ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare 4/2/2021, 04:00

mentalitet wrote:Nevjerojatno kao da sam ja pisao dok sam bio josh koliko toliko obazriv i empatichan prema idiotima koji ovdje tipkaju.Ali ona nije shvatila da sa tom bagrom ne ide na lijep nachin nishta..Metak u chelo draga moja ..drugo nishta ne zasluzuju..
Tebi nisu svi svoji...cim se ti pucas...patetikom...fantazijom..ova prica o izdaji a sama izdala i zbrisala i valjda zbog toga ocekivala pljesak..

vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Ringo10 4/2/2021, 04:50

Ma ona je manje vise nebitan lik

Nije ona bila protiv Hrvatske nego je bila glupaca izgubljena u vremenu i prostoru
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by mentalitet 4/2/2021, 05:49

Pa za tebe sarajvskog shanera i nije bitna..Shto ti znash o predratnom Zagrebu koji je tada bio za mene sredishnjica evropske kulture i vishe od toga?Da li si ti ikada zivio u Zagrebu ?Jebiga to tvoje Sarajevo je bilo poznato po dzeparima i par rok pjevacha koji su isto tako bili shaneri jer su krali i prepravljali note sa zapada a jedino ste originalni bili kako jedan drugome shuknuti ili zajebati..Eto ta tvoja divlja bagra je prepravila Zagreb i ne samo Zagreb nego chitavu Hrvatsku..Isprichavam se onim inteligentnijim i kulturnijim bosancerosima koji su ostali svoji i ne grupiraju se u razna krda i plemena.Ti kada se napijesh jebesh ustashama majku jer si pijan iskreniji i jer znash da su ti bolesnici najvece zlo prvenstveno za Hrvatsku..Pa svaki normalan Hrvat se srami takvih idiota,,,kao shto se i ovdje na forumu odredjeni hrvati srame i ne uchestvuju u temama onog bolesnika sa kamenjara ,Znachi ona je nebitna..Bitna je jarane i te kako je bitna i kada izumrete a dodju normalniji ljudi slavit ce je kao heroinu i prisvajati je kao dio normalnih ljudi koji su nekada zivjeli u Hrvatskoj..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by mentalitet 4/2/2021, 05:56

vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:Nevjerojatno kao da sam ja pisao dok sam bio josh koliko toliko obazriv i empatichan prema idiotima koji ovdje tipkaju.Ali ona nije shvatila da sa tom bagrom ne ide na lijep nachin nishta..Metak u chelo draga moja ..drugo nishta ne zasluzuju..
Tebi nisu svi svoji...cim se ti pucas...patetikom...fantazijom..ova prica o izdaji a sama izdala i zbrisala i valjda zbog toga ocekivala pljesak..

Sa tobom mi ne pada na pamet polemizirati o bilo chemu jer si jedan primitivni polupismeni majmun koji je zahvaljujuci internetu doshao do izrazaja ali kao govno na kishi.Pa jebo ti bog mater...odi kod psihijatra i reci mu svoj problem..a ne umotavaj ga u svoje hrvatstvo jer svojim upisima samo shkodish Hrvatskoj.Zbog tebe i drugih kao shto si ti kada kazem malo obrazovanijim amerima odmah me pochinju zaobilaziti .Par njih mi je reklo zashto.Pa ljudi su obavijeshteni da ste smece a trebaju vas samo zato da im navlachite kozicu i da im u buducnosti eventualno budete topovsko meso..Dakle goni se u sto pichki materinih..i vrati se u Vrapche jer cesh spasiti sebe i okolinu u kojoj zivish.Kako te samo pustilo ?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare 4/2/2021, 07:22

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:Nevjerojatno kao da sam pisao dok sam bio bio josh koliko toliko obazriv i empatičan prema idiotima koji ovdje tipkaju.Ali ona nije shvatila da sa tom bagrom ne ide na lijep način moja..drugo ništo ne zaslužuju ..
Tebi nisu svi svoji ... cim se ti pucas ... patetikom ... fantazijom..ova priča o izdaji a sama izdala i zbrisala i valjda zbog toga ocekivala pljesak ..

Sa tobom mi ne pada na pamet polemizirati o bilo čemu jer je jedan primitivni polupismeni majmun koji je zahvaljujuci internetu dosao do izrazaja ali kao govno na kishi.Pa jebo ti bog mater ... odi kod psihijatra i reci mu svoj problem..a ne umotavaj ga u svoje hrvatstvo jer svojim upisima samo shkodish Hrvatskoj.Zbog tebe i drugih kao shto si ti kada kazem malo obrazovanijim amerima odmah me pochinju zaobilaziti .Par njih mi je reklo zashto.Pa ljudi su obavijestili da ste smesti a trebaju vam samo zato da im navlačite kozicu i da im u budućnosti eventualno budete topovsko mezo..Dakle goni se u sto pički materinih..i vrati se u Vrapče jer češ spasiti sebe i okolinu u kojoj živi.Kako te samo pustilo?
Ajde budalo...pa jel ti znas sustinu uopce..bit...tu si stavio pismo osobe koja prakticno optuzuje ako nije po mom to nije u redu...ako si drugacijeg politickog misljenja uvjerenja nisi mi vise prijatelj..a tu se pravis pametan a ne znas citat izmedju redaka sto je napisano u pismu ili izjavama..krive optuzujes a isti si kao ova..ne priznajes drugome pravo na razlicito politicko uvjerenje jos i vrijedjas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by pizzon 4/2/2021, 07:38

ostavi pokojnu miru
vise te ne " ugrozava "
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare 4/2/2021, 07:46

pizzon wrote:ostavi pokojnu miru
vise te ne " ugrozava "
...ma nije ona problem nego oni koji joj hoce oprat savjest...imala je ponudu odbila je..njezin problem je bio sto nije shvatila da vise nije prva..da se svijet ne vrti oko nje...da postoje i drugi...ego je zajebana stvar ako ga ne znas kontrolirati...dokazi?..koliko hoces..najjaci..ako nije po mom ne valjas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 5 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum