ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Guest Tue 2 Feb - 22:17

Speare Shaker wrote:
jastreb wrote:Meni je najtragicnija figura od tih hrvatskih glumaca srpske nacionalnosti siroti Danilo Popržen,koji je pocetkom rata preselio u Banjaluku i tamo zivotario sam ko ćuk u nekoj garsonjeri.

Ne znam ni jel živ.

Nije.

Preminuo 2019.

Guest
Guest


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Noor Tue 2 Feb - 22:55

Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Bilo kako bilo, to ništa ne mijenja 

Da, bili su pregrubi spram nje ali je i ona jako pogriješila

Rat je narod je ugrožen i zemlja ti je na ivici opstanka

Normalno je da su ljudi jako emotivni i osjetljivi u takvim situacijama

Ne slažeš se sa politikom Hrvatske, nema problema ali ne možeš ići u toj situaciju u zemlju odakle dolazi agresija i mahati sisama na pozornici

Nisu mi jasni ljudi koji ne shvaćaju takvu situaciju

Pa očito je živjela u bubbleu i imala krut pogled na svijet... Jugoslavija ili ništa... bez da je moralno sudila o beogradskom režimu... U životu treba znati biti prilagodljiv ali i imati jasan moralan stav.
ista stvar i šerbedžija, s tim da je nakon rata dogmizao natrag i to ravno na državnu sisu
ne krivim njega, nego ovu gamad koja mu je to dozvolila i  omogućila

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Ringo10 Tue 2 Feb - 23:04

Neka Serbedzije, on je ipak veliko ime

Danilo Poprzen, koji je sad pa taj?
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Noor Tue 2 Feb - 23:15

Ringo10 wrote:Neka Serbedzije, on je ipak veliko ime

Danilo Poprzen, koji je sad pa taj?
veliko ime nije nikakva garancija za ne biti i veliko govno

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Ringo10 likes this post

Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Ringo10 Wed 3 Feb - 0:30

Ma sad ... ja ne znam da se Rade bas tako mnogo ogrijesio o Hrvatsku
..Ili nisam upoznat ...
Hrvatska je demokratske zemlja, pobijedila je u ratu i moze pokazati odredjene dobru volju I benevolenciju
Ne treba biti ni previse zadrt
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 5:31

jastreb wrote:Meni je najtragičnija figura od tih hrvatskih glumaca srpske nacionalnosti siroti Danilo Popržen, koji je započeo rata preselio u Banjaluci i tamo životvorio sam ko ćuk u nekoj garsonjeri.

Ne znam ni jel živ.
Za ovog bas nisam cuo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 5:35

Noor wrote:
Hektorović wrote:
Ringo10 wrote:Bilo kako bilo, to ništa ne mijenja 

Da, bili su pregrubi spram nje ali je i ona jako pogriješila

Rat je narod je ugrožen i zemlja ti je na ivici opstanka

Normalno je da su ljudi jako emotivni i osjetljivi u takvim situacijama

Ne slažeš se sa politikom Hrvatske, nema problema ali ne možeš ići u toj situaciju u zemlju odakle dolazi agresija i mahati sisama na pozornici

Nisu mi jasni ljudi koji ne shvaćaju takvu situaciju

Pa očito je živjela u bubbleu i imala krut pogled na svijet... Jugoslavija ili ništa... bez da je moralno sudila o beogradskom režimu... U životu treba znati biti prilagodljiv ali i imati jasan moralan stav.
ista stvar i šerbedžija, s tim da je nakon rata dogmizao natrag i to ravno na državnu sisu
ne krivim njega, nego ovu gamad koja mu je to dozvolila i  omogućila
Serbedziji je tudjman nudio mjesto ravnatelja hnk-a..odbio i otisao..dakle jedini smisao njegovog odlaska je da je bio ideoloski i nacionalno obojen..i blesav..mira furlan je inace privat bila 'malo makla'..posesivna...ak joj nije bilo nesto po volji..sizitis
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by mentalitet Wed 3 Feb - 6:37

Najvece bogastvo jedne zemlje su obrazovani i pozitivni ljudi sa vizijom kako bolje i ljepshe zivjeti..Takvi ljudi prvi odlaze jer znaju da ima samo jedan zivot i da zadnjim primitivcima ne treba objashnjavati tko je izmislio toplu vodu..
Hrvatska je bila i ostala jedna mentalna vukojebina koja za elitu ima zadnje kriminalce i zato joj nema spasa.
Mira je bila zena ponosna sa moralnim i etichkim kvalitetima koje se u danashnjoj Hrvatskoj rijetko srecu. O njenoj glumi nisam struchan da raspravljam ali sam se divio od 1991 njenim ljudskim kvalitetima.Kod svakog normalnog chovjeka ostat ce u sjecanju kao neshto posebno i vrijedno pamcenja.RIP


Danas, rekoh, znamo: na tom putu Miru je u Zagrebu dočekao grafit "četnička kurva" na zidu kuće, probušene gume na automobilu, prijetnje smrću na telefonskoj sekretarici, otkaz na porti matičnog Hrvatskog narodnog kazališta, voštani pečat na vratima oduzetog bakinog stana i stroga službenica na zagrebačkom šalteru JAT-a, kojoj je postiđeno morala objašnjavati da kartu za Beograd kupuje jer između Zagreba i Beograda živi već četiri godine, jer joj je tamo muž i jer tamo igra predstavu na BITEF-u.

Slomljena radije nego pognuta, Mira Furlan presjekla je onda svoj život na dva komada, pa – samo mjesec-dva nakon što smo je dugim pljeskom ispratili s marjanske punte – zajedno sa suprugom Goranom Gajićem otišla daleko i zauvijek. Ostavila je za sobom tek potresno "Pismo sugrađanima", objavljeno u zagrebačkom Danasu početkom studenoga 1991., zahvalivši "sugrađanima koji su se bezrezervno pridružili ovoj maloj, usputnoj i, po svemu sudeći, ne naročito značajnoj hajci". "Iako usputna, ona će ipak promijeniti i označiti cijeli moj život. Što je, naravno, posve nevažno u kontekstu svakodnevnih smrti, uništavanja, razaranja i stravičnih zlodjela u kojima se odvija naš život", napisala je Mira Furlan. "Strahovito je tužno biti prisiljen na opravdavanje, a nedjelo ne postoji. Preda mnom više ne stoje nikakve odluke koje moram donijeti. Sve su odlučili drugi."

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Ringo10 Wed 3 Feb - 6:40

Tuzno...Ali to vrijeme je bilo neumoljivo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 6:46

....patetika...njoj je vlastiti muz ocitao lekciju iz domoljublja isprika otadjbinstva samo ona to nikad nije skuzila..lik rodjen u zagrebu zivio stalno u zagrebu makar srbin 1986 odluci se studirat u beogradu pokraj tad najbolje filmske akademije one zagrebacke..kao sto je jedan moj susjed srbin koji jedan put u zivotu bio u srbiji..kupio tamo komad zemlhe..na upit susjeda zasto tamo kad skoro nikad tamo nije bio..odgovorio..'eto imao zelju..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 6:56

-Necu da te vise karam ako ne dodjes meni u Beograd

-Nemoj nemoj fakeru moj da to govoris..letim u Beograd da ti kitu milujem..Zagrebe ostavljam te rad

-Ima da srpsku kitu pusis i uzdises.Beograd je sad tvoj grad a Srbija otadjbina.Koji bre Zagreb.Za Zvezdu da navijas

-Hocu mili hocu samo kitu uvali u moju picu..jooooj..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by mentalitet Wed 3 Feb - 7:00

Ringo10 wrote:Tuzno...Ali to vrijeme je bilo neumoljivo

Da da..Pao je Berlinski zid (bash u to vrijeme sam poslom bio na Kant str.) i geopolitichke prilike su bile takve da je komuniizam pao shto je bilo dobro ali Zapad je prvu demokraciju koju ce kasnije oruzjem donositi diljem svijeta pocheo u YU..Poslali su svoje pse hrvatskog porijekla koji su sluzili u Legiji stranaca da obave prljav posao.I ne samo to..Tudjman je po nalogu i scenariju toga istog zapada pustio sve kriminalce iz zatvora Izetbegovic iz Zenice i Miloshevic iz Zabele.Tudjman hapski Arkana i pushta ga jer je bio predvidjen kao jedan od glavnih "glumaca" u ratu koji je slijedio..Normalan narod nije zelio rat zato su pushteni ubice iz zatvora (bio sam osobno svjedok jer sam vidio ljude kriminalce koji su posjedovali MUP_e iskaznice sa ovlastima SS_aca..Ti u Sarajevu nisi ni sanjao da je rat moguc a ja sam par mjeseci prije sukoba otishao nazad u Berlin.Jednostavan scenario ..kriminalci su na sve tri strane pokrenuli rat a onda nakon par mjeseci izvukli svoju guzicu i u taj rat poslali mlade i nevine ljude..A ti kao bivsha komunjara si vjerojatno uchestvovao u tome scenariju...samo shto su vam ti kriminalci zabili kurchinu do grla ..sve privatizirali ..i pokrali a sada su balkanska elita..Bog ti jen=bo mater..za vrijeme rata su suradjivali bolje nego ikada dok se mali Hrvat..mali Srbin i mali Musliman klali za "domovinu".Eto te chuchish u Australiji..ja u USA samo je razlika shto ja nisam ratovao za nikoga..Pa se i dalje shutaj tim svojim komunishtichkim floskulama...Nabijem vas sve na kurac tako pametne..Da mi je znati samo shto jedete..jer mora da je neshto pokvareno jer ste pokvareni balkanski narodi kojima je ubiti kao reci dobar dan nekome..a sutra kao da nishta nije bilo..Fuj ..pizda vam materina bolesna.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by mentalitet Wed 3 Feb - 7:02

vuksadinare wrote:-Necu da te vise karam ako ne dodjes meni u Beograd

-Nemoj nemoj fakeru moj da to govoris..letim u Beograd da ti kitu milujem..Zagrebe ostavljam te rad

-Ima da srpsku kitu pusis i uzdises.Beograd je sad tvoj grad a Srbija otadjbina.Koji bre Zagreb.Za Zvezdu da navijas

-Hocu mili hocu samo kitu uvali u moju picu..jooooj..

Mamu ti jebem bolesnu idiotsku ..kako mozesh o mrtvoj zeni tako pisati..Ako ti je matera bila kurvetina koju je jebalo pola sela ne donosi zakljuchke o chasnim ljudima smece jedno po svojoj materi.
Bog ti jebo mater tek se digao i vec mrzi cijeli svijet a popodne ce sebe..Ma takvih bolesnika nema nigdje na chitavom svijetu kao shto ima u toj seljoberskoj zemlji..


Last edited by mentalitet on Wed 3 Feb - 7:05; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 7:03

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:Tuzno...Ali to vrijeme je bilo neumoljivo

Da da..Pao je Berlinski zid (bash u to vrijeme sam poslom bio na Kant str.) I geopolitičke prilike su bile takve da je komuniizam pao shto je bio dobro ali Zapad je prva demokracija koju će kasnije oruzjem donositi diljem svijeta pocheo u YU ..Poslali su svoje pse hrvatskog porijekla koji su služili u Legiji stranaca da obave prljav posao.I ne samo to..Tudjman je po nalogu i scenariju toga istog zapada pustio sve kriminalce iz zatvora Izetbegovic iz Zenice i Miloshevic iz Zabele.Tudjman hapski Arkana i pushta ga jer je bio predvidjen kao jedan od glavnih "glumaca" u ratu koji je slijedio..Normalan narod nije zelio rat zato su potisnuti ubice iz zatvora (bio sam osobno svjedok jer sam vidio ljude kriminalce koji su posjedovali MUP_e iskaznice sa ovlastima SS_aca ..Ti u Sarajevu nisi sanjao da je rat mogao ja a ja sam par mjeseci prije sukoba otishao nazad u Berlinu.Jednostavan scenarij ..kriminalci su na sve tri strane pokrenuli rat a onda nakon par mjeseci izvukli svoju guzicu iu taj rat poslali mlade i nevine ljude ..A ti kao bivša komunjara vjerojatno je učio u tom scenariju ... samo što su ti kriminalci zabili kurčinu do grla ..sve privatizirali ..i pokrali a sada su balkanska elita..Bog ti jen = bo mater..za vrijeme rata su surađivali bolje nego ikada dok se mali Hrvat..mali Srbin i mali Musliman klali za "domovinu" .Eto te čučiš u Australiji..ja u SAD-u samo je razlika što ja nisam ratovao za nikoga..Pa se i dalje shutaj tim svojim komunističkim floskulama ... Nabijem vas sve na kurac tako pametne..Da mi je znati samo što jedete ..jer mora da je nešto pokvareno jer ste pokvareni balkanski narodi kojima je ubiti kao reci dobar dan nekome..a sutra kao da ništa nije bilo..Fuj ..pizda vam materina bolesna.za
Zar si i ti saja sarajlija kao dingo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 7:15

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:-Necu da te vise karam ako ne dodjes meni u Beograd

-Nemoj nemoj fakeru moj da to govoris..letim u Beograd da ti kitu milujem..Zagrebe ostavljam te rad

-Ima da srpsku kitu pusis i uzdises.Beograd je sad tvoj grad a Srbija otadjbina.Koji bre Zagreb.Za Zvezdu da navijas

-Hocu mili hocu samo kitu uvali u moju picu..jooooj..

Mamu ti jebem bolesnu idiotsku ..kako mozesh o mrtvoj zeni tako pisati..Ako ti je matera bila kurvetina koju je jebalo pola sela  ne donosi zakljuchke o chasnim ljudima smece jedno po svojoj materi.
Bog ti jebo mater tek se digao i vec mrzi cijeli svijet a popodne ce sebe..Ma takvih bolesnika nema nigdje na chitavom svijetu kao shto ima u toj seljoberskoj zemlji..
Pa otisla je za kurcem?..zar nije....sama priznala..drugo za izdajice i petu kolonu nemam lijepu rijec..plus glupu...na tulumu u njenom stanu igrali se sa plinom i unistila svoj stan i susjedna dva..stetocina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Pirate Wed 3 Feb - 7:17

@mentalitet nemoj da se boris se sa vjetrenjacama, nekima jednostavno nema pomoci. Sto rece jedan bivsi forumas, zivi zivot, podizi porodicu, brini o njoj i pruzi joj puno ljubavi i razumjevanja da ih ne bi dohvatila ova posast mrznje i gluposti. Ostale ko jebe.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by mentalitet Wed 3 Feb - 7:19

Evo kako je samo na njoj svostven nachin objasnila shto je Hrvatska .Donosim njenu misao jer je indentichna mojoj..
Samo krmci ne vide i ne osjecaju smrad koji se shiri Hrvatskom jer su neki oguglali pa ne raspoznaju taj smrad a neki se valjaju sa tim hrvatskim krmcima zato shto uzivaju u tome smradu..Ne trebam je imenovati ..prepoznat ce se ..


"Tijekom svojih nedavnih boravaka u Hrvatskoj shvatila sam da je čitav prostor toliko zagađen senzacionalizmom, vulgarnošću i primitivnim nacionalističkim diskursom koji se nije promijenio od devedesetih kad sam otišla, da sam zaključila kako tu, zapravo, više nemam što tražiti. To je tužna pomisao, ali nažalost istinita. A istinu treba prihvatiti. Nemamo drugog izbora."
MF

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 7:23

mentalitet wrote:Evo  kako je samo na njoj svostven nachin objasnila shto je Hrvatska .Donosim njenu misao jer je indentichna mojoj..
Samo krmci ne vide i ne osjecaju smrad koji se shiri Hrvatskom jer su neki oguglali pa ne raspoznaju taj smrad a neki se valjaju sa tim hrvatskim krmcima zato shto uzivaju u tome smradu..Ne trebam je imenovati ..prepoznat ce se ..


"Tijekom svojih nedavnih boravaka u Hrvatskoj shvatila sam da je čitav prostor toliko zagađen senzacionalizmom, vulgarnošću i primitivnim nacionalističkim diskursom koji se nije promijenio od devedesetih kad sam otišla, da sam zaključila kako tu, zapravo, više nemam što tražiti. To je tužna pomisao, ali nažalost istinita. A istinu treba prihvatiti. Nemamo drugog izbora."
MF
...srala kao i obicno..okinula na zivce kad je ena begovic dobila ulogu barunice u glembajevima umjesto nje pa radila cirkus u kazalisnom kaficu..bolje da ne kazem kakve je rijeci izgovorila..te se zaklela a svjedoci postoje i mogu potvrditi ove moje rijeci da vise nece glumiti u hrvatskim filmovima i serijama i tako bi nakon toga...godina 1987 kad se ovo zbilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by mentalitet Wed 3 Feb - 7:25

Pirate wrote:@mentalitet nemoj da se boris se sa vjetrenjacama, nekima jednostavno nema pomoci. Sto rece jedan bivsi forumas, zivi zivot, podizi porodicu, brini o njoj i pruzi joj puno ljubavi i razumjevanja da ih ne bi dohvatila ova posast mrznje i gluposti. Ostale ko jebe.


Ma znam ja odavno da se nema smisla boriti protiv smradova ali mi karakter ne dozvoljava da cutim na ovakve upise pa se onda na zalost moram posluziti rijechnikom koji razumiju..Gnjide,,,gamad ne pomisli da imaju kcerke ..majke...sestre...pa se izivljavaju na mrtvoj zeni.Pa bog mu jebo mater..ima li ta stoka imalo pijeteta ? Ovo je bolesno mjesto i sam sam kriv shto zalazim u ovaj svinjac

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 7:29

mentalitet wrote:
Pirate wrote:@mentalitet nemoj da se boris se sa vjetrenjacama, nekima jednostavno nema pomoci. Sto rece jedan bivsi forumas, zivi zivot, podizi porodicu, brini o njoj i pruzi joj puno ljubavi i razumjevanja da ih ne bi dohvatila ova posast mrznje i gluposti. Ostale ko jebe.


Ma znam ja odavno da se nema smisla boriti protiv smradova ali mi karakter ne dozvoljava da cutim na ovakve upise pa se onda na zalost moram posluziti rijecnikom koji razumiju..Gnjide ,,, gamad ne pomisli da imaju kcerke ..majke ... sestre ... pa se izivljavaju na mrtvoj ženi.Pa bog mu jebo mater..ima li ta stoka imalo pijeteta? Ovo je bolesno mjesto i sam sam kriv što zalazim u ovaj svinjac
Mozes ti palamudit sto hoces ali cinjenice su cinjenice..unistila dva susjedna stana plinskom eksplozijom..bila je zivcenjakusa i to svi znaju..siznula zbog ne dobijanja uloge barunice u glembajevima i vec tada uputila prijetnju da je hrvatski film vise nece vidjeti sto je i ostvarila..i na koncu pobjegla u beograd za muzem koji joj je ocitao lekciju iz otadjbinstva a koju ona nikad nije skuzila
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Pirate Wed 3 Feb - 7:34

mentalitet wrote:
Pirate wrote:@mentalitet nemoj da se boris se sa vjetrenjacama, nekima jednostavno nema pomoci. Sto rece jedan bivsi forumas, zivi zivot, podizi porodicu, brini o njoj i pruzi joj puno ljubavi i razumjevanja da ih ne bi dohvatila ova posast mrznje i gluposti. Ostale ko jebe.


Ma znam ja odavno da se nema smisla boriti protiv smradova ali mi karakter ne dozvoljava da cutim na ovakve upise pa se onda na zalost  moram posluziti rijechnikom koji razumiju..Gnjide,,,gamad ne pomisli da imaju kcerke ..majke...sestre...pa se izivljavaju na mrtvoj zeni.Pa bog mu jebo mater..ima li ta stoka imalo pijeteta ? Ovo je bolesno mjesto i sam sam kriv shto zalazim u ovaj svinjac
I ja se nekad to zapitam, jos nemam odgovora. :)
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 2 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum