odjednom ISKRENI  i pošteni ??




Gonite se u mp3 ČETNIČKU - usput ; 




Kao prvo ; trebalo bi utvrditi polazne točke - ako bi  mi HR branitelji uopće htjeli da razgovaramo s vama četnicima ;


Vaše javno priznanje da ste zajedno s vašom državom SRBIJOM  izvršili AGRESIJU na RH  !!



Vaše javno priznanje da tražite od vaše države SRBIJE da se ispriča prema HR i svima onima koji su zbog njene  četničke politike nastradali niti krivi - niti dužni  - da se Srbija ispriča prema svima u bivšoj YUGI koje napala i  razorila - da Srbija plati svu ratnu odštetu prema RH  ( tu bi se mogle spomenuti i druge republike koje ste napali i opelješili )



Da  tražite da se ratni zločinci s vaše strane koji su se skrili po cijelome svijetu KAZNE ;

-----osobno ; da date INFORMACIJE  gdje se koji krije  i tražite da budu isporučeni RH  - a ne vašim namještenim četničkim sudovima u Srbiji - vidjeli smo kako su KOD VAS OSUĐENI VUKOVARSKI ZLOČINCI S OVČARE !!


NARAVNO;





IZVJEŠTAJ  o svakom ubijenom Hrvatu ( za one koje stvarno znate  ) za vrijeme vaših okupatorskih pohoda na RH - njihova grobišta  u najbržem mogućem roku !








NARAVNO ;



Ovo je  još uvijek sve pisano na BRZINU  - ima tu još mnogih točaka koje bi mi Hrvati prema vama Srbima trebali obraditi i koje zahtjeve bi vam trebali postaviti ako vi STVARNO ISKRENO - a da nije neki MEMORANDUM 4 ,5,6,7.... s vaše srpske strane umotan u celofan ;





B-) hehehe ; sada sam se sjetio ; KOLIKO TI SRPSKI AGRESORI ( koji žele  razgovor s hrvatskim braniteljima -----  PRIZNAJU da je bilo SRPSKIH ŽRTAVA U JASENOVCU - mislim da je ovo jedno od ključnih pitanja između odnosa nas Hrvata i Srba u budućnosti  - svatkome iole pametnom ovo pitanje će ODGOVORITI na sva naša međusobna pitanja između dvaju naših naroda !!






NEMOŽE HRVATSKE DRAGOVOLJCE predstavljati  osoba(e) još jedan mutan TIP koji se sastajao s MILANOVIĆEM ( prije izbora u RH ) koji svoje osobne INTERESE žele PROGURATI na štetu  čitave države i hrvatskih branitelja  - kojima je on sam nažolst pripadao  - a sada se PRODAJE  kao JUDA  --  PLJUC !!!





Priča iz njegovih usta ( ispituje teren )  je da ja tobože spreman razgovarati radi onih  Nestalih  i ubijenih Hrvata da se otkriju njihova grobišta i da njihova  rodbina  može dostojno da ih sahrani  --- priča je dobra; to svakko želimo svi mi  - čak i prema neprijatelju ; no previše je tu umiješanosti politike i osobnih interesa ;



JA OSOBNO ;;


Da mi je obitelj  stradala SMRTNO i da i dan danas ne znam gdje im je grobište --- kada bih bio u mogućnosti da  BIRAM između saznanja gdje su mi POD ZEMLJOM  moji najmiliji i eventualnog PRIZNANJA onih koji su za sve to bili KRIVI - SRBIJA i njihova IDEJA VELIKE SRBIJE -  da postoji mogućnost da radi tog čina pred međunarodnom zajednicom  budu optuženi kao glavni krivci - s uvjetom da PRIZNAJU ono za što ih se tereti ---- JA osobno nebih tražio čak niti da mi kažu gje su moji - ako bi to koristilo mojoj držAVI  --- s druge strane gledajući  naše redovne DOMAĆE političke  HR IZDAJNIKE  -  osobno se moram priupitati - dobro ; JESAM LI JA LUD ???





P.S.







BIO SAM POSVE JASAN ;



PRVO isprika s vaše srpske strane - nadoknada materijalne štete - i tek onda možemo razgiovarati - NA ISTOJ RAZINI !!
A pronalaženje nestalih, revidiranje granice i povrat otetog kulturnog blaga? Svi ste vi izdajnici i prodane duše.

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:52

Dva živčana su već previše na jednoj temi. Sad ja moram smirivat stvari ....reder smiri se jbte.

:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:54

Ako čete wi biti žiwčani onda ču ja biti miran.

Weč sam wam objasnija kako ja funkčioniram : kad su swi mirni ja sam najžiwčaniji a kad su swi žiwčani ja sam najmirniji.

Ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by dzango 5/10/2016, 16:55

RayMabus wrote:Dva živčana su već previše na jednoj temi. Sad ja moram smirivat stvari ....reder smiri se jbte.

:^0 lol!
Ovaj je sumnjiv, liže se sa četnicima i zagovara pomirenje.

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Guest 5/10/2016, 16:56

Stanojko wrote:
kofein wrote:
dijagram wrote:ciganluk


Smučilo mi se danas kad sam tog priprostog majmuna čuo na vijestima. On će pomoći u potrazi za nestalima ???  Valjda misli neobavezno propitkivati dok budu nabijali fudbal i igrali belu.... : "E momci, da niste ove naše možda.... ove s popisa bacili u Dunav...ili otopili u kiselini...ko da su u zemlju propali"     

Kakav obraz.
Sta fali? Kad sam ja mogao da probijem led pre...kolko ono godina bese zengercino stara...i dodjem u ZG ovo sad je p dim... Big deal. :coffee

Pa to nema veze s vezpm. :)   Ti nisi tražio svjetla reflektora jebote.  Došao si u Zelinu kao ljubitelj dobre hrane, rock*n*rolla, i na kraju kao frend s foruma.  Nisi nosio šajkaču sa kokardom.  Ljudi su ljudi, a ovaj Klemm i ovi vaši žele izvući neke političke bodove.  Kao Zenga sam radio i na Marakani po onoj kiši, nema veze što su mi ukrali reg.pločice, ali to je dio navijačkog folklora i vašeg gostoprimstva :p  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by RayMabus 5/10/2016, 16:58

dzango wrote:
RayMabus wrote:Dva živčana su već previše na jednoj temi. Sad ja moram smirivat stvari ....reder smiri se jbte.

:^0 lol!
Ovaj je sumnjiv, liže se sa četnicima i zagovara pomirenje.
Mali ljudi su uvučeni u rat za interese nekih drugih koji su se na njihovoj patnji obogatili.

Tko to ne kuži NE KUŽI NIŠTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by dzango 5/10/2016, 16:59

kofein wrote:
Stanojko wrote:
kofein wrote:
dijagram wrote:ciganluk


Smučilo mi se danas kad sam tog priprostog majmuna čuo na vijestima. On će pomoći u potrazi za nestalima ???  Valjda misli neobavezno propitkivati dok budu nabijali fudbal i igrali belu.... : "E momci, da niste ove naše možda.... ove s popisa bacili u Dunav...ili otopili u kiselini...ko da su u zemlju propali"     

Kakav obraz.
Sta fali? Kad sam ja mogao da probijem led pre...kolko ono godina bese zengercino stara...i dodjem u ZG ovo sad je p dim... Big deal. :coffee

Pa to nema veze s vezpm. :)   Ti nisi tražio svjetla reflektora jebote.  Došao si u Zelinu kao ljubitelj dobre hrane, rock*n*rolla, i na kraju kao frend s foruma.  Nisi nosio šajkaču sa kokardom.  Ljudi su ljudi, a ovaj Klemm i ovi vaši žele izvući neke političke bodove.  Kao Zenga sam radio i na Marakani po onoj kiši, nema veze što su mi ukrali reg.pločice, ali to je dio navijačkog folklora i vašeg gostoprimstva :p  :D
Valter Zenga?

_________________
Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor - Page 7 Empty Re: Veterani iz Srbije zovu hrvatske branitelje na razgovor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum