ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by melkior 21/10/2020, 21:49

RayMabus wrote:
kic wrote:
Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 12227710
A nije ni daleko od toga. Ja san ih se danas i formalno odreka.
Doista, pederi nisu smjer već lakmus papir. Ne pada snijeg da prekrije brijeg, već da otkrije tragove.

melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 21:50

RayMabus wrote:
kic wrote:
Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 12227710
A nije ni daleko od toga. Ja san ih se danas i formalno odreka.
I sad pošto san ih se odreka a više se neću vratit pod KC jer kad su jednom snimili taj video i poslali u eter kako podržavaju posvajanje djece onda im više ne vjerujem ni da ovog maknu i stave drugog jer sutra opet mogu to napravit.

Dakle i sad pošto san ih se odreka a više nikad neću bit njihov član a vojno lice sam u GF slijedi šta ?

Napad i uništenje Vatikana i KC.

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 5476f586a2993


Kao organizacija vječno će žalit dan kad su ovo izveli.

Moraju skupo platiti ovo šta su izveli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by red wolf 21/10/2020, 21:52

RayMabus wrote:
red wolf wrote:
RayMabus wrote:Ne postoji način da se ovo popravi iz nekoliko razloga. Prvi je jer se radi o dokumentarcu. Dakle nije nikakva spontana rečenica nego pomno osmišljen plan šta će se tim dokumentarcem poslat u javnost od strane samog vrha KC.

Primilo smo poruku. Sad ste mrtvi.
Ali, vi, ljudi, ste zapravo oduvijek mrtvi...Niste znali?
Ja znam da tebe žalosti kad ljudi ubijaju ljude al šta se mora nije teško.

Bolje ubiti 99,99% rase a ostaviti onaj mali postotak da obnovi istu al da taj mali postotak bude ok.

Pripremi maramice za plakanje. Puno maramica. Ide klanje.
Reci mi, kako mrtvac može ubiti mrtvaca?
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 21:54

RayMabus wrote:Prvo im ide ovo :


Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Nost_transparent_24px

Toggle 


Century II, Quatrain 4
From Monaco to near Sicily The entire coast will remain desolated: There will remain there no suburb, city or town Not pillaged and robbed by the Barbarians.

Ide veliko istrijebljivanje ove mentalne bolešćine zvana kqtolička crkva.
Kocka je bačena.

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 5476f586a2993
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by melkior 21/10/2020, 22:10

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
kic wrote:
Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 12227710
A nije ni daleko od toga. Ja san ih se danas i formalno odreka.
I sad pošto san ih se odreka a više se neću vratit pod KC jer kad su jednom snimili taj video i poslali u eter kako podržavaju posvajanje djece onda im više ne vjerujem ni da ovog maknu i stave drugog jer sutra opet mogu to napravit.

Dakle i sad pošto san ih se odreka a više nikad neću bit njihov član a vojno lice sam u GF slijedi šta ?

Napad i uništenje Vatikana i KC.

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 5476f586a2993


Kao organizacija vječno će žalit dan kad su ovo izveli.

Moraju skupo platiti ovo šta su izveli.
Utjecaj njemačkih biskupa. Ostalo je još samo da uvedu ređenje žena i to je to. Iskreno, ne vidim niti jedan razumni razlog zbog čega bi netko (bio muško ili žensko) išao svećenici na ispovijed. To može tako funkcionirati u protestantskim crkvama koji su izgubile vezu sa sakramentalnom stranom duhovnog života, ali u Katoličkoj Crkvi, ako nema sakramenata, nema ni Crkve, a oni imaju smisla samo u svojoj ukupnosti. Žene ne mogu ispovijedati ni davati odrješenje grijeha, to je skandal. A pederi, pa dobro, sve su rekli. Katolička Crkva u Njemačkoj je izgleda - propala.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 22:13

Nisu bitni pederi nego onaj dio u videu kad njemu dolazi peder sa posvojenom dicom.

Ode Rim u tri lepe pizde mile matere uskoro.

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Italia_centrale


Bit će to fino klanje metalno retardiranih katolika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 22:17

Kad ih se pokolje od Monaka do Sicilije a to su ti oko Vatikana nek slobodno pitaju Boga zašto ?

Propagirate posvajanje djece u istospolnim zajednicama.

Kršite ljudska prava najmanjih jer njih nitko ništa ne pita a podilazite ego tripu pedera i lesbi.

Sud vas je osudio a presudu o kazni će donijeti onaj tko zna kako vam to više nikad tamo u centru a to je Rim neće pasti na pamet jer ste globalna religija.

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by jastreb 21/10/2020, 22:50

Ako Hrvati prelaze u HPC onda ima nade za formiranje iste.

Jer do sada su u nju dolazili uglavnom Srbi, Crnogorci i pokoji Malorus.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by immortal 21/10/2020, 22:58

neka si ih rode
tuđu djecu im ne treba davati na usvajanje

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest 21/10/2020, 23:07

melkior wrote:Papa, Bog i Sotona ubrzavaju Apokalipsu, svaki iz svog razloga.

Prema franjevcu Svetome Bonaventuri, 12 znakova će prethoditi dolasku Antikrista, a njihovo ispunjenje vidimo ovih dana. Znakovito je to da ih je napisao u 13. stoljeću kad su bili i više nego nezamislivi.
Prema njemu, Antikrist dolazi kad se ispune ovi znakovi:

1. Kada starci izgube zdrav razum i mudrost;
2. Kada kršćani izgube vjeru;
3. Kada puk više ne bude imao ljubavi;
4. Kada bogataši izgube milosrđe (postanu neosjetljivi na tuđu nevolju);
5. Kada mladež više nikoga ne bude poštovala;
6. Kada siromasi izgube poniznost [skromnost];
7. Kada žene izgube čednost;
8. Kada brak izgubi trajnost (i stane se vrtjeti isključivo oko zadovoljstva);
9. Kada klerici izgube čast i svetost;
10. Kada redovnici napuste istinitost i strogost;
11. Kada se prelati više neće brinuti za upravljanje [za svoju službu] i kada izgube dobrotu;
12. Kada gospodari zemlje izgube pobožnost i velikodušnost.

I ja sam došao do istog zaključka frash. I zato me zbunjuje kad vjernici strepe od Posljednjih vremena i Sudnjeg dana. Pa to je prorokovano i nezbježno!

Meni je lukavstvo Antikrista nepojmljivo, a moć Sotone neshvatljiva, ali ja od svoje volje saviti pred njima koljeno neću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by immortal 21/10/2020, 23:09

mobiu$ wrote:
melkior wrote:Papa, Bog i Sotona ubrzavaju Apokalipsu, svaki iz svog razloga.

Prema franjevcu Svetome Bonaventuri, 12 znakova će prethoditi dolasku Antikrista, a njihovo ispunjenje vidimo ovih dana. Znakovito je to da ih je napisao u 13. stoljeću kad su bili i više nego nezamislivi.
Prema njemu, Antikrist dolazi kad se ispune ovi znakovi:

1. Kada starci izgube zdrav razum i mudrost;
2. Kada kršćani izgube vjeru;
3. Kada puk više ne bude imao ljubavi;
4. Kada bogataši izgube milosrđe (postanu neosjetljivi na tuđu nevolju);
5. Kada mladež više nikoga ne bude poštovala;
6. Kada siromasi izgube poniznost [skromnost];
7. Kada žene izgube čednost;
8. Kada brak izgubi trajnost (i stane se vrtjeti isključivo oko zadovoljstva);
9. Kada klerici izgube čast i svetost;
10. Kada redovnici napuste istinitost i strogost;
11. Kada se prelati više neće brinuti za upravljanje [za svoju službu] i kada izgube dobrotu;
12. Kada gospodari zemlje izgube pobožnost i velikodušnost.

I ja sam došao do istog zaključka frash. I zato me zbunjuje kad vjernici strepe od Posljednjih vremena i Sudnjeg dana. Pa to je prorokovano i nezbježno!

Meni je lukavstvo Antikrista nepojmljivo, a moć Sotone neshvatljiva, ali ja od svoje volje saviti pred njima koljeno neću.
sve što imaju Bog im je dao
ako je dao njima dat će i tebi i ostalima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 22/10/2020, 00:37

Na Kaptolu proučavaju


https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/svijet/na-kaptolu-provjeravaju-autenticnost-izjava-koje-se-pripisuju-papi-franji-analiticari-se-pribojavaju-da-postoji-sansa-za-novi-raskol-unutar-crkve-1052422

Neće biti raskola nego će ljudi napustit KC. Ja sam danas s njom raskrstio a kad bude popis stanovništva neću dat da me upišu ko katolika jer ne mogu podržavati nešto šta podržava posvajanje djece od strane LGBT zajednice.

Imam neka svoja uvjerenja a ovo je za mene llinija koju ne mogu preći.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 22/10/2020, 01:11

Levitski zakon 20/13

Ako bi muškarac legao sa muškarcem kao šta liježe sa ženom , obojica bi počinila odvratno djelo.

Neka se smaknu i krv njihova neka padne na njih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 22/10/2020, 01:14

Papu triba eskomunicirat iz crkve. Dešavalo se već u povijesti da netko tumači stvari kako on oće a ne kako piše u Bibliji a Papa je i da je bio svrgnut zbog toga.

Ti nisi na čelu crkve da iskrivljaš tumačenja u Bibliji nego da ih provodiš. A ako ti se to ne sviđa onda si u krivoj crkvi.

Ne bi bio ni prvi ni zadnji Papa koji je izletio iz KC radi širenja hereze.


Last edited by RayMabus on 22/10/2020, 01:16; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by pokerjocker 22/10/2020, 01:15

Nevjerojatno kako lupetate, bez da ste proučili što je TOČNO rekao. Druga stvar je što novinarska bijeda prenese nešto drugo.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 22/10/2020, 01:19

pokerjocker wrote:Nevjerojatno kako lupetate, bez da ste proučili što je TOČNO rekao. Druga stvar je što novinarska bijeda prenese nešto drugo.
Dovoljno sam shvatio. Papa podržava posvajanje djece od strane pedera.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 22/10/2020, 01:23

RayMabus wrote:Levitski zakon 20/13

Ako bi muškarac legao sa muškarcem kao šta liježe sa ženom , obojica bi počinila odvratno djelo.

Neka se smaknu i krv njihova neka padne na njih.
Ovo je Biblija i vrijeme je da se prestanemo igrat skrivača sa LGBT populacijom.

Biblija propisuje smrtnu kaznu za LGBT populaciju.

Nema nikakvih civilnih unija , istospolni brakova , posvajanja djece i uopće ikakve tolerancije na LGBT u društvu.


Dosta je bilo štekanja LGBT populaciji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 22/10/2020, 01:39

Iz crkve triba izbaciti svakoga bez iznimke dakle od Pape pa naniže tko propagira bilo kakav oblik postojanja LGBT u društvu.

Nema civilne unije , istospolnih brakova , tolerancije na iste , posvajanje djece.

Nema toga. 

Nulta tolerancija a kazna je najdrastičnija moguća.

Fizička eliminacija iz društva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 22/10/2020, 01:42

A kome se to ne sviđa nek se sam ispiše iz crkve i osnuje neku svoju new age religiju pa nek tamo propagira šta god oće.

Biblija je vrlo jasna po pitanju bilo kakvih omoseksualnij radnji u društvu.

Smrtna kazna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Hektorović 22/10/2020, 02:48

pokerjocker wrote:Nevjerojatno kako lupetate, bez da ste proučili što je TOČNO rekao. Druga stvar je što novinarska bijeda prenese nešto drugo.

Kakva novinarska bijeda? Vatikan je iz samo sebi poznatih razloga dao ruskom lgbtq redatelju (prije je radio neku state department propagadnu o umjerenim kanibalima u siriji i grozom putinu, i neke lgbtq filmiće) da napravi dokumentarac o Franji... citati su ad verbatim iz tog dokumentarca...

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Slika539Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Slika540


Last edited by Hektorović on 22/10/2020, 02:52; edited 3 times in total
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Hektorović 22/10/2020, 02:48

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Slika541
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece - Page 3 Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum