ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko je Marko Perković Thompson?

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Tko je Marko Perković Thompson? - Page 14 Empty Re: Tko je Marko Perković Thompson?

Post by Of.Fender 7/8/2016, 11:07

Ships&Chips wrote:
Of.Fender wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzmrdz wrote:

Bome u mom selu su robijali za neke pesme  a koje tacno ne znam, znam da su bile nacionalnog karaktera, srpske...

Ranih 80.tih sam s ekipom pjevala Ustani bane...a u zatvoru nismo završile samo ja i jedna prijateljica, jer smo bile maloljetne, bome ostali su bili 3 mjeseca na hlađenju...
1984-e u zagrebačkom Moši svirale između ostalih i Brze Banane. Gitaristu Željku Baniću zvanom Bane, nešto štekalo pojačalo pa je čučnuo da vidi u čemu je stvar. Iz publike se urlalo: - Ustani, Bane! Nikom ništa...

Par mjeseci prije toga na istom mjestu Leibach puštao na video Titine govore, ali se iz razglasa nije čuo njegov glas, nego lavež pasa. U publici muk :P
Onda ti je možda i ovo poznato...  flower



I vokalni ansambl "Čmarete", koje su bile jako ponosne na svoje umjetničko ime. NE! Da ne zaboravimo baletnu trupu Malajac.

Pojeli su mamicu
Sve do zadnje trunke,
Ostale su na tavanu
Visit njene šunke...


Ako su je pojeli sve do zadnje trunke, kako su ostale šunke....?

Of.Fender

Posts : 274
2016-07-24


Back to top Go down

Tko je Marko Perković Thompson? - Page 14 Empty Re: Tko je Marko Perković Thompson?

Post by Guest 7/8/2016, 11:12

Licentia poetica... 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko je Marko Perković Thompson? - Page 14 Empty Re: Tko je Marko Perković Thompson?

Post by darth_vader 7/8/2016, 13:29

darla wrote:
jasambrend wrote:

Kolega neprijatelj je ipak u pravu...meni uši redovito prokrvare...

A na Grdovica suza krene :P

Al ne te suze na koje misliš... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Tko je Marko Perković Thompson? - Page 14 Empty Re: Tko je Marko Perković Thompson?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum