ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demograf Šterc: hrvatska demografska politika je propala, trebat ćemo useljavat stanovništvo

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Demograf Šterc: hrvatska demografska politika je propala, trebat ćemo useljavat stanovništvo - Page 6 Empty Re: Demograf Šterc: hrvatska demografska politika je propala, trebat ćemo useljavat stanovništvo

Post by Sora Wed 8 Sep - 13:37

Uopće ne kužim
U čemu je stvar.
Sad ću ko crveni bit naivna
kaee
Imate svoju državu i ubijate ju
Padate
Katastrofa, časna riječ
Zadnje ŠTO ĆU a čuti kad POTONETE
Žao nam je komunizma. TITA, PARTIJE

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Demograf Šterc: hrvatska demografska politika je propala, trebat ćemo useljavat stanovništvo - Page 6 Empty Re: Demograf Šterc: hrvatska demografska politika je propala, trebat ćemo useljavat stanovništvo

Post by vili40 Wed 8 Sep - 13:46

mutava baštarda wrote:Činjenica da je Šuica u Evropskoj uniji zadužena za demografiju dovoljno govori koliko je ovima iz EU stalo do demografije.
Kome odgovara trpanje:
SDP
Možemo
Lijeve nevladine udruge
...
Sasvim dovoljno za viditi jel to dobra ideja.
Kako se nitko ne zapita što se može napraviti da ljudi toliko ne bježe odavde... A da trebalo bi napraviti lustraciju HDZa.
jednostavno je,ljudi bježe preko željezne zavjese od partizana:
Tip ukrao kosilicu, ovo je obrana: "Senilan sam jer su me tukli partizani"
https://www.index.hr/vijesti/clanak/iz-ducana-ukrao-kosilicu-senilan-sam-jer-su-me-na-golom-otoku-tukli-partizani/2302579.aspx
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Demograf Šterc: hrvatska demografska politika je propala, trebat ćemo useljavat stanovništvo - Page 6 Empty Re: Demograf Šterc: hrvatska demografska politika je propala, trebat ćemo useljavat stanovništvo

Post by RayMabus Thu 9 Sep - 1:41

Indijci preplavljuju istočnu Europu

https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/hr/indijci-novi-gastarbajteri-u-srbiji/a-59121863

U Indiji zarađuje 50 dolara mjesečno a u Srbiji 300 - 350 eura i ima plaćen smještaj i hranu. Kad pošalju 150 dolara kući to je opće narodno veselje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Demograf Šterc: hrvatska demografska politika je propala, trebat ćemo useljavat stanovništvo - Page 6 Empty Re: Demograf Šterc: hrvatska demografska politika je propala, trebat ćemo useljavat stanovništvo

Post by Sora Thu 9 Sep - 7:10

Ukralo zato jer su ga tukli partizani?
Nema tata do hrvata
Sad još i izgovor tome dodalo

Svašta
Bljuv

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Demograf Šterc: hrvatska demografska politika je propala, trebat ćemo useljavat stanovništvo - Page 6 Empty Re: Demograf Šterc: hrvatska demografska politika je propala, trebat ćemo useljavat stanovništvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum