ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 8/7/2016, 23:47

nema do graševine

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 8/7/2016, 23:48

preko_vode_do_slobode wrote:ma dobro je , evo ti sutra tema pa neka ti hdzovci marc, tre i drugi napišu čiji je karamarko igrač.

cijela ljevica tvrdi da je bio ruski igrač, svi liberali tvrde da je bio ruski igrač, većina desnice tvrdi da je bio ruski igrač, većina medija tvrdi da je bio ruski igrač, udruge tvrde da je bio ruski igrač, ja sam preko izvora iz politike još prije konzultantice napisao da će ga USA rušiti jer je Ruski igrač a ti ono misli što hoćeš
Ovoga se sjećam i ne da mi se sada kopati da to potvrdim no čim je izbila afera napisao si da ga USA ruši zbog veze sa rusima i da si to saznao iz pouzdanih izvora što se pokazalo točno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 8/7/2016, 23:52

epikur37 wrote:nema do graševine
Ima, graševina + mineralna (jamnica ili  sarajevski kiseljak) a kao nabacimo još koju takvu čašu....ni asila ne bi odolio :)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 8/7/2016, 23:53

Ja sam rekao da ce ga rusiti jer je nesposobni debil :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 8/7/2016, 23:53

tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
Ali zato podržavate milanovića koji je rekao da su orban i mađari barbari i koji se sa njima posvađao na nož, ti si ono jebeno zbrčkan lik, vjeruj da si jednostavno smješan u svojim vrludanjima i pokušaju spajanja onoga gdje te srce vuče a gdje mozak navlači na drugi polaritet. Kako uopće možeš živjeti sa tom zbrkom u glavi Suspect

Pa ovu antirusku kampanju provodi HDZ, precjednica i karamarkova postava....šta ne? Bit će da to podržavaš politiku njihovu kao i oštro protivljenje trećem, heblo vas hdz.


Doduše ne mislim ni da bi sdp pokazao konkretniji  otpor.
Ajde neki napredak od tebe, barem nisi napisao da sam pravaš. U svakom slučaju tvoje konstrukcije su za kurac krasni kao i ti sam kada možeš pomiriti milanovićevo vrijeđanje i zavadau na nož sa mađarima  i onda to sve poturiti HDZu a milanoviću sve zaboraviti i drukati za njega.

Tjah, znaš i sam da Milanović Zoki slovio kao u dobrim odnosima s Orbanom dok nije došlo do izbjegličke krize.

Duboko sam razočaran HDZ-om i razmjerama njegove izdaje i sluganstva  tako da to koji put može izgledati i kao drukanje za zokija.
Ma ne izgleda  nego jeste tako, sam si rekao gdje te prst vuče na izborima i bez zajebancije nije mi jasno da se predstavljaš kao konzervativac i pučanin. Ista stvar je i sa orbanom i milanovićem koji je napravio svjetsko sranje sa izbjeglicama umjesto da je sjeo sa njm za stol i dogovorio ono što je HDZ poslje napravo uključivši i makedoniju ali HDZ je zlo a milanović je dobar kao i asili iako je rekao da su mađari i orban barbari i kriminalci i što sve već ne. Mene boli kiki i za amerima i za rusima i ne znam kolio sam puta ponovio zašto ne volim ni jedne ni druge i zašto bi im trebala biti daleko kuća od moje no upravo iz tog razloga smatram da mogu puno bolje vidjeti situaciju nego neko ko je uskogrudno vezan za jednu od te dvije opcije.
tako je 100%
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 8/7/2016, 23:54

tre911 wrote:
epikur37 wrote:nema do graševine
Ima, graševina + mineralna (jamnica ili  sarajevski kiseljak) a kao nabacimo još koju takvu čašu....ni asila ne bi odolio :)))

To je to....u metrou bila akcija iločka bag in box 10 litara 100 kuna....amen i gajba mineralne ...vozi :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 8/7/2016, 23:54

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja sam rekao da ce ga rusiti jer je nesposobni debil :D


ja isto :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Kermit 8/7/2016, 23:55

epikur37 wrote:nema do graševine
malvazije isto tako nije loša
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 8/7/2016, 23:56

asilovski wrote:
epikur37 wrote:nema do graševine
malvazije isto tako nije loša

nije ni pošip ali nekako za gemišt tanka, blago kiselkasta graševina ide...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Kermit 8/7/2016, 23:58

epikur37 wrote:
asilovski wrote:
epikur37 wrote:nema do graševine
malvazije isto tako nije loša

nije ni pošip ali nekako za gemišt tanka, blago kiselkasta graševina ide...
ma bitno je da je domaća i da nije kisela kemija
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 8/7/2016, 23:58

ne ovo slovensko smeće neću ni popiti, ne znam koji je ovo kurac...oni imaju kisela vina sad odjednom ovo kao tulumba
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:02

zlatni muškat vi probajte drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Kermit 9/7/2016, 00:03

epikur37 wrote:ne ovo slovensko smeće neću ni popiti, ne znam koji je ovo kurac...oni imaju kisela vina sad odjednom ovo kao tulumba
ma imaju slovenci dobra vina samo slatka nikada, to je glavobolja garant
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Kermit 9/7/2016, 00:04

Noor wrote:zlatni muškat vi probajte drunken
za žene vino
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:05

asilovski wrote:
Noor wrote:zlatni muškat vi probajte drunken
za žene vino

da...ali prefino je :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:06

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:nema do graševine
Ima, graševina + mineralna (jamnica ili  sarajevski kiseljak) a kao nabacimo još koju takvu čašu....ni asila ne bi odolio :)))

To je to....u metrou bila akcija iločka bag in box 10 litara 100 kuna....amen i gajba mineralne ...vozi :D
Ma ima te graševine iločke smeća kao u priči, eno u kauflandu se prodaje i nije ni za ku*ac, kao da si čarape u njoj oprao pa je poslje piješ. Boxevi u mjehovima su kvalitetniji ali i skuplji. Ja trenutno prašim grašu iz vinarije Knezović(Ilok) i mogu reći da je sasvim pristojna, 13 kn litra đšto nije loše s obzirom na kvalitetu. Ima po 10 kuna ali moraš zaprašiti do iloka a to mi se iskreno ne da po ovakvom vremenu. Tamo u jesen i zimu sa ekipom da, sada mi je prevruće za te akrobacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:07

Noor wrote:zlatni muškat vi probajte drunken
Vidi vidi o se šulja čim se vino dobro spomene sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:09

tre911 wrote:
Noor wrote:zlatni muškat vi probajte drunken
Vidi vidi o se šulja čim se vino dobro spomene sunny
zamirisalo mi...aha :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:09

Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:zlatni muškat vi probajte drunken
za žene vino

da...ali prefino je :)
Onda polusuhi shardonay ili polusuhi traminac, đakovačko vinogorje drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:11

Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:zlatni muškat vi probajte drunken
Vidi vidi o se šulja čim se vino dobro spomene sunny
zamirisalo mi...aha :D
Ja uz svećenike naučio čuda o vinu, gdje si ti svoja slatka iskustva stekla :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:12

tre911 wrote:
Noor wrote:
asilovski wrote:
Noor wrote:zlatni muškat vi probajte drunken
za žene vino

da...ali prefino je :)
Onda polusuhi shardonay ili polusuhi traminac, đakovačko vinogorje drunken
sve si mi pogodio...fina vina drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 4 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum