ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Fri 15 Jun - 23:45

https://www.klix.ba/lifestyle/vezeiseks/misici-vise-nisu-in-najprivlacniji-muskarci-su-samohrani-ocevi/180615034

Ja se isto sam hranim

 Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  1f602 

Eto nisu im više bilderi napeti
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by Leviathan2 Fri 15 Jun - 23:59

al imas manjak u definiciji :)

_________________
Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Sat 16 Jun - 0:00

Šta ti je emancipacija, sad će nas još pretvoriti i u tetkice

A aaaaaaa

Daj mi bloket da se udarim sa njime
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Sat 16 Jun - 0:11

Samohrani otac je dadilja, traži dadilju jer se njoj to neda a ovi to je

Sve se priokrenilo

I moj želudac isto 

A ovo je dno dna
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by Guest Sat 16 Jun - 0:22

a jes ti neki, nije ti dobro kad djeca idu zenskoj zbog alimentacije, nije ti dobro kad djeca idu muskom zato sta onda ovi postane privlacna dadilja, tebi nikako udovoljit... Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by Leviathan2 Sat 16 Jun - 0:24

longi bi se jebo al da mu ne udje,
bolje da se drzi onog, bolje dobra drkica nego los seks :)

_________________
Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Sat 16 Jun - 0:45

Pa bio sam i ja dadilja silom prilika, maloga crnaca čuva, minja mu pelene  kuha kašicu

Nije problem bit dadilja problem je u tome šta ove to traže 

Traže dadilju jbte

Umara me ova matrijahalna imperija, ovo je baš ono odma izgubiš volju imat djecu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Sat 16 Jun - 0:55

Tu emancipaciju iz muške točke gledišta kad pogledaš ono on oće nije to samo seks nego užitak da bude sa tom osobom i onda mu ova kaže da oće da ti budeš njena dadilja 

To ko da si uzeja usisivač i isisa mu tu pozitivnu energiju momentalno, momentalni umor, stop 

Uopće se ne čudim šta pada natalitet i šta su se muški jednostavno okrenuli na drugu stranu i bjež od njih 

Pa to nema ništa zadovoljstva, ovo čiste traume i bol
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Sat 16 Jun - 1:04

Ta matrijahalna imperija će jednostavno nestati zbog lošeg nataliteta, ma ima Švabo i veće plaće i porodiljne naknade pa im je za kurac zato što to jednostavno zadovoljstvo postaje trauma a to je bol a organizam teži zadovoljstvu a bježi od boli 

I šta će drugo nego okrenuli leđa i bjež
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by Guest Sat 16 Jun - 11:42

RayMabus wrote:Pa bio sam i ja dadilja silom prilika, maloga crnaca čuva, minja mu pelene  kuha kašicu

Nije problem bit dadilja problem je u tome šta ove to traže 

Traže dadilju jbte

Umara me ova matrijahalna imperija, ovo je baš ono odma izgubiš volju imat djecu
znaci imas dobar potencijal za alimentaciju a ujedino si i privlacna dadilja? A joj, nije ni cudo da bizis od zenski ko od kuge, sad mi jasno... Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Sat 16 Jun - 11:51

Naglasak je na sposobnost 

Smatram to stvarima koje bi muškarac morao znati raditi i nemam potrebe to naglašavati  razumljivo je samo po sebi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by prckov Sat 16 Jun - 12:01

RayMabus wrote:Naglasak je na sposobnost 

Smatram to stvarima koje bi muškarac morao znati raditi i nemam potrebe to naglašavati  razumljivo je samo po sebi
longi, nemoj s peglom pricat dok ti ne plati sladoled sunny
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Sat 16 Jun - 12:11

Ovo je debilna ova matrijahalna imperija to pokušaj nasilnog kontroliranja muškog da postane podanik majci ( zato se i zove matrijahat) 

Tako meni jedna upala da ona neće da se puši tamo gdje ona živi 

U prevodu ako budemo u braku ti neš puhat dim djetetu u lice 

Ja se pravim da nisam čuja

Znači ja sam idiot koji će puhat dim bebi u lice

A ja to već riješija imam dva stana 300 metara od kuće tj imam prostor posebno za njih i sebe ako oću 

Posla san je u pičku materinu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by Serbinho-3 Sat 16 Jun - 12:25

Kako dva stana a imao si šest stanova...

Dva stana su ti relativno nista, zato ti i ne dolaze zenske.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Sat 16 Jun - 12:29

Serbinho-3 wrote:Kako dva stana a imao si šest stanova...

Dva stana su ti relativno nista, zato ti i ne dolaze zenske.
To si krivo razumija  sestra ima tri ja tri, zato ti je vjerojatno ostala brojka šest 

To si vjerojatno pročita a ne da ja sam imam šest nego imam pola od toga a to je tri

Plus vikendica tj kuća na otoku zajedničko svi samo ja neidem baš tamo jer mi je more ispod kuće ali mogu ono  , to je kao za sve tko hoće
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Sat 16 Jun - 12:46

A to ti je sve za kurac zato šta one misle da smo mi svi debili i onda te stavljaju pod kontrolu i pretvaraju u svog podanika

To ti je ta matrijahalna imperija 

I onda kad se to tako postavi onda ti nemaš više volje imat posla s nekim tko te odma u startu smatra debilom i oće te stavit pod kontrolu svim mogućim sredstvima
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Sat 16 Jun - 12:54

I sad ti je lipo krahira natalitet i sad će ta ista država koja njima ide na mlin napraviti šta ?

Sad ćete vi iz proračuna financirati bebe kad ste tako pametni

Mene ste našli pravit budalom
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by Serbinho-3 Sat 16 Jun - 13:04

Tako ti je na Balkanu, žensko majmunise i zna da majmunise a onda majmun ode da kupi BMW, ne bi li ga neka majmunisala.

Majmun misli da se ona u njega zaljubila preko BMW, majmun bio, majmun ostao.

Italija, daleko od te Balkan price a Engleska mislim da jos manje.

Kada dodjes u Bgd, vidi se odmah, fukse neke sele u neke bembare, sto daje sliku društva, kada neko spolja dodje, jug klasičan, neuredjeno drustvo.

Ovde Italijanke kupe sebi A1 Audi ili neki koji im se dopada, umesto da ide okolo da se prostituise kao kod nas.

Bolji automobili ovde nisu u vlasništvu, kupljeni na ime poreza i firmi, koje tako malo vraćaju nazad, ono sto su placali a nase sponzoruse neobavestene, pa trk i skok na neki ITA tablice BMW, Audi.

Sreća da sam izašao iz Srbije, cesto razmišljam, koliko zaostala volina bih ostao.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by RayMabus Sat 16 Jun - 13:06

Srbija isto ko i Hrvatska i bilo koja država u Europi jer matrijahalna imperija je svugdje gdje je 

Srbija nebude li financirala porodiljne AJ ZDRAVO 

TARABIĆI
RayMabus
RayMabus

Posts : 175975
2014-04-11


Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by immortal Sat 16 Jun - 17:04

RayMabus wrote:Samohrani otac je dadilja, traži dadilju jer se njoj to neda a ovi to je

Sve se priokrenilo

I moj želudac isto 

A ovo je dno dna

    king
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi  Empty Re: Najprivlačniji muškarci su samohrani očevi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum