ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:26

tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
Pa ti budi taj koji ce makar malim maleckim djelicem pokusati nesto promjeniti a ne tu srati iz sigurice...ko i 91 i 92...pobogu pokreni se vise...

Što može mali čovjek....podržavam one snage u Europi koje se protive tom dikatatu,Orban, Le Pen, Hoffer, Klaus i slično.

Na žalost kod nas ih uopće ne vidim.
Ali zato podržavate milanovića koji je rekao da su orban i mađari barbari i koji se sa njima posvađao na nož, ti si ono jebeno zbrčkan lik, vjeruj da si jednostavno smješan u svojim vrludanjima i pokušaju spajanja onoga gdje te srce vuče a gdje mozak navlači na drugi polaritet. Kako uopće možeš živjeti sa tom zbrkom u glavi Suspect

Pa ovu antirusku kampanju provodi HDZ, precjednica i karamarkova postava....šta ne? Bit će da to podržavaš politiku njihovu kao i oštro protivljenje trećem, heblo vas hdz.


Doduše ne mislim ni da bi sdp pokazao konkretniji  otpor.
Ajde neki napredak od tebe, barem nisi napisao da sam pravaš. U svakom slučaju tvoje konstrukcije su za kurac krasni kao i ti sam kada možeš pomiriti milanovićevo vrijeđanje i zavadau na nož sa mađarima  i onda to sve poturiti HDZu a milanoviću sve zaboraviti i drukati za njega.

Tjah, znaš i sam da Milanović Zoki slovio kao u dobrim odnosima s Orbanom dok nije došlo do izbjegličke krize.

Duboko sam razočaran HDZ-om i razmjerama njegove izdaje i sluganstva tako da to koji put može izgledati i kao drukanje za zokija.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Kermit 9/7/2016, 00:26

epikur37 wrote:Zanimljivo da forumaši koji su poznati sa svojim antiruskim pozicijama sad odjednom Karamarku pokušavaju fundirati neku vezu s Putinom kao pozitivno :)

Dok njegova vlada nije napravila niti jedan otklon od antiruske politike a  njegov ministar izvodi vojsku na ruske granice uz pashu precjednice koju jednako podržavaju ....

rekao bi tre zbrčkani do balčaka

Jos jedan dokaz nemušnisti, Vučka zbunila "vražja"
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:29

asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:jebe se mene za HDZ, HDZ je nakupina lopova koji su uništili i opljačkali Hrvatsku državu. HDZ 90tih je možda imao hrpu domoljuba i poštenih(uz hrpu lopova) a danas je HDZ lopovska stranka.

Ostaje činjenica da je Karamarko (i Haso) da su to igrači bili povezani sa Putinom i Rusijom, i ekipa koja je naginjala višegradskoj skupini. Što se tiče Kolinde čak i za nju nisam siguran gdje je još. Zbog toga je Karamarka srušila USA ambasada. Doći će njihov SDP na vlast ili njihov Plenković , ali neće biti Karamarko.
Ma bili su povezani tako što su primili mito usto tako Kolinda je dio ekipe pa ne vidim povezanosti, to su sve ulizice i šljam to je problem
Kolinda non stop putuje po pro-ruskim državama kao Mesić.. po Iranu, po bivšim SSSR ddržavama i sklapa sporazume itd.. zbog toga joj pro-usa ekipa dosta zamjera.

Kamarako je par puta hvalio Putina, primio mito, a postoje čak i dublje veze o povezanosti sa Rusijom, ne znači odmah da ga Putin kontrolira, ali znači da nebi sigurno bio totalno anti-ruski nabrijan kako ova budala od Plenkovića koji je lutka na koncu USA ambasadora.

+Karamarko/HASO i ta ekipa su naginjali višegradu, Orbanu itd,(Haso je non stop visio po Mađarskoj), Plenković laje protiv višegrada , prijeti Rusijma itd.

Zoki je isti kurac kao Plenković, taj je skoro rat objavio Mađarskoj i SLoveniji i Srbiji radi trpačine arapma, dok čim je došao HDZ na vlast, u roku tjedan dana smirila se ekipa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:29

yoda wrote:karamarko je bio ruski igrač


Ma po čemu :D



epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:30

eto pitaj bilo koga u Hrvatskoj, "svi vide ja nečujeeem"
čim je bilo zviždanje radničke fronte Kolindi u USA ambasadi, (prije afere konzultantica) još tada sam od visokog izvora iz politike , saznao da je to organizirano od strane USA ambasade jer HDZ je povezan sa Rusima i da će USA srušiti HDZ.. to je još bilo prije konzultantice.

i napisao sam to na forumu, sada cila RH zna da je Karamarko bio Ruski igrač, evo pitaj bilo kojeg HDZevoca sa foruma
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:32

asilovski wrote:
epikur37 wrote:Zanimljivo da forumaši koji su poznati sa svojim antiruskim pozicijama sad odjednom Karamarku pokušavaju fundirati neku vezu s Putinom kao pozitivno :)

Dok njegova vlada nije napravila niti jedan otklon od antiruske politike a  njegov ministar izvodi vojsku na ruske granice uz pashu precjednice koju jednako podržavaju ....

rekao bi tre zbrčkani do balčaka

Jos jedan dokaz nemušnisti, Vučka zbunila "vražja"

Ma mislim smiješni su,netko im uvali priču da je karamarko putinov igrač i da je to dobro...oni bez žvakanja progutrtaju, sad im je evo i Kulnda prorusuka i zato ok :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:32

preko_vode_do_slobode wrote:eto pitaj bilo koga u Hrvatskoj, "svi vide ja nečujeeem"
čim je bilo zviždanje radničke fronte Kolindi u USA ambasadi, (prije afere konzultantica) još tada sam od visokog izvora iz politike , saznao da je to organizirano od strane USA ambasade jer HDZ je povezan sa Rusima i da će USA srušiti HDZ.. to je još bilo prije konzultantice.

i napisao sam to na forumu, sada cila RH zna da je Karamarko bio Ruski igrač, evo pitaj bilo kojeg HDZevoca sa foruma


Ma koja cila Hrvatska ...biži yoda, aj spat :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:34

a vamo jebu mater putinu zbog intervencije u ukrajini,siriji islično :_D i nadaju se da će propasti
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:34

ma dobro je , evo ti sutra tema pa neka ti hdzovci marc, tre i drugi napišu čiji je karamarko igrač.

cijela ljevica tvrdi da je bio ruski igrač, svi liberali tvrde da je bio ruski igrač, većina desnice tvrdi da je bio ruski igrač, većina medija tvrdi da je bio ruski igrač, udruge tvrde da je bio ruski igrač, ja sam preko izvora iz politike još prije konzultantice napisao da će ga USA rušiti jer je Ruski igrač a ti ono misli što hoćeš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:35

preko_vode_do_slobode wrote:ma dobro je , evo ti sutra tema pa neka ti hdzovci marc, tre i drugi napišu čiji je karamarko igrač.

A oni će napisati, e onda dobro :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:36

epikur37 wrote:a vamo jebu mater putinu zbog intervencije u ukrajini,siriji islično :_D i nadaju se da će propasti
pa u ukraini je zasra stvar, normalno da je . u siriji je napravio pozitivnu stvar, iako sam odlično predvidio da rusi neće završiti rat u 3 dana, nego da će prudžiti agoniju dolje..  što ne znači da nije napravio dobru stvar

sirija +
ukraina  -
trpanje rusije muslimanima -
veličanje multikulturalizma -
podrška europske desnice +
liberalne ekonomske reforme +
balans protiv USA u sredjnoj europi +

eto što je putin, 5 + i 3 -

ocjena neka 3 ica za vladara..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:38

preko_vode_do_slobode wrote:
epikur37 wrote:a vamo jebu mater putinu zbog intervencije u ukrajini,siriji islično :_D i nadaju se da će propasti
pa u ukraini je zasra stvar, normalno da je . u siriji je napravio pozitivnu stvar, iako sam odlično predvidio da rusi neće završiti rat u 3 dana, nego da će prudžiti agoniju dolje..  što ne znači da nije napravio dobru stvar

sirija +
ukraina  -
trpanje rusije muslimanima -
veličanje multikulturalizma -
podrška europske desnice +
liberalne ekonomske reforme +
balans protiv USA u sredjnoj europi +

eto što je putin, 5 + i 3 -

ocjena neka 3 ica za vladara..


Dobro ne slažemo se ali nije važno, aj sad za amere, ocjenunapravi po istim ovim stavkama:)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:40

[quote="preko_vode
[/quote]

ukraina  -

balans protiv USA u sredjnoj europi +

[/quote]


de ga jebi sad :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:42

ovi slovenci mi ostavili neko slatko vino, ko prošek a nemam drugo...valjda ujutro bude sve ok
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:42

obama uglavno minus, hillary još veći minus, trump ako dodje na vlast mogli bi biti odlični plusevi

jedini koji ima više manje sve pluseve je Orban

Putinu je najveći problem što je pokrenuo islamizaicju Rusije, slično kao Merkelica, Holande itd

Rusija zbog toga za par desetljeća će biti islamska vukojebina naružana tisućama nuklearnih bombi.

Čak oni Ukrainski analitičari govore, da se Krim jednostavno može čekati 50ak godina dok Rusija ne postane nestabilna država sa muslimanskom većinom i dok se ne počne urušavati zbog toga i onda oni tada mogu lagano uzeti Krim pa čak i djelove Ruske federacije..

možda pari smješno , ali imaju Ukrainci i pravo

imaju 100% pravo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Guest 9/7/2016, 00:43

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:

Što može mali čovjek....podržavam one snage u Europi koje se protive tom dikatatu,Orban, Le Pen, Hoffer, Klaus i slično.

Na žalost kod nas ih uopće ne vidim.
Ali zato podržavate milanovića koji je rekao da su orban i mađari barbari i koji se sa njima posvađao na nož, ti si ono jebeno zbrčkan lik, vjeruj da si jednostavno smješan u svojim vrludanjima i pokušaju spajanja onoga gdje te srce vuče a gdje mozak navlači na drugi polaritet. Kako uopće možeš živjeti sa tom zbrkom u glavi Suspect

Pa ovu antirusku kampanju provodi HDZ, precjednica i karamarkova postava....šta ne? Bit će da to podržavaš politiku njihovu kao i oštro protivljenje trećem, heblo vas hdz.


Doduše ne mislim ni da bi sdp pokazao konkretniji  otpor.
Ajde neki napredak od tebe, barem nisi napisao da sam pravaš. U svakom slučaju tvoje konstrukcije su za kurac krasni kao i ti sam kada možeš pomiriti milanovićevo vrijeđanje i zavadau na nož sa mađarima  i onda to sve poturiti HDZu a milanoviću sve zaboraviti i drukati za njega.

Tjah, znaš i sam da Milanović Zoki slovio kao u dobrim odnosima s Orbanom dok nije došlo do izbjegličke krize.

Duboko sam razočaran HDZ-om i razmjerama njegove izdaje i sluganstva  tako da to koji put može izgledati i kao drukanje za zokija.
Ma ne izgleda  nego jeste tako, sam si rekao gdje te prst vuče na izborima i bez zajebancije nije mi jasno da se predstavljaš kao konzervativac i pučanin. Ista stvar je i sa orbanom i milanovićem koji je napravio svjetsko sranje sa izbjeglicama umjesto da je sjeo sa njm za stol i dogovorio ono što je HDZ poslje napravo uključivši i makedoniju ali HDZ je zlo a milanović je dobar kao i asili iako je rekao da su mađari i orban barbari i kriminalci i što sve već ne. Mene boli kiki i za amerima i za rusima i ne znam kolio sam puta ponovio zašto ne volim ni jedne ni druge i zašto bi im trebala biti daleko kuća od moje no upravo iz tog razloga smatram da mogu puno bolje vidjeti situaciju nego neko ko je uskogrudno vezan za jednu od te dvije opcije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:44

preko_vode_do_slobode wrote:

Čak oni Ukrainski analitičari govore, da se Krim jednostavno može čekati 50ak godina dok Rusija ne postane nestabilna država sa muslimanskom većinom i dok se ne počne urušavati zbog toga i onda oni tada mogu lagano uzeti Krim pa čak i djelove Ruske federacije..


jebenih analitičara, nije čudo što su kupus od zemlje
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Kermit 9/7/2016, 00:45

epikur37 wrote:ovi slovenci mi ostavili neko slatko vino, ko prošek a nemam drugo...valjda ujutro bude sve ok
boli glava od toga
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:46

asilovski wrote:
epikur37 wrote:ovi slovenci mi ostavili neko slatko vino, ko prošek a nemam drugo...valjda ujutro bude sve ok
boli glava od toga

ma sranje, još ovaj gemišt i gotovo, sutra idem na more cijeli dan, trebam barem isploviti uredno...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Kermit 9/7/2016, 00:46

epikur37 wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:

Čak oni Ukrainski analitičari govore, da se Krim jednostavno može čekati 50ak godina dok Rusija ne postane nestabilna država sa muslimanskom većinom i dok se ne počne urušavati zbog toga i onda oni tada mogu lagano uzeti Krim pa čak i djelove Ruske federacije..


jebenih analitičara, nije čudo što su kupus od zemlje
hahahaa, kao i hrvatska misao da je uređeno društvo prirodna pojava
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by epikur37 9/7/2016, 00:47

nema do graševine
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom! - Page 3 Empty Re: Hrvatska šalje vojsku na granicu s Rusijom!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum