ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Današnji muškarci su p**ke

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by melkior Tue 30 Nov - 19:29

Obitelj ima smisla samo ako nestanu država i religija, a čovjek se vrati svome iskonu i ponovno počne štovati prirodu.


melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by melkior Tue 30 Nov - 19:32

marcellus wrote:
melkior wrote:
marcellus wrote:uvest vojni rok. Da nisam odrobijo obje vojske ne bi si sam znao ni oprat gaće i čarape. Da ne govorim o brzom guljenju krumpira i ulickavanju kuhinje da sjaji od svinjca u roku keks.
Čišćenje kuće nikoga nije učinilo muškarcem.

svijest o odgovornosti i sposobnost da je preuzmeš na sebe jest. A tu spada, među masu ostalih važnijih stvari, i to da si sam opereš usrane gaće a ne da ih daš mami.
Jebale te usrane gaće. Masai postane muškarac kad ubije lava, suvremeni zapadnjak postane muškarac kad opere vlastite gaće. I onda se pitate gdje je nestala muškost? To pitaj vlastitu mater koja se nikad ne bi zaljubila u muškarca u kakvog pokušava odgojiti vlastitog sina.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by epikur37 Tue 30 Nov - 19:33

Ne postoji moj i njen posao, postoji samo prvi posao u redu čekanja i prva slobodna osoba da ga obavi.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by marcellus Tue 30 Nov - 19:36

melkior wrote:
Jebale te usrane gaće. Masai postane muškarac kad ubije lava

pa šta da upucam lava u ZOO-u? Djeca bi plakala, a lavovi su zaštićena vrsta. Kažnjivo je i ide se u zatvor, nismo masai. A s puškom to i nije neki problem.

_________________
Današnji muškarci su p**ke - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by melkior Tue 30 Nov - 19:39

marcellus wrote:
melkior wrote:
Jebale te usrane gaće. Masai postane muškarac kad ubije lava

pa šta da upucam lava u ZOO-u? Djeca bi plakala, a lavovi su zaštićena vrsta. Kažnjivo je i ide se u zatvor, nismo masai. A s puškom to i nije neki problem.
E tako ti je to s muškosti. Relikt prošlosti.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by melkior Tue 30 Nov - 19:42

Suvremena medicina najveći je neprijatelj evolucije ljudskog roda. Štiti i pazi sve one koje bi priroda odavno eliminirala. Pa to smo i htjeli zar ne? Civilizaciju koja trijumfira nad prirodom i smrću. To što su se malo poremetili prirodni instinkti i što žderemo zatrovanu hranu, ništa zato, to je prihvatljiva žrtva na oltaru napretka.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by marcellus Tue 30 Nov - 19:42

melkior wrote:
marcellus wrote:
melkior wrote:
Jebale te usrane gaće. Masai postane muškarac kad ubije lava

pa šta da upucam lava u ZOO-u? Djeca bi plakala, a lavovi su zaštićena vrsta. Kažnjivo je i ide se u zatvor, nismo masai. A s puškom to i nije neki problem.
E tako ti je to s muškosti. Relikt prošlosti.

Gle, danas ubit lava nije neki deal uz našu tehnologiju, ak nisi drug tito ili nadan vidošević. Ali nije da su ak mene pitaš bili neki frajeri, više psihopati

_________________
Današnji muškarci su p**ke - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by Noor Tue 30 Nov - 19:44

epikur37 wrote:Ne postoji moj i njen posao, postoji samo prvi posao u redu čekanja i prva slobodna osoba da ga obavi.

ima poslova koji se mogu nazvati mojim i njegovim...ima, i u tome nema ništa loše
recimo ja se ne bavim popravcima po kući i oko nje, košnjom trave, mijenjanjem kotača (iako i to znam i mogu), a on ne kuha i ne pegla (osim nešto što je hitno, a mene nema)
ostalo ide tko stigne prije

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by Noor Tue 30 Nov - 19:45

melkior wrote:
marcellus wrote:
melkior wrote:
Jebale te usrane gaće. Masai postane muškarac kad ubije lava

pa šta da upucam lava u ZOO-u? Djeca bi plakala, a lavovi su zaštićena vrsta. Kažnjivo je i ide se u zatvor, nismo masai. A s puškom to i nije neki problem.
E tako ti je to s muškosti. Relikt prošlosti.
kaj god!

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by marcellus Tue 30 Nov - 19:45

Noor wrote:
epikur37 wrote:Ne postoji moj i njen posao, postoji samo prvi posao u redu čekanja i prva slobodna osoba da ga obavi.

ima poslova koji se mogu nazvati mojim i njegovim...ima, i u tome nema ništa loše
recimo ja se ne bavim popravcima po kući i oko nje, košnjom trave, mijenjanjem kotača (iako i to znam i mogu), a on ne kuha i ne pegla (osim nešto što je hitno, a mene nema)
ostalo ide tko stigne prije

obzirom da sam ja ženu učio kuhat pa je to zajedničko... inače ispala je dobra u tome

_________________
Današnji muškarci su p**ke - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Noor likes this post

Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by melkior Tue 30 Nov - 19:46

marcellus wrote:
melkior wrote:
marcellus wrote:
melkior wrote:
Jebale te usrane gaće. Masai postane muškarac kad ubije lava

pa šta da upucam lava u ZOO-u? Djeca bi plakala, a lavovi su zaštićena vrsta. Kažnjivo je i ide se u zatvor, nismo masai. A s puškom to i nije neki problem.
E tako ti je to s muškosti. Relikt prošlosti.

Gle, danas ubit lava nije neki deal uz našu tehnologiju, ak nisi drug tito ili nadan vidošević. Ali nije da su ak mene pitaš bili neki frajeri, više psihopati
Masai ga ubiju kopljem ili ga pogode kamenom u glavu. Indijanci su imali inicijaciju tako da je svaki adolescent bio izgnan u divljinu da preživi sam, bez ičije pomoći. Onako kako bi se vratio, zaslužio bi ratničko/duhovno ime koje bi ga pratilo čitav život. Mi umjesto toga imamo nekakav ispit mature na kraju srednje škole. Možeš biti i kukavica i slabić i peder, ali ako si štreber, položio si ispit zrelosti/muškosti/odraslosti, što god.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by melkior Tue 30 Nov - 19:51

Živimo u civilizaciji i u društvu koje nije spartansko niti fašističko, koje zagovara demokraciju, ljudska prava, humanizam, feminizam, inkluzivnost, pacifizam, uzgajanje bilja umjesto ubijanja životinja i kompjutorsko programiranje umjesto prolijevanja krvi, klanja neprijatelja, a u istraživačke misije na Mars šaljemo robote a ne ljude. Ne razumijem kakvu bi vi muškost?
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by epikur37 Tue 30 Nov - 19:52

Noor wrote:
epikur37 wrote:Ne postoji moj i njen posao, postoji samo prvi posao u redu čekanja i prva slobodna osoba da ga obavi.

ima poslova koji se mogu nazvati mojim i njegovim...ima, i u tome nema ništa loše
recimo ja se ne bavim popravcima po kući i oko nje, košnjom trave, mijenjanjem kotača (iako i to znam i mogu), a on ne kuha i ne pegla (osim nešto što je hitno, a mene nema)
ostalo ide tko stigne prije

Ma slažem se, ali načelno se držimo toga da svatko čim je slobodan hvata se onoga što je prvo za uraditi.

Doduše nekako ipak ja više kuham, ona više pere.

Ja ziđam i popravljam ona malo više oko klinaca...to u hodu tako ide.

Ja pomažem oko hrvatskog ona oko matematike itd :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by Noor Tue 30 Nov - 19:53

epikur37 wrote:Ne postoji moj i njen posao, postoji samo prvi posao u redu čekanja i prva slobodna osoba da ga obavi.

ajd reci...jel ona ikad prva slobodna kad treba ići po neki dio za brod, naći majstore za gradnju, naručiti materijal i organizirati dopremu, pripremiti brod za sezonu ili zimu?
i jesi li ti ikad prvi slobodan kad treba nešto pošiti, razvrstati veš za pranje, ispeći rođendansku tortu?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by melkior Tue 30 Nov - 19:54

melkior wrote:Živimo u civilizaciji i u društvu koje nije spartansko niti fašističko, koje zagovara demokraciju, ljudska prava, humanizam, feminizam, inkluzivnost, pacifizam, uzgajanje bilja umjesto ubijanja životinja i kompjutorsko programiranje umjesto prolijevanja krvi, klanja neprijatelja, a u istraživačke misije na Mars šaljemo robote a ne ljude. Ne razumijem kakvu bi vi muškost?
Uostalom, i sam sustav obrazovanja, pogotovo onog visokog ide više na ruku ženama nego muškarcima, već danas na većini fakulteta dominiraju žene, uključivo i one iz prirodnih područja, društvene su odavno preuzele, a probijaju se i u tehničkom području. Sjedenje satima za knjigom je dokaz samodiscipline, ali biološki više odgovara ženama nego muškarcima, pogotovo u ranim 20-ima. Muškarci su slijepo crijevo evolucije.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by dijagram Tue 30 Nov - 19:57

Znam samo da je melki pickica, za ostale nisam siguran;)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by melkior Tue 30 Nov - 19:58

melkior wrote:
melkior wrote:Živimo u civilizaciji i u društvu koje nije spartansko niti fašističko, koje zagovara demokraciju, ljudska prava, humanizam, feminizam, inkluzivnost, pacifizam, uzgajanje bilja umjesto ubijanja životinja i kompjutorsko programiranje umjesto prolijevanja krvi, klanja neprijatelja, a u istraživačke misije na Mars šaljemo robote a ne ljude. Ne razumijem kakvu bi vi muškost?
Uostalom, i sam sustav obrazovanja, pogotovo onog visokog ide više na ruku ženama nego muškarcima, već danas na većini fakulteta dominiraju žene, uključivo i one iz prirodnih područja, društvene su odavno preuzele, a probijaju se i u tehničkom području. Sjedenje satima za knjigom je dokaz samodiscipline, ali biološki više odgovara ženama nego muškarcima, pogotovo u ranim 20-ima. Muškarci su slijepo crijevo evolucije.
Dobri su još jedino kao donori sperme i dežurni hodajući bankomati za žene. 
Snažni i neovisni muškarci su samci koji su odjebali civilizaciju i društvo i završili u zatvoru ili se skrivaju u divljini.



Muškarci su žrtve vlastitog uspjeha i civilizacije koju su izgradili.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by epikur37 Tue 30 Nov - 19:59

Noor wrote:
epikur37 wrote:Ne postoji moj i njen posao, postoji samo prvi posao u redu čekanja i prva slobodna osoba da ga obavi.

ajd reci...jel ona ikad prva slobodna kad treba ići po neki dio za brod, naći majstore za gradnju, naručiti materijal i organizirati dopremu, pripremiti brod za sezonu ili zimu?
i jesi li ti ikad prvi slobodan kad treba nešto pošiti, razvrstati veš za pranje, ispeći rođendansku tortu?

ne, ovo prvo uvijek ja ovo drugo ona

doduše ja sam pravio tortu :)

imotsku i kaštelansku kad su se djeca rađala ...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Noor likes this post

Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by Noor Tue 30 Nov - 20:02

epikur37 wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:Ne postoji moj i njen posao, postoji samo prvi posao u redu čekanja i prva slobodna osoba da ga obavi.

ajd reci...jel ona ikad prva slobodna kad treba ići po neki dio za brod, naći majstore za gradnju, naručiti materijal i organizirati dopremu, pripremiti brod za sezonu ili zimu?
i jesi li ti ikad prvi slobodan kad treba nešto pošiti, razvrstati veš za pranje, ispeći rođendansku tortu?

ne, ovo prvo uvijek ja ovo drugo ona

doduše ja sam pravio tortu :)

imotsku i kaštelansku kad su se djeca rađala ...
pa tako je i kod većine, dakle ipak postoje muški i ženski poslovi, samo sam to htjela da utvrdimo ;)

dobro, nije da ja nisam kosila travu nikad, neš ti nauke :P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by dzango Tue 30 Nov - 20:09

I mi matori smo današnji muškarci. A verovatno smo i pičke.

_________________
Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by Noor Tue 30 Nov - 20:11

dzango wrote:I mi matori smo današnji muškarci. A verovatno smo i pičke.
nisi mator, ti si old school :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Današnji muškarci su p**ke - Page 3 Empty Re: Današnji muškarci su p**ke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum