ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Sun 28 Nov - 16:38

violator wrote:A ovo je bila zahebancija? Mene to vise podsjeca na kiks s tvoje strane, a onda klasicno izvlacenje.
nije bilo kiks, a ne izmotavam se, uredno se ispričam za propust ili grešku
moj je ego recimo manji od veberovog, taj se ne bi ispričao ni na galgama
samo "izignorira" što je zabrljao, a dokazano mu greška/neistina :)
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Sun 28 Nov - 16:38

ljubo1212 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nitko ovdje ne spominje da ima čipova u cijepivu, Lauc također spominje mali rizik cijepiva, zato i govori da mladi, zdravi i oni koji su preboljeli ne trebaju se cijepiti -ako ne žele. 


i ovdje nitko od "anti-corona-vaxera" ne želi tebi zabraniti cijepivo, zabraniti ti normalan život jer si cijepljen, i oduzimati tvoja ljudska prava jer si procjenio da ti se isplati uzeti cijepivo.

mi samo želimo slobodu izbora, i da nas se pusti na miru, a ne da nas se terorizira radi bolesti koju preživi 99.99 % zaraženih između 0-50godina(još i više ako nemaju komorbiditete)

čip je zafrkancija, jer to je prvo o čemu ste jamrali, sad ste evoluirali na genske mutacije zbog cjepiva
i dok umanjuješto to kao neko spominjanje samo, lauc jasno kaže da je cjepivo potpuno u redu, jer ne bi ni predlagao isto za rizične skupine koje su same po sebi slabijeg imuniteta/zdravlja
ali anti vakseri po definiciji ovdje, sve koje si nabrojao negdje na ovoj temi itekako su protiv "eksperimentalnog" cjepiva, i cijepljenja kao takvog
ok je sloboda izbora, ali pizdite ovdje što vam se daje sloboda necijepljenja, ali se morate testirati
jedva čekam da i nama s potvrdama uvedu obvezu testiranja, samo da vidim, što je sljedeće po čemu ćete jamrati

opet ti o čipovima. ja nisam niti jednom spomenuo nikakav čip u cijepivu, niti je itko sa ovoga foruma koliko znam.  kakvi jebeni čipovi?
i lauc je rekao da cijepivo samo po sebi nosi određeni rizik, i to je smisao ove rasprave, inače nebi padali nogometaši i korakaši pokošeni zadnjih par mjesci, plus već se statistički da primjetiti skok srčanih oboljena kod mlađih i zdravijih ljudi nije puno, ali bogami primjeti se u odnosu na prethodne godine. kojima je cijepivo bilo totalno nepotrebno, čemu cijepiva nogometašima i košarkašima, kada su to ljudi najjačeg imuniteta na svijetu, vjerojatno na cijeloj planeti nogometaša i košarkaša od korone nije umrlo da se mogu pobrojati na prste jedne ruke(jebeno opaka bolest za njih) a zadnje vrijeme padaju kao pokošeni od cijepiva. istina nije velik postotak, ali dnevno na zapadu cikne njih nekoliko ili završe u hitnoj.  
dakle svodi se na to da su ne potrebno se izložili riziku a zdravi kod dren. 
tako i sve ovo treba svesti na slobodni izbor kako je lauc rekao. cijepivo nosi mali rizik(za neke zbog nekih komorbiditeta rizik može biti i veći), mislim da švedska ili neka nordijska zemlja je ili zabranila ili preporučila da se mlađi od 30 uopće ne cijepe. 

dakle pretpostavimo(pretpostavka) da si starija osoba koja puši, voli alkohol i lošu hranu. nakon par desetljeća takvog života nakupilo ti se komorbiditeta. odlično, cijepio si se, povećao si značajno šanse da ćeš lakše proći bolest. odlično, tvoj izbor, izvagao si svoju situaciju i super.

i sada vrištiš da se cijepe i teroriziraju drugi koji su zdravi ili najgore od svega preboljeli ali im država iz razno raznih birokratskih razloga ne priznaje , i prisiljava ih na cijepljenje. a bogami cijepivo nosi određene rizike, za sada su mali, ali ih nosi. i to tek sada otkrivamo te kraktoročne rizike, za dugoročne ćemo još pričekati, nadam se da ih neće biti .

pazi ovo nije kuga, da je ovo neka kuga ili boginje ili neznam koji kurac koja ubija 20-60% zaraženih, imao bi kao u igrici Deus Ex, gdje doslovno teroristi napadaju i otimaju pošiljke cijepiva.. a ne ovdje ljude prisljavaju da se cijepe protiv bolesti koju preživljava približno 100% ljudi koji su mlađi od 50godina a nemaju komorbiditeta. mislim koji kurac

želimo samo nas se pusti na miru i ništa drugo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20966
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 28 Nov - 16:38

kad psujem rvate psujem ovakve retarde poput ljube epikura ere takvi smradovi metak u čelo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 28 Nov - 16:39

vili40 wrote:cijepljeni se isto mogu zaraziti i prenositi bolest ALI su puno manje zarazniji i kraće traje njihova zaraznost.
a tko to kaže vili? jel isti oni koji su rekli da se cijepljeni ne mogu zarazit niti to prenijet dalje pa nas je ero davio s tim "činjenicama"...pa nas sad vi malo davite s "činjenicama" puno manje i puno kraće...
kaj to točno znači? jel mogu ili ne mogu? puno manje? kaj to točno znači? jel to manje i do mene koji nisam cijepljen i nisam imao koronu? ili ja mogu puno manje od njih? puno manje...jebeno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Sun 28 Nov - 16:41

Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
ljubo1212 wrote:
ebenica wrote:
ljubo1212 wrote:

bar ovdje je agresivnija "tvoja" antivakserska populacija, i sve što im se ne uklapa u koncepciju, žestoko napadaju, a ti uopće nisi izuzetak
točno, i svaki dan dođe jedan od vas idiota i sere i sere i sere...i kaj točno očekujete? da vas se gladi po jajima?
cijepili ste se i odjebite u 3 pizde mile materine, koji kurac i kome dolazite propovijedat? kaj vas boli kurac za našu koncepciju?
otvorite si jebenu temu: stožer je zakon, korona istine i serite koliko vas je volja...pa jebem ti mater više bezobraznu.
očekujem da ne zagađujete prostor poluistinama i čistim lažima ne bi li dokazali svoje teorije zavjere
tema nije ni "vaša" ni "naša", nikad takvih nije bilo na ovom forumu, jedino ako su to nova pravila
kad si me vidio da vas pozivam da se cijepite ili liječite za opće ili vaše dobro?
meni svejedno, zbilja

Poluistine i laži? A kako ti to znaš? Pročitaš faktograf i to je to? Faktograf i fakt čekeri su istina?
dobio si ozbiljne izvore kao demantije
a faktograf je samo potvrda, ko brzi test na covid, za tvoja talambasanja ni ne treba više
ona tvoja dva profesora nikako da objave onu studiju, začudno ni u najavljenom puno manje indeksiranom časopisu od onih gdje inače objavljuju, čudno jelda :)

ej gluperdo koga ti zajebavaš šupčino kakve si ti ovdje ozbiljne izvore i demantije stavio? ništa.

jebo ti bog mater retardiranu tebi je faktograf šta? samoproglašeni fakt čekeri debili koji svima očito osim tebi pristrani i guraju politiku i narativ nazi režima.

jebote što si kvaran smrdljivu ti majku jebem da ti jebem tursko pseto bosansko.

jel ti budaletino stvarno misliš da si jebeno pametan kad vjeruješ fakt čekerima?

neznam šta ti reći osim uzmi snajper karabin i ubij se pička ti materina smradu lički.
lepi, ne preskači terapije, vidiš da ti škodi
ovdje sam prvi puta odreagirao na tvoju bezočnu laž, evo prolazi i zadnji kvartal godine, a likovi za koje si pompozno najavio da će objaviti senzaciju o tome se ne oglašavaju
faktograf je ovdje čisti blesimetar, dovoljan za bar trojicu vas ovdje, i tako će biti dok je svijeta i vijeka, jer ste preglupi za išta više od toga
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 28 Nov - 16:43

ljubo1212 wrote: jer ste preglupi za išta više od toga
a ti si bistar u vražju mater.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Sun 28 Nov - 16:43

Gnječ wrote:kad psujem rvate psujem ovakve retarde poput ljube epikura ere takvi smradovi metak u čelo.
no no, ja tebi ne bi dao metak, nego par tabletica i odgovarajuću košulju, čisto da sam sebe ne ozlijediš, na prvu nedjelju došašća
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Sun 28 Nov - 16:45

ebenica wrote:
ljubo1212 wrote: jer ste preglupi za išta više od toga
a ti si bistar u vražju mater.
za tebe sam planinski potok, svježa rosa, ali ne više i izvor omega 3
njači glasnije da te tre čuje i udijeli sijeno,
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 28 Nov - 16:46

ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:kad psujem rvate psujem ovakve retarde poput ljube epikura ere takvi smradovi metak u čelo.
no no, ja tebi ne bi dao metak, nego par tabletica i odgovarajuću košulju, čisto da sam sebe ne ozlijediš, na prvu nedjelju došašća
daj nam bistri faktčekiraj kaj znači kad je netko cijepljen i zaražen, kaj znači puno manje jednoj zdravoj osobi koja se nađe u blizini.
jel do ponoći? ili do 2 iza ponoći? ili ako je film počeo u 23?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 28 Nov - 16:46

ljubo1212 wrote:
ebenica wrote:
ljubo1212 wrote: jer ste preglupi za išta više od toga
a ti si bistar u vražju mater.
za tebe sam planinski potok, svježa rosa, ali ne više i izvor omega 3
njači glasnije da te tre čuje i udijeli sijeno,
slažem se, plitak si.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 28 Nov - 16:47

ebenica wrote:
vili40 wrote:cijepljeni se isto mogu zaraziti i prenositi bolest ALI su puno manje zarazniji i kraće traje njihova zaraznost.
a tko to kaže vili? jel isti oni koji su rekli da se cijepljeni ne mogu zarazit niti to prenijet dalje pa nas je ero davio s tim "činjenicama"...pa nas sad vi malo davite s "činjenicama" puno manje i puno kraće...
kaj to točno znači? jel mogu ili ne mogu? puno manje? kaj to točno znači? jel to manje i do mene koji nisam cijepljen i nisam imao koronu? ili ja mogu puno manje od njih? puno manje...jebeno...

Kakve veze uopce ima sto su cijepljeni  zarazni krace vrijeme, ako tijekom tih dana slobodno uokolo secu, zbog covid potvrda, i ugrozavaju ostale? Nikako im to ne dopire do glave ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Sun 28 Nov - 16:49

AssadNaPodmornici wrote:i lauc je rekao da cijepivo samo po sebi nosi određeni rizik, i to je smisao ove rasprave, inače nebi padali nogometaši i korakaši pokošeni zadnjih par mjesci, plus već se statistički da primjetiti skok srčanih oboljena kod mlađih i zdravijih ljudi nije puno, ali bogami primjeti se u odnosu na prethodne godine.
lauc je rekao da nosi manji rizik nego virus, imaš njegov citat, i to je isto smisao rasprave
nađi gdje lauc (kad se u njega kuneš) spominje nogometaše i korakaše kao žrtve cjepiva? i koja je to brojka "nije puno"? ti se kužiš u to, pa objasni neukima ovdje je li ta brojka statistički opravdana razlika, relevantna ili nije?
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 28 Nov - 16:49

violator wrote:
ebenica wrote:
vili40 wrote:cijepljeni se isto mogu zaraziti i prenositi bolest ALI su puno manje zarazniji i kraće traje njihova zaraznost.
a tko to kaže vili? jel isti oni koji su rekli da se cijepljeni ne mogu zarazit niti to prenijet dalje pa nas je ero davio s tim "činjenicama"...pa nas sad vi malo davite s "činjenicama" puno manje i puno kraće...
kaj to točno znači? jel mogu ili ne mogu? puno manje? kaj to točno znači? jel to manje i do mene koji nisam cijepljen i nisam imao koronu? ili ja mogu puno manje od njih? puno manje...jebeno...

Kakve veze uopce ima sto su zarazni krace vrijeme, ako tijekom tih dana slobodno uokolo secu, zbog covid potvrda, u ugrozavaju ostale? Nikako im to ne dopire do glave ..
ne znači naravno ništa. puno manje mogu zarazit i kaj ako zaraze? jel to utjeha onome koga zaraze? jebote koja nesreća k'o dobitak na lotu, di baš mene zarazi netko tko to može puno manje.
to je znanstvena borba protiv pandemije...čuj čipovi. "puno manje" nisu čipovi to je metoda zaštite, mater ludu :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Sun 28 Nov - 16:51

ebenica wrote:
ljubo1212 wrote:
ebenica wrote:
ljubo1212 wrote: jer ste preglupi za išta više od toga
a ti si bistar u vražju mater.
za tebe sam planinski potok, svježa rosa, ali ne više i izvor omega 3
njači glasnije da te tre čuje i udijeli sijeno,
slažem se, plitak si.
a da, čista tvoja pobjeda
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 28 Nov - 16:52

ljubo1212 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:i lauc je rekao da cijepivo samo po sebi nosi određeni rizik, i to je smisao ove rasprave, inače nebi padali nogometaši i korakaši pokošeni zadnjih par mjesci, plus već se statistički da primjetiti skok srčanih oboljena kod mlađih i zdravijih ljudi nije puno, ali bogami primjeti se u odnosu na prethodne godine.
lauc je rekao da nosi manji rizik nego virus, imaš njegov citat, i to je isto smisao rasprave
nađi gdje lauc (kad se u njega kuneš) spominje nogometaše i korakaše kao žrtve cjepiva? i koja je to brojka "nije puno"? ti se kužiš u to, pa objasni neukima ovdje je li ta brojka statistički opravdana razlika, relevantna ili nije?
pa kaj lauc ima sa cjepivom da bi to govorio? njegovo područje su virusi a ne cjepiva i govori o virusu non stop...ali ima kardiologa koji spominju povezanost cjepiva i moždanih udara mladih i jakih.
pa je netko do vas debila napisao da je laž da su profi nogometaši u stvari zdravi...to je kao objašnjenje naglog porasta moždanih...čipovi bokte iebo :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 28 Nov - 16:53

ljubo1212 wrote:
ebenica wrote:
ljubo1212 wrote:
ebenica wrote:
ljubo1212 wrote: jer ste preglupi za išta više od toga
a ti si bistar u vražju mater.
za tebe sam planinski potok, svježa rosa, ali ne više i izvor omega 3
njači glasnije da te tre čuje i udijeli sijeno,
slažem se, plitak si.
a da, čista tvoja pobjeda
naravno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Sun 28 Nov - 16:55

ljubo1212 wrote:napisao sam, čipiranje je zafrkancija, ali vrtila se u teoriji urote kontra cjepiva
naravno, to nije jedino antivaksersko sranje, trenutno vam je hit tko, mladi lošo? demantiran naravno
Ovdje se nije vrtila pa onda nema potrebe da ju spominješ...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 28 Nov - 16:56

ljubo1212 wrote:
michaellcmacha wrote:Pa i nisu preopterećeni, možda opterećeni... niti jedan covid odjel u hrvatskim bolnicama nije popunjen do zadnjeg kreveta osim covid odjela na Zvijezdi... Ali eto nekako se izgubilo iz vida da je taj odjel uvijek popunjen neovisno jel proglašena epidemija ili pandemija...
lepi ti si legenda ovog topica, vjerojatno i šire :D
ne vredi tebi ni crtati,
pa daj nam ti faktčekeru nacrtaj ugovore koje je eu potpisala sa pfizerom, ili barem hrvatska...zakaj to nije javno? u čemu je problem?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Sun 28 Nov - 16:57

ljubo1212 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:i lauc je rekao da cijepivo samo po sebi nosi određeni rizik, i to je smisao ove rasprave, inače nebi padali nogometaši i korakaši pokošeni zadnjih par mjesci, plus već se statistički da primjetiti skok srčanih oboljena kod mlađih i zdravijih ljudi nije puno, ali bogami primjeti se u odnosu na prethodne godine.
lauc je rekao da nosi manji rizik nego virus, imaš njegov citat, i to je isto smisao rasprave
nađi gdje lauc (kad se u njega kuneš) spominje nogometaše i korakaše kao žrtve cjepiva? i koja je to brojka "nije puno"? ti se kužiš u to, pa objasni neukima ovdje je li ta brojka statistički opravdana razlika, relevantna ili nije?
lauc je rekao da je virus veći rizik da određene skupine, i jednom je spomenuo da već ispod 30godina je veći rizik od cijepiva nego od korone. to je napisao još prije par mjeseci.  zadnjih par mjeseci ne govori toliko o tim postocima da ga ne bi proglasili antivaxerom već jesu , najbitnije jest da se lik zalaže za slobodu izbora i to je to.  zadnjih par mjeseci ponavlja, a to je da rizičnim skupinama preporučava cijepljenje, a mlađima, zdravijima, i onima koji su preboljeli, da se ne trebaju cijepiti. da sve treba biti dobrovoljno.
to je najbitnije, sloboda izbora za bolest koju 0-50 preživljava blizu 100% ljudi i to je sve. dalje možemo raspravljati o rizicima, i covida i cijepiva a da pri toj raspravi ne želimo drugu stranu strpati u konc logore. 
svaka oštrica ima dvije strane

što se tiče porasta broja srčanih oboljenja , stavljao je mutavi više puta linkove i statističke podatke, traži od prije. 

samo znam da su mass mediji taj porast objašnjavali "klimatskim promjenama i nagloj promjeni načina ishrane" :D
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20966
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Sun 28 Nov - 16:59

vili40 wrote:idem sad,možda me neće biti do božića pa da nešto i ja provalim.Ne čitam tu sve jer postoje dvije nepomirljive strane i uopće nije izgledno da se pomire.Oni koje smetaju kovid potvrde i stalno upozoravaju na opasnost od cjepiva ili tvrde da će cijepljeni stvarati nove sojeve očigledno čitaju samo svoju literaturu a ako nešto između upadne odmah zažmire i preskoče.Recimo Lauc,on se pogubio.Pratim ga i do sada ništa ama baš ništa nije pogodio dapače uvijek je smirivao stvar baš kad je planulo još gore.Po njemu pandemija je trebala već odavno biti prošlost.Što se tiče kovid potvrda i cijepljenja,cijepljeni se isto mogu zaraziti i prenositi bolest ALI su puno manje zarazniji i kraće traje njihova zaraznost.Dal su onda isti oni sa kovid potvrdama ili oni bez?Nisu.Što se tiče stvaranja novih sojeva,gdje se stvaraju?Tamo gdje je procjepljenost manja od 10%,recimo Južnoafrička Republika tako da i to pada u vodu.Samo treba čitati sve a ne samo što nas trenutno zanima,idem ja Bok
Odi, i ostani dve smjene... Za toliko si nablebao glupavoća u gornjem upisu...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum