ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Thu 20 Jan - 23:22

Eroo wrote:Koliko je meni poznato u HR godišnje OD GRIPE umire cca 12o ljudi, a u najgoroj godini cca 500.
Za 22 mjeseca (1.8 godina) je u HR od covida do sada umrlo 13,300 ljudi.
Edit! :)
Eroo
Eroo

Posts : 75399
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya Thu 20 Jan - 23:30

I? Gdje ta sloboda...ja čekam evo cijeli dan
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Thu 20 Jan - 23:33

kaya wrote:I? Gdje ta sloboda...ja čekam evo cijeli dan
cijepila si se.
možeš gdje hoćeš.
osim ako vlasnici nemaju druga pravila pa se moraš testirati kao i svi drugi.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Thu 20 Jan - 23:35

kaya wrote:I? Gdje ta sloboda...ja čekam evo cijeli dan
Čekaj da se revolucionari probude, sad još spavaju...
Eroo
Eroo

Posts : 75399
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Thu 20 Jan - 23:48

inače na australskom turniru gdje su protjerali Đokovića jer radi prehlade nije dopustio da ga truju
Korona novosti i spoznaje Austra10
gle ovo , padaju ko zrele kruške sa bolovima u prsima hahaah. 
inače ako je vjerovati nekim linkovima što su dali gnječ i slovoslagar - velik % njih će idućih pet godina ciknuti
to samo govorimo o mikarditisu, a izgleda da bosteranje , već idu istraživanja o tome da sjebava i štitnjaču, napada spolne organe(to je čak i luda Markotićka priznala), a i dalje čekamo o Domazeta Loše "predviđanja" o napadima na samu DNA našu koju "iskodira" da reproducira više "grešaka" a što znači više rakova i drugih.. to je dugoročno.

inače prije par mjeseci sam mislio da je cijepivo puno mANJE opasnije nego što zaista jest danas. to šugavo cijepivo je jebeno opasno i totalno zakurac. istraživanja pokazuju da je zaštita protiv omikrona negativna - u prijevodu cijepljenje te čini podložnijim prehladi hahahah

p.s nevjerujem da je recimo Plenki  i njegova djeca da su uzeli iste kemikalije kojima se uštrca safet sa svojim prinčevima i princezama ili epi i njegovi.. 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10412263/Incredible-moment-Australian-Open-tennis-players-rush-help-ball-kid-collapses.html

Dramatic moment Australian Open tennis players rush to help ball kid after she collapses on the court during their first-round clash


pročitajte komentare ispod :D

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21214
2018-06-14


newuser likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Fri 21 Jan - 0:12

čuj yoda, treba to gledati i s pozitive.
mislim smanjivanje spolovila.

kada se milfači stegne, nema tu nikaj loše.
dapače

sex ne izgleda ko da bitcoine rudariš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Fri 21 Jan - 7:50

Šandor Winnetou wrote:evo moje iskustvo oko corone a cijela obitelj ju je preboljela. 
Prvo ćerka( nije cijepljena) koja je prebolila covid u italiji prije dvije godine, morala se testirati i bila je pozitivna. simptomi se pojavili tipa umora i malo kašlja.
Supruga cijepljena 2 doze moderne, blagi kašalj dva dana, pozitivna
Ćerka  druga 2x moderna, blagi kašalj 1 dan, pozitivna
Ćerka treća 2x pfizer, blagi kašalj 1 dan, pozitivna
Sin, necjepljen, negativan
Ja, 2x moderna, 2 dana blaga bol u ramenima, pozitivan.
Moj prijatelj, dr opće prakse mi kaže da mu niti jedan cijepljeni pacijent nije završio u bolnici i da su svi koji su ispali pozitivni imali vrlo blage simptome od maximalno nekoliko dana.

Ne želim izvlačiti nikakve zaključke, samo prenosim svoja iskustva i iskustva prijatelja oko ovog sranja.
Ono što želim vjerovati je da omikron označava kraj pandemije i da će zbog brzine širenja prokužiti veliku većinu stanovništva  uz minimalne posljedice.
moja iskustva su 
ja necijepljen, par dana imao temperaturu, skidao ju i to je to, tijekom prošlog proljeća i ljeta bio u kontaktu sa tisućama ljudi iz slovenije,engleske, poljske, mađarske, danske, italije, čak i emirata i bio u nebrojeno prilika da pokupim virus ali bezuspješno
supruga necijepljena sve vrijeme pandemije kontinuirano u kontaktu s ljudima, imala par dana temperaturu, izgubila okus par mjeseci i to je to,
sin najmlađi necijepljen bez ikakvih tegoba ove dvije godine, školarac, bili su bar 7 puta u samoizolaciji zbog zaraze u razredu
sin srednji necijepljen bolio ga zub prije 3 tjedna, također radi sa ljudima nije imao simptoma
sin najstariji necijepljen, bez ikakvih tegoba, svaki dan se voza u kombiju sa različitom ekipom ovisno na koji teren ga bace nije se zarazio iako je bilo dosta oboljelih u tom kombiju...
šogorica se cijepila pfizerom prošlo ljeto do danas se nije oporavila, teško diše, umara se, ima bolove 
šogor se cijepio pfizerom nema nikakvih tegoba
prijatelj Miro (1967) bez komorbiditeta i bez pretilosti se cijepio, nakon tog razbolio i umro u Dubravi, prijatelj Rade (1966 mislio sam da je dvije godine stariji) bez komorbiditeta i bez pretilosti se cijepio nakon tog razbolio i umro u zaboku. susjed Nikola (1964) se cijepio i nakon cijepljenja doživio masovni srčani udar, susjeda Marija 64 godine, se cijepila nakon toga se razbolila, išla u bolnicu primiti nekakav koktel za podizanje imuniteta, porasla joj temperatura, ostavili je prek noći, do ujutro je umrla...
zaključak u vezi sebe osobno sam odmah na početku donio na osnovu savjeta struke, kako za sad stvari stoje izgleda sam donio dobru odluku kad sam se odlučio ne cijepiti, 
ni u jednom trenutku nisam htio sudjelovati u donošenju odluke bilo koga u vezi cijepljenja, neovisno radilo se o mojim članovima obitelji ili o nekom drugom s kim sam u kontaktu...

moja pretpostavka je da će do ljeta biti izmijenjena definicija ove zdravstvene krize i da će se epidemiološke mjere ublažavati. koliko čujem struka će izaći sa preporukom za sve koji su cijepljeni da minimalno godinu dana troše aspirin a pojedini ovisno o vrijednostima LDLa i statine...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Hektorović and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Fri 21 Jan - 8:12

michaellcmacha wrote:moja iskustva su 
ja necijepljen, par dana imao temperaturu, skidao ju i to je to, tijekom prošlog proljeća i ljeta bio u kontaktu sa tisućama ljudi iz slovenije,engleske, poljske, mađarske, danske, italije, čak i emirata i bio u nebrojeno prilika da pokupim virus ali bezuspješno
supruga necijepljena sve vrijeme pandemije kontinuirano u kontaktu s ljudima, imala par dana temperaturu, izgubila okus par mjeseci i to je to,
sin najmlađi necijepljen bez ikakvih tegoba ove dvije godine, školarac, bili su bar 7 puta u samoizolaciji zbog zaraze u razredu
sin srednji necijepljen bolio ga zub prije 3 tjedna, također radi sa ljudima nije imao simptoma
sin najstariji necijepljen, bez ikakvih tegoba, svaki dan se voza u kombiju sa različitom ekipom ovisno na koji teren ga bace nije se zarazio iako je bilo dosta oboljelih u tom kombiju...
šogorica se cijepila pfizerom prošlo ljeto do danas se nije oporavila, teško diše, umara se, ima bolove 
šogor se cijepio pfizerom nema nikakvih tegoba
prijatelj Miro (1967) bez komorbiditeta i bez pretilosti se cijepio, nakon tog razbolio i umro u Dubravi, prijatelj Rade (1966 mislio sam da je dvije godine stariji) bez komorbiditeta i bez pretilosti se cijepio nakon tog razbolio i umro u zaboku. susjed Nikola (1964) se cijepio i nakon cijepljenja doživio masovni srčani udar, susjeda Marija 64 godine, se cijepila nakon toga se razbolila, išla u bolnicu primiti nekakav koktel za podizanje imuniteta, porasla joj temperatura, ostavili je prek noći, do ujutro je umrla...
zaključak u vezi sebe osobno sam odmah na početku donio na osnovu savjeta struke, kako za sad stvari stoje izgleda sam donio dobru odluku kad sam se odlučio ne cijepiti, 
ni u jednom trenutku nisam htio sudjelovati u donošenju odluke bilo koga u vezi cijepljenja, neovisno radilo se o mojim članovima obitelji ili o nekom drugom s kim sam u kontaktu...

moja pretpostavka je da će do ljeta biti izmijenjena definicija ove zdravstvene krize i da će se epidemiološke mjere ublažavati. koliko čujem struka će izaći sa preporukom za sve koji su cijepljeni da minimalno godinu dana troše aspirin a pojedini ovisno o vrijednostima LDLa i statine...

Slično iskustvo, do kraja ljeta nisam bio nešto protiv mRNA vaxa, dok se takve stvari nisu krenule događati i određene informacije izlaziti vanka.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser Fri 21 Jan - 9:04

veber wrote:
newuser wrote:
Šandor Winnetou wrote:evo moje iskustvo oko corone a cijela obitelj ju je preboljela. 
Prvo ćerka( nije cijepljena) koja je prebolila covid u italiji prije dvije godine, morala se testirati i bila je pozitivna. simptomi se pojavili tipa umora i malo kašlja.
Supruga cijepljena 2 doze moderne, blagi kašalj dva dana, pozitivna
Ćerka  druga 2x moderna, blagi kašalj 1 dan, pozitivna
Ćerka treća 2x pfizer, blagi kašalj 1 dan, pozitivna
Sin, necjepljen, negativan
Ja, 2x moderna, 2 dana blaga bol u ramenima, pozitivan.
Moj prijatelj, dr opće prakse mi kaže da mu niti jedan cijepljeni pacijent nije završio u bolnici i da su svi koji su ispali pozitivni imali vrlo blage simptome od maximalno nekoliko dana.

Ne želim izvlačiti nikakve zaključke, samo prenosim svoja iskustva i iskustva prijatelja oko ovog sranja.
Ono što želim vjerovati je da omikron označava kraj pandemije i da će zbog brzine širenja prokužiti veliku većinu stanovništva  uz minimalne posljedice.
Moji su svi preboljeli, nikome nista nije bilo svi necjepljeni.  Samo konstatiram da su svi bezbolno prosli bez cjepiva. Kao i gotovo 99,9% svih ljudi.
ja sam poslušao yodu pa smo nakon povratka s bazena napravili famozni krvni test.
svi smo preboljeli. djeca i ex u teškom obliku.
temperatura, bol u kostima, umor, kilavost.
bedinao sam ih 10 dana.

samo kaj se krajem ožujka 2020e pripisivalo gripi i padu imuniteta.
očito su pregrmili u prvom valu.
Mozda se nisam najspretnije izrazio, mi smo takodjer prelezali nismo hodajuci preboljeli. Meni je to blazi oblik pa lezao bih i od gripe par dana...
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Slovoslagar Fri 21 Jan - 9:26

AssadNaPodmornici wrote:Korona novosti i spoznaje Austra10

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10412263/Incredible-moment-Australian-Open-tennis-players-rush-help-ball-kid-collapses.html
Eto epikurovih genijalaca. Nije uvijek dobro biti pametan, ponekad je bolje biti glup k'o Đoković.

p.s nevjerujem da je recimo Plenki  i njegova djeca da su uzeli iste kemikalije kojima se uštrca safet sa svojim prinčevima i princezama ili epi i njegovi..
lol!
Slovoslagar
Slovoslagar

Male
Posts : 615
2021-04-25


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Fri 21 Jan - 10:12

Korona novosti i spoznaje Fjmtqf10

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya Fri 21 Jan - 13:26

Dobro šta je? Proglasili ste kraj prekjučer, ja gledam što radi poslje ponoći a ono ništa!
Stvarno vas neću više ozbiljno shvaćati
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Fri 21 Jan - 13:49

kaya wrote:Dobro šta je? Proglasili ste kraj prekjučer, ja gledam što radi poslje ponoći a ono ništa!
Stvarno vas neću više ozbiljno shvaćati
nismo proglasili kraj
ja sam rekao ovo je zima 1944 ili proljeće 1945... corona nacisti su u teškoj defanzivi puše na svim frontovima, ali rat nije gotov..  iskreno mislim da je ovo proljeće 1945, rusi /ukrainci(crvena armija) okružuju berlin, a zapadnjaci su probili siegfridovu liniju i ulaze u njemačku sa zapada.. 

zadnji trzaji

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21214
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Fri 21 Jan - 13:49

vidiš i sama da je preslvačenje uniformi.. kao 1944..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21214
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Fri 21 Jan - 14:33

AssadNaPodmornici wrote:inače na australskom turniru gdje su protjerali Đokovića jer radi prehlade nije dopustio da ga truju
Korona novosti i spoznaje Austra10
gle ovo , padaju ko zrele kruške sa bolovima u prsima hahaah. 
inače ako je vjerovati nekim linkovima što su dali gnječ i slovoslagar - velik % njih će idućih pet godina ciknuti
to samo govorimo o mikarditisu, a izgleda da bosteranje , već idu istraživanja o tome da sjebava i štitnjaču, napada spolne organe(to je čak i luda Markotićka priznala), a i dalje čekamo o Domazeta Loše "predviđanja" o napadima na samu DNA našu koju "iskodira" da reproducira više "grešaka" a što znači više rakova i drugih.. to je dugoročno.

inače prije par mjeseci sam mislio da je cijepivo puno mANJE opasnije nego što zaista jest danas. to šugavo cijepivo je jebeno opasno i totalno zakurac. istraživanja pokazuju da je zaštita protiv omikrona negativna - u prijevodu cijepljenje te čini podložnijim prehladi hahahah

p.s nevjerujem da je recimo Plenki  i njegova djeca da su uzeli iste kemikalije kojima se uštrca safet sa svojim prinčevima i princezama ili epi i njegovi.. 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10412263/Incredible-moment-Australian-Open-tennis-players-rush-help-ball-kid-collapses.html

Dramatic moment Australian Open tennis players rush to help ball kid after she collapses on the court during their first-round clash


pročitajte komentare ispod :D

ni jedno od trojice navodnih igrača nije kolabiralo na ao, što je već uobičajeno plasiranje laži s mrvicama poluistina, 

Players not forced to drop out of Australian Open due to chest pains

CLAIM: Three tennis players — Nikoloz Basilashvili, Nick Kyrgios and Dalila Jakupovic — were forced to drop out of this year’s Australian Open after they experienced chest issues.

AP’S ASSESSMENT: False. Neither Basilashvili nor Kyrgios has dropped out, and Jakupovic is not scheduled to participate in this year’s Australian Open.

THE FACTS: The false rumor circulated this week after appearing in a widely shared article that also mentioned Australia’s decision to cancel top tennis player Novak Djokovic’s visa because he didn’t have a COVID-19 vaccine.

The Jan. 10 article, published on a fringe website that has spread falsehoods about COVID-19, was titled, “Three players drop out of Australian Open with chest issues while Djokovic awaits his fate.”

First, the article incorrectly claimed Basilashvili dropped out after he was seen “clutching his chest with respiratory difficulties” in a separate match during the ATP Cup.

Videos do show Basilashvili seeking medical attention and retiring from an ATP Cup match in Sydney on Jan. 5, but the Georgian athlete did not drop out of the Australian Open, which started more than a week later on Monday. In fact, he has already appeared in the tournament, losing on Tuesday to Andy Murray, who plays for Britain.

The article also claimed that Kyrgios, from Australia, was forced to drop out of the tournament after suffering breathing difficulties, withdrawing from a match hours before it began.

Kyrgios did pull out of a tuneup tournament in Sydney on Jan. 10 after testing positive for COVID-19, but he has since played and advanced in the Australian Open. After recovering, he told The Associated Press his bout with the virus hit him “pretty hard.”
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Fri 21 Jan - 14:35

kaya wrote:Dobro šta je? Proglasili ste kraj prekjučer, ja gledam što radi poslje ponoći a ono ništa!
Stvarno vas neću više ozbiljno shvaćati
ovo će biti duga duga zimska noć
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Fri 21 Jan - 14:45

Korona novosti i spoznaje Tjedan10
Korona novosti i spoznaje Tjedan11


Vidit ćemo idući tjedan oće li se trend nastaviti...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Fri 21 Jan - 15:03

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Fri 21 Jan - 15:05

Hektorović wrote:[size=35] [/size]
Korona novosti i spoznaje Fjk4jp10

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kaya Fri 21 Jan - 15:46

AssadNaPodmornici wrote:
kaya wrote:Dobro šta je? Proglasili ste kraj prekjučer, ja gledam što radi poslje ponoći a ono ništa!
Stvarno vas neću više ozbiljno shvaćati
nismo proglasili kraj
ja sam rekao ovo je zima 1944 ili proljeće 1945... corona nacisti su u teškoj defanzivi puše na svim frontovima, ali rat nije gotov..  iskreno mislim da je ovo proljeće 1945, rusi /ukrainci(crvena armija) okružuju berlin, a zapadnjaci su probili siegfridovu liniju i ulaze u njemačku sa zapada.. 

zadnji trzaji
Želiš kirurški precizno reći da bi možda moglo biti gotovo za koji mjesec ako ne bude novi soj a ako bude onda ne bi al bi jednog dana svakako moglo biti gotovo.
Pa to je stvarno oštroumno, niknikad mi ne bi palo na pamet
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 50 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum