ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 17:43

Auuuu ovo je kraj


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/franjo-opet-pomice-granice-homoseksualci-imaju-pravo-na-obitelj-i-zakone-koji-ih-stite-15026895
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by marcellus 21/10/2020, 17:44

može biti samo jedan papa, a to očito nije ovaj nego onaj drugi

_________________
Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by T. 21/10/2020, 17:46

Oni je ko fol papa emeritus...
A ovi, čini se, papa pederikus...

_________________
Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 17:48

Šta se mene tiče ovo je kraj. Do sada sam ga štitio jer donekle imam toleranciju na neke stvari ( živi i pusti druge da žive ) al sad je gotovo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by T. 21/10/2020, 17:50

RayMabus wrote:Šta se mene tiče ovo je kraj. Do sada sam ga štitio jer donekle imam toleranciju na neke stvari ( živi i pusti druge da žive ) al sad je gotovo.
Otpusti zaštitu...
Što ga Gospodin prije pozove...
Veće šanse imaju katolici...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 17:52

T. wrote:
RayMabus wrote:Šta se mene tiče ovo je kraj. Do sada sam ga štitio jer donekle imam toleranciju na neke stvari ( živi i pusti druge da žive ) al sad je gotovo.
Otpusti zaštitu...
Što ga Gospodin prije pozove...
Veće šanse imaju katolici...
Ma nek njega slobodno na čelu KC. Ja sam ionako scientolog.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Guest 21/10/2020, 17:54

Sad bi me dugo odvelo da raspredam o duhovnom i redoslijedu održavanja konklava i, u konačnici, što to uključuje.

Ivan Pavao II je svojedobno rekao, a sigurno uz odobravanje svojeg pouzdanika Ratzingera: “Ne mogu odstupiti s mjesta Pape. Kome da dam ostavku? Duhu svetome?”.

Ovo je protiv dogme RKC, kršćanskog poimanja obitelji i udar sodomista na same temelje Crkve i Vjere.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 17:57

mobiu$ wrote:Ovo je protiv dogme RKC, kršćanskog poimanja obitelji i udar sodomista na same temelje Crkve i Vjere.
Moderna obitelj. Basketball

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece RZoU5y1JS7W9mKk0PayRKElVd_Uupzl8A1fjDaom4YVRYRkudV0aEi9C8mQqleilQrmpZrDg_zoKqBC73U2YJSIue8gRA4yDO5UsoXc1gVbW5lhcK1-v4r5xryRYLoTECiEJysxycbO8F5GVBts
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 17:58

Ja raskidam svaku vezu s KC nakon ovoga. Ovo je za mene kraj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 18:05

Prekidam svoj savez sa katoličkom crkvom i od danas nisam više katolik nit formalno.

Pa pa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by n_razbojnik 21/10/2020, 18:09

Fala Francesko sto ubi ovu Crkvu...napravit cemo stariju i lepsu, deus vult braco

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11430
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 18:10

Čovjek mora imat neke stsvove u životu. Ima stvari koje nisu ni crno ni bijelo a ima stvari o kojima nema rasprave. To je taj stav.

Mislim da če sad masu katolika i formalno se odreć toga da imaju išta sa katoličkom crkvom.

Gotovo je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by jastreb 21/10/2020, 18:20

RayMabus wrote:Prekidam svoj savez sa katoličkom crkvom i od danas nisam više katolik nit formalno.

Pa pa.
Parcellus,a kamo ces?

Pravoslavlje ili neka protestantska sljedba?

Mozda muhamedanstvo?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 18:26

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Prekidam svoj savez sa katoličkom crkvom i od danas nisam više katolik nit formalno.

Pa pa.
Parcellus,a kamo ces?

Pravoslavlje ili neka protestantska sljedba?

Mozda muhamedanstvo?
O svom poslu. Na njih više ne računam. Imam svoje stavove i oni su nepromjenjivi. KC tu više nema šta radit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 18:49

Sad će biti uništeni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 18:50

Okret za 180 stupnjeva u geopolitici.

Slijedi im uništenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Papa: Homoseksualni ljudi imaju pravo biti u obitelji. Oni su Božja djeca i imaju pravo na obitelj

Post by Hektorović 21/10/2020, 19:32

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/papine-rijeci-znatna-su-korekcija-smjera-crkve-u-dugoj-i-ne-uvijek-smirenoj-unutrasnjoj-raspravi-15026915

Papine riječi znatna su korekcija smjera Crkve u dugoj i ne uvijek smirenoj unutrašnjoj raspravi

Homoseksualni ljudi imaju pravo biti u obitelji. Oni su Božja djeca i imaju pravo na obitelj, rekao je poglavar Katoličke crkve

Piše: Inoslav Bešker
Objavljeno: 21. listopad 2020. 18:51

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece K_9091687_640
Poglavar Katoličke crkve papa Frane iznio je osobno mišljenje da homoseksualni imaju pravo zasnovati obitelj i da ih treba pravno zaštititi zakonom o civilnim zajednicama. Bez obzira na činjenicu da je to mišljenje a ne vjerski nauk, već i to što je tako, nakon nekih biskupa i kardinala to rekao i sam rimski papa daje tom stavu obilježje stava Katoličke crkve.
Evo Papinih riječi: "Homoseksualni ljudi imaju pravo biti u obitelji. Oni su Božja djeca i imaju pravo na obitelj. Nitko ne bi trebao biti protjeran ili nesretan zbog toga. Ono što moramo stvoriti je zakon o civilnim zajednicama. Na taj su način zakonski pokriveni. Ja sam se za to borio."
Taj Franin stav ovjekovječen je u dokumentarnom filmu koji je snimio Evgenij Afineevskij i koji je u srijedu prikazan na Rimskoj svetkovini. Tu, uostalom nije snimljena samo Papina izjava, nego i svjedočanstva nekih homoseksualno orijentiranih katolika.

Bog vas voli

Prenoseći bitne elemente dokumentarca, portali vodećih talijanskih dnevnih listova navode među najdirljivijim trenucima filma Papin telefonski poziv homoseksualnom paru, s troje male uzdržavane djece, kao odgovor na njihovo pismo u kojem su iskazali koliko im neugodnosti pričinja dovoditi svoju djecu u župu. Papa Bergoglio na to savjetuje jednome od dvojice, gospodinu Ruberi, da djecu svakako vodi u župu, ne obazirući se ni na čije predrasude.
Snimljeno je i svjedočanstvo Juana Carlosa Cruza, žrtve i aktivista protiv seksualnog zlostavljanja, koji je u srijedu u Rimu na festivalu bio nazočan zajedno s redateljem Afineevskim: "Kad sam upoznao papu Franu, rekao mi je da mu je žao zbog onoga što mi je naneseno. Juan, Bog je taj koji vas je učinio gejem i u svakom slučaju Vas voli. Bog Vas voli, a i Papa vas voli", prenio Cruz Franine riječi.
Papa Frane nije sada prvi put javno i načelno izrazio bliskost s homoseksualnim i transrodnim osobama. Još 2016, odmah pošto je žestoko osudio rodnu teoriju, tvrdeći da ona nastoji nametnuti neprihvatljiv svjetonazor svemu društvu, Papa je u avionu koji ga je iz Azerbajdžana vraćao u Vatikan rekao: "Moramo prihvatiti i pratiti homoseksualne i transrodne kao što bi to učinio Isus. Ja ih nikada nisam zapustio."
Njegova izjava u dokumentarcu je korak dalje: zahtjev za zakonskim reguliranjem obitelji homoseksualnih. Znajući koliko su mišljenja o tome podijeljena u Katoličkoj crkvi, uslijed čega su znale frcati iskre na zasjedanjima Biskupske sinode, znajući koliko se tome suprotstavljaju kršćanske pravoslavne crkve, znajući koliki je otpor u Africi i s kršćanske i s muslimanske strane, ne može se poreći hrabrost Papina iskoraka, jamačno diktiranoga njegovom svećeničkom vjerničkom savješću.
U tom kontekstu talijanski komentatori konstatiraju da „Franine riječi nisu upućene Italiji i njezinu zakonodavstvu, nego svijetu. Njegov je diskurs širok, njime želi senzibilizirati Crkvu unutar sebe, na osjetljivu terenu, gdje ne govore svi istim jezikom.“

"Objektivan nered"

Franine riječi – za koje je namjerno odabrao medij dokumentarnog filma a ne neko od institucionalnih obraćanja bilo vjernicima, bilo biskupima – znatna su korekcija smjera Katoličke crkve u dugoj i ne uvijek smirenoj unutrašnjoj raspravi. Sv. Ivan Pavao II i Benedikt XVI, pa i dok je još bio kardinal Joseph Ratzinger, definirali su homoseksualnost kao „objektivan nered“. Katolička crkva ne zamjera osobi koja ima homoseksualne sklonosti, ali od nje očekuje i zahtijeva da ih nikada ne provede u čin (a isto zahtijeva i od heteroseksualnih, osim unutar sakramentalnog braka muškarca i žene, a od svećenika u svakom slučaju – što ne znači da netko tu i tamo ne zgriješi). Papa nije govorio o spolnosti homoseksualnih, nego o njihovu ljudskom pravu da zasnuju obitelj i žive u njezinu okrilju. Nije prvi u Katoličkoj crkvi.
Dapače, više biskupa i kardinala izjasnilo se u korist zakonodavstva za homoseksualne parove, u korist pravnog reda i pravnog oblika njihove zaštite, ali bez ikakva podudaranja njihovih zajednica s institucijom braka ili mijenjanja odnosa između roditelja i djece.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 19:37

Ja san se prije uru vrimena i formalno odreka pripadnosti katoličkoj crkvi.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t43272-papa-franjo-pederi-imaju-pravo-na-obitelj-i-posvajanje-djece#1743108

Za mene su oni završena priča nakon ovoga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Hektorović 21/10/2020, 19:39

mobiu$ wrote:Sad bi me dugo odvelo da raspredam o duhovnom i redoslijedu održavanja konklava i, u konačnici, što to uključuje.

Ivan Pavao II je svojedobno rekao, a sigurno uz odobravanje svojeg pouzdanika Ratzingera: “Ne mogu odstupiti s mjesta Pape. Kome da dam ostavku? Duhu svetome?”.

Ovo je protiv dogme RKC, kršćanskog poimanja obitelji i udar sodomista na same temelje Crkve i Vjere.

Pa znamo da je ovoga doveo peder lobi

Sad vraća usluge
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by RayMabus 21/10/2020, 19:42

Kad san in ja okrenija leđa onda znaš da je ozbiljno.

Sad ih čeka ono šta piše u Nostradamusu. 

To je geopolitički projekt koji će sad biti uništen.

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece 74a3a9680b04b3a65aad55f7dfd4e994

A optužnica je :

Širenje hereze i služenje Sotoni
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece Empty Re: Papa Franjo : Pederi imaju pravo na obitelj i posvajanje djece

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum