ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sandri Perković ZLATO!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Sandri Perković ZLATO!

Post by jastreb Tue 16 Aug - 18:35

OI 2016
[size=34]Obranila naslov iz Londona: Sandra Perković za Hrvatsku osvojila četvrto zlato u Riju

[/size]

  • Pogledaj sve iz: Ostali sportovi

  • Pogledaj sve vijesti



Sandri Perković ZLATO! Obranila-naslov-iz-Londona-Sandra-Perkovic-za-Hrvatsku-osvojila-cetvrto-zlato-u-Riju_ca_large
Foto Reuters

Autor: [size=12]HINA
Objavljeno: 16. kolovoz 2016. u 17:29


 
Sandra Perković je postala tek druga atletičarka u povijesti koja je uspjela obraniti olimpijsko zlato u bacanju diska. Njemica Evelin Jahl je pobijedila u 1976. u Montrealu i četiri godine kasnije u Moskvi

Najbolja svjetska diskašica Sandra Perković u utorak je osvojila zlatnu medalju na OI u Riju s hicem od 69.21 metara, te je tako obranila naslov iz Londona 2012. godine.

Perković je tako nastavila svjetsku dominaciju u bacanju diska, koja traje od 2010. godine. Ove sezone već je osvojila zlato na Europskom prvenstvu u Amsterdamu, te je osigurala naslov pobjednice Dijamantne lige.

Sandra Perković je postala tek druga atletičarka u povijesti koja je uspjela obraniti olimpijsko zlato u bacanju diska. Njemica Evelin Jahl je pobijedila u 1976. u Montrealu i četiri godine kasnije u Moskvi.

 To je četvrta medalja za Hrvatsku na OI u Riju, nakon zlata Josipa Glasnovića u trapu, pa zlatne medalje Martina i Valenta Sinkovića u dvojcu na pariće i srebra Damira Martina u samcu.

 Srebro je pripalo Francuskinji Melini Robert-Michon (66.73 m), a broncu je osvojila  Kubanka Denia Caballero (65.34 m).
[/size]
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by jastreb Tue 16 Aug - 18:36

Svaka čast,Sandra! Žetva se nastavlja!
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by jastreb Tue 16 Aug - 18:37

Sandri Perković ZLATO! Sandra-Perkovic-do-olimpijskog-zlata-hicem-69-11-metara-Zlato-posvecujem-onima-koji-su-vjerovali-u-mene_ca_large
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by jastreb Tue 16 Aug - 18:37

Idemo dalje!
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by jastreb Tue 16 Aug - 18:39

Hrgović u finalu. Još jedna medalja je tu.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by debotoijusto Tue 16 Aug - 18:44

lijepo za saborsku zastupnicu koja je srusila nakaradnu vladu svojim izostankom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30483
2014-04-12


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by jastreb Tue 16 Aug - 18:56

debotoijusto wrote:lijepo za saborsku zastupnicu koja je srusila nakaradnu vladu svojim izostankom
Ma šugava Jugoslavenka!

http://sportske.jutarnji.hr/oi2016/sandra-poziva-na-zajednistvo-zao-mi-je-sto-se-jugoslavija-raspala-bili-bi-prava-velesila/4615154/
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by kaya Tue 16 Aug - 19:06

debotoijusto wrote:lijepo za saborsku zastupnicu koja je srusila nakaradnu vladu svojim izostankom
A jos ljepše je sto prima placu za to. Koliko je puta uopće bila u saboru. Jebo joj Bandić bosansku mater..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by kaya Tue 16 Aug - 19:08

Inače ovu bosansku bedeviju sam vidjela 10 ak puta u nekim prigodama. Jedno vrlo neodgojeno stvorenje.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by Serbinho-3 Tue 16 Aug - 19:13

Izgleda ko krme neko ili me sociva varaju..,
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by Guest Tue 16 Aug - 19:14

kaja_333 wrote:Inače ovu bosansku bedeviju sam vidjela 10 ak puta u nekim prigodama. Jedno vrlo neodgojeno stvorenje.

Ae upoznao sam je i ja. Nije zenska toliko losa...ali jebiga. Taj neki sirovi humor fura i te neke agresiva sheme. Nije bas...njezni cvijetak :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by Brain32 Tue 16 Aug - 19:14

I ja sam upoznao Sandru, samnom je bila jako pristojna i ljubazna, riječ da bi rekao.
Što se tiče kombinacije sa Saborom i Bandićem, kad pogledam tko je sve sjedio tamo, uopće me ne smeta...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by kaya Tue 16 Aug - 19:15

MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja_333 wrote:Inače ovu bosansku bedeviju sam vidjela 10 ak puta u nekim prigodama. Jedno vrlo neodgojeno stvorenje.

Ae upoznao sam je i ja. Nije zenska toliko losa...ali jebiga. Taj neki sirovi humor fura i te neke agresiva sheme. Nije bas...njezni cvijetak :D
Pa jelda?! Živa toljaga. Dobro da ne hoda i prdi. Strava.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by gargamel0101 Tue 16 Aug - 19:17

kaja_333 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja_333 wrote:Inače ovu bosansku bedeviju sam vidjela 10 ak puta u nekim prigodama. Jedno vrlo neodgojeno stvorenje.

Ae upoznao sam je i ja. Nije zenska toliko losa...ali jebiga. Taj neki sirovi humor fura i te neke agresiva sheme. Nije bas...njezni cvijetak :D
Pa jelda?! Živa toljaga. Dobro da ne hoda i prdi. Strava.
Joj Kajo.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by kaya Tue 16 Aug - 19:17

Brain32 wrote:I ja sam upoznao Sandru, samnom je bila jako pristojna i ljubazna, riječ da bi rekao.
Što se tiče kombinacije sa Saborom i Bandićem, kad pogledam tko je sve sjedio tamo, uopće me ne smeta...
Fina ženska jel?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by kaya Tue 16 Aug - 19:18

gargamel0101 wrote:
kaja_333 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja_333 wrote:Inače ovu bosansku bedeviju sam vidjela 10 ak puta u nekim prigodama. Jedno vrlo neodgojeno stvorenje.

Ae upoznao sam je i ja. Nije zenska toliko losa...ali jebiga. Taj neki sirovi humor fura i te neke agresiva sheme. Nije bas...njezni cvijetak :D
Pa jelda?! Živa toljaga. Dobro da ne hoda i prdi. Strava.
Joj Kajo.
:) znas kakva je to bukva , ko vozač šlepera u suknji.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by Guest Tue 16 Aug - 19:18

kaja_333 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja_333 wrote:Inače ovu bosansku bedeviju sam vidjela 10 ak puta u nekim prigodama. Jedno vrlo neodgojeno stvorenje.

Ae upoznao sam je i ja. Nije zenska toliko losa...ali jebiga. Taj neki sirovi humor fura i te neke agresiva sheme. Nije bas...njezni cvijetak :D
Pa jelda?! Živa toljaga. Dobro da ne hoda i prdi. Strava.

A jebiga :)) takva je zenska, s druge strane barem se uvijek isto ponasa pa ono. Nije joj za zamjeriti, tako se ponasa i to je to. Uvijek je dobro biti s takvom djevojkom u dobre. Ako dodje do neke tucnjave ili nesto slicno....garantirano moze prebiti Isusa u pola ljudi u prostoriji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by Guest Tue 16 Aug - 19:20

Brain32 wrote:Što se tiče kombinacije sa Saborom i Bandićem, kad pogledam tko je sve sjedio tamo, uopće me ne smeta...

Pa da ono, sabor opcenito i nije neko mjesto gdje covjek ocekuje vise nekakvu intelektualnu kremu i elitu i stali. Svega ima :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by gargamel0101 Tue 16 Aug - 19:21

kaja_333 wrote:
gargamel0101 wrote:
kaja_333 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja_333 wrote:Inače ovu bosansku bedeviju sam vidjela 10 ak puta u nekim prigodama. Jedno vrlo neodgojeno stvorenje.

Ae upoznao sam je i ja. Nije zenska toliko losa...ali jebiga. Taj neki sirovi humor fura i te neke agresiva sheme. Nije bas...njezni cvijetak :D
Pa jelda?! Živa toljaga. Dobro da ne hoda i prdi. Strava.
Joj Kajo.
:) znas kakva je to bukva , ko vozač šlepera u suknji.
lol!
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by kaya Tue 16 Aug - 19:24

A kad krene kao nešto pametno reci, najrađe bi joj čovjek svinjski but u ruku  dao i reko grickaj i šuti bolan pametnija si.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sandri Perković ZLATO! Empty Re: Sandri Perković ZLATO!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum