ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 20/1/2022, 19:53

epikur37 wrote:Mi smo se svi cijepili. Moja ali i ženina familija. Većina i booster dozu primila.

Ona ima 4 brata, samo se on  jedan nije cijepio iz obiju familija.

I on je zaglavio na kisik u bolnici s 44 godine. Prije par mejseci, još ima posljedice.
U mojoj i još 4 obitelji, s kojima smo usko povezani, svi ciepljeni, čak i "busterizirani".
Booster dozu uzelo  čak 80% od svih nas.

Eroo

Posts : 74803
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 20/1/2022, 20:20

epikur37 wrote:Austrijski parlament danas je izglasao uvođenje obaveznog cijepljenja protiv covida-19 za odrasle od 1. veljače, što je prva takva odluka u Europi, javlja AP. Odluka je prošla sa 137 glasova za i 33 glasova protiv, a odnosit će se na sve državljane Austrije starije od 18 godina.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/austrija-uvodi-obavezno-cijepljenje-15147794
Budale, mogao bi im Bec gorjeti... tamo se okupljalo i po 100.000 + ljudi po prosvjedima
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 20/1/2022, 20:24

Šandor Winnetou wrote:evo moje iskustvo oko corone a cijela obitelj ju je preboljela. 
Prvo ćerka( nije cijepljena) koja je prebolila covid u italiji prije dvije godine, morala se testirati i bila je pozitivna. simptomi se pojavili tipa umora i malo kašlja.
Supruga cijepljena 2 doze moderne, blagi kašalj dva dana, pozitivna
Ćerka  druga 2x moderna, blagi kašalj 1 dan, pozitivna
Ćerka treća 2x pfizer, blagi kašalj 1 dan, pozitivna
Sin, necjepljen, negativan
Ja, 2x moderna, 2 dana blaga bol u ramenima, pozitivan.
Moj prijatelj, dr opće prakse mi kaže da mu niti jedan cijepljeni pacijent nije završio u bolnici i da su svi koji su ispali pozitivni imali vrlo blage simptome od maximalno nekoliko dana.

Ne želim izvlačiti nikakve zaključke, samo prenosim svoja iskustva i iskustva prijatelja oko ovog sranja.
Ono što želim vjerovati je da omikron označava kraj pandemije i da će zbog brzine širenja prokužiti veliku većinu stanovništva  uz minimalne posljedice.
Moji su svi preboljeli, nikome nista nije bilo svi necjepljeni.  Samo konstatiram da su svi bezbolno prosli bez cjepiva. Kao i gotovo 99,9% svih ljudi.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by T. 20/1/2022, 20:43

Službeni podaci za UK kažu da je broj umrlih od covida bez drugih komorbiditeta 8x manji od proklamiranog u msm-u te da cca 80% otpada na osobe s prosjekom godina 82.5 (očekivani životni vijek je 79 )...

T.
T.

Posts : 17120
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 20/1/2022, 21:07

T. wrote:Službeni podaci za UK kažu da je broj umrlih od covida bez drugih komorbiditeta 8x manji od proklamiranog u msm-u
Smrtnost u UK u posljednjih 7 dana:  3.89/1M st/dan
Smrtnost u HR u posljednjih 7 dana: 10.05/1M st/dan.

Službeno!
Eroo
Eroo

Posts : 74803
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 20/1/2022, 21:20

Korona novosti i spoznaje - Page 50 8
*****
Jan Rek, sin folk pjevačice Hane Horke, otkrio je posljednje tragične trenutke svoje majke prije njezine smrti u nedjelju, prenosi Daily Mail. To jutro kada je umrla, 57-godišnja Hana je bila dovoljno dobro da se obuče za šetnju, no ubrzo se požalila da je bole leđa i otišla leći u svoju spavaću sobu.
- Unutar nekih 10 minuta, sve je bilo gotovo - rekao je Rek u intervjuu za BBC ove srijede.
- Ugušila se - objasnio je ukratko.
Horka je navodno vjerovala da će joj zaraza virusom pomoći da izbjegne cijepljenje. Naime, slavila je kada je otkrila da je zaražena. Rek je za njezinu smrt okrivio češke antivaksere.
- Moja majka je umrla zbog argumenata temeljenih na vašim riječima. Prezirem vas, vi ste smeće - napisao je Rek na Facebooku nakon majčine smrti.
*****
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sin-pjevacice-koja-se-namjerno-zarazila-koronom-pa-umrla-ta-smeca-su-kriva-ugusila-se-u-10-minuta-15147780

:roll
Eroo
Eroo

Posts : 74803
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 20/1/2022, 21:25

newuser wrote:
Šandor Winnetou wrote:evo moje iskustvo oko corone a cijela obitelj ju je preboljela. 
Prvo ćerka( nije cijepljena) koja je prebolila covid u italiji prije dvije godine, morala se testirati i bila je pozitivna. simptomi se pojavili tipa umora i malo kašlja.
Supruga cijepljena 2 doze moderne, blagi kašalj dva dana, pozitivna
Ćerka  druga 2x moderna, blagi kašalj 1 dan, pozitivna
Ćerka treća 2x pfizer, blagi kašalj 1 dan, pozitivna
Sin, necjepljen, negativan
Ja, 2x moderna, 2 dana blaga bol u ramenima, pozitivan.
Moj prijatelj, dr opće prakse mi kaže da mu niti jedan cijepljeni pacijent nije završio u bolnici i da su svi koji su ispali pozitivni imali vrlo blage simptome od maximalno nekoliko dana.

Ne želim izvlačiti nikakve zaključke, samo prenosim svoja iskustva i iskustva prijatelja oko ovog sranja.
Ono što želim vjerovati je da omikron označava kraj pandemije i da će zbog brzine širenja prokužiti veliku većinu stanovništva  uz minimalne posljedice.
Moji su svi preboljeli, nikome nista nije bilo svi necjepljeni.  Samo konstatiram da su svi bezbolno prosli bez cjepiva. Kao i gotovo 99,9% svih ljudi.
ja sam poslušao yodu pa smo nakon povratka s bazena napravili famozni krvni test.
svi smo preboljeli. djeca i ex u teškom obliku.
temperatura, bol u kostima, umor, kilavost.
bedinao sam ih 10 dana.

samo kaj se krajem ožujka 2020e pripisivalo gripi i padu imuniteta.
očito su pregrmili u prvom valu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 20/1/2022, 22:14

newuser wrote:
Šandor Winnetou wrote:evo moje iskustvo oko corone a cijela obitelj ju je preboljela. 
Prvo ćerka( nije cijepljena) koja je prebolila covid u italiji prije dvije godine, morala se testirati i bila je pozitivna. simptomi se pojavili tipa umora i malo kašlja.
Supruga cijepljena 2 doze moderne, blagi kašalj dva dana, pozitivna
Ćerka  druga 2x moderna, blagi kašalj 1 dan, pozitivna
Ćerka treća 2x pfizer, blagi kašalj 1 dan, pozitivna
Sin, necjepljen, negativan
Ja, 2x moderna, 2 dana blaga bol u ramenima, pozitivan.
Moj prijatelj, dr opće prakse mi kaže da mu niti jedan cijepljeni pacijent nije završio u bolnici i da su svi koji su ispali pozitivni imali vrlo blage simptome od maximalno nekoliko dana.

Ne želim izvlačiti nikakve zaključke, samo prenosim svoja iskustva i iskustva prijatelja oko ovog sranja.
Ono što želim vjerovati je da omikron označava kraj pandemije i da će zbog brzine širenja prokužiti veliku većinu stanovništva  uz minimalne posljedice.
Moji su svi preboljeli, nikome nista nije bilo svi necjepljeni.  Samo konstatiram da su svi bezbolno prosli bez cjepiva. Kao i gotovo 99,9% svih ljudi.
Ti to malo iz rukava, ili nešto kao kamena s'ramena pa di padne... :D
Evo ti službenih podataka (postotke sam sam izračunao)
Do danas je u Hrvatskoj bilo zaraženo : 848,150 osoba
Oporavljeno 775,657 osoba(blagi simptomi)-->91.45%
Hospitaliziranih (848,150-775,657)=72,493 (teška oboljenja 8.55%)-->
-->od toga 13,300 prminulih ili 18.35% od hospitaliziranih(nešto više od svaki 5.-i).

Daklem, s blagim oboljenjima: 91,45%
S teškim oboljenjima  8.55% (72,493 od toga umrlo 5.45/100 hospitaliziranih)

Ne budi Yoda! :]
Eroo
Eroo

Posts : 74803
2016-07-22


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 20/1/2022, 22:22

Odokativne procjene su najpreciznije, naravno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 20/1/2022, 22:24

Glupkakurac wrote:Odokativne procjene su najpreciznije, naravno...
Treba uzeti  Yodine, one su  više nego odokativne, što će reći i najpreciznije.... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74803
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 20/1/2022, 22:33

Glupkakurac wrote:Odokativne procjene su najpreciznije, naravno...
koje odokativne ako svi imamo famozne čipove u tijelu?
odnosno oni su u prvom naletu najebali.
bol u kostima
visoka temperatura
kilavost
zimica
otežano disanje.

i sada nakon skoro dvije godine, viđe antitjela ko i vakcinisanih.

kao i kod gripe dio populacije prohoda, preleži.

ja i dalje imam dva bliska smrtna slučaja od gripe kada je 7000 ljdi mjesečno umiralo i ni ntko nije za to optužio gripu.
samo je bilo malo "više" mrtvih.

srećom nemam u blizini nikog tko je umro od covida
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 20/1/2022, 22:40

Koliko je meni poznato u HR godišnje umire cca 12o ljudi, a u najgoroj godini cca 500.
Za 22 mjeseca (1.8 godina) je u HR od covida do sada umrlo 13,300 ljudi.

-------

https://www.ex-iskon-pleme.com/viewtopic.php?t=50125

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74803
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 50 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum