ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Pirate Wed 3 Feb - 7:34

mentalitet wrote:
Pirate wrote:@mentalitet nemoj da se boris se sa vjetrenjacama, nekima jednostavno nema pomoci. Sto rece jedan bivsi forumas, zivi zivot, podizi porodicu, brini o njoj i pruzi joj puno ljubavi i razumjevanja da ih ne bi dohvatila ova posast mrznje i gluposti. Ostale ko jebe.


Ma znam ja odavno da se nema smisla boriti protiv smradova ali mi karakter ne dozvoljava da cutim na ovakve upise pa se onda na zalost  moram posluziti rijechnikom koji razumiju..Gnjide,,,gamad ne pomisli da imaju kcerke ..majke...sestre...pa se izivljavaju na mrtvoj zeni.Pa bog mu jebo mater..ima li ta stoka imalo pijeteta ? Ovo je bolesno mjesto i sam sam kriv shto zalazim u ovaj svinjac
I ja se nekad to zapitam, jos nemam odgovora. :)

Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Ringo10 Wed 3 Feb - 7:35

Godine 1990 I 1991 Srbija je u nacionalistickoj i sovinistickoj fasistoidnoj histeriji i nevjerojatnoj mrznji krenula u ratni pohod da Hrvatsku unisti a od Hrvata da napravi Europske Kurde.
I ne samo od Hrvata. Sjecamo se odlicno tog ludila.

U takvim okolnostima ili si sa svojim narodom ili odlazi.

Furlanka je izabrala, mozda je to bio i rezultat njene obiteljske situacije.
Ali stvari su bile takve kakve su bile i ja prema njoj ne mogu imat empatiju. Nikakvu.

Proveo sam 4 ratne godine u Sarajevu i na svojoj kozi sam osjetio velikosrpski nacizam.
Svako ko se tom nacizmu nije suprotstavio i ko ga je presutno ili otvoreno prihvacao ili tolerirao bez obzira na razloge, nikakvu empatiju i ne zasluzuje

Zalim slucaj!
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 8:06

Ringo10 wrote:Godine 1990 I 1991 Srbija je u nacionalističkoj i sovinističkoj fašistoidnoj histeriji i nevjerojatnoj mržnjoj krenili u ratni pohod da Hrvatska ujedini od Hrvata da napravi Europske Kurde.
I ne samo od Hrvata. Sjecamo se odlično tog ludila.

U takvim okolnostima ili si sa svojim narodom ili odlazi.

Furlanka je izabrana, možda je to bio i rezultat njezinih obiteljskih situacija.
Ali stvari su bile takve kakve su bile i ja prema njoj ne mogu imat empatiju. Nikakvu.

Proveo sam 4 ratne godine u Sarajevu i na svojoj kozi sam osjetio velikosrpski nacizam.
Svako ko se tom nacizmu nije suprotstavio i ko ga je presutno ili otvoreno prihvatio ili tolerirao bez obzira na razloge, nikakvu empatiju i ne zaslužuje

Zalim slucaj!
Tocno...svi se prave mutavi pogotovo oni koji su na istoj ideoloskoj spranci furlanice...furlanica nije bila cvjecka..i to je opcepoznata stvar...pazi malo koliko mozes biti cinik i bezobrazan da zaprijetis zbog jedne nedobijene uloge da vise neces glumiti u hrvatskim filmovima..valjda je i tad vidjela zavjeru i nacionalizam oko sebe...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Pirate Wed 3 Feb - 8:07

Ringo10 wrote:Godine 1990 I 1991 Srbija je u nacionalistickoj i sovinistickoj fasistoidnoj histeriji i nevjerojatnoj mrznji krenula u ratni pohod da Hrvatsku unisti a od Hrvata da napravi Europske Kurde.
I ne samo od Hrvata. Sjecamo se odlicno tog ludila.

U takvim okolnostima ili si sa svojim narodom ili odlazi.

Furlanka je izabrala, mozda je to bio i rezultat njene obiteljske situacije.
Ali stvari su bile takve kakve su bile i ja prema njoj ne mogu imat empatiju. Nikakvu.

Proveo sam 4 ratne godine u Sarajevu i na svojoj kozi sam osjetio velikosrpski nacizam.
Svako ko se tom nacizmu nije suprotstavio i ko ga je presutno ili otvoreno prihvacao ili tolerirao bez obzira na razloge, nikakvu empatiju i ne zasluzuje

Zalim slucaj!
Jest ali pored te nacionalisticke rulje postojala je i ne bas mala anti ratna rulja koje je od samog rata iskazivala svoj bunt, Mira je dio te struje i zasluzuje svako postovanje sto nije dolijevala ulje na vatru, kao i jedan Reihl Kir u Hrvatskoj koji je odbijao da bude dio javnog narativa. Naravno i Mira i Josip su izgubili.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by dzango Wed 3 Feb - 8:19

Dobar i intiman tekst o velikoj glumici. Naravno da se sa njim ne slažu svi oni koji su se u njemu prepoznali.

_________________
Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 8:22

Pirate wrote:
Ringo10 wrote:Godine 1990 I 1991 Srbija je u nacionalistickoj i sovinistickoj fasistoidnoj histeriji i nevjerojatnoj mrznji krenula u ratni pohod da Hrvatsku unisti a od Hrvata da napravi Europske Kurde.
I ne samo od Hrvata. Sjecamo se odlicno tog ludila.

U takvim okolnostima ili si sa svojim narodom ili odlazi.

Furlanka je izabrala, mozda je to bio i rezultat njene obiteljske situacije.
Ali stvari su bile takve kakve su bile i ja prema njoj ne mogu imat empatiju. Nikakvu.

Proveo sam 4 ratne godine u Sarajevu i na svojoj kozi sam osjetio velikosrpski nacizam.
Svako ko se tom nacizmu nije suprotstavio i ko ga je presutno ili otvoreno prihvacao ili tolerirao bez obzira na razloge, nikakvu empatiju i ne zasluzuje

Zalim slucaj!
Jest ali pored te nacionalisticke rulje postojala je i ne bas mala anti ratna rulja koje je od samog rata iskazivala svoj bunt, Mira je dio te struje i zasluzuje svako postovanje sto nije dolijevala ulje na vatru, kao i jedan Reihl Kir u Hrvatskoj koji je odbijao da bude dio javnog narativa. Naravno i Mira i Josip su izgubili.
Smijesno..uopce ne baratas cinjenicama i na prvu ruku padas..o kiru bi posebno..sto se tice furlanice ona uopce glas nije dizala..ajmo pronaci medijsku arhivu iz tog doba i naci ces samo ono pismo...nitko nije ratoboran bio to je laz..ali branit dom smo morali..tko toga nije bio svjestan taj doma nije imao..bolilo ga kurac....milosevic je dosao na vlast sluzbeno 1988 nesluzbeno 1987 i vec tada su baceni ratni poklici na mitinzima..nemojmo se zavaravat..tudjmana i alije nije bilo tadm...tko je na mitinzima 1988 i 1989 vikao suvaru ustaso..nemojte nas pravit budalama..upravo takvi pasivni po sistemu boli nas kurac gledam svoj djon doveli su milosevica na vlast i pustili da se razmase
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 8:26

To sto ja ne padam na pricice gojenaca mentalista,piratea i slicnih druga stvar..ja imam arhivu u glavi..bavio sam se istrazivacki godinama o politickim prilikama od 1987 do 1991 proveo sate po razlicitim arhivima i svaki detalj pamtim da ne moram ga traziti...tko i sto je govorio ili govorilo se odnosno radilo se
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Pirate Wed 3 Feb - 8:34

vuksadinare wrote:
Pirate wrote:
Ringo10 wrote:Godine 1990 I 1991 Srbija je u nacionalistickoj i sovinistickoj fasistoidnoj histeriji i nevjerojatnoj mrznji krenula u ratni pohod da Hrvatsku unisti a od Hrvata da napravi Europske Kurde.
I ne samo od Hrvata. Sjecamo se odlicno tog ludila.

U takvim okolnostima ili si sa svojim narodom ili odlazi.

Furlanka je izabrala, mozda je to bio i rezultat njene obiteljske situacije.
Ali stvari su bile takve kakve su bile i ja prema njoj ne mogu imat empatiju. Nikakvu.

Proveo sam 4 ratne godine u Sarajevu i na svojoj kozi sam osjetio velikosrpski nacizam.
Svako ko se tom nacizmu nije suprotstavio i ko ga je presutno ili otvoreno prihvacao ili tolerirao bez obzira na razloge, nikakvu empatiju i ne zasluzuje

Zalim slucaj!
Jest ali pored te nacionalisticke rulje postojala je i ne bas mala anti ratna rulja koje je od samog rata iskazivala svoj bunt, Mira je dio te struje i zasluzuje svako postovanje sto nije dolijevala ulje na vatru, kao i jedan Reihl Kir u Hrvatskoj koji je odbijao da bude dio javnog narativa. Naravno i Mira i Josip su izgubili.
Smijesno..uopce ne baratas cinjenicama i na prvu ruku padas..o kiru bi posebno..sto se tice furlanice ona uopce glas nije dizala..ajmo pronaci medijsku arhivu iz tog doba i naci ces samo ono pismo...nitko nije ratoboran bio to je laz..ali branit dom smo morali..tko toga nije bio svjestan taj doma nije imao..bolilo ga kurac....milosevic je dosao na vlast sluzbeno 1988 nesluzbeno 1987 i vec tada su baceni ratni poklici na mitinzima..nemojmo se zavaravat..tudjmana i alije nije bilo tadm...tko je na mitinzima 1988 i 1989 vikao suvaru ustaso..nemojte nas pravit budalama..upravo takvi pasivni po sistemu boli nas kurac gledam svoj djon doveli su milosevica na vlast i pustili da se razmase
Bas ste bili pasivni, jadni niste znali sta se desava, daj nemoj me. Ja ove nase budaletine necu da branim jer to ni ne zasluzuju s obzirom na sranja koja su radili ali da cu provarit vase vidjenje stvari, to ni pas sa maslom ne bi pojeo. O ratu necu jer smo vec x puta to prolazili i nikad nista iz te price. Miri pokoj dusi, ima svoje postovaoce a vi hejteri, paaa ... ko vas jebe, nebitni ste.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Guest Wed 3 Feb - 8:38

Ringo10 wrote:Pa dobro  Nije nju trebalo tako sikanirati..

Ali grijesila je i ona jebi ga


Morala je uzeti u obzir situaciju, rat, agresiju, ljudi ginu, Hrvatska je brutalno napadnuta...
Ne mozes se ti u tako zajebanim situacijama ponasati kao sto se ona ponasala i glumiti bratstvo jedinstvo i  neki pacifizam u trenutku opceg ludila kad se tvome narodu i zemlji radi o golom opstanku, o biti ili ne biti. Pogrijesili su prema njoj ali pogrijesila je i ona

Dodju gadna vremena kad se svrstati moras i stati uz svoj narod ...

Ili to ili odlazi...ona je izabrala...nije se snasla i nije znala kako da se postavi u situaciji kad se njen svijet raspao...i ostalo je povijest

A da su i prema njoj pretjerali - jesu...moglo je to sve biti drukcije

Ne ponovilo se...a njoj R.I.P. bila je stvarno veliko ime i velika umjetnica...


Pretjerali?

Otkaz u HNK dobila jer nije htjela dati otkaz u beogradskom pozorištu.

Meni su JNA projektili tada letili preko glave i moji kolege su već tada ginuli kak na traki.

Stanarsko pravo joj je oduzeto jer se dulje od šest mjeseci nije pojavila u stanu.

Ona je sedam mjeseci živjela i delala u Ameriki kad je grad Zagreb pokrenul postupak oduzimanja stanarskog prava.

A kad je izgubila stanarsko pravo nije mogla niti podnesti zahtjev za otkup stana.

Da je kojim slučajem bila Ruskinja koja je tako zbrisala iz Rusije recimo u Berlin, 

tijekom sovjetskog Domovinskog rata 1941-1945. i da su je poslije uhvatili 

prvo bi ju izjebala čitava brigada KGB-a i onda bi polako skončavala na štriku.

Metak u glavu bi u njezinom slučaju smatrali milosrđem.

Jednim potezom i jednom rečenicom (otkaz u beogradskom pozorištu i javna potpora Hrvatskoj)

mogla je riješiti sve i imati sve.


Ali nije htjela.

Njezin izbor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 8:40

....dobro se sjecam mentalnih sklopova ala mentalnog,gusara i slicnih tada..koji su kurac ceskali na pojavu milosevica te politickih prilika tih gofina po sistemu 'boli me uvo ja danfam zizu i filozofiram' mi drugi koji smo se odlucili na otpor tome i nismo zeljeli mirno promatrati to smo cinili kroz razlicite oblike otpora..na stadionu,skupovima,predavanjima...i sad meni ce inertne bitange pricat tko je sto radio i kako se ponasao...bili ste za mene tad protuhe lijene nezaintetesirane i danas ste koji kurcem ne bi mrdnuli pa da gori pokraj njih..'ja sam strumfe prodajem'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 8:41

Sovak wrote:
Ringo10 wrote:Pa dobro  Nije nju trebalo tako sikanirati..

Ali grijesila je i ona jebi ga


Morala je uzeti u obzir situaciju, rat, agresiju, ljudi ginu, Hrvatska je brutalno napadnuta...
Ne mozes se ti u tako zajebanim situacijama ponasati kao sto se ona ponasala i glumiti bratstvo jedinstvo i  neki pacifizam u trenutku opceg ludila kad se tvome narodu i zemlji radi o golom opstanku, o biti ili ne biti. Pogrijesili su prema njoj ali pogrijesila je i ona

Dodju gadna vremena kad se svrstati moras i stati uz svoj narod ...

Ili to ili odlazi...ona je izabrala...nije se snasla i nije znala kako da se postavi u situaciji kad se njen svijet raspao...i ostalo je povijest

A da su i prema njoj pretjerali - jesu...moglo je to sve biti drukcije

Ne ponovilo se...a njoj R.I.P. bila je stvarno veliko ime i velika umjetnica...


Pretjerali?

Otkaz u HNK dobila jer nije htjela dati otkaz u beogradskom pozorištu.

Meni su JNA projektili tada letili preko glave i moji kolege su već tada ginuli kak na traki.

Stanarsko pravo joj je oduzeto jer se dulje od šest mjeseci nije pojavila u stanu.

Ona je sedam mjeseci živjela i delala u Ameriki kad je grad Zagreb pokrenul postupak oduzimanja stanarskog prava.

A kad je izgubila stanarsko pravo nije mogla niti podnesti zahtjev za otkup stana.

Da je kojim slučajem bila Ruskinja koja je tako zbrisala iz Rusije recimo u Berlin, 

tijekom sovjetskog Domovinskog rata 1941-1945. i da su je poslije uhvatili 

prvo bi ju izjebala čitava brigada KGB-a i onda bi polako skončavala na štriku.

Metak u glavu bi u njezinom slučaju smatrali milosrđem.

Jednim potezom i jednom rečenicom (otkaz u beogradskom pozorištu i javna potpora Hrvatskoj)

mogla je riješiti sve i imati sve.


Ali nije htjela.

Njezin izbor.
:tu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 8:53

...zapravo ona se odredila jos prije 1991 i 1990...kad je pobjesnila posto je vrdoljak odjebao za glembajeve i dodijelio glavnu zensku ulogu eni begovic..zaprijetivsi da nece vise glumiti u hrvatskom filmskom opusu sto je i ostvarila jer nakon toga uglavnom je glumila u srpskim i bosanskim filmovima..tu negdje u isto vrijeme nasla je gajica za jebaca koji je 86 klisnuo iz zagreba u beograd studirat makar je rodjen i citav zivot do tad proveo u zagrebu..valjda se te 86 i on osjetio 'ugrozenim'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 9:09

Zbog nekog prijateljstva ja da ne budem sto jesam i ne kazem otvoreno sto mislim..boli me kurac hoce netko dignut nos..ili mu biti krivo..mira prigovara bivsim frendovima sto su se javno manifestirali hrvatima i sto su rekli da podrzavaju tudjmana..ma bjezi jebem ti ja takvo prijateljstvo kad se ti osjetis kao povrijedjenom jer ja tako politicki mislim i odredim se..i sad sam ja nacionalist i fuj..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Guest Wed 3 Feb - 9:30

Pirate wrote:
vuksadinare wrote:
Pirate wrote:
Ringo10 wrote:Godine 1990 I 1991 Srbija je u nacionalistickoj i sovinistickoj fasistoidnoj histeriji i nevjerojatnoj mrznji krenula u ratni pohod da Hrvatsku unisti a od Hrvata da napravi Europske Kurde.
I ne samo od Hrvata. Sjecamo se odlicno tog ludila.

U takvim okolnostima ili si sa svojim narodom ili odlazi.

Furlanka je izabrala, mozda je to bio i rezultat njene obiteljske situacije.
Ali stvari su bile takve kakve su bile i ja prema njoj ne mogu imat empatiju. Nikakvu.

Proveo sam 4 ratne godine u Sarajevu i na svojoj kozi sam osjetio velikosrpski nacizam.
Svako ko se tom nacizmu nije suprotstavio i ko ga je presutno ili otvoreno prihvacao ili tolerirao bez obzira na razloge, nikakvu empatiju i ne zasluzuje

Zalim slucaj!
Jest ali pored te nacionalisticke rulje postojala je i ne bas mala anti ratna rulja koje je od samog rata iskazivala svoj bunt, Mira je dio te struje i zasluzuje svako postovanje sto nije dolijevala ulje na vatru, kao i jedan Reihl Kir u Hrvatskoj koji je odbijao da bude dio javnog narativa. Naravno i Mira i Josip su izgubili.
Smijesno..uopce ne baratas cinjenicama i na prvu ruku padas..o kiru bi posebno..sto se tice furlanice ona uopce glas nije dizala..ajmo pronaci medijsku arhivu iz tog doba i naci ces samo ono pismo...nitko nije ratoboran bio to je laz..ali branit dom smo morali..tko toga nije bio svjestan taj doma nije imao..bolilo ga kurac....milosevic je dosao na vlast sluzbeno 1988 nesluzbeno 1987 i vec tada su baceni ratni poklici na mitinzima..nemojmo se zavaravat..tudjmana i alije nije bilo tadm...tko je na mitinzima 1988 i 1989 vikao suvaru ustaso..nemojte nas pravit budalama..upravo takvi pasivni po sistemu boli nas kurac gledam svoj djon doveli su milosevica na vlast i pustili da se razmase
Bas ste bili pasivni, jadni niste znali sta se desava, daj nemoj me. Ja ove nase budaletine necu da branim jer to ni ne zasluzuju s obzirom na sranja koja su radili ali da cu provarit vase vidjenje stvari, to ni pas sa maslom ne bi pojeo. O ratu necu jer smo vec x puta to prolazili i nikad nista iz te price. Miri pokoj dusi, ima svoje postovaoce a vi hejteri, paaa ... ko vas jebe, nebitni ste.

Sereš.

Svako naše sranje (kojih je bilo deset puta manje nego vaših) napravljeno je debelo poslije vaših megasranja. Pa je l ste stvarno očekivali da baš nitko, niti jedan baš s naše strane neće puknut i uzvratiti istom mjerom nakon svega?

Izjednačavaš neizjednačivo.

Vi ste zarotirali jebeno krvavo kolo.

Zakaj bismo se rastali kak Češka i Slovačka kad je granica mogla biti na Kupi.

Je l?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Guest Wed 3 Feb - 9:42

vuksadinare wrote:...zapravo ona se odredila jos prije 1991 i 1990...kad je pobjesnila posto je vrdoljak odjebao za glembajeve i dodijelio glavnu zensku ulogu eni begovic..zaprijetivsi da nece vise glumiti u hrvatskom filmskom opusu sto je i ostvarila jer nakon toga uglavnom je glumila u srpskim i bosanskim filmovima..tu negdje u isto vrijeme nasla je gajica za jebaca koji je 86 klisnuo iz zagreba u beograd studirat makar je rodjen i citav zivot do tad proveo u zagrebu..valjda se te 86 i on osjetio 'ugrozenim'..

Gle ... izabrala je.

A sa svakim izborom dolaziju i posljedice.

Nisu mi jasni kaj kmečiju kad dojdu posljedice?

Ili je očekivala da bu je JNA na tenku  dopeljala pred stan u akciji "oslobođenja Hrvatske od ustaša i Tuđmana"?

Pa ono ... poklopiti se ušima i čekati oprost ponizno.

A ona suprotno. Do zadnjeg trenutka života je srala protiv Hrvatske.

Ma RIP pičku materinu ... nek gori gdje god je.

Volil sam je kak glumicu, volil sam i Štulića ... i onda su se pokazali tko su kad je počel pičvajz.

OK, skinuli su maske ... nek sada lako šeću u pičku mame svoje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by dzango Wed 3 Feb - 9:55

Očigledno joj nije bilo mesto među ovakvima. Dobro je procenila.

_________________
Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Pirate likes this post

Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Guest Wed 3 Feb - 10:00

dzango wrote:Očigledno joj nije bilo mesto među ovakvima. Dobro je procenila.

Dabome ... koji se kurac vraćala u ZG i kmečila onda?

Je l tak kmečila po Beogradu?

Zakaj je uopće kmečila?

Izabereš, ostaviš iza sebe sve i zišvo dalje.


Ne osvrći se "kćeri"!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Šandor Winnetou Wed 3 Feb - 10:13

kog boli kiki za tu jugoslavensku profuknjaču. Sama pala sama se ubila.

_________________
Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by dzango Wed 3 Feb - 10:24

Sovak wrote:
dzango wrote:Očigledno joj nije bilo mesto među ovakvima. Dobro je procenila.

Dabome ... koji se kurac vraćala u ZG i kmečila onda?

Je l tak kmečila po Beogradu?

Zakaj je uopće kmečila?

Izabereš, ostaviš iza sebe sve i zišvo dalje.


Ne osvrći se "kćeri"!
Koji kurac vi kmečite? Vi ste nju linčovali a ne ona vas. I mrtva vam smeta jer vam je pokazala vaše pravo lice.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 10:43

dzango wrote:
Sovak wrote:
dzango wrote:Očigledno joj nije bilo mesto među ovakvima. Dobro je procenila.

Dabome ... koji se kurac vraćala u ZG i kmečila onda?

Je l tak kmečila po Beogradu?

Zakaj je uopće kmečila?

Izabereš, ostaviš iza sebe sve i zišvo dalje.


Ne osvrći se "kćeri"!
Koji kurac vi kmečite? Vi ste nju linčovali a ne ona vas. I mrtva vam smeta jer vam je pokazala vaše pravo lice.
Aj ne kaki ona je pokazala svoje pravo lice kad nije mogla podnjet da je druga glumica i kolegica usput dobila ulogu koju je zeljno ocekivala i koja je mislila da samo njoj pripada pa je kurvinski rekla da vise nece glumiti u hrbazskim filmovima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by vuksadinare Wed 3 Feb - 10:46

Sve pizdarije koje je napravila privatno valjda misli da to mogu oprati njene glumacke role..zbog takvih i jesu neki dobri glumci bili u zapecku jer se nisu bojali reci tko su i sto su..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99201
2015-09-08


Back to top Go down

Sergej Trifunovic o Miri Furlan - Page 3 Empty Re: Sergej Trifunovic o Miri Furlan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum